S.V. ROEF! Feestelijkheden S.V. Roef! grandioos geslaagd T4 I n. GARAGE PERSOONS H ALGEMEEN MEDEWERKER S.V. Roef heeft weer wat!!! Maandag 20 april (Tweede Paasdag) bij Hans en Riky de Brouwer GEVRAAGD: HOOFDPRIJS: Aanvang 20.30 uur. S.V. Roef! Korfbal S.V. Roef! Honkbal Softbal Peanut Eindelijk meer speelmogelijkhe den... Fancy-fair als rode draad... Verder nog meer waardevolle prijzen! Tot ziens! Het clubgebouw van Roef heeft een huiselijke sfeer... Ja, dat vonden de plusminus 150 aanwezigen vrijdagavond 10 april bij de officiële receptie van Roef ook. Maar voordat het er zo gezellig en sfeervol uit kon zien, was er door de clubgebouwcommissie onder leiding van Theo van Gorkum enorm veel werk verzet. En niet alleen Theo, maar ook Rina, Corrie, Jo, Jan, Geor ge en Harrie verdienen een pluim. Alles zag er dan ook uit om door een ringetje te halen. Ook de financiële commissie had een goede greep gedaan met het plafond, de verlichting, de tafels en de stoelen. Geen wonder, dat de genodigden zich gelijk thuis voelden. EER9SI NA 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 15 APRIL 1987 PAGINA 5 Op het handbalveld hanteerde wethouder Smits de fluit aan het begin van de wedstrijd. ƒ250 in bezit van rijbewijs Industrieweg 24 Moergestel Telefoon 04243 -1404 Rond kwart voor één kwm de drumfanfare de feestelijkheden opluisteren. Hoewel er aanvan kelijk op het programma stond rond 12 uur, had het bestuur zelf verzocht om een wat later tijdstip i.v.m. de kerkdienst van 11.30 uur. Jam mer dat men er niet aan gedacht heeft om tijdens de show van drumfafare de fancyfair een kwar- tiertje stil te leggen. Dit had het aantal toeschou wers zeker vergroot. Op de velden was inmiddels allerlei bedrijvig heid gaande. Op het softbal terrein was een wed strijd softbal tussen de dames en de heren van Roef! onder de bekwame leiding van de heer en mevrouw Vlasveld. Ook de slow pitch de monstratie door een team uit Nuenen en een team van Roef trok veel toeschouwers. Handbal was actief tegen een ploeg uit Hoens- broek. Ze waren aan hun stand verplicht om te winnen en ze deden dat dan ook. De wedstrijd van korfbal tegen de gemeente Uitslagen 9-11-12 april Recreanten R.K.M. - Volharding Asp. Roef! - Hilko Jun. B. Roef! - D.S.V Jun. A. Roef! - Rosoio Sen. 2 Roef! - D.S.V Sen. 1 Roef! - Zigo Wedstrijden 18 - 27 april Asp. D.S.V. - Roef!, vertrek 13.15 uur Jun. B. vrij Jun. A. Tuldania - Roef!, vertrek 13.15 uur Sen. 2 S.D.O. - Roef!, vertrek 9.45 uur Sen. 1 vrij 15-4 Recreanten Zigo - R.K.M. 1-1 0-4 1-2 2-1 7-3 0-8 Onder het toeziend oog van o.a. spelers en speelsters wist wethouder Smits zowaar de bal nog te raken ook. werd een sensatie. Iedereen had gedacht, dat wordt een ’makkie’ voor Roef! Maar het team van de gemeente, dat al zeer gemotiveerd het veld op kwamen. Aangemoedigd door hun tal rijke aanhang wist de gemeente zelfs te winnen, maar ja, wat wil je als je de spelregels van dit spel tot op het veld bij je draagt. De uitslag van de jeugdpuzzel was: thuisschou- wers, een combinatie van thuisblijvers en toe schouwers. De hoofdprijs is gewonnen door Marieke van Gils, Schoolstraat 41. De andere inzenders krijgen een troostprijsjes van de heer G. Klomberg. Hier nog enkele uitslagen van prijsjes van de fancy fair: Knikkers raden: Het juiste aantal was 161. Maartje van Dijck, Sandra v. Herck, Dirk van lersel en Elvira Koenraadt vallen hier in de prij zen. Toren bouwen: Corrie van Vught met 39 rolle tjes ie prijs; Ad Janssen met 37 rolletjes 2e prijs; Bas Hessels met 31 rolletjes, Ger Martens met 31 rolletjes, Marie-Louise van de Wouw met 31 rol letjes ex equo 3e prijs. een met tussen - pozen van de velden weer even in de tent tot rust deed komen. Het idee van een fancyfair, gelanceerd door Franky van Boxtel en Nel de Rijck is zeker voor herhaling vatbaar. In het paasweekend beginnen we weer met on ze competitie. Het wedstrijdprogramma is als volgt: 18 april Sbl 18.00 u. Roef! - Mulo 20 april Hbl 15.00 u. TbJugs - Roef! Hbll ll.OOu. Roef! 2 - Jeka 3 Sbll 10.30 u. Ducks 2 - Roef! 2 De aspiranten softbal en pupillen honkbal spe len nog een oefenwedstrijd. 