0.99 2.55 2.75 SLAGERIJ KETELAARS B.V. 8 „JE liï,i:\Siu,1:1: Muziekvereniging Prinses Juliana Programma Bezoekerscentrum Oisterwijk tot en met oktober ‘87 Duitse Porschemuseum leent twee kostbare rensportwagens aan het Autotron uit Oud papier en vakantie Jaarlijkse vlooienmarkt op 20 september St. Jan Onthoofding GEKOOKTE WORST 100 gram RUNDERROOKVLEES 100 gram WORSTEBROOD (met eigen gehakt) 6 stuks MALS RUNDERFILET n QC CORDON BLEU'S i CE VARKENSLEVERLAPPEN 9 QE PAGINA 3 X 2 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 22 JULI 1987 de bette keut tn verte kip »«i;'4ëX‘ ■■SQ-.-S’r' V-., F»' ALLES VOOR EEN GOEDE BARBECUE! In verband met de vakantieperiode zijn ook wij genoodzaakt het ophalen van oud papier e.d. enige tijd stop te zetten. Wij zullen dan ook de volgende 3 zaterdagen, te weten 25 juli, 1 augustus en 8 augustus GEEN PAPIER kunnen ophalen. Op zaterdag 15 augustus zullen wij ons werk weer opnemen en kunt u weer wekelijks op ons rekenen. Uiteraard rekenen wij ook weer op u. Op zondag 20 september zal Prinses Juliana weer haar grote vlooienmarkt organiseren. Ook dit jaar kunnen we weer gebruik maken van de zalen van ’Den Boogaard en een deel van het St. Jansplein. Graag zien wij vanaf zaterdag 15 augustus uw eventueel overbodig geworden spullen weer te gemoet, zodat we ook nu een interessante markt kunnen inrichten. Uiteraard kunt u dit alles meegeven met de op haaldienst op de zaterdagen. Hebt u tussentijds een aantal ’vlooien’ verzameld, belt u dan gerust naar het bekende adres, Piet Schilders, Kruysac- kerstraat 22, tel. 2326. ROSMALEN - Een roemruchtig verleden, dat hebben de twee Porsche rensportwagens die de ze week in het Autotron in Rosmalen zijn gear riveerd. Deze snelheidsmonsters uit de jaren ze ventig vertegenwoordigen een waarde van een half miljoen gulden. Ze zijn bij hoge uitzonde ring uitgeleend door het Porschemuseum in - Stuttgard en kunnen tot 25 oktober bezichtigd worden in het Autotron, Nationaal Themapark Vervoer. Dagelijks van tien tot zes uur. Aan de twee Duitse wegmonsters van weleer zit een heel verhaal vast. Porsche gebruikt in 1973 zijn serie-productiewagen Carrera RS als uit- - Veldoriëntatiecursus (o.a. kaartlezen) vanaf september. - Jan, Jans en de kinderen, een wandeling waar bij het beleven van je omgeving centraal staat. Vanaf eind september. - Landschapsfotografie, aantal deelnemers be perkt, vanaf september. - Fietsen door Midden Brabant. Vanaf septem ber geven we een boekje uit met twee fietsroutes: Kampina (421 km) en Loonse en Drunense Dui nen (38 km). In september en oktober kunt u in- het weekend een fiets huren bij het centrum. Re serveren is gewenst. - Natuurtas te huur. Een rugzak vol materialen en ideeën om buiten nog meer te bleven. Zorgt u voor een legitimatie (b.v. lidmaatschapskaart). Kosten ƒ2,50. De Porsche 935 Coupé uit 1976 is feitelijk een verjongde, sterkere uitgave van zijn voorganger. Onder de motorkap 600 brullende pk’s door een 2,8 liter, 6-cylinder Turbomotor. Een indruk wekkende spoiler achterop, om dit gigantische kanon bij een snelheid van 340 km op de weg te houden. Met succes beleeft de Porsche 935 Cou pé zijn vuurdoop in het Italiaanse Mugello. Ook in Watkins Glen weten de coureurs Jacky Ickx en Jochen Mass met dit Porsche snelheidsmon ster de overwinning veilig te stellen. Na een der de plaats in Dyon kan de wereldkampioensvlag worden gehesen. De twee Porsche rensportwagens in het Auto tron hebben een indrukwekkende staat van dienst achter de rug. Ze zorgden voor een flin