O co In het kort 10.00 5.00 0.90 Ï.N.VCafé Rest. De Brouwer kampioen! SLAGERIJ KETELAARS B.V. lj(,i:\Siwii i Tik I JE„ Medewerkster voor Vurhaai-nieuws 3 T.T.V. Moergestel Boccaccio: een Moergestelse manifes tatie! Clubkampioenschap Turnvereniging Moergestel P.V. ’over berg en dal’ Bi J Huishoudelijke werkzaamheden Nistria Dieetvleeswaren B.V. MALSE ROSBIEF GEKOOKTE WORST VARKENSPOULET KIP CORDON BLEU 7 nn per 100 gram van 2.20 nufaiUU GEVRAAGD: MOERGESTEL" - - Voor 20 uur per week; verdeling uren in overleg. S.V. Roef! Korfbal S.V. Roef Handbal Zij, die geïnteresseerd zijn en over enige ervaring beschikken, worden verzocht contact met ons op te nemen, door zich te melden bij de receptie van ons bedrijf of door te bellen tel.no. 04243-1931 Door winst in beslissingswedstrijd: 7-1 Gezellige auto oriëntatie tocht evenementen k Drumfanfare op M.T.V. INA 2 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 8 APRIL 1987 PAGINA 3 FANFARE ge- de beste keus m verse kip Uitslagen 4-5 april Asp. Roef! - Bedako Jun. B. Roef! - Vriendschap Sen. 1 Roef! - D.D.W Sen. 2 E.D.N. - Roef! Wedstrijden 9-11-12 april Recreanten R.K.M. - Volharding op het veld 18.30 u. Asp. Roef! - Hilko op het veld 10.30 u. Jun. B. Roef! - D.S.V. op het veld 12.15 u. Jun. A. Rief! - Rosoio op het veld 14.00 u. Sen. 2 Roef! - D.S.V. op het veld 10.00 u. Recreanten R.K.M. - Heren op het veld 11.30 u. Sen. 1 2 Roef! - team v.d. gemeente op het veld 13.00 u. Sen. 1 Roef! - Zigo op het veld 14.00 u. Prettige wedstrijden en een goed weekend. 4-6 4-6 8-2 8-2 6-4 0-6 0-12 0-10 4-7 Industrieweg 20, Moergestel. E. Vlassuk (coach), J. v. Haaren, K. Swanen- berg, M. v.d. Heuvel, H. Habraken (leider), M. v.d. Wouw, H. Denissen, P. Habraken, J. v.d. Wouw, J. Habraken. Op de foto ontbreken: M. v.d. Aker en M. Derksen. Woensdag 1 april is Z.V.V. Café Rest. De Brou wer kampioen geworden in de le klasse van de H.Z.V.B. in de Hispohal, te Hilvarenbeek. In dit beslissingsduel werd het massaal opgekomen publiek getrakteerd op een schitterende zaal- voetbalwedstrijd, vooral van de kant van ons Moergestels zaalvoetbalteam. Al na 10 minuten spelen leidde Café Rest. De Brouwer met 2-0, door afstandsschoten van respectievelijk J. Habraken en J. v.d. Wouw. Hierdoor kwam tegenstander N. v.d. Wouw sport nog meer in de aanval, maar door be kwaam verdedigingswerk van onze achterhoede en uitstekend keeperswerk van aanvoerder J. v. Weekaanbieding van 9 tot 15 april 1987 500 gram UIT EIGEN KEUKEN: 100 gram 500 gram Van Poulika: voor de tweede en laatste week bij aankoop van 4 stuks: OVENWANT GRATIS!! Zoals elk jaar houdt buurtvereniging ’De Oistel- voirtjes’ voor haar leden een auto oriëntatie tocht op zondag 12 april. Het vertrek is om 13.30 uur vanaf het café ’t Stokske. De deelname is gratis, maar gelieve u voor vrijdag 10 april bij de u bekende adressen op te geven. DRUM F" Groep 1 14 15 16 jaar: le plaats: Saskia Spaninks 2e plaats: Yvonne Vermeer 3e plaats: Femke v. Abeelen Dit evenement was natuurlijk niet mogelijk ge weest zonder de hulp van Tiny Olaf, Irene, El len, Petra en natuurlijk Frans Hurkmans die als oudste en meest ervaren jurylid op deskundige wijze de oefeningen heeft beoordeeld. Turnvereniging Moergestel. Plaats: Rode Kruisgebouw, Leonard van Ve- chelstraat 2, Tilburg. Voor nadere informatie tel.: 013-675059. Thema-avond over euthanasie: Op donderdag 9 april a.s. organiseert de Alge mene Oisterwijkse Patiëntenvereniging een thema-avond over het onderwerp euthanasie. De avond vindt plaats in de Kunstkring (Stati onsstraat 3, Oisterwijk) en begint om 20.00 uur. moerges Palmpaas maken a.s. Zaterdag om 13.30 uur verwachten we de kinderen in ’De Bosfazant’ voor het maken van de palmpaas die we, zoals jullie in de sten cil hebben kunnen lezen, a.s. zondag naar de bejaarde buurtbewoners gaan brengen. Dat wordt dus