II Buro ’76 Epilepsie: je laat je medemens toch niet vallen...? ^0 r UIT HET GEMEENTEHUIS Zoekertjes... f Gemeente Moergestel I Als je binnenkort gaat trouwen hebben wij een verrassing! lts Stuur mij nadere informatie. -1 W >o9 Naam: Adres: Postcode: Plaats: Rijdende reclame-rariteiten 13 en 14 juni in het Autotron in Rosmalen Deze bon zenden naar: Bureau Epilepsie-voorlichting. Konmgslaan 19, 3583 GD Utrecht. Hoe Zoekertjes insturen? Kom bij ons een kijken naar de uitgebreide kollektie huwelijkskaarten. We zijn er bijna zeker van dat je met de aanwezige modellen en ons advies zeker iets persoonlijks zult kunnen vinden voor de belangrijkste dag van je leven. Bovendien, als je bij ons de kaarten bestelt krijg je een felicitatiepakket gratis! Trouwens, de prijs van de kaarten is bij ons al een verrassing! Besluitenlijst van de vergadering van burgemeester en wethouders van 13, 20, 27 mei en 3 juni 1987. Bij 50% van de patiënten treedt de eer ste epilepsie-aanval op vóór hun 20ste jaar. Juist op school wordt dat duidelijk. Vele mede-leerlingen, leerkrachten en gezinnen krijgen elk jaar onverwachts te maken met epilepsie. Daarom worden in 1987 alle scholen benaderd. Ook voor u ligt er informatie klaar. Steun ons werk. Campagne 1987: Epilepsie en Onderwijs 3 n JhH "Mi "MOERGESTEL NIEUWS" - WOENSDAG 10 JUNI 1987 PAGINA 10 s A.s. donderdag 11 juni 1987 is de afdeling Bur gerzaken de gehele dag gesloten voor publiek. Alléén voor dringende zaken aanbellen. Bouwvergunningen De volgende bouwvergunningen zijn verleend: - M. Akkermans-Wolfs, Schoolstraat 18, erfaf- scheiding Korenstraat. - T. de Laat, Korenstraat 24, uitbreiding woonhuis. - J. van Velthoven, Schoolstraat 3, verplaatsen loods naar Kerkstraat 21. - F. de Kort en anderen, erfscheidingen De Looi- jakker 5, 7, 9 en 11. A. de Jong, Bosstraat 22, opslagruimte. - J. Timmermans, Zandstraat 1, uitbreiding café. Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst in dien ze bij opgave zijn voldaan! Nor heio hare een< ann hoo lanc spre grot mae de met and Het pet 1 voor over al bij aant; over verst op e tiestt komi het wooi Peat shov tiek Craic dewt van lacht even afkoi De Nori Stai op i Akk Van derlt 58.0 hect Stas druk ven. tuur te v nier land veer Oisterwijkseweg 43 Moergestel Telefoon 04243-2268 GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterlaan 22, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - Centraal Antenne Syst.: 04243-3274 - technische storingen zoals riolering, wegen e.d. 04243-1244. Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor openbare werken op vrijdag van 15.00-16.00 uur en van 18.00-18.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opge haald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243- 1235. Landbouwplastic: kunt u op alle werkdagen tijdens kantooruren in leveren op de dienst voor openbare werken. WEEKMARKT: elke maandag van 13.00 - 16.00 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Weth. Th.A.C. Mulders: na afspraak (tel. 1347) Weth. A.A.M. Smits: iedere ma. 19.00-20.00 u. ■-3 1 - C. van Gameren, Burg. Maeijerstraat 12, bouw woonhuis D’n Duyp 11. - L. Ligtvoet, Kriekenakker 19, 2 duivenhokken. - J. Smits, Griete Veldeke 17, uitbreidingg c.q. verhogen garage. ROSMALEN - Met rijdende reclame-rariteiten geeft de nieuwe Nederlandse stichting Reclame- auto in het weekeinde van 13 en 14 juni vol gas in het Autotron in Rosmalen. Op beide dagen- krijgen bezoekers de gelegenheid om van elf tot vijf uur kennis te maken met dit kostelijke cul tuurgoed van de weg. Met ouderwetse reclame- auto’s, zoals je ze zelden meer ziet. De tijd