ke portie ere-metaal op korte en lange afstands- races over heel de wereld. Bij het zien van de gi gantische bakbeesten komen bij de kenners zeer zeker de herinneringen boven aan de spectacu laire races in de jaren zeventig. ir ir n zeventiende zondag door het ja?r preek: Prof. W. Logister Intenties 25 juli-31 juli Thematisch weekend: Het goede genieten Zaterdag 25 juli: 19 uur: Mgd Jacoba Boogaers van Spaandonk; Antonius Rijnen e.v. Maria v. Casteren; Hen- ricus v.d. Wouw e.v. Johanna v. Spreeuwel; Jo hannes Vriens e.v. Martina van Gerven; Gerard van Esch. Zondag 26 juli: 10 uur: Jgt Frans Smolders; Petrus Denissen e.v. Adriana v. Hest; Jgt Johannes Timmermans e.v. Hendrika v. Rijzingen; Bertha v.d. Bosch- Dekkers. 11.30 uur: Mgd Theo Wassing e.v. Ann Ghe- ring; Cornelia v. Overdijk-Kemps en zoon Piet; Catharina v.d. Wouw-v. Raak; Adrianus en Anna Rijnen-Kastelijns; Jacoba v.d. Wouw-v.d. Loo. Maandag 17 juli: Mgd Helena v. Dijk-v. Balsvoort; bijzondere in tentie; Cornelia Wolfs-van lersel; Maria Vugts- Smeijers. Dinsdag 28 juli: Jacoba Boogaers-van Spaandonk; Petronella Rooijakkers-de Lepper; Jan v.d. Ven e.v. Jo hanna Roozen; Jgt Adrianus Ketelaars e.v. Jo hanna Wolfs; Jordina v.d. Hamsvoort-den Ot ter. Donderdag 30 juli: Overl ouders Verstijnen-Ketelaars en zoon Lau- rentius; Adrianus van Gisbergen e.v. Catharina Dinslage; Mgd Maria v.d. Wouw-Govers. UIT EIGEN KEUKEN Gerard van Esch; Mgd Adrianus en Anna Rijnen-Kastelijns; Jgt Marinus de Laat e.v. Jo Kogels. Zondag 16 augustus: 10 uur: 1ste jgt Wim van Elderen e.v. Annie de Laat; Jgt Francis Vriens e.v. Goverdina Horre- vorts; Jgt Jos van Laak e.v. Johanna Bekkers; Jgt Hendrikus v.d. Wouw en dochter Cathari na en Adriana Schoenmakers-v.d. Wouw; Jgt Cornells Roozen e.v. Jacoba Verhagen. 11.30 uur: Jolanda Berkelmans; Mgd Wilhel mus Rijnen e.v. Wilhelmina Kuypers; Jo Poirters-v.d. Wouw; Jgt Elisabeth Wolfs- Snoeren; Overl fam. Wilhelmus Schoonis. Maandag 17 augustus: Henrica Prinsen-de Veer; Marinus Vermeer e.v. Anna Ketelaars; Elisabeth van Esch-v.d. Wouw; Anna de Laat-Janssen. Dinsdag 18 augustus: Mgd Franciscus Vriens; Mgd Petrus van Dijk; Mgd Gerarda Klomp. Donderdag 20 augustus: Jacoba Welvaarts-Grijsbach; Overl fam. Jonkers-Willems; Johannes v.d. Meijdenberg. snuisterijen. Kortom, alles wat u over hebt kan een plaats krijgen op onze vlooienmarkt. Er is echter geen plaats voor bedmatrassen en bankstellen. Wat we zoal kunnen gebruiken? Te denken is vooral aan, keukengerei, bestek- en breekwerk, boeken, kleren, kleinmeubelen, electr. apparaten, gereedschap en andere gangspunt bij het ontwerpen van een nieuw mo del rensportwagen. Om in de categorie race prototypes met succes te kunnen meedoen, moe ten er tal van technische aanpassingen worden toegepast. Met een gewicht van slechts 900 kg weegt de nieuwe Porsche 911 Carrera RSR veel lichter dan zijn voorganger. Het eerste type wordt uitgevoerd met een 2,8 litermotor, 300 pk; het volgende met een 3 litermotor, 310 pk. De Porche 911 wordt een hit; in één seizoen ze ven nationale en drie internationale kampioen schappen. Zijn carrière begint in 1973 met de 24-uur-race van Daytona in Florida. Achter het stuur de coureurs Gregg en Haywood. De pro totypes van de Ferrari, Matra en Mirage-Ford zijn niet opgewassen tegen het geweld van de Carrera RSR. Gijs van Lennep en Herbert Mul ler vestigen vervolgens de aandacht op de Car rera RSR in de 24-uur-race van Le Mans. Met een vaart van 280 km per uur racen ze over het circuit en finishen op de vierde plaats. Wisselexposities 2 augustus t/m 11 september: Mevrouw M. Schoenmakers met aquarellen en gemengde technieken. De aquarellen zijn gemaakt in de omgeving van Oisterwijk. 