I s MADESE-BOYS - REAL MADRID ZEGELS PLAKKEN KOFFERS PAKKEN! p M z parmalat Ik Zoekertjes... Louis v/d Meydenberg Real Madrid in Made Leo Beenhakker de trainer van Real Madrid Vrijdagavond 7 augustus 19.00 uur. Hugo Sanchez wereldvedette van Real Madrid 1 Hoe Zoekertjes insturen? RrértoRint evenementen HIER STAAT MISSCHIEN UW BEDJE GESPREID, in zo n 600 hotels kunt U binnenkort gratis overnachten. Mits U daar ook het ontbijt en diner gebruikt en betaalt Voor de kamer betaalt U dus niets. Als U voortaan uw filmpjes bij ons laat ontwikkelen en afdrukken kunt u daarvoor gaan sparen, voor een volle spaarkaart met 10 zegels krijgt u een Hotel Waardecheque voor 3 gratis overnachtingen voor twee personen en de Internationale Hotelglds. zo kunt u nog eens voordelig op vakantie, kom dus snel met uw kleurenfilmpjes naar onze zaak, voor wellicht de mooiste en voordeligste vakantie van uw leven ’k 1 ...f rBE 00? pamvitet - WOI "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 22 JULI 1987 PAGINA 8 >1 *4 Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst in dien ze bij opgave zijn voldaan! Om trainer te worden van Real Madrid moet je al wat referenties kunnen overlegen. Om er trainer te blijven, dien je een prestatie van for maat te leveren. Leo Beenhakker slaagt voor alsnog en scoort gelijktijdig namens Nederland een punt in de strijd om het winnen van inter nationaal prestige. Real Madrid is kampioen en dwong de titel op het laatst af met formidabel voetbal. Leo Beenhakker deed in 1968 examen voor het A- diploma. Zijn flair is bekend, maar je kunt niettemin genieten van het gemak waarmee hij in Madrid met iedereen omgaat en zaken in de hand houdt. Ondanks de niet te onderschatten problemen waarmee Beenhakker te maken had. Hij nam niet alleen een ploeg over die het jaar ervoor kampioen was geworden en de Uefa-cup had gewonnen, maar ook een ploeg die voor het grootste deel een slopende WK in Mexico ach ter de rug had. Alleen de uitschakeling in de hal ve finale van de Europa Cup 1 tegen Bayern München loopt als een rode draad ’door de successen-reeks. Velen weten niet eens dat Leo Beenhakker ook trainer van het Friese Cambuur is geweest. De degradatie met Volendam was de meest te leurstellende periode in zijn trainersloopbaan. Na het behaalde kampioenschap bepalen ont vangsten, feesten, etentjs, radio en televisie het leven van Leo Beenhakker. Het seizoen was slo pend. Met meer dan 70 wedstrijden inhaleert Beenhakker alle eerbetuigingen gretig. Ajax, Real Zaragossa, Nederlands elftal en Real Ma drid. Er zijn niet zoveel trainers in de wereld, die zo een staat van dienst kunnen weerleggen. Met de wetenschap dat deze Rotterdamse volks jongen pas 44 jaar is, zal het rijtje topclubs ze ker nog groter worden. Als assistent heeft Leo Beenhakker de Spanjaard Grosso. In de technische staf heeft hij de beschikking over oudspelers als Vincente del Bosque en de wereldberoemde Gento. Ook clubarts Pirri was jarenlang vaste keus in het eerste elftal. Het is niet niks als een speler als Gento verslag komt uitbrengen bij een man als Beenhakker. Als trai ner is hij zich bewust, dat twee of drie nederla gen betekenen dat de koffers gepakt worden. Het werken bij een Zuid-Europese topclub is nu eenmaal met emoties verweven. Vandaag ado reert de massa zijn trainer en morgen schreeuwt men om zijn vertrek. Zo gaat dat. Leo Beenhakker was even in beeld bij Hambur ger SV. De belangstelling van HSV-manager Fe lix Magath bevestigt nog eens dat de voetbal wereld Leo Beenhakker als een toptrainer bestempelt. Gelukkig bleef hij bij Real Madrid, waardoor het trainingskamp in Nederland en het spelen tegen Madese Boys een feit is geworden. Uitgs Inlev Ongelooflijk goed in