viert lustrum rs m? Drumfanfare ’Moergestel’ v Hypotheken? i B Vormsel Familie volleybal toernooi 14 juni Jazz-meeting Udenhout Aphrodite Zaal van ’De Schouw’ uitgebreid S ’t Stokske vernieuwde zaal V- A.J.M. v.d. Sande I B BI bi 1 SB pw» MOERGESTEL" k ASMI maakt er meer werk van! Gratis en vrijblijvend advies! <- - Kindernevendienst o -r f 11 INA 8 12e Jaargang - Nr. 480 WOENSDAG 3 JUNI 1987 hislain Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Otto Mannaerts Floortje Marien Dennis van Mensvoort Joost v.d. Meijdenberg Noortje Molkenboer Claudia Mulders Kim Nouws Niels van Nunen Robert Oerlemans Natascha Pellis Jessica Persoons Günther Romijn Karin Roosen Sjef Roosen Iwan Roozen Marike Rijnen Kim Rijnen Timo Rijnen Marjon v.d. Sande Mariëlle v.d. Sanden Claudia Schellekens M. Schellekens Monique Schilders Op zondag 7 juni zal voor de 3e keer het fami lie volleybal-toernooi plaatsvinden op de terrei nen van S.V. Roef! Dit jaar hebben we 12 teams die meespelen. Wilt u ze aanmoedigen of eens kijken wat het is, zo’n toernooi, dan bent u om 10.00 uur van harte welkom. De finalewedstrijden vangen aan om 15.00 uur. Tot ziens. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Adm.-Ass.k. 'Asmi' Griete Veldeke 1Moergestel Tel. 1795 Gelost nst eer- lur. :hepens L. v.d. L. v.d. i. Laat 7en 11, ;est 33, 4. v.d. Huidverzorgingsinstituut FANFARE^ Drumfanfare ’Moergestel’ verzorgde uiteraard ook zelf een wervelende show, terwijl de majo- retten ook nog eens een (door hen zelf ontwor pen!) show op mechanische muziek lieten zien. Hoogtepunt was ongetwijfeld het optreden van de voor thuiswonende geestelijk gehandicapten drumband ’Prinses Juliana’ (DPJ) uit Tilburg, die op 28 mei jl. zelf het eerste lustrum vierde. Met veel enthousiasme brachten de 24 leden van deze band hun muziek voor het al even enthou siaste publiek. Na een gezamenlijk optreden van ’Prinses Juli ana’ en Drumfanfare ’Moergestel’ volgde tenslotte de finale, waarin de meeste bands zich nog eens van hun beste kant lieten zien. Een waardig einde van een bijzonder goed geslaagde dag, waarop Drumfanfare ’Moer gestel’ met trots en genoegen kan terugkijken. Velen namen afgelopen donderdag de kans waar om ’n kijkje te komen nemen in de vergrote zaal van Tapperij ’De Schouw’. Twee jaar nadat Harrie en Peet hun zaal openden, bleek de behoefte aan nog meer ruimte, hetgeen nu tot stand is gekomen door er over de hele lengte ’n stuk aan te bouwen. De aankleding ervan is gebleven in de stijl zoals die was. Harrie en Peet, ook voor jullie onze hartelijke felicitaties! Silvia Schilders Anouska Schoenmakers Emiel Smetsers Sjors Smits Mark Spijkers Claudia Theuns Sonja van Tuyl Anne Marie Vermelis Jurgen Vermaire Marieke Verouden Emilie v.d. Vrande Birgit Vriens Jeanine Vugts Ingrid v.d. Wiel René Wieskamp Maremca de Wilde Peter v.d. Wouw Maikel v.d. Wouw Jeroen v.d. Wouw Jurgen v.d. Wouw The Chalk Mill Jazzband uit Udenhout viert dit jaar zijn 5-jarig lustrum, een lustrum dat gevierd wordt met iets dar totaal nieuw is voor Udenhout: JAZZ-MEETING UDENHOUT In de vijf jaar van hun bestaan is the Chalk Mill Jazzband (voorheen Midnight Swingers) uitge groeid tot een goed