I X zomer’57 I 1PER MAAT!! (en zelfs nog goedkoper) Verslag kamp Netersel, Boszicht 1987 ALLE DAMES- HERENSCHOENEN Adspirant brandwachten Geslaagd Bond van Ouderen. W. Moorman nieuwe koning Komt dat zien komt dat zien Politie Oisterwijk ruimt fietsen op Badmintonners opgelet!! Wfl GEMEENTE MOERGESTEL Mi V r Fx .r Bij de vrijwillige brandweer is plaats voor: .f Inlichtingen: Inlichtingen kunnen verstrekt worden door de commandant van de Brandweer, Dhr. H. Roezen, Rootven 25, telefoon 1335. Vereisten: - De kandidaten moeten de militaire dienstplicht vervuld hebben of hiervan zijn vrijgesteld. - Zij moeten bereid zijn de cursussen Brandwacht 2e klas en persluchtmaskerdrager te volgen, en zich aan een medische keuring te laten onderwerpen. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het Kollege van Burgemeester en Wethouders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. S.V. Roef! Honkbal, Softbal, Peanut Mlfll evenementen Start opruimingsverkoop: 8 juli 1987 om 9.00 uur: vVllk/L I N L. I N Dat loopt allicht beter '5*. (Aanbiedingen alleen geldig in Moergestel.) Ligtvoet schoenen Veghel Tel. 04130-51189 1 K> i I ■f Ji. I I/W. "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 8 JULI 1987 A 6 PAGINA 7 Het Bestuur. Gezellig disco in Doedorp. 485-3 xSSi »W!ïS Tijdens het Koningschieten (Kermismaandag) van het Gilde St. Joris lukte het de heer W. Moorman uit de Zandstraat om de houten vogel naar beneden te halen waardoor hij de nieuwe koning werd van bovengenoemd gilde. Uitslagen: Peanuts Boosters - Roef! H.b. Pups H.B.S. 2- Roef! M.b. asp. Twins 3 - Roef! S.b. pup. Roef! - Jeka S.b. asp. Roef! - Uden S.b. I Roef! - Condors S.b. 2 Roef! - Tilburg H.b. 2 - Cardinals - Roef! Wedstrijden zaterdag 11 juli: H.b. pups 11.00 Roef! - Tilburg H.b. asp. 13.00 Roef! - Tilburg S.b. pup 10.30 Ducks - Roef! S.b. asp. 16.30 Starligts - Roef! S.b. 2 18.30 Knuppelaars - Roef Zondag 12 juli: H.b.l 14.30 Condors - Roef! H.b.2 vrij S.b. 1 Play offs B.C. Moergestel kan voor het komende seizoen, dat eind augustus begint, nog enkele leden ge bruiken. Wij spelen iedere woensdagavond van 20.00 tot 23.00 uur. Ook is er de mogelijkheid om competitie te spelen. Hebt u interesse? Dan kunt U zich bij een van onderstaande personen aanmelden. Addy van Gorp, Pastoor van de Boogaardstraat 41. Wil Oerlemans, Kerkackerstraat 10, Tino Smetsers, Pr. Beatrixlaan 13. Raadpleeg altijd eerst deze ka lender voor u data vaststelt van O door uw vereniging te organise- ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel Kouwens, Kloosterlaan 13. 27-27 30- 3 18- 1 10- 5 18- 4 10-13 1-11 17- 1 71 moerges Maandagmorgen gingen we op pad naar ons kamp in Netersel via een oriëntatietocht. Het was heel gezellig, mede omdat het weer meezat. Bij het kamp aangekomen gingen we eerst de bossen begroeten. Daarna werd onder het eten de leiding aan de groepen bekend gemaakt. Na de kennismaking en het lakens beschilderen (die als versiering dienden in onze slaapzaal) begon nen we aan de spannende nachttocht. Na veel schrik viel het uiteindelijk toch allemaal wel een beetje mee. We waren heel laat thuis, maar we hadden toch nog genoeg energie over om tot on geveer half vijf lol te trappen. Natuurlijk stonden we dinsdagmorgen weer fit op om acht uur. Na het lekkere ontbijt begon nen we in de bossen aan de vlaamse kermis. Om dat we bij dit spel heel actief waren geweest kre gen wè hierna een rustige morse opdracht met picknick. Toen we uitgerust waren moesten we de leiding, die allemaal een verschillend beroep uitbeelden, opsporen in de bossen: de beroepen test. Helaas werd dit leuke spel afgebroken door een regen-met-onweersbui. Nadat we weer op gedroogd waren kregen we lekker warm eten. Hierna kwam tot onze verrassing de Moergestel- se drumfanfare even langs, vanwege het tweede lustrum van het kamp in Netersel en het vierde lustrum van de leuke kookmoedertjes. Hierna hadden we generale repetitie voor de bonte avond die natuurlijk helemaal misging: lachen, gieren, brullen! Omdat we deze avond vroeger waren gaan sla pen, kwamen we woensdag nog meer uitgesla pen uit ons bed. Dat was wel nodig want we hadden een fietstocht van wel 40 km voor de boeg. Deze was ontzettend gezellig en daarbij kregen we 's middags ook nog friet met iets lek kers. Hoewel we best moe waren liepen we ’s avonds toch weer door de