CMMVAl 1987 I SILVIO’ I I THE NEW FIVE9 i 7 7 I I Zangeres Zonder Naam in Moergestel «UK i g - B 8 I ^.11 *1 7 Openstelling postkantoren karnaval Kruisvereniging Moergestel Drumfanfare met karnaval naar Duitsland Nog meer kuikens... i I 0 KINDERMIDDAG SENIORENBAL DWEILENBAL rWJ F I 1 J SPECIALE KINDERMIDDAG aanvang 14.00 uur SLUITINGSBAL -1 aanvang 15.15 uur aanvang 20.30 uur aanvang 20.30 uur Proficiat! Belofte maakt schuld. Tot ziens in den Draai... Zaterdag 7 maart: Op veelvuldig verzoek wederom Aanvang 20.00 uur. Jet en Tok met jullie eerste lustrum. Hild 1 Moergestel Zondag 1 maart: Maandag 2 maart: Tijdens de carnaval alle dagen muziek van Zaterdag 28 februari: Plaatselijke artiesten in een wervelende en avondvullende show. r I Dinsdag 3 maart: Een circusnummer dat uw kinderen niet mogen missen! IlLiXTT* PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 25 FEBRUARI 1987 i r 4 '4 aanvang 20.30 uur Van Ons. Kaatje van Suske en Bernard van ’t Stökske. - '7--° 7 INA 4 Oproep van Kaatje aan Geert ’Geert, ik hè giestere oew moeder gesprake, ’t Mienske hèd ’r naauw echt wel vort vrede mee, mee ons verloving was ze nog ondergedoke, mèr ze zie ’t toch wel zilte mee ons twee De drumfanfare wacht met karnaval een druk programma. Na op zondag in Moergestel onze optocht mu zikaal mee te hebben opgeluisterd, vertrekken de leden ’s maandags met 2 bussen naar Menden in Duitsland (achter Dortmund) waar ze uitgeno digd zijn om in een optocht Rosenmontag mee te vieren. Voor diegene die zin hebben om achter het korps aan mee te rijden het volgende: Vertrok ken wordt om 8.30 uur vanuit de Postelstraat en men hoop om 20 uur weer terug te zijn in Moergestel. Uitslag stempelspel De eerste uitslag van het stempelspel is als volgt: (het nummer voor de naam is het kaartnummer) 3. J. Kogels v.d. Schoot; 4. Tonny v. Leeuwen; 6. S. Speijkers; 7. H. Ierse); 8. E. Verkooyen; 10. Henri v. Esch; 15. J. v. Loon; 17. Jo v. Esch; 19. T. Schilders; 20. M. v.d. Poel; 21. H. v. Eyk; 22. Jan Wilborts; 23. Jan Puijenbroek; 26. Jack Landzaat; 27. C. de laat; 28. G. v. Heeswijk; 29. Ria Houben; 30. Bea op ’t Hoog; 33. C. Boogaers; 38. Hanneke Becx; 39. Lizet- te Jansen; 43. Chiel v. Ierland; 34. Jeannine v.d. Aa; 47. M. Ligtvoet; 48. Jo Ketelaars; 50. J. de Beer; 51. W. Dusee; 52. A. Tekath. Michiel Nouwens, Heikant 10 belde ons dat hij 6 kuikens had maar dan van ’n krielkip. Welnu we vermelden het hier gaarne dat deze kuikens al op 5 januari het levenslicht zagen, maar na vraag bij deskundigen leerde dat het voor kriel kippen niet zo bijzonder is dat zij in de winter broeden. Dit in tegenstelling tot de gewone kip waarvan we vorige week melding maakten. i I 77 ^7- ■7 7 ’ARTIESTENGALA aanvang 20.15 uur - Het houden van konsultatiebureaus voor zui gelingen en kleuters; - De inentingen; - Het doen van onderzoek naar moeilijk gehoor- en gezichtsstoornissen bij kinderen; - Het uitlenen van verpleegartikelen. De kruisvereniging doet meer Te noemen valt onder meer: - Kraamzorg; - Tuberculosebestrijding; - Bewegingsaktiviteiten, deze vallen niet onder de werking van de AWBZ. Wanneer er gesproken wordt van recht op hulp, wordt daarmee de hulpverlening uit het ba sispakket bedoeld. Wat kost het om lid te worden van de kruisve reniging? ’n Enthousiast publiek was afgelopen vrijdag naar ‘t Draaiboompje’ gekomen voor een optreden van de Zangeres Zonder Naam. Er was gerekend op ’n ’breed’ publiek en de verwachting daarvan kwam precies uit. Voor het oudere publiek was er ’n deel vrijgemaakt bij het podium waar stoelen stonden. Keurig daarachter stond de jeugd. Rond de klok van half 11 deed Mary Servaes haar