draaiend dixieland-orkest en dat moet gevierd worden. Niets is dan toepasse lijker dan een Jazz-meeting, maar dan een mee ting die groots en goed opgezet moet worden, vinden ze. Het geheel gaat zich afspelen in een echt Dixieland-dorp in en nabij De Schelf, Van Heeswykstraat 3, in de stijl van New Orleans in de dertiger jaren tijdens de opkomst van de jazz. Geheel overkapt maar toch open, dus slecht weer kan dit festijn niet bederven. Dit, omringd door Groen, Glitter en Glamour, geeft aanlei ding om te zeggen dat deze primeur moet slagen. Dit alles wordt muzikaal ingevuld door 9 beken de en vooraanstaande orkesten, te weten: The Wooltown Jazzband The Jee Dee Jazzband The Puple Jazzband The Too Busy Jazzband Jazzzes The Mardi Grass Jazzband The Biebaboe Jazzband The Dixie Daddies The Chalk Mill Jazzband Dus: kom kijken en luisteren op 14 juni van 14.00 tot ca. 22.00 uur naar JAZZ-MEETING UDENHOUT, entree 2,—. Drumband 'Prinses Juliana’ werd één van de hoogtepunten Het St. Jansplein bood afgelopen zondag, on danks het ietwat sombere weer, een ’zonnige’, kleurrijke aanblik. Drumfanfare ’Moergestel’ vierde toen namelijk haar 10-jarig bestaan door middel van een groots opgezet festival, waarbij tal van korpsen uit binnen- en buitenland de revue passeerden. Het festival werd om 13.00 uur geopend door de drumfanfare zelf. De leden van de band waren ter gelegenheid van het lustrum in een nieuw jas je gestoken. In haar openingswoord haalde voorzitter Trees Verhoeven aan dat de vereniging al heel wat lan ger van zich doet gelden, maar dat zij als drum fanfare op 30 april 1977 voor het eerst naar bui ten trad. Na de opening kon het publiek genie ten van show en muziek van tien verschillende bands, waaronder twee uit België. Op zondag 7 juni is het in de mis van half 12 ne vendienst voor de kinderen van groep 4. De dienst op deze eerste Pinksterdag zal worden verzorgd door mevr, van Ganzewinkel en mevr, van Nuenen. Op vrijdag 5 juni a.s. om half zeven ’s avonds zal het sacrament van het vormsel worden toe gediend aan de volgende jongens en meisjes uit onze geloofsgemeenschap. Christ v.d. Aker Bas Basemans Maykel Bekkers Quintal van Berkel Mare v.d. Boogaart Vanessa Boon Femke van Brunschot Marcel Bruurs Bart van Dartel Marieke Damen Maria Alejandra van Delft Joost Denissen Jan van Dooren Freddie van Elderen Kristi van Elsdingen Wendy van Esch Barbara Erven Jan van Erven Beckey Emmen Steffie Fonken Nina Fonken Frans Geerts Marieke van Gils Jenny van Gorp Rob v.d. Heijden Bernadette op ’t Hoog Monique op ’t Hoog Ronnie Hoosemans Martijn Ketelaars Sander Koenraadt Yvonne Kools Robert-Jan van Korven John van Leeuwen DRUM^r: Vorige week dinsdag vond de heropening plaats van de vernieuwde zaal van Café-speeltuin ”t Stokske’ aan de Zandstraat. Eigenaars Jan en Hannelies Timmermans mochten vele felicitaties in ontvangst nemen tijdens de receptie die ter gelegenheid van de heropening plaatsvond. De zaal heeft een algehele metamorfo se ondergaan, waardoor het uitermate prettig toeven is in de ruime, gezellige accommodatie. Jan en Hannelies, onze hartelijke gelukwensen. 11 - T

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1