18 april Aspiranten Sb ll.OOu. Roef! - H.S.C. Tilburg Pupillen Hb 11.00 u. Ducks - Roef! In het kader van een ledenwerf aktie nodigt de S.V. Roef afd. Korfbal alle meisjes vanaf 7 jaar uit om deel te nemen aan een Korfbalvaardig- heidstest. Wat is dat, een Korfbalvaardigheidstest?? Alle deelneemsters leggen op de le training een test af en behalen daarmee een bepaalde score en het daarbij behorende diploma. Dan volgen er 5 algemene kennismakings trai ningen, en op de laatste training leggen de deel neemsters weer dezelfde test af, met de bedoe ling dat dan de score hoger is, en dat er dus een hoger diploma kan worden verstrekt. Ook alle eigen leden zullen deze test afleggen, om een zo hoog mogelijk diploma te behalen. Elke deelneemster krigjt na afloop in elk geval een diploma. Er zijn 3 soorten diploma’s, het A diploma is het hoogst. Het diploma dat de deel neemster na afloop krijgt hangt af van het aan tal punten dat zij heeft gescoord. Ook voor u als ouders een unieke gelegenheid om kennis te maken met Korfbal, daar wij ook u in de gelegenheid willen stellen om samen met uw dochter deze test af te kunnen leggen, en eens lekker op een recreatieve manier kunt be wegen. Denk niet te snel ’ik ben te oud’ want ons oudste recreanten lid is inmiddels de 50 jaar ook al ge passeerd. Deelname is geheel gratis, dus altijd de moeite waart om het eens te proberen. We beginnen op maandag 20 april om: 18.00 uur: Pupillen (7 t/m 9 jr); Aspiranten (10 t/m 12 jr.). 19.00 uur: Junioren (13 t/m 15 jr); Senio- ren/Recreanten (vanaf 16 jr). Tot ziens op maandag 20 april. Met vriendelijke sportgroeten Johan Huybers (Trainer Korfbal). Het bestuur werd danig in de bloemetjes gezet. Ze kregen ’handschoenen’ en ’knuppels’ toege schoven. En hoewel de koffie prima was, werd er voor de toekomst aan een goed bakje koffie gedacht. Het gemeentebestuur bracht een prach tig koffiezet apparaat mee. De voorzitter van de feestcommissie kondigde een viertal sprekers aan. De heer A. Smits, wethouder van sportzaken, overhandigde op een symbolische manier de sleutel van het clubgebouw aan voorzitter Rinus Erven. De heer H. v. Breeman van de Sporttotalisator toonde aan, dat het meedoen aan de toto-lotto op twee manieren winstgevend voor een vereni ging kan zijn. De heer Baas van de Heidemaatschappij hoop te, dat hun inspanning aan een groot aantal sportliefhebbers (sters) vele uren ontspanning zou brengen. Tot slot sprak voorzitter Rinus Erven een woord van dank aan alle instanties, die hadden meege werkt aan het tot stand komen van dit gebouw en deze velden. Daarna bleef men nog lang en gezellig informeel napraten. Op zaterdagmorgen 11 april leek alles volledig in het water te vallen. Maar toen voorzitter Ri nus Erven om 11.30 uur in een wat uitgebrei- dere vorm op de verwikkelingen de problemen van de nieuwe velden inging, begon zo waar een waterig zonnetje te schijnen. Ook wethouder A. Smits liet doorschermeren, dat de sportvereniging Roef! bijna in de bezui nigingen was gestikt. Leuk waren zijn eigen ge formuleerde verklaringen voor de letters van Roef! Daarna verrichtte wethouder Smits een aantal symbolische handelingen op de velden, waarbij die op het honkbalveld er uitsprong. Hij oogstte veel bijval op de manier, waarop hij de bal wist te slaan. 'Och,’ zei hij droogjes, ’je kunt toch in het bijzijn van M.T.V. niet afgaan.’ De na de middag was speciaal voor de jeugd. Fantastisch leuk was het te zien, hoe multi functioneel men op allerlei velden bezig was. En het weer paste zich ook aan. Koud, maar droog. Van vijf tot zeven was er een feestmiddag voor de jeugd in de tent; zeer geslaagd door de diverse tractaties en de leuke play-backs, waarmee men de ongeveer 100 jeugdleden bezig hield. En ’s avonds was er voor de oudere leden een buitengewoon gezellige feestavond eveneens in de tent onder leiding van dis-jockey Sjef Schil ders. Het was fijn om te zien dat door zo’n avond de saamhorigheid en eensgezindheid in de club bevorderd wordt. Immers dit was de opzet en het uitganspunt van bestuur en feestcommis sie geweest. Zondag 12 april begon als ’t ware nog triester dan de zaterdag. Het regende niet alleen een beetje, maar het water kwam met bakken uit de hemel neer. Toch waren een aantal actieve commissieleden alv roeg bezig om de fancyfair op poten te zet ten in de feesttent. Tegen 12 uur kon men met een groot aantal vrij willigers (sters) achter de stands de fancyfair la ten starten. En ’t werd zo waar doorg. de fan cyfair en de enveloppenstand trokken veel be zoekers; ’t wsas een soort rode draad, die ieder- De prijsjes voor deze onderdelen kunnen wor den afgehaald bij Franky van Boxtel, De Aan- stede 16. Terugblikkend op deze feestelijkheden komt men dit weekend bijna uitsluitend positieve din gen tegen. Het deed het bestuur en de feestcommissie deugd, dat vele leden persoonlijk kwamen be danken. Sorry voor het plaggiaat, maar het feest van Roef! was terecht: Raak Op Elk Front! W M t

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 5