ECHT... JE PROEFT T! Jos van Hulten u ZOEKERTJES H.S.V. ’de Rietvoorn’ Vurhaai-nieuws Zomerfeesten te Lennisheuvel ’De Vurhaai’ vierde haar 30-jarig bestaan ’De Vrije Trimmers’ 7T7T®J Trimclub j eie Een jaarlijks terugkerend moment waarop je ’’vader” eens lekker verwent. Met de nadruk op ’’lekker”. Want dat is het gebak van de Echte Bakker. J Keuze te over. Altijd vers en de beste kwaliteit zoals u gewend bent van DE ECHTE BAKKER! evenementen MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 17 JUNI 1987 PAGINA 11 A 10 Jaap de Groot !l t - A-.A-.- ij'. n n Kerkstraat 12 - Moergestel Telefoon 04243 -1268 Te huur gevraagd: tijdelijke woonruimte voor gezin met 2 kinderen (0-2 jr.Moergestel of omg. Fam. Builens, tel. 04242-83444. Luxe keukens, direct van Duitse fabriek, voordelig en goed. Keukenagenturen, Voos- kerbos 14, 5066 EK Moergestel, tel. 04243-1994 Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Voor 'n massief eiken eetkamertafel, sa lontafel, etc. F. Roozen Massief Eiken Meube len, Pr. Irenestraat 7, Moergestel, tel. 04243- 1785. Gevraagd: vakantiewerker. Tel. 04243- 2361. Foto's van het Vormsel, 5 juni, liggen ter in zage in de winkel. Photo-atelier Louis v/d Meij- denberg, Rootven 26. 18 juni Roef Lekenhandbaltournooi 18 juni Corpswedstrijd De Rietvoorn 19.30-21.30 uur Blekven 20 juni Rock en Roll 20.00 uur in het Draaiboompje 20 juni Vissen om de Bondsbeker 19.00-21.00 uur Zandput 20 juni Fietstocht buurtvereniging Gezwiene Waai, ver trek 10.00 uur vanaf het gemeentehuis nabij de Kloosterlaan 20 juni Regiobal 20.30 uur in Den Boogaard 21 juni Novoband in concert 20.00 uur Den Boogaard 25 juni Roef Lekenhandbaltournooi TV moerges' van Cuykstraat 34, Boxtel (tel. 72856) en Groen- tespeciaalzaak ’De Nieuwe Oogst’, Winkelcen trum Oosterhof, Boxtel (tel: 78588. Kent u ze nog? Van de Beierse avond! Dit is uw kans om nog ’n keer van hen te genieten. De kleine ’Big Band’ samengesteld uit de jeugd van fanfare St. Arnoldus zorgt tot slot aan het eind van de middag voor een muzikale uitsmij ter. Het geheel zal zich afspelen rondom het gemeen schapshuis ’De Orion’ te Lennisheuvel. De in middels traditionele kermisattributen kraampjes en grote feesttent zullen ook dit jaar niet ontbre ken. Als nu ook de zon zich nog laat zien op die da gen zijn alle ingrediënten aanwezig voor een ge zellig en gevarieerd weekend. Een gedetailleerd programma met aanvangstij den wordt tevoren nog bekend gemaakt. Raadpleeg altijd eerst deze ka lender voor u data vaststelt van CU door uw vereniging te organise- ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel Nou wens, Kloosterlaan 13. Het was een gezellige drukte afgelopen zondag op de Oisterwijkseweg. De hele straat was afgesloten, er waren vele spel letjes waaraan door jong en oud werd meege daan en de zon speelde haar deuntje op uitste kende wijze mee. Terrasjes op straat, ’n hamburgerkraam, ’n goochelaar, de kinderen konden zich laten schminken, ze konden schilderijtjes laten maken Het moeizaam op gang komen van de zomer weerhoudt fanfare St. Arnoldus te Lennisheu vel er niet van om vol energie de traditionele zo merfeesten te organiseren. Dit jaar zal op vrijdag 26, zaterdag 27 en zon dag 28 juni het Boxtelse kerkdorp weer bol staan van speelse en muzikale aktiviteiten. De vrijdagavond wordt er klets verkocht. Er ko men dan gerenomeerde tonproaters aan het woord die hun optredens afwisselen met muziek van ondermeer de boerenkapel ’De Knollen plukkers’. Op zaterdagmiddag 27 juni treedt het duo ’Pi- po Hermano’ op. voor de kinderen en de avond zal staan in het teken van blaasmuziek en wijn. Het muzikale hoogtepunt wordt bereikt op zon dag 27 juni wanneer ’s middags van 12.00-17.00 uur John Quadflieg met zijn ’Wurmtaler Musi- kanten’ een compleet middagprogramma ver zorgt. Toegangskaarten hiervoor a 10,(kinderen tot 12 jaar gratis) zijn vanaf heden al te koop of te reserveren bij Wilma v. Doremalen, Ridder Denken jullie nog aan de taart? Zondag 21 juni 21.00 uur. Saskia v.d. Heuvel vige regenval. Zondag was men al vroeg in touw om alles in ge reedheid te brengen voor de spelletjesdag: bus sen gooien, sjoelen, zaklopen, busje trappen, erwten zuigen, koekhappen, spijkerpoepen, goal schieten, lepellopen, ringsteken op de fiets, de bekende spiraal, korfbal en ezel prikken. Men kon tussendoor nog raden naar de namen van ’n pop en twee beertjes, welke resp. werden gewonnen door Jessica Maas, Koen Thai en Anouk