weer een gezellige middag frö belen om iets moois te maken van het materi aal waarvoor wij al hebben gezorgd. We verwachten deze middag ook zeker een van de ouders om te komen helpen. Hoe laat we zondag vertrekken horen jullie a.s. zaterdagmiddag. Veel plezier alvast Haaren bleef het nul op ’t scorebord. Door een counter kwam De Brouwer nog voor rust op rozen: 3-0. Na rust ging N. v.d. Wouw sport nog nadruk kelijker in het offensief om aansluiting te vin den, maar P. Habraken maakte voor het Hilva- renbeekse team aan alle illusies een eind: 4-0. Nadat het ook nog 5-0 geworden was, door een doelpunt van onze spitspeler J. Habraken, kon N. v.d. Wou sport iets terugdoen: 5-1. In de laatste 10 minuten kon onze erg weinig praten de linkermiddenvelder met een sublieme lobbal scoren: 6-1. Dat het ook nog 7-1 werd, was leuk voor het pu bliek en voor de statistieken. Wij willen onze supporters en vooral onze spon sor Hans De Brouwer hartelijk bedanken. Ook bedanken wij Eric Vlassak en Helmuth Ha braken voor de uitstekende begeleiding. KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 De Nederlandse vereniging voor slechthoren den afdeling Tilburg en omstreken komt bijeen op: Donderdag 16 april a.s. om 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom zowel leden als niet leden. Uitslagen van de wedstrijden gespeeld in ’t af gelopen weekend: MA: White Demons 2-Roef:6- 6 JA: GHV-Roef:19-12 Alle wedstrijden van zondag werden thuis gespeeld. De heren junioren verloren hun wedstrijd tegen Desk. In de eerst? helft van de wedstrijd was Roef wat minder gekoncentreerd aan het spelen tegen het sterkere Desk. De ruststand was dan ook 1-9 In de tweede helft van de wedstrijd was Roef be ter in de wedstrijd, ze scoorden 5x, eindstand werd 6-19. De tegenstander van de dames senioren was Taxandria. Roef had van het begin tot het ein de van de wedstrijd de zaak goed in de hand, ze wonnen met 14-8. De heren senioren speelden een ingelaste wed strijd tegen Mountain Stars. In het begin van de wedstrijd was de verdediging van Roef wat chaotisch, ze stonden dan ook snel achter met 0-4. Toen kwam de vechtersmentaliteit weer bo ven en Roef kwam terug tot 9-11. In de tweede helft ging Roef spelen op de Break out, en met succes, 5x scoorde Roef met deze spelwijze en trok op deze manier de winst van de wedstrijd naar zich toe, ze wonnen met 17-16. Het komende weekend wordt er geen kompeti tie handbal gespeeld Onder grote belangstelling van ouders, familie en kenissen hebben 54 meisjes geturnt om het eremetaal op zondag 5 april. Het was erg span nend om helemaal alleen op zo’n balk, mat of brug een oefening te maken terwijl iedereen plus een jury naar je kijkt. Ondanks die druk hebben alle meisjes goede prestaties geleverd. Een indeling naar leeftijd leverde het volgende resultaat op: Groep 5-8 jaar: le plaats: Esther Boogaers 2e plaats: Cindy op ’t Hoog 3e plaats: Marian Smits Groep 4-9 jaar: le plaats: Anke de Kort 2e plaats: Sabine de Laat 3e plaats: Ilse v.d. Poel. Groep 3 10+ 11 jaar: le plaats: Linda Denissen 2e plaats: Natascha v. Berk 3e plaats: Elize de Ruyter Groep 2 12+ 13 jaar: le plaats: Roswitha Roloff v.d. Geijn 2e plaats: Chantal Pellis 3e plaats: Inge v. Gisbergen Het duivenseizoen is al weer begonnen met een vlucht vanuit Duffel afstand 68 km. Vanwege het slechte weer waren er maar weinig duiven ingezet. Hier volgt de uitslag. J. v/d Wouw 1-2-4-12 L. Heeffer 3-5-10 J. Smolders 6-9-17 J. v. Drunen 7-8-13-14 P. v. Herck 11 L. v/d. Branden R 15 W. d. Laat 16-18-20-21-22 H. Schepens 19 Uitslagen Junioren: Moergestel 2-White Balls 3: Moergestel 3-Hita 5: Senioren: Moergestel 1-Slagzin 8: Moergestel 2-Groenewoud 2: Moergestel 3-DMV Campina 2: en kampioen I.v.m. het einde van de kompetitie junioren wordt er met ingang van 8 april op woensdag avond van 18.30 tot 20.30 uur