i SLAGERIJ KETELAARS B.V. s ’g I 8 /■n,i:\Siu,in Vaderdag w w Jeugdvakantieweek Harmonie Prinses Juliana en Asterius Fotogroep Moergestel Rock and Roll-avond 20 juni a.s. Oisterwijk - Moergestel - Polen Hulpcentrale zoekt gastgezinnen Buurtvereniging ,’t Rootven’ - 'K SMEERLEVERWORST n QA RUNDSROOKVLEES 9 rr WORSTEBROOD 9 MALSE BIEFSTUK of BIEFLAPPEN QQ VARKENSLEVERLAPPEN 9'91: SLAVINKEN n nc Verwen vader eens met een blouse, pullover of pantalon... I 'Aü 2 PAGINA 3 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 17 JUNI 1987 School: groep: Adres: Ik wil graag in de groep bij: School: groep: Adres: Ik wil graag in de groep bij: de bette keus inverse kip 9S Opgavestrook voor kleuters Naam: Opgavestrook voor groep 3 tot en met 8 Naam: Het comité dat hard werkt aan een transport in het najaar, wil in aug./sept., een grote vlooien markt organiseren, om zodoende de kosten bij elkaar te krijgen, zodat vele hulpbehoevende projecten in Polen toch weer geholpen kunnen worden. Wij vragen u daarom beleefd of u misschien nog goede spullen beschikbaar heeft voor ons. Sa men de handen ineen slaan, dan lukt alles. U kan bellen naar 04242-85114; 042442-82601; 04242-17383 of kom zaterdags langs bij het Hulpcentrum aan de Zoom/Pannenschuur, Oisterwijk van 10-12 uur. Moergestel, Polen rekent immers ook op U! Zaterdag 20 juni houden wij onze jaarlijkse ge- zinsfietstocht. U kunt vertrekken vanaf 18.30 uur bij het Wit-Gele Kruisgebouw. Het bestuur. alleen voor groep 7 en 8 Ik ga ook mee kamperen ik geef me niet op voor het kamp. (doorhalen wat niet van toepassing is) Rock and Roll. Nostalgie? Jeugdsentiment? Wat het ook is, zaterdagavond a.s. ben je weer helemaal terug in de sfeer van de jaren zestig, daar zorgen wij wel voor. C.V. de Durdraaiers organiseert op die avond voor de tweede keer een Rock and Roll-avond in ’t Draaiboompje. Vorig jaar kon je de echte rock-groep ’Rocking Rinus en de Rest’ zien. Dit jaar vullen The Thunderbirds uit Zoetermeer deze avond met hun grandioze muziek. Zij spelen o.a. nummers van The Giants, The Tickets, Patchwork, The Shadows en The Strangers, maar ook eigen nummers. Binnenkort verschijnt hun eerste Donderdag 18 juni 1987 hebben we weer een bij eenkomst in de vereniging om 20.00 uur. Deze avond gaan we de agenda voor het nieuwe seizoen samenstellen en verder gaan we praten over de bondsfotowedstrijd die het thema heeft ’De wereld van helden’. Tot donderdag. KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 UIT EIGEN KEUKEN 100 gramUawU met eigen gehakt - 6 stuksU Alles voor uw BARBECUE: vlees en sauzen! De Hulpcentrale/s.o.s.-dienst Tilburg is een vrijwilligersorganisatie, die tot doel heeft: het bieden van eerste hulp in geestelijke en/of socia le nood, het verlenen van praktische burenhulp en het verstrekken van informatie op maat schappelijk gebied. De Hulpcentrale is dag en nacht bereikbaar, ook in het weekend. Eén van de aktiviteiten is het projekt Gastvrij heid. Wat houdt dit projekt in? Het kan voor komen dat ouders om uiteenlopende redenen hun kind tijdelijk niet zelf kunnen verzorgen, bijvoorbeeld bij opname in een ziekenhuis. Het is ook mogelijk dat jongeren het zelf nodig heb ben, een tijdje van huis te zijn. Deze vragen kun nen zich vrij plotseling aandienen, vaak buiten kantooruren van die instellingen, die zich speci fiek met deze jongeren bezighouden. In dit soort situaties biedt de Hulpcentrale de mogelijkheid, deze kinderen/jongeren op te vangen. Zij worden dan ondergebracht bij één van de gastgezinnen van de centrale. Momenteel heeft de Hulpcentrale dringend be hoefte aan enkele nieuwe gastgezinnen. Ge woonlijk varieert de verblijfsduur van de kinde ren/jongeren van één tot enkele dagen. Tijdens deze periode wordt naar een meer definitieve oplossing gezocht. Voor deze vorm van vrijwil ligerswerk wordt een kleine onkostenvergoeding geboden. Mensen die voor dit boeiende werk belangstel ling hebben, of zich op andere manieren via de Hulpcentrale willen inzetten (zoals het verlenen van hand- en spandiensten, oppas bij gehandi capten of als telefoon-centralist) kunnen kon- takt opnemen met de Hulpcentrale/s.o.s.