KPJ Dorpszeskamp s i ’Physique’ *14 wl Bibliotheeknieuws Kinderkledingbeurs Hartelijk dank K.V.O. Chemisch afval Diefstallen ’n Wondere speling der natuur Wordt gevestigd in Moergestel: Gezwiene Waai Nieuws Sport- en Gezondheidscentrum De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Aphrodite Pastoor Berkers viert zilveren priesterfeest r -I r Brillen Contactlenzen B Nilles - Nr. 482 Let op!! Vanaf vrijdag 19 juni Ook films op VCC Zie je soms veel mensen bij elkaar, dan denk je bij jezelf:’t Is toch wonderbaar’, want geen van allen lijken op elkaar. Er is geen laboratorium op aarde, die dat wonder ooit evenaarde. Kijk maar gerust goed scherp, ze zijn allemaal volgens een ander ontwerp. De een kijkt lachend, en de ander kijkt zuur een wondere speling der natuur. 4,- 3 De Lind 35a, Oisterwijk, Tel. 04242-84899 WOENSDAG 17 JUNI 1987 IA 12 yvy - Pr. Irenestraat 13, Moergestel Telefoon 04243 - 3443 (zie ook pagina 2) I l Alle inwoners van Moergestel, voor uw gulle bijdrage. Hartelijk dank Alle collectanten, die ondanks het slechte weer een bedrag bijeengebracht hebben dat weer gro ter was dan verleden jaar. Het totale bedrag was 2.564, Geweldig Mogen wij volgend jaar weer op u rekenen Namens het bestuur van het Rode Kruis, Kitty Drubbel. Op donderdag 18 juni a.s. organiseert de K.V.O. afd. Moergestel ’n natuurwandeling on der leiding van enkele natuurgidsen. Vertrek om 19.00 uur bij zus Kouwenberg, Hild 22. Yoga curcus Bij voldoende deelname organiseert de K.V.O. ’n yoga cursus. Deze begint op 2 september ’87 van 10.30 tot 11.30 uur in de ’Vereniging’, Postelstraat, Moergestel. Degene die hier aan deel willen nemen, gelieve zich zo spoedig mogelijk op te geven bij een van de bestuursleden. Ook, niet-leden zijn welkom. 4,- 4- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgingsinstituut Volwassenen 18 t/m 20 j. Volwassenen vanaf 21 j. 65 CJP en bejaardenpas Zondag 21 juni a.s. (vaderdag) wordt op het ter rein achter de Graaf van Ursel school wederom een poging gewaagd om een dorpszeskamp te houden, georganiseerd door de Moergestelse K.P.J. Nadat de zeskamp op 2e Pinksterdag volledig in het water gevallen was, door aanhou dende regen, is de K.P.J. niet bij de pakken neergaan zitten. Zij hebben, mede door de en thousiaste positieve reacties van de toen inge schreven teams, besloten om op zondag 21 ju ni de zeskamp weer op te bouwen. De zeskamp wordt gehouden met als thema ’Op zün Gèssels’ en zal omstreeks 13.00 uur begin nen. De meespelende teams moeten voor de K.P.J. zeskamptrofee elkaar bestrijden in 7 proeven nl.: 1. Tilrace op skippyballen. 2. Watervang/werp schrikkelhokspel De kinderkledingbeurs draait nu een half jaar. Het gezegde is; al het begin is moeilijk, wat ook wij ervaren hebben. Toch mogen wij niet mop peren op dit moment. Vooral de middagen in het Verenigingsgebouw worden steeds drukker bezocht. Daarom hebben wij ’de Vereniging’ voor 2 maal vastgelegd, en wel op 24 juni en 8 juli van 13.30 tot 15.30 uur. Het Verenigingsgebouw kunt u vinden in de Postelstraat in Moergestel. 27 Juni zijn wij in ’De Waterhoef’ op de Ter- burgtweg in Oisterwijk, waar een 2e handsmarkt wordt gehouden van 11.00 tot 16.00 uur. Voor informatie: Rian v.d. Wouw, tel. 3394 Carla v. Gooi, tel. 3101 Mieke Cornelissen, tel. 1381 In de gemeenten Oisterwijk en Moergestel, zijn de afgelopen week op vrij grote schaal tuinmeu belen ontvreemd. In Moergestel gebeurde dat zelfs op één avond bij vier woonhuizen. De tuin meubelen, zowel stoelen met kussens als tafels, konden in de meeste gevallen vrij eenvoudig uit de tuin worden meegenomen. Er zijn al verzeke ringsmaatschappijen die hun clientele verplich ten de stoelen en tafels ’s nachts met een staal draad bijeen te binden. Dit bemoeilijkt uiteraard de diefstal aanmerkelijk. In alle gevallen van diefstal ging het bovendien om vrij dure kwali teitsmeubelen. Bij de diefstallen viel bovendien op dat de gestolen goederen steeds vanaf de openbare weg goed te zien waren. De politie ad viseert u met het bovenstaande zoveel mogelijk rekening te houden en u voordeel er mee te doen. a.s. Zondag 21 juni viert pastor Berkers zijn zilveren priesterfeest in de parochie van St. Lambertus te Rosmalen. In genoemde kerk aan de Schoolstraat vindt om 11.00 uur de Eucharistieviering plaats. Er is gelegenheid pastor Berkers te feliciteren tijdens de receptie die gehouden