cn /n hef kort H. V/D VEN Allerlei soorten perkplanten Feest voor de jeugd I lil II S KVO Moergestel L.R. F.E.V.LO.R. B.Z.A. Moergestel Welpenhandbal voor de basisscholen Ponyclub F.E.V.LO.R. MTV-nieuwsbrief Moergestelse Tennis Vereniging ’Stokeind’ iS 1 2.00 1.75 0.50 0.40 /WTK STKEIND Geranium Fuchsia Begonia, Vlijtig Liesje Salvia, afrikaan, verbena, petunia en nog vele anderen L, Tevens ook TOMATENPLANTEN bij TE KOOP UIT EIGEN KWEKERIJ: 8: evenementen 1 i' 1 ÏINA 8 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 6 MEI 1987 PAGINA 9 5-0 4-0 4-0 Op 30 april werd de 3de onderlinge wedstrijd verreden. Na 3 wedstrijden werden de volgende winnaar: Maria Alejandra van Delft met Isabel; Hanne ke Roefs met K. Cindy; Brigitte Theuns met Black Boy. Na overkamping werd de wisselbeker gewonnen door: Maria Alejandra van Delft met Isabel. Prijswinnaars proficiat. SV Roef! verzorgt al jarenlang vakantie- tournooien voor de hoogste groepen van de ba sisscholen. Wij willen ook graag de jongere kinderen laten kennismaken met het handballen. Alle jongens en meisjes uit de groepen 3-4 en 5 mogen voort aan op woensdagmiddag van 4 tot 5 uur komen handballen op het Roef!-sportpark. We begin nen hiermee op woensdag 13 mei. Iedereen is welkom, er zijn nog geen kosten aan verbonden, er is een trainer aanwezig. Tot woensdag 13 mei om 4 uur!!! 3-3 3- 3 4- 2 4e prijs. 4e prijs. 5e prijs. 5e prijs. Aktiviteiten die u graag vermeld ziet op de MTV-nieuwsbrief gelieve u in te leve ren op het redaktie-adres van ’Moerges- tel-Nieuws’, Oisterwijkseweg 43 (’s zon dags vóór 19.00 uur) onder vermelding van MTV-nieuwsbrief. 4-0 3- 3 4- 2 1-5 o Heusdensebaan 93a - Oisterwijk 9 mei T.H. Beker Oosterschelde K.E.H.V. De Riet voorn 9 mei Regiodansen 20.30 uur in Den Boogaard. 10 mei Dauwtrappen met Harmonie Prinses Juliana. 13 mei Europacupvoetbal op videoscherm 20.00 uur in Den Boogaard. 14 mei Jazzmuziek bij De Veerkes. 14 mei Lekenhandbaltoernooi Roef!. 20 mei Europacupvoetbal op videoscherm 20.00 uur in Den Boogaard. 21 mei Lekenhandbaltournooi Roef!. 23 mei Regiodansen 20.30 uur in Den Boogaard. 27 mei Europacupvoetbal op videoscherm 20.00 uur in Den Boogaard. 31 mei Drumfanfarefestival op het St. Jansplein. De competitie is maandag weer van start ge gaan. Elke maandag en vrijdag in de maand mei wordt er weer gevoetbald op het Audacia terrein om De grote Rabo Bokaal. Voor komende vrijdag 8 mei zijn de volgende wedstrijden gepland. 18.45 u. De Brouwer - DMG 18.45 u. De Vurhaai - Van Bommel 20.00 u. De Oistelvooirtjes - De Heivelden 20.00 u. De Goofeys - Estudiantes Kom weer eens kijken en moedig je eigen Moer- gestelse jongens aan. De uitslagen van de deze week gehouden kompetitie-wedstrijden zijn als volgt: Dinsdag 28 april Dames: Udenhout 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Bas Dongen 1 Stokeind 3 - Sla Raak 4 Woensdag 29 april Jongens 12 jr.: Stobblek 2 - Stokeind 1 Meisjes 12 jr,: Stokeind 1 - Udenhout 2... Zaterdag 2 mei Heren: Goirle 4 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Philharmonic 2 Mattenklopopers 6 - Stokeind 3 Stokeind 4 - de Wapstok 3 Junioren 14 jr.: Stokeind 1 - Loon op Zand 2 Zondag 3 mei: alle wedstrijden werden vanwege het slechte weer afgelast. Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise- ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad De tent van Circus Bongo was zaterdagmiddag tot de laatste plaats bezet door kinderen met hun ouders om er te genieten van spectaculaire maar ook komische optredens van artiesten en clowns van dit kindercircus. Het middagje dolle pret was een tractatie van de 75-jarige Rabobank aan de Moergestelse jeugd. Op 7 mei a.s. organiseert K.V.O. Kring Tilburg haar jaarlijkse kringbedevaart voor alle K.V.O. leden met hun huisgenoten. Deze bedevaart wordt gehouden in de grote kerk aan de markt in Oirschot aanvang 20.00 uur. Thema van deze avond: Zorg voor de daklozen. We beginnen om 20.00 uur met de eucharistie viering met het thema: ’Christus onze toe vlucht’. Direct hierna begint de Mariaviering, thema van deze viering: ’Maria onze toevlucht’. Pastor van Sprang zal ons voorgaan in deze vie ringen, die worden voorbereid en uitgevoerd door rayon Boxtel en Esch. Als u intenties heeft voor deze viering kunt u de ze doorgeven aan Pastor van Sprang, Slimstraat 7, 5671 EG Udenhout, tel. 04241-1215. Voor de viering worden boekjes uitgereikt tegen ’n ver goeding van 1, Na de viering gaan we samen koffie drinken in ’t Vrijthof, Molenstr. 