r HABRAKEN SPORT I Nog langer genieten van een zomerse avond..... Profiteer.....! 98,- Alle truien Dames pullovers Nieuw bedrijventerrein in Moergestel 49,95 H.S.V. De Rietvoorn IVN Afd. Oisterwijk Aphrodite en 75," INFO: TELEFOON 3459 en N.J.W. Kamphorst geen praktijk van vrijdag 10 juli tot en met zondag 2 augustus ’Moergestel-Nieuws’ met vakantie... 5 I Raadsvergadering van 3 juli 1987 O EN GEZONDHEIDSCENTRUM Baileys en A S nu voor al vanaf KIJK IN DE ETALAGE! STUNTAANBIEDING: Zolang de voorraad strekt. 5 5 5 5 5 Opening verwacht medio oktober Beatrixstraat 23 Na 19.00 uur... Voorzieningen voor het basisonder wijs Restauratie monumenten Klachten aan woningen aan de Krie- kenakker Plan Buitengebied Overige besluiten WOENSDAG 8 JULI 1987 NA 12 i Walter Smetsers Wordt verwacht in Moergestel: SPORTSPECIAALZAAK in: PROGRAMMA: - Nr. 485 Oisterwijkseweg 55 5066 XC Moergestel Telefoon 04243 -1538 TANDARTS SPOEDGEVALLEN: TANDARTS J.M.A. STIEGER De Scheerman 2 Telefoon 04243 -1948 jaap en mieke de groot moergestel Conditietraining start reeds op 1 september Individueel eindigde A. Kosters met 71 stuks en 213 cm op de 3e plaats, Jos Schilders op de 4e plaats met 21 stuks en 178 cm, H. Smarius op de 6e plaats met 16 stuks en 119 cm, Jos Kosters met 7 stuks en 89 cm op de 1 le plaats, P. Zwerts met 22 stuks en 81 cm op de 12e plaats, Gert Jan de Ruyter met 16 stuks en 73 cm op de 15e plaats, Th. Broere met 14 stuks en 66 cm op de 19e plaats, Twan Kosters met 12 stuks en 36 cm op de 23e plaats, C. v.d. Berg met 2 stuks en 32 cm op de 24 plaats en C.Kogels met 7 stuks en 21 cm op de 26e plaats. De Concourscommissie. Op de woensdagen 29 juli, 5 en 12 augustus (bouwvakvakantie) zal ’Moergestel-Nieuws' niet verschijnen. Woensdag 22 juli is het laatste nummer vóór de vakantie; woensdag 19 augustus verschijnt het eerste nummer na de vakantie. Ons redaktie-adres is bereikbaar 's avonds na 19.00 uur. Ook telefonisch kunt u ons pas na dat tijdstip bereiken. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgüigsinstituut Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Nu blijkt dat het bedrijventerrein de Son- man te klein zal zijn om aan de vraag naar industrieterrein te kunnen voldoen, wordt naarstig gezocht naar andere mogelijkhe den. Het college van burgemeester en wethou ders was dan ook op 15 juni 1987 naar het provinciehuis getogen om hierover bespre kingen te voeren met de Provinciale Plano logische Dienst. Wethouder Mulders deelde tijdens de ver gadering de resultaten van dit overleg aan de raad mede. Het college is voorstander om mogelijkheden te zoeken over de rijksweg, doch de provincie geeft de voorkeur aan het gebied achter de molen. In verband hiermede zal een onderzoek ingesteld gaan worden door het Bureau Ruimtelijke Or dening, hetgeen volgens de gehele raad uiterlijk 15 september gereed dient te zijn en waarvoor, aldus de heer Vriens (PGB), vóóraf harde en goede afspraken gemaakt dienen te worden. Het hiervoor benodigde krediet van 22.300, leverde geen probleem op. De heer Van Gils (CDA) wilde niet nu al uit spraak doen over de plaats van het nieuwe in dustrieterrein. Hij zei dat het voor hem ’Achter de Molen’ mocht gaan heten. Het schoolbestuur verzocht om medewerking voor aanschaf van meubilair, een kopieerappa raat en 3 computers. STOER Ook in de maand juli is er weer een wekelijks zo- meravondwandeling o.l.v. IVN natuurgidsen. De wandelingen beginnen steeds om 19 uur. Data en vertrekpunten: Dinsdag 7 juli Duinven, Scheibaan 5, Oisterwijk. Woensdag 15 juli ’t Stokske, Zandstraat 1Moergestel; Donderdag 23 juli Bezoekerscentrum van Natuurmonumenten, v. Tienhovenlaan 5, Oisterwijk. Dinsdag 28 juli Kasteel Nemelaer, Haaren. Het college stelde voor medewerking te verlenen in de aanschaf van meubilair en het kopieerap paraat doch het verzoek t.a.v. de computers aan te houden. Mevr. Bergman (CDA) zei namens haar fraktie geen medewerking te willen verlenen in de aan schaf van acht stoelen voor de docentenkamer van de Hertog Janschool, omdat deze niet vol doen aan de LONDO-normen. Voor het overi ge kon het CDA met de voorstel akkoord gaan. De overige partijen hadden geen moeite om ook medewerking te verlenen in de aanschaf van de stoelen en drongen verder aan op een snelle aan schaf van de gevraagde computers. Een bedrag beschikbaar te stellen voor de scha- dekosten tengevolge van vandalisme in 1986 gaf geen reden tot diskussie. De heer Op ’t Hoog (SPM) stemde tegen het