wordt van 15.00 tot 18.00 uur in ’de Kentering’, Dorpsstraat. Pastor Berkers was kapelaan te Moergestel van augustus 1966 tot 1 maart 1976. Hij was hier werkzaam onder drie pastoors, te weten pastoor van den Boogaard, pastoor Müskens en nog ’n periode onder pastor van den Broek. Mocht u besluiten om pastor Berkers te gaan feliciteren, hetgeen hij bijzonder op prijs stelt, en wanneer u denkt aan een presentje voor de jubilaris, dan kunnen wij u vertellen dat pastor Berkers graag een reis naar Israël zou maken. Een bijdrage hiervoor zal hij ze ker waarderen. Graag wensen we pastor Berkers namens alle Moergestelnaren alvast van harte proficiat! In verband met het jaarlijks uitstapje van het ge- meentepersoneel op vrijdagmiddag 19 juni 1987 is er geen mogelijkheid tot aanbieding van che misch afval bij gemeentewerken. 3. Zwembad strandbalwerpspel 4. Theorie ronde (voor de coaches, vragen over historie Moergestel!) 5. St. Jan Onthoofdingszeephellingspel. 6. Triangelballonnenprikspel. 7. Steeple chase (mix van alle proeven). Dus als aanstaande zondag de weergoden ons gunstig zijn en alle meespelende teams optimaal gemotiveerd aantreden, zijn alle ingrediënten aanwezig om er een echt gezellige happening van te maken. We rekenen natuurlijk ook op een flinke publie ke belangstelling (wat is er fijner om, nadat va der in het zonnetje gezet is, je meespelende buurt en/of clubleden aan te moedigen). Dus kom ook op zondagmiddag 21 juni 13.00 uur op het terrein achter de Graaf van Ursel school om daar een echt ouderwetse, gezellige, spannende dorpszeskamp te aanschouwen. Zaterdag 20 juni aanstaande wordt de jaarlijk se fietstocht gehouden. We vertrekken om 10.00 uur vanaf het gemeentehuis. Voor eten en drin ken wordt gezorgd. Zorg er wel voor dat je fiets in orde is. We verwachten dat we om ongeveer 14.30 uur op het eind van deze oriëntatierit zijn. Veel plezier en graag tot ziens op 20 juni. Bestuur Gezwiene Waai ^V^azal ^^ivenchy Rfe Missoni Naf- Hay-Ban Roden- Atrio Benetton B^J^^ÏuerCazal Christian Dior Dunhill Ferrari Givenchy Gucci Jaguar Kickers Mis soni Naf-Nat Jean Patou Porsche Ray-Ban Rodenstock Silhouette Alpina Atrio Benetton Bugatti Cartie^^w^ Christian Dior Dunhill Ferrari t^^Cny GiJ;i Jaguar Kjj^^Lacoste N^rJaf Je< .diou l.rsche t^^nstock 1 jl Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. De bibliotheek heeft veel te bieden zoals: gerichte informatie in boekvorm of audio- vi suele media over actuele onderwerpen voor studiedoeleinden of om bij te blijven kijk -en/of bladerboeken, foto- en hobbyhoe ken, boeken over verre landen en andere cul turen. romans in allerlei soorten. Spannende detec tives en thrillers, romantische en avontuurlijke leesboeken, adembenemende griezel en science-fictionboeken, ontspannende humor volle verhalen en literaire romans algemene tijdschriften, kranten en opinie weekbladen zoals de Knip, Story, Elseviers, Kinderen, Algemeen Dagblad, het Nieuws blad. Ook op dinsdag- en donderdagochtend is de bi bliotheek geopend van 10.00 uur tot 12.30 uur. Op deze tijden kunt u van de bibliotheek ge bruik maken voor het lezen, kopieëren, zomaar rondkijken of rustig studeren aan een van de aparte tafeltjes (studiecabines). Tijdens uw aan wezigheid wordt tegen een kleine vergoeding koffie of thee geschonken. U kunt ook uw boe ken inleveren wanneer u ’s middags niet in de ge legenheid mocht zijn. Materialen lenen of vragen stellen is echter niet mogelijk. Vakantie-abonnement Proefabonnement Iedereen kan gebruik maken van de mogelijk heid om een vakantie-abonnement of een proef abonnement te nemen. Wanneer u lid bent in een andere bibliotheek en dit kunt aantonen wordt een gratis abonnement verstrekt. Een kwartaal of een halfjaarabonnement wordt uitgegeven tegen de volgende tarieven. Deze gel den ook voor een proefabonnement. Kwartaal Halfjaar f 6_ H- 6- 6,- Tijdens de vakantieperiode is de bibliotheek ge opend op de normale openingstijden. Wanneer u met vakantie gaat kunt u een extra roman meenemen en wordt de stempeldatum verlengd tot 6 weken. Er is een kleine tentoonstelling ingericht met reisgidsen. U kunt deze lenen om uw vakantie thuis voor te bereiden of om op de plaats van be stemming nog eens de bezienswaardigheden na te lezen. Tot ziens in de Openbare Bibliotheek. De bibliotheekmedewerkers 1 1 A

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1