Verhuisd. Chris van Raak Biiro ’76 Wim Willems moergestel i i ZOEKERTJES Wij zijn met vakantie van 26 juli t/m 2 augustus 1987 Wij zijn met vakantie van 2 augustus t/m 16 augustus 1987 8 Vakantie-aktie Toer Mee 1987 H.S.V. De Rietvoorn De Rietvoorn Als je binnenkort gaat trouwen hebben wij een verrassing...! BbOEMlSTERld NOUWENS VERHUIZINGEN gë Bloemsierkunst WIJ WENSEN IEDEREEN EEN PRETTIGE VAKANTIE!! S.V. ROEF HANDBAL Kom bij ons een kijken naar de uitgebreide kollektie huwelijkskaarten. We zijn er bijna zeker van dat je met de aanwezige modellen en ons advies zeker iets persoonlijks zult kunnen vinden voor de belangrijkste dag van je leven. Bovendien, als je bij ons de kaarten bestelt krijg je een felicitatiepakket gratis! Trouwens, de prijs van de kaarten is bij ons al een verrassing! Herv./Geref. Kerk Oisterwijk c.a. T. L» IS SsssssSs 4 "MOERGESTEL NIEUWS" - WOENSDAG 22 JULI 1987 PAGINA 5 De Concourscommissie. Kerkstraat 16 Moergestel Telefoon 04243 - 3612 ■■■■■A X I worden alléén geplaatst bij kontante betaling! Oisterwijkseweg 43 Moergestel Telefoon 04243 - 2268 Wij willen jullie nog even herinneren aan het enquête-formulier. Lever het zo vlug mogelijk in, dan kunnen wij daar onze conclusies uit trekken en eventueel veranderingen en verbeteringen doorvoeren in het nieuwe seizoen. De trainingen beginnen weer donderdag 27 augustus. De junioren en senioren gaan zondag 23 augustus op toernooi in Helmond. Prettige vakantie Het beeldje dat onze plaatsgenoot Hans van Brunschot maakte bij gelegenheid van het afscheid van de Zusters van Liefde uit het onderwijs te Moergestel, dat jarenlang een vertrouwd plaatsje had voor de Openbare Bibliotheek is een van de afgelopen weken verhuisd naar de hoek van de Graaf van Urselschool aan de Kloosterlaan. INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN I L OVERZEE V RIJKSVERHUIZERS N, Wijkouderling voor Moergestel: Dhr. J.H. Krij ger, Wildemanstraat 48, Oisterwijk, telefoon: 04242-15331. Kerkdiensten: Zondag 26 juli a.s. is er om 9.30 uur dienst in het kerkje aan de Kievitslaan, en om 10.30 uur in de kerk aan de Kerkstraat. In beide diensten gaat voor Ds. Roobol. De lezing is Amos 4 en 5, of een gedeelte daaruit. Hoofdstraat 47B - 5091 AB 's-Gravenmoer Telefoon 013 - 670526 - 674796 SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 Verkoop van schilderijen en schilderij lijsten; aluminiumlijsten in alle maten en kleu ren. Galerie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, tel. 04242-84228 en 88763. Openingstijden: ma., wo. en do. 13.00-18.00 u; za. 13.00-16.00 u. Andere tijden op afspraak. Nu extra voordelig: Tuerlings konijnenkorrel 25 kilo f 13,50. Eierhandel/dierenvoeders A. v/d Wouwen Zn., Pr. Irenestraat 13, tel. 1582. Te koop: zo goed als nieuwe damesfiets, merk Rivel. Reuselhof 3, tel. 1586. Echte bijenhoning te koop van imker. Kool zaad en zomerhoning, bij D. Mulders, Heu velstraat 4a, Moergestel, tel. 1402. Te koop: Fiat 127 Super 5 speed, juli 1982, 43.000 km, i.z.g.st., APK-gekeurd. Tel. 04243- 2401. a Vt«HUIS O De voorbereidingen voor de Toer Mee 1987 zijn reeds in volle gang. Zoals de gewoonte is, wordt hij ook dit jaar weer gereden op de laatste zon dag in augustus. Houdt u deze datum dus vrij 1 Het belooft weer een mooie toer te worden met leuke verrassingen onderweg. Ook dit jaar komt de opbrengst weer ten goede aan het werk van Theo Raaymakers die kansloze kinderen in India aan onderdak en werk pro beert te helpen. Omdat Wim van Oort dit jaar nog bezig is met ontwikkelingswerk in Tanzania, komt een deel van de opbrengst ook weer ten goede aan zijn werk aldaar. Werkgroep M.D.V. Evenals voorgaande jaren wordt er dit jaar we derom een vakantie-actie gehouden. Voor dege ne onder u die niet precies weten wat dit inhoudt volgt een nadere uitleg. Door deze aktie kunt u uw afwezigheid bij de politie kenbaar maken. U doet dit door het invullen van een zogenaamde afwezigheidsmelding welke op het politiebureau verkrijgbaar is. Tijdens de surveillance zal uw woning van de politie extra aandacht krijgen. Eventuele situa ties die uitnodigen tot het plegen van inbraak zullen via een kaart aan u kenbaar gemaakt wor den. Mochten er zich situaties voordoen die di- rekt om een oplossing vragen dan zal er van on ze zijde een sleutelhouder worden gewaar schuwd. De afwezigheidsmelding wordt alleen geaccepteerd als er een sleutelhouder vermeld is. Let wel, het invullen en inleveren van een afwe zigheidsmelding houdt niet in dat uw woning ge vrijwaard is door inbrekers. Er staat uiteraard geen politieman permanent voor de deur. Als u een afwezigheidsmelding inlevert op het politiebureau dan krijgt u tevens de folder ’32 tips voor