bossen voor de drop ping met eilandenspel. Thuisgekomen trakteerde de meester nog op een ijsje. Deze avond sliepen we nog vroeger na het aftellen van Iwan. Donderdag kwamen we dus nog fitter uit ons frisse bed om in de bossen de levende toto te gaan spelen. De rest van de dag deden we rustig aan omdat we ’s avonds optimaal in vorm moesten zijn voor de BONTE AVOND, die grandioos geslaagd was! Na afscheid genomen te hebben van onze ouders bouwden we onze slaapzaal om tot een ontzettende leuke disco, die tot ongeveer twee uur duurde. Gelukkig moch ten we nog heel lang kletsen. Daarom was het maar goed dat we ’s morgens (vrijdag) een feest- ontbijt op bed kregen. We kregen boterhammen met snoep en chips en cola in plaats van thee! Ondanks dat we nogal moe waren hebben we de vrijdagmorgen doorgebracht met sporten. Na dit sporten moesten we onze spullen inpakken en de boel opruimen. Daarna werden onder het eten de prijzen bekend gemaakt. Na handtekeningen gezet te hebben op eikaars armen en benen gingen we met iedereen tegelijk op de fiets naar huis (jammer dat het afgelopen was). U kunt wel lezen dat dit een ontzettende super gave week is geweest. Daarom willen wij Meester Klomberg, Meester Ceulemans, de kooksters Pita en Roosje, de leuke leiding en niet te vergeten de ontzettende gezellige klas heel hartelijk bedanken voor deze toffe week!!! Kim, Emilie, Marieke, Floortje en de leuke M M’s (Mirian en Maartje). Op Maandag 13 juli aanstaande organiseert de Bond van Ouderen weer een fietstocht voor haar leden. Deze keer gaat de tocht naar het museum De Doornboom te Hilvarenbeek ’De dorpsdok ter van vroeger’ en ’De geschiedenis van Hilva renbeek en dieschen’. Een unieke verzameling van medische instru menten laat zien hoe de dokter op het platteland werkte van 1800 tot 1945. Tevens is er de 19e eeuwse molen, een heem en een kruidentuin te bezichtigen. Vertrek vanaf het St. Jansplein om half twee. Aan de Mavo ’St. J.B. de la Salie’ te Tilburg slaagden dit jaar: Uit Moergestel: Femke van Abeelen, Resie Denissen, Ton van Dooren, Maartje Drubbel, Marie-Louise van El- deren, Colette van Geloven, Yvonne van Gisber gen, Leon van Helvert, Jacinta Jansen, John Ligtvoet, Maud van der Sande, Lucas Theeu- wes, David Verhof, Angelique Vogels, Miriam Wolfs, Claudia van de Wouw, Richard van Zon. Ligtvoet schoenen Eindhoven Tel. 040-431106 12 juli Klaorebokaal 9-11 uur in het Wilhelminakanaal. 18 juli Regiobal in Den Boogaard 20.30 uur. 1 augustus Regiobal in Den Boogaard 20.30 uur. 15 augustus Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur. 23 augustus C. van Oirschotbokaal 9-12 uur in de Maas. 29 augustus Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur. 30 augustus Toer Mee fietstochten vertrek vanaf Den Boo gaard. Gedurende het eerste half jaar van 1987, zijn er weer een groot aantal fietsen gevonden in Oister wijk, waarvan ons de eigenaren tot op heden on bekend zijn. Deze fietsen staan achter het poli tiebureau, Bm. Verwielstaat 59, Oisterwijk. In verband met plaatsgebrek zullen deze fietsen op 22 juli worden afgevoerd. Als u denkt dat uw fiets er bij zou kunnen staan, mag u gerust eens bij ons een kijkje komen nemen tot en met 21 juli. Ons bureau is dagelijks geopend tot 23.00 uur. Ook in het weekeind is ons bureau voor het publiek geopend. i Azx o r A AA Op zaterdag 11 juli a.s. om half drie, in ’Den Boogaard’, St. Jansplein 5, Moergestel, entree f 2,- per persoon(kaartjes half 2 aan de kassa), brengen wij de jeugdtoneelgroep ’De Jong ghesellen van den Spele’, na de succesvolle premiere nog 1 keer voor jong en oud het zang-, dans- en toneelspel de musical Disco in doedorp. Een leuke afsluiting van het kermisfestijn en een ontspannen start van de vakantie een musikal voor de hele familie. Kom gezellig met z’n allen naar Den Boogaard. Tot zaterdag. ’De Jong Ghesellen van den Spele’, Laurens, Barbara, Ellen, Janneke, Yvon ne, Johnny, Stefan, Gijs, Muriel, Geert, Kim, Irma, Vera, Marieke, jaroeska en Klaartje. Tot ziens zaterdag 11 juli in ’Den Boogaard'. Ligtvoet Schoenen ------Tiiijn-i Industrieweg 13 Moergestel Tel. 04243-1867 Maandag. Wasdag en Donderdag de hele-s dag opdii tot 18.00 uur Vrijdag de hele dag open tot 20.00 uur. Zaterdag de hele dag open tot 16 00 uur Dinsdags gesloten. I Bb. a j. ij Mk’’Tj

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 7