besluit om niet over te gaan tot het vaststellen van een plan voor nieuwe scholen. Wethouder Smits deelde hem mede niet op zijn verzoek om de rijksoverheid mededeling te doen van het feit dat er een intiatiefgroep tot oprichting van open baar onderwijs in Moergestel is, in te willen gaan. Er komt een nieuwe vervoerskostenregeling voor het bezoeken van lager- of buitengewoon onder wijs buiten Moergestel. Degenen die thans reeds van deze mogelijkheden gebruik maken, zijn reeds van de wijzigingen op de hoogte gebracht. Op de vraag van de heer Op ’t Hoog antwoordde wethouder Smits dat er ver der mededeling van is gedaan in het ’Moergestels Nieuws’. Het meerjarenprogramma restauratie monu menten werd tot 1992 vastgesteld. De heer Vriens miste hierop het pastoorspaadje en de an dere paadjes. Deze paadjes staan echter op het investeringsprogramma, aldus de voorzitter, en met name het pastoorspaadje zal nog dit jaar ter hand worden genomen. Voor het oplossen van de klachten aan de wo ningen aan de Kriekenakker is een krediet be schikbaar gesteld van 20.000, Van dit bedrag wordt in de desbetreffende wo ningen een kolomradiator geplaatst, waardoor de klachten op een aanvaardbare wijze worden opgelost. De heer Op ’t Hoog vraagt zich af of de voor gestelde oplossing ook aanvaardbaar is voor de bewoners zelf. Destijds was namelijk sprake van een bedrag van/ 50.000,—. Hij ging hierna uit gebreid op deze zaak in en kreeg hiervoor ook de ruimte, ondanks de interruptie van de heer Vriens, die van mening was dat dergelijke beto gen in de commissie gevoerd dienen te worden. Later dankte de heer Op ’t Hoog de heer Vriens voor het feit dat hij wethouder Smits de ruimte liet om uitgebreid te antwoorden. Deze stelde dat de voorgestelde oplossing tech nisch onderbouwd is en als een aanvaardbare oplossing gezien kan worden. ’Het zijn onze wo ningen en wij maken uit wat gelet op technische onderbouwingen als een verantwoorde oplossing kan worden aangemerkt’, zo besloot hij zijn be toog. De raad besloot met 6 voor en 4 tegen stemmen tot partiële herziening van het plan Buitenge bied. Dit was ook het voorstel van de meerderheid van het college. Tegen dit voorstel was wethouder Smits en tegen het besluit was verder de PGB. Met dit besluit wordt het de heer Tiebosch, Stokse 9, mogelijk gemaakt om ter plaatse een landbouwmechanisatie-bedrijf te blijven uit oefenen. De heer Vriens stelde namens de PGB-fractie dat door dit besluit de waarde van dit Land schappelijk Waardevol Agrarisch gebied enorm wordt aangepast en dan ook principieel tegen het besluit te zijn. In verband met de aanleg van de drukriolering in het buitengebied, werd besloten tot het vesti gen van twee zakelijke rechten. Verder werd besloten de verzoeken om schade vergoeding ingediend door de heer A. Tiebosch, Stokse 9 en door mevrouw A. Jansen, Scheer man 5, af te wijzen. Uitwisselingsconcours Hilvarenbeek-Gilze- Moergestel ’En ik heb ze nog zo gezegd, niet op de kleintjes vissen. Alleen met grote vissen kunnen we het redden’. Met de woorden verwelkomde onze voorzitter en coach zijn team na afloop van de wedstrijd op 18 juni j.l. Zelf gaf hij het goede voorbeeld door, na de vangst van 12 kleintjes, zijn tuigje op onopval lende wijze te vernietigen en met veel élan aan het karwei van de Groten te beginnen. Dat hij hierbij op 2 stusk bleef steken, kan men beslist niet afschuiven op zijn capaciteiten als henge laar. Veeleer het feit dat hij regelmatig zijn team met opbeurende woorden en goede raad moest bijstaan, zijn debet aan deze voor zijn doen slechte vangst. Over het algemeen echter werd niet slecht ge presteerd en ofschoon men wederom met een tweede plaats genoegen moest nemen, werden toch ook successen geboekt. Que centimeters moesten we prijsgeven, que stuks echter waren we de beide andere verenigingen ver de baas. De Gezellige vissers kwamen met een totaal van 150 stuks en 1158 cm op de eerste plaats, twee werd de Roetvoorn met 188 stuks en 908 cm en derde Het Louwke, Gilze met 84 stuks en 459 cm. SPORTSCHOEISEL SPORTKLEDING •SPORTARTIKELEN* - Conditietraining dames, heren/gemengd, jeugd - Krachttraining (géén bodybuilding) - Looptraining - Aerobic Dancing jeugd en volwassenen - Body Heat - Jazz-ballet - Afslankcursus (dieet en sport) gemengd - Ski-gymnastiek gemengd - Sportmassage op afspraak Dansinstructie wordt gegeven door Wies Willemen. Alle trainingen door Jaap de Groot.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1