MODES HO W NAJAARSMODE1987 ML t i 1X’ lil Will Luikinga A.s. zondag de 6e Komtoer van Moergestel ara te Aphrodite Een sportclub rijker Speelgoedbeurs I Muziekvereniging Prinses Juliana Hobbyisten gezocht, doe mee! Filmavond Jongerenpastoraat Bierfeest Toto 40 jaar SV Audacia Crescendo-nieuws fe*f I Als Ron kon kwam hij wel! Van der Togt werd elders verzocht, maar: 1 5 I i i zaterdag 26 september Tevens zijn onze gasten die avond: ’BARRY LEE’ (van de Sound- mixshow) ’LEE TOWERS’ en de allerliefste kleine ALEXANDRA die zeker de show zal stelen. Verder is uw entreekaart deze avond misschien VEEL waard, want WILL WIL WEL (weggeven!!!). Drumfanfare en gehandikapten drumband naar Geldrop Hij gaat onze modeshow presenteren op maandag 19 oktober in zaal ,’t Draaiboompje’, Hild 1 te Moergestel A 12 12e Jaargang - Nr. 493 l S.W.M. .'SS 1987 FANFARE DRUM, De afgelopen twee jaar hadden we een druk be zochte beurs. Daarom ligt het voor de hand dat we er dit jaar weer een organiseren. Deze beurs is gepland op donderdag 29 oktober ’87 in ’Den Boogaard’ (mede met het oog op 5 dec.) Dagprogramma en nadere informatie kunt u over twee weken lezen in ’Moergestel-Nieuws’. Werkgroep Speelgoedbeurs Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel 1 Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Entree 12,50 p.p. incl. 2 consumpties en kans op een hele leuke verrassing! P.S. Daar onze shows altijd uitverkocht zijn, en de reserveringen al snel op gang zijn gekomen, zijn er nog slechts 250 kaarten beschikbaar. OP OP! Gereserveerde kaarten afhalen vóór 17 oktober aan de zaak. TOT ZIENS! Huidverzorgingsinstituut Rootven 9 - Moergestel - Tel. 04243 - 1879 Inderdaad het is alweer een jaar geleden dat we met velen genoten van het traditionele Bierfeest van C.V. de Durdraaiers. Aanstaande zaterdag wordt de klok verzet in de winterstand zodat iedereen weer kan profiteren van de langste nacht van het jaar. Je kunt deze nacht in café ’t Draaiboompje optimaal beleven met alle extra’s die bij dit feest horen, de niet te versmaden pul len bier en de evenmin te versmaden barbeque. Eveneens is er een leuk behendigheids/kracht- spel gepland. De entree voor deze avond met het feest van de langste nacht bedraagt ƒ3,Tot ziens op dit gezellige Bierfeest. Evenals vorig jaar organiseert de stichting Wielerronde Moergestel weer de wielerronde van Moergestel. Ook dit jaar is dit de slotkoers van het wielerklassement van het Nieuwsblad. Drumband zondag 27 september op concours Zondag a.s. zal de drumband deelnemen aan het bondsconcours voor drumbands in Lierop. De voorbereiding hiervoor die begin 1987 reeds is gestart met een intensief oefenweekend, is naar wens verlopen. Deelgenomen wordt in de 2e divisie en de drumbandleden hebben zich voorgenomen deze keer voor een le prijs te gaan. Ook nu is de leiding in handen van Johan van Summeren uit Oirschot, terwijl de exercitie is in gestudeerd door diens vader, een zeer ervaren tambourmaitre. Het optreden in Lierop is gepland om 16.00 uur. We vertrekken om 14.00 uur vanaf het clubhuis Hans de Brouwer, per bus, waarmee ook sup porters kunnen meereizen zolang er nog plaat sen vrij zijn. Uiteraard is het ook mogelijk om op eigen ge legenheid te gaan. Het concoursterrein in Lierop is ter plaatse bewegwijzerd, zodat het voor ieder een te vinden is. Onze drumbandleden rekenen op steun door de aanwezigheid van vele suppor ters. Met toestemming van B. en W. op 23 maart 1987 is SV Audacia begonnen met het organise