kleur eno zijn Chendo, Buyo, Camacho, Michel, Jan- kovic, Gallego, Cordillo, Solano, Vasquez en Valdano. Internationals van het allerhoogste niveau. Het bestuur van de Stichting en van de vereniging Madese Boys verwachten een record aantal toe schouwers. Inmiddels hebben experts bekeken hoe met extra tribunes de capaciteit van de Schiet berg verhoogd kan woden. De voorverkoop is in diverse plaatsen gestart. Vrijdagavond 7 augustus is onbetwist een fan tastische voetbalshow op het sportpark de Schietberg te zien. caaig van 1 juirsz tot 1 Junes Photo-atelier Madrid is recordhouder in het winnen van Euro pa Cup 1 nl. zesmaal. Vooral de oudere voet balliefhebbers herinneren zich nog de gouden Real Madrid voerhoede Puskas, Gento en Di-Stefano. Huidige voorzitter is de bij de spelers bijzon der populaire senor Mendoza. Real Madrid heeft 80.000 seizoenkaarthouders. Het beroem de Bernabeau stadion biedt plaats aan 120.000 mensen. Iedere thuiswedstrijd minimaal 80.000 toeschouwers. De meeste Nederlandse clubs in de ere en eerste divisie halen dat aantal niet eens in een heel seizoen. Naast Sanchez en Butragu- moerges De Mexicaan Hugo Sanches is in Spanje geko zen tot de beste speler van het seizoen 1986-1987. Met straatlengte verschil won hij de verkiezing. Hugo Sanchez speelde een formidabel seizoen. Op het wereldkampioenschap in Mexico werd hij met de nationale ploeg in de kwartfinale uit geschakeld door West Duitsland na straf schoppen. Toch is de Mexicaan bekend als het enfant ter rible in de Madrileense Selektie. Real Madrid was hem bijn kwijt. Vooral een eventueel vertrek naar aardsrivaal Barcelona werd als verraad aangetekend. Ook Italiaanse topclubs als Juventus en Inter Milan waren in hem geïinteresseerd. Hugo Sanchez is met 34 doelpunten ook top scoorder van de laatste competitie. - Een van de belangrijkste doelstellingen van de Stichting Vrienden van Madese Boys is het jaar lijks organiseren van een wedstrijd tegen een topclub. In 1985 kwam als eerste betaalde voet balclub Beerschot uit Antwerpen naar Made. Een jaar later waren de technische hoogstand jes van Ajax te bewonderen. In de stromende regen kwamen 2500 toeschouwers toch naar de Schietberg. Het zag er lang naar uit dat het Belgische An- derlecht de volgende gast in Made ging worden. Ondanks vele malen de slogan ’we komen’ bleef het noodzakelijke contract weg. De Stichting raakte echter niet in paniek, alhoewel de voor bereiding al lang was gestart. Ook de voetbal- makelaar van de Stichting Bob Maaskant voel de zich niet happy met de situatie. Het alterna tief was niet mis: Real Madrid. In het begin werd de komst van Real Madrid met de nodige hilariteit voor kennisgeving aan genomen. Robbie Schippers tegen de Spaanse international Butragueno. Stan Marijnissen ge koppeld aan de Mexicaan Hugo Sanchez. Zoiets was volgens vele supporters onmogelijk. De grappen en grollen hebben inmiddels plaats gemaakt voor de realiteit. Schippers tegen Bu tragueno en Marijnissen tegen Sanchez is op vrijdagavond 7 augustus een gegeven. De Spaanse kampioen is zelfs kontraktueel ver plicht met zijn sterkste formatie te spelen. Real Pree Swu Vol) met De i Doo verh In a Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van Q door uw vereniging te organise ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel ,\'ouwens, Kloosterlaan 13. 1 augustus Regiobal in Den Boogaard 20.30 uur. IS augustus Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur. 23 augustus C. van Oirschotbokaal 9-12 uur in de Maas. 29 augustus Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur. 30 augustus Toer Mee fietstochten vertrek vanaf Den Boo gaard. 4 i‘i 7 y* y/ w

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 8