13 t/m 11 september: C. Kra-nnen met bodem profielen. Excursies Dindsdag 18 augustus: 19.00 uur IVN zomera- vondwandeling. Zondag 6 september: 14.00 uur IVN zomermid- dagwandeling. Andere activiteiten (Inlichtingen bij het cen trum) KERKSTRAAT 10 MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 Weekaanbiedingen van 23 tot 29 juli 100 gramI .ÜU 500 gram 18de zondag door het jaar preek: Pastor H. v.d. Broek Intenties 1-7 augustus Zaterdag 1 augustus: 19 uur: Hoogmis Woutherus Hoosemans e.v. Christina Ketelaars; Peter Kersten; Piet v.d. Boogaard e.v. Bertha Hofhuizen; Wilhelmus en Wilhelmina Rijnen- Kuypers; Thea Spaninks-van Herck; Jgt Johan nes Hoorevorts e.v. Anna v.d. Sande. Zondag 2 augustus: 10 uur: Paul Roozen e.v. Annie Verhoeven; Franciscus Vriens; Maria Vughts-Smeijers; Mar tina Kwinten-van Balsvoort; Jgt Antonius Erven e.v. Francisca van Dijk. 11.30 uur: Mgd Harrie v. Stiphout e.v. Annie v.d. Loo; Mgd Wilhelmus Haarselhorst e.v. An na Petit; Petrus van Dijk; Overl ouders Hoorevorts-van Dijk; Jgt Adriana Beerens- Willems; Niels de Pina. Maandag 3 augustus: Jack van Herck; Jgt Helena v.d. Kerkhof- Akkermans; Cornelia Wolfs-van lersel. Dinsdag 4 augustus: Overl. ouders van Haaren-de Bakker en zoon Jos; Henrica Prinsen-de Veer; Jacoba Welvaarts-Grijsbach. Donderdag 6 augustus: Jgt Piet van Weegberg e.v. Jeanne Welvaarts; Rini v.d. Wouw e.v. Wilhelmina Timmermans; Noud v.d. Donk e.v. Francisca Rokven. Vrijdag 7 augustus: 10 uur: H. Mis speciaal voor bejaarden. Helena Willems; Johannes v.d. Meydenberg; bijzondere intentie. Maakt u ook gebruik van onze verrekijkers dan komt er nog ƒ2,50 bij. Reserveren is mogelijk. 19de zondag door het jaar preek: pastor H. v.d. Broek Intenties 8-14 augustus Zaterdag 8 augustus: 19 uur: H. Mis met orgelspel en samenzang; Mgd Maria Vughts-Smeijers; Mgd Wilhelmus Smetsers e.v. Cornelia v. lersel; Mgd Johannes Vriens e.v. Martina van Gerven; Jgt Johannes en Maria v.d. Zanden v.d. Sande; Gerard van Esch; Gerardus Antonis en Maria van Hoof. Zondag 9 augustus: 10 uur: Hoogmis Jgt Hendrikus van de Wouw e.v. Johanna v. Spreeuwel; Mgd Ria op ’t Hoog-Lucassen; Jgt overl. fam. Dirkx-Mulders; Mgd Hubertus van Erve e.v. Cornelia Kolen; Mgd Bertha v.d. Bosch-Dekkers; Jgt Cornelis v.d. Bosch e.v. Adriana v.d. Meijdenberg; Jgt Giel van Esch e.v. Henriëtte Schepens; Benny en Johanna Winters. 11.30 uur: Frans Burgers e.v. Theodora Heijms; Martinus Kooien e.v. Johanna v. Kollenburg; Jgt Wilhelmus van Kessel en Wilhelmina Schoenmakers; Cornelis Roosen e.v. Helena Persoons. Maandag 10 augustus: Harrie v. Stiphout e.v. Annie v.d. Loo; Helena van Dijk-van Balsvoort. Dinsdag 11 augustus: Mgd Cornelia Wolfs-van lersel; Gerardus Moorman e.v. Maria Hoeven; uit dankbaar heid. Donderdag 13 augustus: Petrus van Beurden; Mgd Cees op ’t Hoog e.v. Tiny Oerlemans; Mgd van Gisbergen e.v. Ca tharina Dinslage. Dinsdag 11 augustus: 11 uur: Diamanten bruiloft fam. Kogels- Janssen. T VERSTE VLEES HML JE LEKKER DLCHTBU' Feest van Maria ten hemel preek: pastor H. v.d. Broek Intenties 15-21 augustus Zaterdag 15 augustus: 19 uur: Hoogmis in de openlucht bij de Maria kapel. Mgd Petronella Rooyakkers-de Lepper; Mgd Jack van Herck; Mgd Martinus Kooien e.v. Johanna v. Kollenburg; Nicolasina Oerlemans-van Belkom; Peter Kersten; Mgd Si S; ■S ■-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 3