- dienst, Spoorlaan 320, 5038 CC Tilburg, tel. (O13)-433.584. Koffieconcert zeer geslaagd: Op zondag 14 juni waren de grote zaal én de achterzaal van ’Den Boogaard’ tot de laatste plaats bezet voor het uitwisselingsconcert dat Harmonie Prinses Juliana met Harmonie Aste rius uit Oisterwijk daar uitvoerden. Ondanks de vrij lange duur van het concert bleef de zaal tot aan het einde geheel gevuld, geboeid als men was door het door beide verenigingen geboden programma. Voor de pauze Harmonie Prinses Juliana o.l.v. dhr. Jan Hermans met een zeer gevarieerd en goed gekozen programma, met als hoogtepun ten voor het enthousiaste publiek de Ouverture uit Nabucoo van Verdi en een met veel muzikaal gevoel uitgevoerde alt-saxofoonsolo van Rini Smits. Na de pauze een goed verzorgd optreden van Harmonie Asterius o.l.v. hun dirigent Frank Vugts. Naast het iedereen bekende West Side Story van L. Bernstein, maakte Monique van den Brandt zeer veel indruk in het klarinet concert van We- :->.s f-a 'T VERSTE VLEES HAAL JE LEKKER DICHTBIJ! ber, genaamd Concertino. De aanpak van dit moeilijke klassieke werk was van deze jonge kla- rinettiste zeer gedurfd doch zeer verantwoord. Het concert stond tevens in het teken van de mo gelijkheid voor adspirant-muzikanten om ken nis te maken met muziek, harmoniemuziek in het bijzonder. Mochten er alsnog jongeren, doch ook ouderen zijn die daadwerkelijk een instrument willen gaan bespelen, dan kunnen zij kontakt opnemen met dhr. N. Smits, Kruysackerstraat 20 of W. Ligtvoet, Industrieweg 21a. Ook bent u ter ken nismaking uiteraard van harte welkom om eens een kijkje te komen nemen bij onze wekelijkse repetitie. Deze is iedere dinsdag in Den Boo gaard om 19.30 uur tot 21.30 uur. Er is altijd wel iemand aanwezig waarmee u eventueel van gedachte kunt wisselen. Rest ons het in grote getale opgekomen publiek te complimenteren. Tot het einde toe bracht iedereen de rust en aandacht op om het moge lijk te maken dat het zowel voor muzikanten als publiek een fijn koffieconcert werd. het geld in een envelop. Stop die in de bus bij: - dan van lersel, Raamackerstraat 9, Moergestel - Corry Kastelijn, Vooskerbos 32, Moergestel - Tiny van Gansewinkel, De Hoefkens 5, Moer gestel - Ine Vermeer, De Stappert 10, Moergestel. Doe het wel vóór zondag 28 juni, daarna opge ven kost per kind ƒ5,extra, omdat dan ver zekeringen, busafspraken e.d. moeten worden aangepast. Je hoort dan verder wel via Moergestel Nieuws hoe laat je wordt verwacht op 17 augustus en hoe alles verder gaat verlopen! Tot ziens! Organisatie jeugdvakantieweek Moergestel eigen single. Als je van swingende Rock and Roll houdt en echt uit je bol wilt gaan, dan is het de moeite waard om naar deze band te komen kijken en luisteren. Om je echt helemaal in de zestiger jaren te wanen is het leuk als je je kle ren zoveel mogelijk aanpast. Voor wat betreft je kapsel hoef je niets te bedenken, dat zal ’t Kap- perke tijdens deze avond perfect verzorgen in de speciale kaphoek, net als vorig jaar. Bijna ieder een liep toen rond met een kapsel uit de jaren zestig. Je hebt weinig fantasie nodig om je voor te kunnen stellen wat voor leuke situaties dit opleverde. Daarnaast kun je natuurlijk onbe lemmerd echt Rock and Roll-dansen. En als je niet weet hoe dat moet, kijk dan naar de speciale dans-show tijdens deze avond. Wil je de zestiger jaren opnieuw beleven, zorg dan dat je deze unieke zaterdagavond niet mist. Weekaanbiedingen van 18 tot 24 juni perstukU>U«J Moergestel, juni 1987 Aan: alle kinderen van de basisschool en hun ouders Jeugdvakantieweek 1987, van 17 tot en met 21 augustus Evenals voorgaande jaren wordt er voor de kin deren van de basisschool aan het einde van de vakantie weer een jeugdvakantieweek georgani seerd. Er zijn weer heel veel leuke plannen zo wel voor de kleuters als voor de grotere kinde ren. Voor de kleuters: voor jullie zijn er aktiviteiten op maandag- en dinsdagmorgen, en op donderdag- en vrijdagmiddag. Woensdag is voor jullie een ’vrije’ dag. Voor de kinderen van groep 3 tot en met 8: voor jullie zijn er elke dag leuke dingen te beleven. Voor de kinderen van groep 7 en 8: voor jullie is er weer de gelegenheid om één nacht met ons te kamperen in een echt tentenkamp. Wat gaan we verder doen? Het thema draait dit jaar rond indianen en cow boys: het wilde westen dus. Haal je cowboy-pak en je pistolen maar vast uit de kast! We gaan wigwams bouwen, wandelen, fietsen, spelen in de bossen als echte indianen. We gaan natuurlijk weer een hele dag naar Bosbad Hoe ven en de kleuters naar het Leypark. Er is weer kindermarkt (ga maar vast dingen sparen om te verkopen) en we krijgen aan het eind van de week een mooie voorstelling te zien!! Wat gaat het kosten? Doordat we extra subsidie hebben gekregen van de gemeente en een mooi aanbod van de Rabobank kunnen we ook dit jaar de prijs weer ongewijzigd laten: - kleuters betalen 6,50 voor vier halve dagen - groep 3 tot en met 8 betalen 10,voor de hele week - wil je mee kamperen (alleen voor groep 7 en 8) dan kost dat ƒ5,extra Hoe kun je je opgeven? Vul bijgaande strook in en doe hem samen met U mag na vaderdag altijd ruilen! RAADHUISSTRAAT 17 MOERGESTEL-TEL.04243 1287 *MMNM

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 3