KIENEN BIJ ROEF! P.L.M. photofinishing verhuist naar Tilburg MOEDERDAG BLOEMENDAG Wim mUtems SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 I Bejaardenreis 1987 Eerste Communie E.H.B.O.-nieuws Muziekvereniging Prinses Juliana Aphrodite N.J.W. Kamphorst heeft geen praktijk op donderdag 7 mei a.s. Zaterdag 9 mei BLOEMISTERIJ 1 TANDARTS Komt u ook?? Het bestuur Alles op bloemengebied om moeder te verwennen... P.L.M. of Photo-Laboratorium-Moergestel heeft vorige weeknavelehob- bels de bouwvergunning gekregen voor de bouw van ’n nieuw foto laboratorium en studio aan de Koningshoeven te Tilburg. wordt in ditzelfde clubgebouw een kienavond gehouden. Aanvang 20.30 uur. Deze avond is toegankelijk zowel voor leden als niet-leden. Prijs per Vz boekje f 12,50; voor 'n heel boekje 25,—. Er zijn mooie en aantrekkelijke prijzen beschikbaar. Enige weken geleden is het nieuwe clubgebouw officieel overgedragen aan de S.V. Roef! Spoedgevallen: Tandarts J.M.A. STIEGER De Scheerman 2 Tel. 04243-1948 1 C 2 12e Jaargang - Nr. 476 WOENSDAG 6 MEI 1987 Exterieur nieuwbouw Koningshoeve - Tilburg. Belangrijk was ’t kiezen van ’n juiste lokatie. Op Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 7.--S Huidverzorgmgsinstituut Wil van Haaren, Wil van Gooi, Jan Habraken. ’Omdat ’n jaar geleden in Moergestel géén ge schikte ruimte te vinden was en er geen m2 me ter industriegrond te koop was zijn we uitgewe ken naar Tilburg. a.s. Donderdag 7 mei worden alle EHBO-ers om kwart voor acht verwacht bij de speeltuin aan ”t Stokske’ in Moergestel. Dit in verband met een buitenoefening in samen werking met onze zustervereniging Helvoirt. Het bestuur hoopt dan ook dat eenieder hieraan zal meewerken zodat de theorie in praktijk kan worden uitgevoerd. Volgens de organisatie van deze oefening be looft het een leerzame avond te worden!En na tuurlijk worden er wel eens foutjes gemaakt maar hiervan kan men enorm veel leren. Dus EHBO-ers laat de de organisatie en collega’s EHBO-ers niet alleen werken, en kom naar de ze oefening zodat wij na afloop kunnen zeggen: Als dit ongeluk in de praktijk zich voordoet, ik toch een goede en verantwoorde hulp kan ver lenen. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Zoals ieder jaar betekent eind april weer het be gin van een drukke periode voor drumband en harmonie. Op 30 april Koninginnedag werd een rondwan deling gehouden die door vele straten van Moer gestel naar de gerestaureerde molen voerde aan de Schoolstraat. Dit gebeuren ondervond veel belangstelling, wat ongetwijfeld mede te danken was aan het fantastische weer. Bij terugkeer bij clubhuis de Brouwer werd nog een muzikale hulde gebracht aan de heer Frans van Hest i.v.m. zijn behaalde kampioenschap in Den Bosch, waarover u in de vorige uitgave van Moergestel Nieuws alles heeft kunnen lezen. De jaarmarkt op 3 mei werd zowel voor de or ganisatoren als deelnemers een moeilijke dag. Het slechte weer speelde iedereen parten, doch wij zijn alle deelnamers aan onze traditionele lo terij zeer erkentelijk voor hun bijdrage. De aktiviteitencommissie heeft de dagtrip voor 1987 weerom vóór-georganiseerd. Deze trip zal plaatsvinden op: donderdag 11 juni a.s. Vertrek om 8.30 uur per touringcar vanaf het Sint-Jansplein. De reis gaat door een gedeelte van Oost-Brabant met als eerste stopplaats Sam- beek. Hierna via Groesbeek-Arnhem naar ’s Heerenberg. Na het diner brengen we een bezoek aan de won derlijkste tentoonstelling van heel Europa, n.l.: ’Gouden Handen’. Het