Zeegers. ’s Avonds kwam met ’n gezellig samenzijn bij Camping ’De Bosfazant' ’n eind aan de zeer geslaagde feestelijkheden. Woensdag 17 juni houden we onze jaarlijkse Coopertest op de Trimbaan. Kom en test uw conditie! in de verfcentrifuge en veel buurtbewoners had den de tuinstoelen op straat gezet, het natje en droogje was voor iedereen binnen handbereik. Het was ’n heel gezellig buurtfeest wat de afge lopen week al was begonnen met een foto-zoek- tocht op het gedeelte van de Oisterwijkseweg tussen de beide industriewegen. Vele tientallen gingen op zoek naar de door onze amateur-fotograaf Piet v.d. Schoot gefotogra feerde objecten. De drie taarten werden gewon nen door Dirk van Elderen, Tinus van Berkel en Saskia van den Heuvel. Zaterdag speelde de jeugd naar hartelust op straat, zich in het geheel niet storend aan de he- Ofschoon de weergoden ons bijzonder slecht ge zind waren en het Koningvissen, wat dat betreft, beslist niet als gezellig kon worden aangemerkt, mogen we toch terugzien op een geslaagd en prettig concours. Want ondanks de tegenwer king van genoemde góden, was de stemming perfekt en ging vrijwel iedereen na afloop tevre den huiswaarts. De goeie oude tijd begint weer vorm te krijgen, wat blijkt uit het feit dat maar liefst 44 leden za terdag 6 juni jl. naar het Blekven togen, om daar te proberen een visje te verschalken. Prettig was het te zien dat personen, die we ja renlang op onze wedstrijden misten, weer een poging waagden, de elite groep wedstrijdvissers op sportieve wijze het leven zuur te maken. Na tuurlijk mocht mennog niet verwachten dat al deze pogingen direct vruchten zouden afwerpen, kleine successen echter werden reeds geboekt. Dat ook de echte wedstrijdvissers nog iets kun nen leren van de normale recreanten, blijkt uit de resultaten van de nummers 1 en 2 van dit con cours. Vroeger werden de z.g. ’Pierenboeren’ (sorry Kees) met een zekere minachting bekeken. Gezegd werd zelfs ’Het vissen met pieren moest verboden worden’. Nu wordt via deze pieren de hoogste eer behaald. Misschien een idee voor anderen tijdens de volgende wedstrijden. In totaal werden gevangen 142 stüks met een lengte van 1472 cm. De grootste vis, aan brasem van 36 cm, werd gevangen door J. Rokven. Hij heeft er hard voor gevochten, heeft weken lang vrijwel dagelijks getraind en heeft eindelijk zijn zoontje Jos achter zich kunnen houden. Al bert, van harte proficiat met het behalen van het Koningschap. Met 14 stuks en een lengte van 243 cm. eiste hij deze titel op. Tweede werd J. Rokven met 9 stuks en 228 cm. voor hem van zelfsprekend een normale plaats. Om toch vooral maar hoog te eindigen had hij er alles voor over. Hij riep de Goden aan en be klaagde zich bij hen. Hij was van plan met vis sen te stoppen een Bingoclub en Naaikransje op te richten als zijn taktiek zou falen. Gelukkig echter lukte het. Met 17 stuks en 114 cm behaal de Joske Schilders de derde plaats. De vierde plaats werd opgeëist door C. de Laat met 9 stuks en 97 cm. Terug van lang wegge weest en nu al deze klassering. Oppassen gebla zen, denk ik. Met 13 stuks en 84 cm kwam H. Smarius op de vijfde plaats terecht. Ofschoon een zesde plaats normaal niet ge noemd wordt, maak ik nu toch een uitzonde ring. In Moergestel Nieuws van 20 mei j.l. stond o.a. vermeld dat een zekere Harrie Sm. wegens buikgriep, ontstaan door angst, niet aan de wed strijd op de Schelde durfde deel te nemen. De genen die Sm. kennen, weten dat angst voor hem een onbekend begrip is ën dat na dergelij ke opmerkingen rake klappen worden uitge deeld. Een zesde plaats voor Harrie Smetsers en een 27e plaats voor de auteur van 20 mei j.l. be wijzen deze stelling. Daarom beste Theo Br. be zint (in het vervolg) voor Gij begint. Rest mij nog onze controleurs te bedanken voor het vele en beslist niet prettige werk met dit weer, Bart Dobbelsteen voor zijn prachtig bloemstuk dat hij elke wedstrijd zo meer even schenkt en last but not least onze gastvrouwe Corrie voor de kaas en de sauzijenbroodjes, die gretig aftrek vonden. Vermeldenswaard is misschien nog dat een ze kere Br. dermate gulzig met deze broodjes om sprong, dat zijn gebit het niet kon bolwerken en een tand prijsgaf. Op 20 juni a.s. vervissen wij de Bondsbeker op de Zandput. Mogen wij weer op uw aller mede werking rekenen? Tot ziens dan op deze dag. De Concourscommissie. V Tde’V' ECHTE BAKKER z 7 z ww z 47 -‘M

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 11