Roef! sportcomplex feestelijk geopend F I De kampioenen van Z. V. V. De Brouwer Let op!!! Gevraagd... Het zilveren rad van Sinte Catrien wederom succesvol Bibliotheek vraagt vrijwilligers Aphrodite Ondanks tegenwerking weergoden Vf F* I Winkeliersvereniging Moergestel geen praktijk van 19 april t/m 2 mei Goede Vrijdag 17 april a.s. zijn alle winkels verplicht gesloten om 18.00 uur. De praktijk van TANDARTS N.J.W. Kamphorst is gesloten op dinsdag 21 april. lu- Voor spoedgevallen wordt waargenomen door: Tandarts J.M.A. Stieger Telefoon 04243-1919 P. Terwindt huisarts Waarneming: E. VAN DELFT Oisterwijkseweg 67a, telefoon 04243 - 2414 Diverse winkels hebben koopavond op DONDERDAG 16 APRIL tot 20.00 uur. FM Het was droog toen zaterdagmorgen om half twaalf de genodigden en verdere belangstellenden de tent werden binnengeloodst maar het bestuur en de feestcommissie van S.V. Roef! hadden meer verdiend dan de donkere wolken die samengepakt boven de feesterreinen hingen. ■I ScS’ .GINA! 12e Jaargang - Nr. 473 WOENSDAG 15 APRIL 1987 sn 1, M.O. om <en ten Br Door een misverstand is vorige week deze foto niet geplaatst, doch wel de namen van de voetballers van Z. V. V. De Brouwer die kampioen werden in de le klasse. Voor de duidelijkheid volgen die namen hier nog ’n keer. E. Vlassak (coach), J. van Haaren, K. Zwanenberg, M. v/dHeuvel, H. Habraken (leider), M. v/d Wouw, H. Denissen, P. Habraken, J. v/d Wouw en J. Habraken. Enkele vrijwilligers als leider voor de spelle- tjesmorgen in ’de Vonder’. Op koninginnedag 30 april. Hebt u intresse belt u even mevr. Verhoeven, tel. 1814 z.s.m. ei- sc- pills iet te- af- ler Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474 Huidverzorgingsinstituut De Openbare Bilbiotheek Moergestel heeft van af 13 maart 1987 de bilbiotheek ruimte op dinsdag- en donderdagmorgen opengesteld van 10.00 tot 12.30 uur. De bibliotheek wordt dan niet gebruikt voor uitlening. De bibliotheek is opengesteld voor allen die gebruik willen maken van onze leeszaalfaciliteiten. Dit betekent: - het lezen van kranten, tijdschriften en boeken ter plaatse; - het raadplegen van de aanwezige naslagwerken en andere documentatie; - het maken van fotokopieën. Om dit te kunnen realiseren zoekt de bibliotheek 1 a 2 vrijwilligers, die bereid zijn om dinsdag en/of donderdagmorgen van lO.OOtot 12.30 uur toezicht te houden. Van hen wordt verwacht: - dat ze bereid zijn regelmatig, op vaste tijden aanwezig te zijn; - dat ze bezoekers wegwijs kunnen maken in de voorhanden zijnde informatie en het gebruik van het kopieerapparaat; - dat ze de folderkast bijhouden; - dat ze knippen uit kranten ed. voor plaatselij ke informatie; - dat ze het vermogen hebben op rustige wijze eventuele ordeverstoringen in de bibliotheek op te vangen. Het is niet noodzakelijk, dat men een specifie ke bibliotheek opleiding heeft gehad. Informatie wordt u graag verstrekt door Ingrid van der Velden, hoofd van de bibliotheek, tele foon 2243. Uw reaktie ontvangen wij, zowel schriftelijk als mondeling, voor 21 april a.s. op het volgende adres: Openbare Bilbiotheek t.a.v. mevrouw van der Velden Postbus 99, 5066 ZH Moergestel Schoolstraat 37, 5066 ED Moergestel Op de afgelopen zondag van 5 en 12 april ’87 werden de wedstrijden gehouden bij Gilde St. Catharina op het schietterrein in de Heuvel straat. ’n 150 Schutters namen aan deze wedstrijd deel met de Kruisboog op de Wip welke alle kwamen uit onze regio Midden-Brabant. De inzet van deze wedstrijd gaat telkenjare op nieuw om de trofee ’Het Zilveren