Kienen met Audacia 15e grote vlooienmarkt Moergestel DAMES- OF HERENFIETS Ter kennismaking met het maatschappelijk werk i S a ll Muziekvereniging Prinses Juliana Na-zomeravondfeest in Country-stijl Aphrodite KWS bedrijfs-certificaat Ligtvoet Shoes b.v. Toer Mee 1987 - succesvol II S i Vrijdag 18 september om 20.30 uur in de kantine aan de Molenstraat Is w 8mIHBHsmH9SsHs HOOFDPRIJS: Uw kopje koffie staat natuurlijk weer klaar! Zondag a.s. 20 september zal het weer de 15e keer zijn dat leden van har monie en drumband een grootse vlooienmarkt organiseren. Deze markt is intussen uitgegroeid tot een van de grotere evenementen die jaarlijks in Moergestel plaats vindt en zeker een vergelijking met omliggende mark ten met glans kan doorstaan. Wie zijn we? Waarom hulp van maatschappelijk werk? Goed om te weten Si l 12e Jaargang - Nr. 492 12 Organisatoren Country-festival Mariet van de Boer Mich van Hees Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgingsinstituut 8? Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Vanaf 1 september kunt u weer iedere ochtend terecht op het spreekuur van het algemeen maat schappelijk werk, gevestigd op het St. Jansplein 7 te Moergestel. Meestal treft u op het kantoor Mich van Hees aan. Hij is de maatschappelijk werker met als standplaats Moergestel. Daarnaast zal Mariet van de Boer op donderdag op het spreekuur aanwezig zijn. Mariet biedt vooral hulp bij vragen of problemen waarbij u liever een gesprek hebt van vrouw tot vrouw. Dhr. Schellekens van T.N.O. overhandigt Willem Ligtvoet het KWS Bedrijfscertificaat. Namens de Stichting Kwaliteitszorg Schoenin dustrie (KWS) overhandigde onlangs dhr. Schel lekens van T.N.O. afd. schoentechniek het be drijfscertificaat aan Willem Ligtvoet b.v. te Moergestel. Dit certificaat geeft een erkenning van de door deze schoenfabriek geleverde hoge kwaliteit. Die kwaliteit geldt niet alleen voor de producten van Ligtvoet Schoenen maar ook de Merknaam ’World Travellers’ het gehele produktieproces. Daarbij speelt de vakkundigheid en het kwali teitsbewustzijn van het personeel natuurlijk te vens een belangrijke rol! Daartoe worden frequent kwaliteitscontroles uitgevoerd door T.N.O. Na een voorlopige toe kenning is nu, het definitieve certificaat gevolgd; een lofwaardig succes voor Willem Ligtvoet en zijn medewerkers. Wellicht vindt u niet iemand in uw omgeving waarmee u kunt praten over hetgeen u bezig houdt. Terwijl u juist veel behoefte hebt aan een gesprek of advies. Praten met een buitenstaan der kan verhelderend werken. Ook als u niet precies weet wat u dwars zit. Laat problemen niet tè hoog oplopen, kom er liever tijdig over praten. Het maatschappelijk werk is ervoor, voor gewone en ongewone din gen, voor persoonlijke zaken die je slechts ver trouwelijk kwijt wilt. Op 19 september a.s. wordt er in Café-Rest. de Brouwer een Na-zomerfeestavond georgani seerd. Aanvang van deze avond is gesteld op 21.00 uur. De avond wordt opgeluisterd door het Country orkest ’Cargo’. Verder wordt er in dien genoeg belangstelling ervoor bestaat een Country sound-mix en playback-show gehou den. Deze avond staat dus helemaal in het teken van country. Wij als organisatoren zouden het erg op prijs stellen bij uw bezoek aan deze avond zich in cowboy kleding te hullen. Dat maakt na tuurlijk de avond nog completer en gezelliger. De zalen zijn ook helemaal in stijl aangekleed. Deze country avond is tevens een voorloper op het in september 1988 te organiseren country festival. Laat deze avond niet aan uw neus voor bij gaan dus zorg dat je erbij bent. Entree be draagt 2,50. Veel plezier en tot ziens in Café- Restaurant Hans de Brouwer. Kom op tijd want vol is vol. Was er al eerder meegedeeld, dat de opbrengst van de Toer Mee 1987 op 12.000,zou ko men, nu kunnen wij u vertellen, dat het bruto bedrag bedraagt: 13.058,35. Een record bedrag, waaraan u allen hebt meegewerkt. Het was een zeer geslaagde dag: een