ren van een toto om wat geld bijeen te krijgen voor de festiviteiten rond het 40-jarig bestaan. De eerste ronde, blauwe toto’s, welke afgelopen zondag is afgegaan had als inzet 851,90. Dit bedrag werd door niemand geraden, zodat de eerste prijs is gevallen op de bedragen 852,00 en 851,80. De tweede prijs is gevallen op 852,10 en 851,70, terwijl voor de derde prijs geraden moet zijn 852,20 en 851,60. De prijzen zullen deze week bij de winnaars wor den thuisbezorgd. Deze week spelen we dan de tweede ronde met de gele toto’s, en we vertrou wen weer op de medewerking van eenieder die onze voetbalvereniging een warm hart toe draagt. Alle jongens en meisjes die het afgelopen jaar het vormsel hebben gedaan zijn door de Werk groep Jongerenpastoraat uitgenodigd voor een filmavond. Deze zal worden gehouden op maandag 28 sep tember in Den Boogaard en begint om 19.00 uur. De film heet King David en gaat over het leven van koning David zoals dat naar voren komt uit de boeken Samuel. De werkgroep zal op genoemde avond tevens de jongeren informeren over de activiteiten waar aan ze het komend jaar deel kunnen nemen. Jongeren die het afgelopen jaar het vormsel el ders hebben gedaan, en nu in Moergestel wonen zijn ook van harte welkom. Graag willen wij ook de ouders van de jongeren vragen om het belang van deelname aan de film avond onder de aandacht te brengen. Werkgroep Jongerenpastoraat lijk hun laatste wegwedstrijd van dit seizoen zul len rijden. Bij de junioren starten de streekfavorieten Je roen Reyrink uit Diessen, de Tilburgers John Jozen, Jan Coppens, Wiljan van Riel, Frits Robben. Bij de nieuwelingen hebben we ook een plaatse lijk favoriet nl. John Vervoort die zich dit jaar voor het eerst aanmeldde bij de categorie nieu welingen en niet zonder succes. Twee overwin ningen en verschillende ereplaatsen staan al ach ter zijn naam. De strijd zal hij aan moeten gaan met Ton Verhoeven uit Berkel-Enschot en Ri chard Groenendaal (zoon van beroepsrenner Rein Groenendaal) uit St. Michielsgestel. De Moergestelse ijsvereniging heeft sinds kort een officiële naam gekregen: Schaatsclub ’De Vennen’. Deze toepasselijke naam is bedacht door Roan Doornen, de Stappert 18 te Moergestel. Donderdag 24 september a.s. houdt de nieuw bakken schaatsclub haar oprichtingsvergadering in café ’t Stokske. Voor de jeugd (en hun ouders) zal die van 19.00 uur tot 20.00 uur plaatsvinden, en voor de seni oren wordt om 20.00 uur aangevangen. Uiter aard zijn geïnteresseerden van harte welkom. Tot donderdag, bij Schaatsclub ’De Vennen’. Iedereen die tijdens het festival van Drumfanfa re Moergestel, de voor thuiswonenden geestelijk gehandikapten drumband ’Prinses Juliana’ uit Tilburg heeft zien optreden samen met de Moer gestelse drumfanfare, zal het er ongetwijfeld mee eens zijn, dat zulks een vriendschap tussen twee verenigingen niet zomaar verloren mag gaan. Aanstaande zondag 27 september gaan beide verenigingen dan ook samen naar Geldrop om daar op het festival van de plaatselijke drumfan fare ,’t Ros Beyaart’ op te treden. Buiten ieders eigen optreden, zullen zij dan ook daar weer, zoals in Moergestel, hun gezamenlij ke show presenteren. Ook voor de toekomst wil len beide verenigingen, deze voor velen zo pret tige samenwerking, niet zomaar verloren laten gaan. Daarin zal a.s. zondag de winnaar naar voren komen. Bij de Amateurs staat nu aan de leiding R. Ansems uit Chaam die de strijd aan zal gaan met Dave Das uit Bergeyk. Maar voor de over winning