Rad van Sin te Catrien’ welke dit jaar alweer voor de achtste maal te Moergestel werd verschoten. Rond half zeven j.l. zondag kon Hoofdman Harrie Wolfs de uitslagen bekend maken waar van we hier de hoogst geplaatste schutters ver melden. Bij de deelgenomen dames schutsters werd de eerste prijs, ’n mooie trofee, uitgereikt aan Nel Hendriks uit Reusel. Tweede werd Nel v.d. Bor ne uit Hooge-Mierde terwijl Toos Creusen Moergestel, Will v.d. Pas Netersel en Brigitte v.d. Loo uit Oostelbeers resp. derde, vierde en vijfde werden. Bij de heren schutters onder de Gildebroeders ging het zo fel begeerde ’Zilveren Rad van Sin te Catrien’ naar Huub Schellekens uit Hapert. De verdere uitslag van de hoogst geëindigde schutters is als volgt: 2. A. Schellekens, Oirschot; 3. Piet Schellekens, Oirschot; 4. John. Hoevenaars, Hapert; 5. Kees Seegers, Hulsel; 6. Jan Huybers Eindhoven; 7. Henk van Loon, Oirschot; 8. Kees v.d. Ven, Ne tersel; 9. Hein Hendriks, Reusel; 10. W. Kraay- vanger, Netersel; 11. J. Timmermans, Middel- beers; 12. Ad Aarts, Oirschot; 13. Gust Creu sen, Moergestel; 14. Kees Klessens, Hulsen; 15. J. v. Laarhoven, Reusel; 16. Cor Welvaarts, Oirschot; 17. Theo Roozen, Moergestel; 18. Henk v. Loon Jr., Oirschot; 19. Jos v.d. Hey- den, Meerveldhoven; 20. Piet Basemans, Meer- veldhoven. Klaar voor het gooien van de bal waardoor het korfbalveld in gebruik werd genomen Na ’n korte introductie door de coördinator van de feestcommissie, de heer G. Klomberg, gaf de ze het woord aan de voorzitter van S.V. Roef!, de heer M. Erven. De overdracht van het clubgebouw en de ope ning van de sportvelden omschreef hij als, ’n schip wordt gedoopt en behouden vaart toege wenst’. Roef! had feest, zo vertelde hij, en weer of geen weer, dat ging zeker door. De vereniging was blij met de medewerking van zovelen, bij het tot stand brengen van de beoogde plannen. Hij be dankte dan ook, incluis het gemeentebestuur, iedereen die aan de realisering ervan hadden meegewerkt. Met een ’bedankt, Moergestel’ gaf hij vervolgens de microfoon door aan Wethou der Smits. Die ging in op diverse betekenissen van de let ters die staan voor Roef!. In sportief opzicht, daarmee doelend op de diverse onderdelen die beoefend worden in deze vereniging, was Raak Op Elk Front misschien wel de beste keu ze. ’Hier kunt u uw gasten en de bezoekende clubs met een gerust hart ontvangen’ vervolgde de heer Smits. Met een aansluitende felicitatie voor de hele ver eniging kwam er een eind aan deze ’theoretische’ ingebruikname die daarna werd omgezet in een ’praktische’. Met de worp van een bal werd de ’aftrap’ ver richt op het korfbalveld, met de fluit gaf wet houder Smits vervolgens de start aan een hand- balwedstrijd; als slagman zette hij vervolgens ’n honkbalwedstrijd in gang en daarmee was de in gebruikname van de sportvelden ’n feit. De aanwezige genodigden, waaronder diverse gemeenteraadsleden, lieten zich, na afloop van dit officiële gebeuren, de koffie goed smaken. Uiteraard wer er ook nog geklonken op een voorspoedige toekomst voor de S.V. Roef!. Laat ons hopen dat we daarin echter meer zon neschijn terugzien dan in het afgelopen week end, want organisatorisch gezien had men meer verdiend dat het troosteloze weer dat men nu kreeg. Elders in dit blad leest u meer hierover. Tot slot wil ’Moergestel-Nieuws’ de hartelijke gelukwensen doen toekomen aan de S.V. Roef!. Wij wensen hen graag veel plezier met hun nieu we onderkomen en alle sukses voor de toe komst! Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1