van een groot pak koffie in een T-Ford en een gemotoriseerde torenklok is voorbij. Vandaag de dag kiezen bedrijven voor een zake lijke belettering of beschildering op hun wagens of doen op andere manieren aan klantenwer ving. De Stichting Reclame-auto is in 1986 op gericht om oude, rijdende reclamezuilen te be hoeven voor stof, spinrag of... erger nog... de sloop. De initiatiefnemers maken momenteel een inventarisatie van alle rijdende reclame- auto’s. Zij vermoeden dat er zoveel curieuze exemplaren in Nederland zijn, dat er genoeg stof is om er een boek over te schrijven. De maffe auto’s die in Rosmalen 13 en 14 juni stof doen opwaaien, vormen een bont gezel schap. Enkele voorbeelden: een Eend met een joekel van een Seven-Up blik achter in de koffer. Een gemotoriseerde bierton met de tekst ’Wie in dit vat zit, verzuurt niet’. Een auto met een levensgroot blik limona de en een Buggi met gigantische schokdempers. Een vrachtwagen uit 1927 en oude A-Fordjes met plakkende teksten. Maffe autootjes, zoals een houten Toyota, een flinstonenmobiel en Willy Wiel, het Blij-dat-ik-rij-mannetje van Bovag. Het blijft 13 en 14 juni niet bij kijken. Be langstellenden kunnen gratis een ritje maken in een futuristische ’variomaton’, een antieke brandweerauto en een stadsbus die in 1934 in Parijs rondtoerde. Wie een rijdende rariteit bezit en die in het Au totron an het publiek wil tonen, moet dat zo snel mogelijk laten weten aan W. Posthumus-Meyes van de Stichting Reclame-auto, Postbus 220, 1270 AC in Huizen. Een toegangskaartje voor het Autotron kost 9,75 gulden. Wie deel uit maakt van een groep van minstens 20 personen krijgt een gulden korting. Kinderen tot en met drie jaar mogen gratis binnen. NATIONAAL EPILEPSIE FONDS/ DE MACHT VAN HET KLEINE Achterweg 5, 2103 SW Heemstede - A. Matheeuwsen, Griete Veldeke 9, hout- berging. Sociale uitkeringen Twee aanvragen om een bijstand en een aanvra ge om een leenbijstand zijn gehonoreerd. Diverse aangelegenheden - Kollektevergunningen zijn verleend aan: EHBO Moergestel voor de periode 19 t/m 25 oktober 1987 en Gilse St. Sebastiaan en Barba ra Moergestel voor de periode 8 t/m 21 juni 1987. - Aan zeven personen is gemeentegarantie ver leend voor het aangaan van een hypothecaire geldlening, tevens is ten behoeve van een per soon garantie verleend voor het omzetten van de hypothecaire geldlening. - Ingevolge de Beschikking Geldelijke Steun huisvesting gehandicapten is aan twee inwoners een bijdrage verstrekt. - Op grond van de regeling ouderen bij verhui zing is ten behoeve van drie personen een bijdra ge toegekend. -Een vergunning voor het plaatsen van reklame- borden is verleend aan: Dhr. Boers, Berkel-Enschot t.b.v. rock and roll-avond op 20 juni 1987. A. Rijnen, Hild 1, vier vaste reklameborden café ’t Draaiboompje. - Toestemming is verleend aan de buurtvereni ging De Heivelden voor de organisatie van di verse aktiviteiten op 5 september a.s. in verband met het buurtfeest. - Max Tailleur Stichting heeft toestemming ver kregen voor het houden van een kledinginzame- ling en het laten rijden van een geluidswagen op 2 t/m 7 mei 1988. - De organisatie van de Hart van Brabantloop heeft toestemming verkregen voor het houden van dit evenement op 10 oktober 1987. - Ontheffing voor het venten met groente en fruit op de dinsdag en vrijdag is verleend J. Schellekens te Oisterwijk. - Besloten is tot aanschaffing van een mecha nisme ventilatie voor De Vereniging. - PTT Telecommunicatie heeft toestemming ver kregen voor het leggen van een kabel t.b.v. plan Papenacker. 1 tig

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 10