in de Komtoer zullen zij geduchte te genstand krijgen van o.a. Henk Mutsaars uit Schijndel ex-beroepsrenner, Louis van Wely die ieder jaar weer in Moergestel hoge ogen gooit. Ralph Moorman uit Swanenburg, u kent hem zeer zeker nog van vorig jaar toen hij in de kop groep zat en uit koers werd gehaald, zal er op ge brand zijn om in Moergestel de overwinning mee naar huis te nemen. Verder belangrijke favorieten zijn; Arno Otte- vanger (winnaar étappe ronde van Nederland), Martien Maton uit Oisterwijk, Jos Elen uit Don gen, B. Zoontjes uit Tilburg, Gerard Peeters uit Hilvarenbeek en verder vele streekfavorieten. Bij de liefhebbers/veteranen krijgen we twee plaatselijke favorieten aan de start nl. Jan de Laat en Pieter Burgers zij zullen de strijd aan- Op 4 oktober a.s. verzorgt gemengde zangvere niging ’Crescendo’ een koffieconcert in de ’Postelse Hoeve’ te Tilburg. De koren ’Echo de Duinen’ en ’de Goede Herder’ zullen aan deze middag ook hun medewerking verlenen. Het concert begint om 12.00 uur en zal om on geveer 14.00 uur afgelopen zijn. Graag tot ziens in de ’Postelse Hoeve’. Ook dit jaar weer een stratenloop. De straten loop bestaat uit een teamloop en een wedstrijd- loop. De organisatie hiervan ligt wederom bij S.V. Roef. De teamloop gaat als volgt: - deelname is alleen mogelijk in teamverband - een team bestaat uit 4 personen - de tijd van elke loper wordt genoteerd - de afstand is 4 ronden ongeveer 6 km - het team moet dezelfde kleur bovenkleding dragen om verwarring te voorkomen - deze loop heeft een puur recreatief karakter. Teams kunnen worden samengesteld uit sport verenigingen, familie, buurtverenigingen etc. De wedstrijdloop gaat over 10 km voor de eerste 10 aankomende zijn geldprijzen beschik baar. Inschrijfgeld bedraagt 5, Algemene informatie over deze wedstrijd en teamloop is verkrijgbaar bij Peter van de Wiel, tel. 04243-3432 of Jan Klomp, tel. 04243-2252. Dan volgen hier nog de aanvangstijden van de wedstrijden: 11.00 uur: Nieuwelingen 12.00 uur: Junioren 13.30 uur: Wedstrijdloop 10 km inschrijven tus sen 12.00 en 13.00 uur bij H. de Brouwer 13.32 uur: Teamloop 14.30 uur: Liefhebbers/Veteranen 15.45 uur: Amateurs Hopende dat a.s. zondag de weergoden mee zul len helpen dan kunnen we weer een leuke en sportieve dag tegemoet zien. Gezien de enorme belangstelling en het enthou siasme van de deelnemers zal er ook dit jaar weer een hobbybeurs georganiseerd worden door buurtvereniging ’De Oistelvoirtjes’. Een hobbybeurs (tentoonstelling) heeft als doel het tonen van diverse hobby’s, waardoor bij ande re het enthousiasme voor de verschillende vor men van vrijetijdsbesteding kan ontstaan. Om dit doel te bereiken hebben wij mensen nodig, die graag iets van hun liefhebberij willen laten zien aan anderen en er met hen over willen praten. Ook in Moergestel zijn er vele mensen met ’n hobby, het zou dan ook erg leuk zijn, als deze hobbyisten dit jaar eens laten zien wat je zoal in je vrije tijd kunt doen. Drempelvrees is hier echt overbodig, want zoals iedereen weet is de regel hiervoor: Ons kent ons, dus doe gezellig mee. Er hebben zich al mensen uit Moergestel aangemeld. Praat er eens over met iemand uit uw omgeving of familie. Als u deze dag mee wilt doen dan kunt u tot 10 okto ber 1987 opgeven bij Ank Zuman, Kriekenak- ker 28, tel. 04243-2480; Jos v.d. Ven, Krieken- akker 48, tel. 04243-3157. gaan met nog 82 andere die zondag waarschijn- •HL 1-1---JÏ4--1 Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1