niet meer gespeeld. Op woensdagavond zal er van de 2 kampioenteams een foto gemaakt worden in de zaal om 20.15 uur, n.l. het 2e team van de ju nioren en het 3e team van de senioren. T VERSTE VLEES HAAL JE LEKKER DICHTBIJ’ Zoals wij reeds aankondigden zal Con Amore op zaterdag 2 mei a.s. hoogtepunten uit Boccac cio opvoeren. Met trots vermelden wij dat deze uitvoering meer dan ooit een Moergestels gebeu ren zal zijn. Het begeleidingsorkest, dat voor deze gelegen heid optreedt onder de naam Pallieter, bestaat voor een belangrijk deel uit Moergestelnaren. Wij noemen ze graag: Jan Ceulemans, cello; Jacco Nefs en Klaas Smits, resp. le en 2e klari net, tevens trouwe leden van de harmonie; Di ana Beizel, altviool, beter bekend als organiste in onze kerk; Mariëtte Krekels, dwarsfluit, wel iswaar niet afkomstig van Moergestel, maar geeft wel les aan leden van onze harmonie. Tenslotte, en die noemen we graag apart, Jan Nijtmans, piano. Aan deze man hebben we veel te danken. Hij begeleidt ook vrijwel alle bijre- pitities, en die zijn er veel. Zo komen we bij het koor zelf, dat de laatste tijd gemiddeld zo’n 2 a 3 keer per week repeteert. Het solistisch werk wordt weer voor een belangrijk deel door eigen mensen uitgevoerd. Dit alles staat onder muzi kale leiding van onze eigen Ad Verbakel. Ook aan het decor wordt al volop gewerkt. Voor de eerste keer zal de uitvoering opge luisterd worden met ballet. Hiervoor tekent Mo nique Zebregts met 5 andere dames, bijna alle maal afkomstig uit Moergestel. Zij zullen onder de naam ’Like Flames’ voor een vurig schouwspel zorgen. Uit dit alles mogen we concluderen dat zoveel inzet van zoveel Moergestelnaren ook een Moer gestels publiek verdient. Vandaar dat wij deze uitvoering regelmatig onder uw aandacht bren gen. Via onze leden zijn al veel kaarten verkocht en wij zouden het jammer vinden wanneer wij u moeten teleur stellen. Volgende week zullen wij aandacht schenken aan de medewerkers die we van buiten Moergestel hebben aangetrokken. Ook zij brengen belangstellenden mee. Daarom: reserveer tijdig! Kaartverkoop: R. Smits, Rootven 42, tel: 3212 en J. Nefs, Ruymheuvel 8, tel: 1756. Raadpleeg altijd eerst deze ka- lender voor u data vaststelt van .92 door u w vereniging te organise- ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel fVouwens, Klooster! :an 13. Afgelopen jaar tijdens een optreden van onze Drumfanfare op een festival in recreatiecentrum ’De Efteling’ zijn video-opnamens gemaakt van een ongeveer half uur durende show. M.T.V. zal op 12 april om 12.30 uur een gedeel te van deze show uitzenden. Verder zal tijdens deze uitzending aandacht worden besteed aan het naderende festival en aan het gezamelijke optreden met de voor thuiswonende geestelijke gehandikapten drumband ’Prinses Juliana’ uit Tilburg. Dit is zeker een unieke gelegenheid om eens te zien hoe ’Drumfanfare Moergestel’ zich buiten onze gemeente presteert. Weer hebben zich enkele volwassen leerlingen aangesloten bij onze vereniging, hierdoor is het ledental weer gestegen tot 85. Als u zin hebt om u bij hen aan te sluiten aar zel dan niet maar kom rustig op dinsdagavond eens kijken op de repetitie in het St. Jans- of Verenigingsgebouw tussen 18.30 en 20.30 uur aan de bosstraat. Voor eventuele informatie kunt u ook bellen 1814. 'I 9 april: Jazz bij de Veerkes. 10, 11, 12 april: Openingsweekend sportcomplex Roef. 11 april: Regiodansen 19.30 uur Den Boogaard. 14 april: Algemene ledenvergadering bejaardenbond 13.30 uur in Den Boogaard. 20 april: Tweede Paasdag kienen bij Gezwiene 19.30 uur bij Hans en Rieky de Brouwer. 22 april: Europacupvoetbal op videoscherm 18.30 uur in Den Boogaard. 22 april: Bingo voor alle ouderen vanaf 55 jaar, Reusel- hof 19.30 uur. 23 april: Creatieve dag K.V.O. 11.00 uu in Den Boogaard.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 3