9 9 9 9 9 9 OPEN DAG Nationaal Jeugdkampioen Mini-Kalf I r I Sukses voor Frans van Hest Eerste communie I Bilbiotheeknieuws Programma Koninginnedag 30 april 1987 Hertog-Jan school winnaar tafeltennistoernooi zondag 3 mei van 10.00-17.00 uur Aphrodite BLOEMISTERIJ Wim Willems K I r Brillen Diverse aanbiedingen! Tot ziens! Ook de kwekerij, 1000 m2, Is die dag voor Iedereen open! Waarvan hij ooit, heel in de verte, heeft gedroomd, is voor Frans van Hest, Driehuizerweg 1, Moergestel, op zaterdag 11 april in ’s Hertogenbosch waarheid geworden. Het door hem gefokte kalf werd nationaal jeugdkampioen. I I I I Sinds 1980 Het hoogst bereikbare InillitHUll Ray Ba' Flort<‘'’ Contactlenzen De Lind 35a, Qisterwijk, Tel. 04242-84899 Selectie Nog meer op z’n kerfstok 12e Jaargang - Nr. 475 De nationale jeugdkampioen omringd door de familie van Hest, met v.l.n.r.: zoon Frank, Frans zelf, dochter Mar ij en Corrie. M.O. 10.00 uur: 13.30 uur: INA 8 WOENSDAG 29 APRIL 1987 9.30 uur: 10.00 uur: 11.00 uur: 11.30 uur: Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL: (04243) 1442 17.00 uur: 19.00 uur: Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgiiigsinstituut De bibliotheek is gesloten op Koninginnedag 30 april. Op 1 mei is de bibliotheek geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur. Beste ouders, A.s. vrijdag 1 mei om 19.00 uur tot 20.30 uur worden weer alle communicanten in de sacristie verwacht. Op woensdag 6 mei a.s. worden de kinderen die om 9.30 uur de Eerste Communie doen om 16 uur bij de sacristie verwacht, de kinderen die om 11.30 uur de communie doen worden om 13.00 uur bij de sacristie verwacht. Wij gaan dan met die groep naar Bakker van Hulten voor een ex cursie. Het bezoek aan de Bakker hoort bij het projekt. De avondbijeenkomst van 6 mei wordt ver plaatst naar vrijdag 8 mei. Wij hopen op uw aller medewerking. Werkgroep Eerste Communie p/a Mia Erven Wij doen onze Eerste Communie op zondag 17 mei. Viering 9.30 uur: Willem van Assouw Dolf de Bresser Bregje Hamelink Twan Helmons Koen Hessels Wouter v.d. Heuvel Twan op ’t Hoog Joost Klessens Jan van Korven Petran Kuypers Marieke van Laarhoven Pauline van de Loo Danny Oerlemans Frans van de Poel Theo Rommen Jarno Roovers Rudi van Tuijl Nicolien Weijtmans Kirsten van de Wiel Sandra van de Wiel Tristan Willems Tim Wittens Viering 11.30 uur: Lotte Bayens Teun de Beer Liesbeth v.d. Boogaart Maarten Boon Karlijn Broekhuize Saskia van Dartel Steffan Dirkx Martijn van den Hurk Bianca Jansen Caroline Kampshoff Bas Ketelaars Elvira Koenraadt Eefje de Kort Tomas Mensen Eefje v.d. Meydenberg Bas van Os Carla Roozen Abeltje Rijnen Heli Rijnen Sandra Rijnen Frans van de Sande Roel Verheyen Carlijn Willems Denise v.d. Wouw Martijn v.d. Wouw Werkgroep Eerste Communie Mia Erven F«i nai ’■>1 ■\bi I dankzij ’n nimmer aflatende zorg en opoffering van alle vrije tijd. Elk jaar heeft Frans van Hest wel kampioens- kalveren. Al vanaf 1980 gaat hij ermee haar kampioenswedstrijden, en met uitzondering van het jaar 1986, heeft hem dat ieder jaar ’n titel opgeleverd. De nationale jeugdkampioen is echter wel zijn trots. Het hoogst bereikbare. ’Dat maak ik nooit meer mee’ zegt hij zelf, maar het lijkt ons sterk dat, gezien zijn enthousiasme, hij wel zal probe ren om het niet bij deze ene keer te laten. Het spreekt voor zich dat wij Frans voor de toe komst alle sukses toewensen. Gezongen H. mis met gemengd koor ’Cantate Domino’. Gezellig samenzijn in den Boogaard voor de bejaarden. Na een kopje koffie zal er om 10.45 uur een film worden getoond over ’Oud Moergestel’. Vanaf 11.30 uur is er gelegenheid om te dansen m.m.v. het orkest ’Herfst’. Spelletjesprogramma in Sporthal de Vonder voor de jeugd. Er zijn leuke prijzen te winnen. Dus, doe je best. Rondtocht door ons dorp