is verbazingwekkend hoeveel creativiteit hier te zien is. De terugreis gaan via Zevenaar, Nijmegen en Grave, waar de laatste stopplaats is. Deelname is mogelijk voor alle Moergestelse 65 ers. Dankzij een bijdrage van ons Gemeentebestuur zijn de deelnamekosten slechts 42,per per soon, te voldoen bij de opgave. Opgave voor deelname is mogelijk tot donder dag 4 juni a.s. bij een van onderstaande adressen: Mevr. Dien Ketelaars, Oirschotseweg 24, Mevr. Fien van de Loo, Oisterwijkseweg 7, Mevr. Wies van de Wouw, Reuselhof 32, Mevr. Piëta Vissers, Rootven 16, Dhr. Janus Jonkers, Schoolstraat 29. de eerste plaats niet te ver van Moergestel, ’n goede verbinding met de driehoek Breda-Den Bosch-Eindhoven omdat daarbinnen het meren deel van onze cliënten werkt’. Aldus Lowi v.d. Meydenberg op de vraag waarom hij niet in Moergestel blijft. 1Op vrijdag, 8 mei om 19.00 tot 20.30 uur wor den de kinderen in de sacristie verwacht. 2. Op maandag, 11 mei om 16.00 tot 17.30 uur worden de kinderen die om 9.30 uur de Eerste Communie gaan doen in de kerk verwacht. Op dinsdag, 12 mei om 16.00 uur tot 17.30 uur worden de kinderen verwacht die om 11.30 uur de Eerste communie doen. Wij hopen ook weer op ieders medewerking Groetjes, werkgroep Eerste Communie, Mia Erwe. Vorige week ging de ’eerste schoep’ de grond in... v.l.n.r.: Louis v.d. Meydenberg, Bart Dek (architekt), Harry Hoffmans (80 cm beneden N.A.P.), ’Voor alle duidelijkheid, de winkel aan het Rootven blijft normaal funktioneren. De afde ling fotografie, portretten en kinderfoto’s die de laatste jaren in de Beatrixstraat gemaakt wer den, worden dan weer in de winkel gemaakt’, vervolgt hij. ’Vijf jaar geleden kreeg ik de gelegenheid om de bedrijfsruimte van de familie v. Krieken in de Beatrixstraat te huren’. Opzet was om zelf voortaan m’n eigen ’vakwerk’, dus reportages en reklamefoto’s te gaan ontwikkelen, om daar door de kwaliteit op te kunnen voeren. En om dat de ruimte aan ’t Rootven ’t niet toeliet om grotere ’fotoserries’ te maken was de ruimte in de Beatrixstraat op maat gemaakt’. Weldra hoorden collega-fotografen in de omge ving dat er in Moergestel iemand bezig was met foto-finishing, ontwikkelen en vergroten van kleurenfoto’s en zwart/wit. ’Lowieke vergroot dit of dat voor mij ook even.... en even dit en dat... en ’n volgende kwam, tot je ’n beslissing moet nemen, of stoppen voor derden, of door gaan, met alle gevolgen van investeren in nieu we en snellere aparatuur. Naast het eigen vakwerk wordt er met name af gewerkt voor reklame-fotografen, reklame- buro’s, kunstenaars en industrie. Zwart-wit foto’s afdrukken t.b.v. drukwerk, kleurendia’s ontwikkelen en dupliceren, kleu renfoto’s printen en vergroten van enkele cm2 tot vele m2, opplakken en veredelen, is zo maar ’n greep uit de werkzaamheden die bij P.L.M. worden verricht. De komende tijd zullen wij u op de hoogte hou den van de aktiviteiten in zowel Tilburg als in Moergestel. Meiwandeling zondag 10 mei a.s. Zondag 10 mei zullen wij weer gaan dauw- trappen. Ook dit jaar gaan wij weer naar Oister- wijk, waar om 08.00 uur een H. Mis wordt bij gewoond in de Marcus parochie. Ook dit jaar kunnen belangstellenden weer deel nemen tegen een geringe vergoeding. Uiteraard kan men dan ook gebruik maken van de koffie tafel. Indien u belangstelling hebt, laat dit dan zo spoedig mogelijk weten bij Rien Smits, Oister- wijkseweg 46. We vertrekken om 06.30 uur bij Hans de Brou wer. j

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1