groots dorpsge- beuren; samen Kerk-zijn op en naast de fiets; een gezamenlijke inzet voor de Derde Wereld. Hier volgen de namen van de 5 hoogst- gesponsorde kinderen, die verrast zullen worden met een prijs: Hein van lersel, Peter Geerts, Lenneke Ketelaars, Carlo van lersel en Chantal van Rootselaar. De wisselbeker gaat dit jaar naar: Hein van ler sel. Uit de 25 hoogst-gesponsorden is het lot geval len op: Claudia Mulders, die wij eveneens kun nen blij maken met een prijs. Nu behoort de Toer Mee 1987 weer tot het ver leden, maar... het volgend jaar trekken wij er weer op uit. Noteert u maar vast: TOER MEE 1988 - 28 AUGUSTUS. Voor u allen een sportieve groet. Werkgroep M.O.V. Moergestel. Pas de laatste jaren is het een gebruik geworden de markt te houden in een overdekte ruimte. Ook dit jaar is door het bestuur van Den Boo gaard weer toegestemd in het gebruik van hun zalen, wat voor ons de mogelijkheid biedt om al les weer perfekt voor te bereiden en een zeer breed aanbod te doen van allerlei artikelen. Vol gens de organisatoren zal er voor velen wat wils zijn, tegen zoals ieder jaar voor ’kleine’ prijzen. Achter de kramen zullen weer de bekende ver kopers te vinden zijn in ieder zijn specialiteit, aangevuld met vele jeugdige leden. Een uitge breide verzameling porselein, glas en breekwerk, talloze boeken, kleding en tassen, puzzels, spe len, een uitgebreide collectie speelgoed, snuiste rijen uit grootmoederstijd, gereedschappen, klein meubilair, stoelen en tafels, aanvullingen voor uw verzameling en heus antiek. 1 Altijd iets nieuws Ligtvoet gaat er vanuit dat ieder modeseizoen opnieuw, de kollektie een geheel eigen gezicht dient te hebben. Dat betekent creatief bezig zijn met de laatste ontwikkelingen in modellen en kleuren, waarbij zoals gezegd de kwaliteit en pasvorm voorop staan en altijd gegarandeerd zijn. Vanwege dit feit vallen schoenen van Ligt voet op en zijn ze TRENDSETTERS op het ge bied van KINDERSCHOENEN. Willem Ligt voet, de directeur van de fabriek zegt daarover: ’Het is een kwestie van goed aanvoelen en on derzoeken wat de consument wil en waar men om vraagt. Daarnaast moet je wat durf en lef to nen.’ Deze kernachtige woorden maken duide lijk dat het geen wonder is dat de produkten van Ligtvoet zo gewaardeerd en goed verkocht wor den. Wij zijn er van overtuigd dat het de moeite waard is om de markt ook dit jaar weer te be zoeken. Neemt u niets mee, dan hebt u toch ze ker enige gezellige uren doorgebracht in Den Boogaard. Wij als Muziekvereniging Prinses Ju liana zullen u gaarne verwelkomen en u kunt er van overtuigd zijn dat de opbrengsten van de vlooienmarkt ook dit jaar weer ten goede zullen komen aan een verdere verbetering en uitbrei ding van het instrumentarium van onze harmo nie en drumband. De markt wordt geopend om 10.00 uur en zal om 17.00 uur sluiten. Mocht u nog iets speciaals hebben liggen waar van u denkt dat het ook nog dit jaar mee moet, bel dan Piet Schilders nr. 2326 of zet het a.s. za terdag op tijd klaar, samen met het wekelijkse oud papier. Maatschappelijke werkers geven advies en infor matie. Wij steunen u bij de aanpak van hetgeen u dwars zit. Soms is een gesprek voldoende, vaak ook niet. We nemen in elk geval alle tijd voor u. - AMW-hulpverlening is gratis en voor iedereen - Tijdens spreekuren kunt u binnenlopen of op bellen. - Na kantooruren kunt u het AMW bereiken via de - SOS-hulpcentrale Tilburg tel. 013-433584. - een verwijsbriefje is niet nodig - zo nodig komt de maatschappelijk werker bij u thuis - de gesprekken zijn vertrouwelijk, de maat schappelijk werker respekteert uw privacy - de maatschappelijk werker onderneemt niets zonder uw toestemming. Mocht u kontakt met ons willen opnemen dan kunt u ons bereiken tijdens het spreekuur van 9.00 tot 10.00 uur iedere werkdag op het kan toor St. Jansplein 7, tel. 1169. Mariet van de Boer Mich van Hees - ■V. -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1