opwachting met o.a. ’n medley van haar platina suksessen en natuurlijk ook ’Mexico’ en ’Rock around the doek’, haar laatste hits. De fans waren na het optreden dik tevreden dat zij hun favoriete artieste van nabij en in levende lijve hadden gezien. De postinrichtingen in het postgebied Tilburg zullen tijdens de karnavalsdagen, maandag 2 en dinsdag 3 maart a.s. als volgt worden open gesteld: - het hoofdpostkantoor, de bijkantoren (incl. Goirkestraat) en de hulppostkantoren zijn op ma en di geopend tot 13.00 uur, - het rijdend postkantoor is op ma en di in dienst tot 12.00 uur. - de postagenten: ma en di gesloten: Korvelseweg, Molenstraat, Dongen-Europaplein, Oerlesestraat, Verdi- plein, St. Josephstraat, Hilvarenbeekseweg, Gasthuisring (voor postbushouders geopend van 8.00 - 9.00 uur) ma gesloten, di geopend: Paletplein, V en D ma gesloten, di geopend tot 13.00 uur Burg, v.d. Mortelplein, Amer, Hertogstraat, Pater v.d. Elsenplein. ma en di geopend: Kath. Hogeschool (beide dagen tot 11.30 uur), Buurmalsenplein (beide dagen tot 13.00 uur) Zevenheuvelenweg (nor male openstelling), Goirle Frankische Drie hoek (tot 12.30 uur). Het hoofdpostkantoor te Tilburg is tot 19.00 uur opengesteld voor telegrammen, rouwbrieven en expresse stukken. j De kontributie bedraagt 45,per jaar voor het hele gezin. Indien men lid is, heeft men dan recht op hulp? Als men 3 maanden lid is, dan heeft men recht op gratis hulp. Heeft men hulp nodig binnen 3 maanden na aanvang van het lidmaatschap, dan moet men alsnog een extra bedrag van 57,75 betalen. U heeft hulp nodig en bent geen lid? De hulp krijgt u, maar u betaalt dan de contri butie 45,en het extra bedrag van 57,75. U wordt dan alsnog lid het gezin. U heeft hulp nodig maar wilt geen lid worden. De kosten zijn dan 96,25 per persoon. Alleen de betreffende persoon heeft dan recht op hulp verlening uit het basis-pakket. Dus niet de ande re gezinsleden. Waar kan men zich aanmelden als lid? Bij de penningsmeester/ledenadministrateur van de Kruisvereniging Moergestel. Bij hem kunt u terecht met adreswijzigingen, vragen over beta lingen en opzegging van het lidmaatschap. Zijn adres is: H.H. Reinders, Kriekenakker 24, Moergestel, tel. 3365. 7-; staan die niet kloppen, moet u die niet verande ren want dat ziet niemand. Onjuiste gegevens moet u melden bij uw eigen Kruisvereniging. Ook als u 2x een acceptgirokaart ontvangt, of als u er geen ontvangt. Dat kunt u allemaal doorgeven aan H.H. Rein ders, Kriekenakker 24, Moergestel tel. 3365. Welke hulp biedt de kruisvereniging? De hulp waarop men krachtens de AWBZ recht heeft, wordt samengevat onder de naam ’ba sispakket’. - De verzorging, de verpleging van zieken thuis, het verbinden van wonden, het geven van was beurten en injekties; - Het geven van voorlichting over b.v. medicijn gebruik, gezonde voeding, dieet, het voorkomen van ziekten; De regionale Kruisvereniging Midden Brabant heeft deze maand de acceptgirokaarten verzon den. Alle leden van de Kruisvereniging Moer gestel wordt verzocht hun contributie voor 1987 middels deze acceptgiro kaart te betalen. Hoe kunt u hiermede betalen? - indien u een banknummer hebt, de onderte kende acceptgiro kaart opzenden naar uw bank; - indien u een gironummer hebt, de onderteken de acceptgiro kaart opzenden naar de postbank; - indien u geen banknummer en geen gironum mer hebt, dan gaat u met de acceptgirokaart naar het postkantoor en u betaalt daar. U moet dus alléén door middel van die accept girokaart betalen i.v.m. met de automatische verwerking. Mochten er gegevens op die acceptgirokaart 7‘7 K j JÉ-, 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 5