een onbezorgde vakantie’ mee. In de ze folder staan diverse handige tips. In ieder geval wensen wij u een prettige en on bezorgde vakantie toe. Barend Kennis, al net zo bescheiden als zijn va der, zakt één plaatsje. Hij gunt ook anderen iets. Marco van Zon vangt 5 stuks met een lengte van 35 cm en bezet hiermede de vijftiende plaats. Joske Damen moet genoegen nemen met een 16de plaats ofschoon hij toch 4 stuks meer vangt als vorige keer. En dan Stefan van de Heuvel. Vorige keer een derde plaats met 10 stuks en 61 cm en nu (jon gen, jongen) een 17e plaats met 2 stuks en 28 cm. Hier klopt iets niet, dit kan gewoon niet. Al tijd in de top gezeten en nu deze terugval. Het lijkt wel of je aan het afbouwen bent, Stefan. De 18e, 19e en 20e plaats worden bezet door resp. Frans van Bommel met 5 stuks en 25 cm (lang niet-slecht), Kees Verouden met 1 stuk en 5 cm en Patrick Simons met 1 stuk en 5 cm. Zij doen alle drie voor de eerste keer mee en moe ten natuurlijk nog terrein prijsgeven tegen het geweld van de reeds gevestigde groten. Ook zij zullen echter nog van zich laten horen. Op zondag 6 september wordt jullie eindcon- cours vervist op de Reusel. Wij hopen uiteraard weer op een grote opkomst. Nu gaan we met vakantie en wij hopen dat die voor iedereen prettig en gezellig zal verlopen. Jongens, tot ziens Maar liefst 129 stuks met een lengte van 1169 werden door onze jeugdleden op 28 juni j.l. ge vangen tijdens hun wedstrijd voor de bondsbe- ker. Dat zij lachen en de senioren stilaan huize- ren, zal iedereen duidelijk zijn en behoeft verder geen betoog. De reden overigens jongens, dat dit verslag zo lang op zich heeft doen wachten is te wijten aan het feit dat ik de uitslagen van zowel Koningvis- sen en Bondsbeker eens naast elkaar heb gelegd en op mijn gemak heb bekeken of ik, wat jullie capaciteiten betreft, het enigszins bij het rechte eind had. In grote lijnen hebben jullie inderdaad aan mijn verwachtingen voldaan zoals zal blij ken uit onderstaande uitslagen. Willeke Wolfs werd eerste met 7 stuks en 146 cm. Heel gewoon zullen we maar zeggen. Is toch niet van te winnen. Of zijn Pieter Jan Fonken en John van Dijk, resp. tweede en derde met 11 stuks en 117 cm, het hier niet mee eens. Ze ko men wel dichtbij Willeke. Ik hoor trouwens San dra Boogaers al zeggen ’En ik dan met mijn 11 stuks en 100 cm. Ik ben toch maar lekker vier de. Wacht maar heertjes’. En ze heeft nog gelijk ook. Albert Broere een vijfde plaats met 9 stuks en 88 cm heb ik voorspeld. Die jongen moet zelf vis sen en niet naar de oude garde luisteren. Otto Mannaerts met 15 stuks en Patrick van de Wouw met 10 stuks resp. met 75 en 74 cm doen- dit jaar voor de eerste keer mee en eisen de zes de en zevende plaats op. Wordt dringen aan de top. Hurgen van Ras, je weet we, de man die zijn va der vorige keer zo behulpzaam was, schuift 2 plaatsen op en eindigt met 11 stuks en 55 cm op de achtste plaats. Mark Verhoeven vangt 5 stuks met eveneens 55 cm en wordt hiermee negende. Nou Mark, ik heb je nu bezig gezien en ik weet bijna zeker dat de ’top’ aan jou nog een zware dobber krijgt. Koen Brands, wederom een nieu we ster aan het firnament, eindigt met 4 stuks en 51 cm op de tiende plaats. Een eenvoudig reken sommetje leert ons dat, wanneer zich 5 nieuwe gezichten in de top 10 laten zien, 5 anderen moe ten duikelen. Hij heeft het in zich, weet precies waarmee hij bezig is, maar heeft gewoon de pech dat ze te klein zijn. Met 6 stuks en slechts 47 cm moest Fransje van de Donk genoegen nemen met de elfde plaats. Volgende keer laten we ze groter groeien Fransje. ’Dè vrouwvolk, ge kunt ur niks mee doen’ liet Bartje van de Loo zijn supporters weten,nadat zijn moeder hem, blijkbaar op de verkeerde wij ze, behulpzaam was geweest. Met 5 stuks en slecht 46 cm duikelde ook hij uit de top 10 en moest met een twaalfde plaats genoegen nemen. Hetzelfde lot onderging Frank van Gisbergen, die met 4 stuks en 41 cm ver beneden zijn kun ne bleef en daardoor terugviel naar een dertien de plaats. Frank, van jou zijn we beter gewend. Volgende keer weer bij de eerste tien. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Voor 'n massief eiken eetkamertafel, sa lontafel, etc. F. Roozen Massief Eiken Meube len, Pr. Irenestraat 7, Moergestel, tel. 04243- 1785. Het juiste kado is 'n kadobon van 144^ Winkeliersvereniging Moergestel. Ver krijgbaar bij de Rabobank. Voor advies en begeleiding van uw hypo theek. Ook voor hypotheekomzetting, aan vraag gemeentegarantie, 2e hypotheek en overige financieringen. Assurantie- en financie- ringskantoor Aarden Sanders Hilvarenbeek- Eindhoven, telefoon 04255-2797 040-117175.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 5