door Harmonie Prinses Juliana en Drumfanfare Moergestel. Officiële heropening van de Moergestelse molen door de Edelachtbare Heer Burge meester J.B.S. ter Veer. Tot 16.00 uur kan men een kijkje nemen in de mplen en tevens de molenaar aan het werk zien. Een grandioos optreden door Hermano de goochelende clown in den Boogaard. Dit wordt lachen, gieren, goochelen voor de hele Moergestelse jeugd tot en met 12 jaar. Natuurlijk is er voor elk kind weer een traktatie. Film voor ’Oud Moergestel’ in den Boogaard. Iedereen is van harte welkom. Disco met spelletjes in den Boogaard. De navolgende spelletjes kunnen worden gespeeld: - armworstelspel - struisvogelpik - muntenwerpsel - ping-pongpistool - tijddrukken - muizenmep. Vrijdag 24 april jl. organiseerde de plaatselijke tafeltennisvereniging ’Moergestel’ haar le toer nooi, waaraan de leerlingen van de groepen 5, 6, 7 en 8 van de drie basisscholen mochten deel nemen. Met een inschrijving van 43 mensen, viel het de organisatie toch enigszins tegen, dat er uiteindelijk maar 26 personen kwamen opda gen, maar met een beetje reorganiseren kon dat probleem opgelost worden. Met 9 prijzen, vier voor de groepen 5 en 6, vier voor de groep 7 en 8, en 1 wisselbeker voor de beste school, werd het in zijn geheel een span nend en gezellig toernooi. Bij de groepen 5 en 6 werd een vijfkamp gespeeld, en daarbij wist Jaimy v.d. Loo van de Hertog-Jan school al haar partijen te winnen, en er met de le prijs vandoor te gaan. De verdere uitslag van de groepen 5 en 6: 1 Jaimy v.d. Loo; 2 Sander Smits; 3 Coen Boom; 4 Rob v.d. Sande; 5 Marian Boom. Bij de groepen 7 en 8 waren vijf poules inge deeld, waarbij tenslotte vier leerlingen overble ven die de halve finales moesten spelen. Na de halve finales luidde de uitslag als volgt: 1 Jan-Hein v.d. Schoot; 2 Bob v.d. Dussen; 3 Suzanne de Rijck; 4 Mark v.d. Boogaard. De wisselbeker kon tenslotte uitgereikt worden aan de leerlingen van de Hertog-Jan school, die over het geheel genomen het beste gepresteerd hadden. Al met al een geslaagd toernooi, dat dankzij Piet Habraken, Ron van Hees en enkele jeugdleden tot een goed einde is gebracht. Iedereen die na het spelen van het toernooi, of na het lezen van dit verslag, ook graag zou wil len tafeltennissen in clubverband, kan altijd even binnenlopen bij het Verenigingsgebouw aan de Postelstraat (t.o. het kerkhof). Voor de junioren (tot 18 jaar): vrijdagavond 18.30 - 20.30 uur. Voor de senioren (18 jaar en ouder): maandagavond 20.15 - 22.15 uur. Daar is altijd een bestuurslid aanwezig dat u gaarne inlichtingen verschaft over de T.T.V. Moergestel. Ook kunt u even bellen met Dhr. H. Reinders, tel. 3365. ',Qs Atrio Benetton B^^^^uierCazal Christian Dior Dunhill Ferrari Givenchy Gucci Jaguar Kickers Mis soni Naf-Naf Jean Patou Porsche Ray-Ban Rodenstock Silhouette Alpina Atrio Benetton Bugatti Cartie^^^^ Christian Dior Dunhill Ferrari (^^Lny 3iJ;i Jaguar ^Lacoste ^yir- N^r-laf Je# atou l.rsche Ra^r.n l-^instoc.k L A Aan bovenvermeld sukses ging eerst nog ’n an dere keuring vooraf in Etten-Leur. Als kam pioen van die keuring werd Frans afgevaardigd met nog acht anderen naar de kampioenskeu- ring in ’s Hertogenbosch. Hier kreeg het amper drie maanden oude kalf naast de beker en de bloemen het predikaat ’Na tionaal Jeugdkampioen vrouwelijk mini-kalf’, en dat van vijf juryleden unaniem ’n Droom was werkelijkheid geworden voor Frans, die in het dagelijks leven timmerman is. i Naar Etten-Leur had Frans nog ?n kalfje mee genomen dat van een z.g. ’lekenjury’ de titel kreeg van ’meest getalenteerd kalf’. Op donder- dag 2 april werd Frans in Leiden ook nog eens kampioen met een buitenlands en ’n zwart-bont ras. Niet geringe prestaties die tot stand komen R „ft

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1