6. Koffie met koek 3,We hopen vele K.V.O. leden te ontmoe ten. We vertrekken om 19.00 uur vanaf St. Jansplein in Moergestel met de fiets. Degene die graag mee willen maar niet zover wil len fietsen, kunnen met auto’s, er wordt voor auto’s gezorgd, men moet dit wel van te voren laten weten bij de voorzitster van de K.V.O., tel. 1492. Bij slecht weer gaan we allemaal met auto’s. Op 14 mei a.s. organiseert de K.V.O. afd. Moer gestel ’n natuurwandeling met begeleiding van ’n natuurgids. We vertrekken om 18.30 uur bij Kouwenberg, Hild 22. Na afloop drinken we ’n kopje koffie. Natuur- en milieugroepen uit Oisterwijk en omgeving houden op zaterdag 16 en zondag mei een Groenmarkt in het bezoekerscentrum van natuurmonumenten aan de van Tienhovenlaan 5 te Oisterwijk. Iedereen, jong en oud, is er van 11.00 tot 16.00 uur van harte welkom. Leuke dingen voor de mensen, zoals een bij- enspel, mini-excursies, zelfs determineren van planten, enz. Allemaal activiteiten in de buiten lucht en met name rond de kraampjes in de tuin van het bezoekerscentrum. Met ingang van augustus 1987 gaat Kort Middelbaar Beroepsonderwijs ’de Kempen’ (bij voldoende deelname) de beroepsopleiding De tailhandel verzorgen in Oirschot. De lokatie wordt de Scholengemeenschap ’de Halm’, de Reep 2. Inlichtingen over de opleiding Detail handel en over andere beroepsopleidingen zijn te verkrijgen bij de Centrale Administratie van Kort-M.B.O. ’de Kempen’ te Veldhoven. Onlangs werden door onze club onderstaande concoursen bezocht en de volgende resultaten behaald: - Oirschot 12 april: Afdelingsdressuur: F.E.V.LO.R. 1, kl.L, 3de prijs; F.E.V.LO.R. 2, kl. L, 9de prijs. Individuele dressuur: Geertje Roefs met W. Adelheid (C-Ll) 2de prijs; Liesbeth Ketelaars met Otello (D-Ll) 3de prijs; -Petra Ketelaars met Lucas (C-L2) 3de prijs; Jeanette Mutsaers met Hilda (D-B) 3de prijs; Hanneke Roefs met K. Cindy (D-L2) 3de prijs. Met bestgaande rijpony Theo van Delft met Ire ne Cat. A-B 2de prijs. - Udenhout 20 april: Afdelingsdressuur: F.E.V.LO.R. 1, kl. L, 2de prijs; F.E.V.LO.R. 2, kl. L, 11de prijs. Individuele dressuur: Maria Alejandra van Delft met Isabel (D-8) 1ste prijs; Liesbeth Ketelaars met Otello (D-Ll) 1ste prijs; Geertje Roefs met W. Adelheid (C-Ll) 1ste prijs; Brigitte Theuns met Black Boy (D-8) 1ste prijs; Hanneke Roefs met K. Cindy (D-L2) 3de prijs; Wenny van Gansen met Floortje (D-8) 4de prijs; Debbie Donkers met Constans (D-Ll) 5de prijs. - Berkel-Enschot 12 april: Afdelingsdressuur: F.E.V.LO.R. 1, kl. L, 3de prijs; F.E.V.LO.R. 2, kl. L, 10de prijs. Individuele dressuur: Geertje Roefs met W. Adelheid 2de prijs (C- L1Hanneke Roefs met K. Cindy (D-L2) 3de prijs); Brigitte Theuns met Black Boy (D-8) 3de prijs; Maria Alejandra van Delft (D-8) 4de prijs met Isabel; Theo van Delft met Irene (B-Ll) 5de prijs. Het springen behaalde Debbie Donkers met Constans (D-L) 3de prijs. Orde en netheid 3de prijs. Zondag 26 april j.l. vond in Riel de eerste wed strijd in het nieuwe zomerseizoen plaats. Hieronder een opsomming van de uitslagen. Achttal klasse M: 3e prijs. Achttal klasse L: le prijs. Viertal klasse L: 6e prijs. D. Roefs met Patröne (Ml): 2e prijs. H. Bierens met Parooma (Ml: 3e prijs. L. v. Velthoven met Alexander (B2): 3e prijs. T. v. Mensvaart met Opacha (Ml): C. v. Haaren met Tim (LI): T. Swinkels met Patries (M2): G. Vermeer met Wilse (L2): Prijswinnaars, proficiat 71 moergestel Nouwens, Kloosterlaan 13. I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 9