zeehondencrèche K.P.J. nieuws Brief van Wim van Oort De R.K. L.T.S. te Oirschot wordt modern ingericht p i |t R R B U R E N •bon I Ja, ik red een zeehondeleven! I I Sr Z "ZOEKERTJES" SCHRIFTELIJK OPGEVEN -BON Die goede daad vereist weinig moeite. Door vandaag nog de bon in te vullen noemen wij u morgen donateur! Jaarlijks worden in Pieterburen tientallen zeehonden opgevangen. Dat aantal stijgt, de lasten ook! De meeste van die zeehonden zijn zwaar ondervoed en te verzwakt om zelf nog op krachten te komen. Verzorging, voeding en de juiste medicijnen zijn bittere noodzaken waar zij letterlijk om 'schreeuwen'. Die verzorging geven wij met liefde, het overige met geld! Door een bijdrage te leveren aan de Zeehondencrèche Pieterburen maakt u het ons mogelijk deze zeehonden gedurende de gemiddelde revalidatietijd van 3 maanden weer nieuw leven in te blazen, waardoor ze op eigen kracht verder kunnen. Telefoon 05952-285, Pieterburen. ter waarde van f Naam: ires: Kode: Maak mij donateur en stuur een acceptgiro I I Adi Plaats: I Stichting Zeehondencrèche Antwoordnummer 950 w ÉÈ&-* W:-. PAGINA 9 8 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 14 JANUARI 1987 f Woonplaats Naam Telefoon Straat ed de Uw "Zoekertjes” kunt U uitsluitend tegen kontante betaling opgeven bij ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt U gebruik maken van onderstaande bon. (gewoon stukje papier mag ook). Wilt U de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nr. betaalt U f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l) kenbaar gemaakt moet worden in ons voedings- gebied. Een gedeelte van deze nieuwe appara tuur is reeds aanwezig en te bezichtigen op on ze open dag op zaterdagmorgen 17 januari 1987. Dinsdag 6 januari waren de Driekoningen weer aktief in ons dorp voor Theo Raaij makers en Wim van Dort. t/m 10 regels f 7,50 it- de sn- t/m 6 regels f 5,— ia- >e- I3- Beste mensen van Moergestel, Aan het begin van dit nieuwe jaar willen wij u vanuit Tanzania veel geluk en voorspoed voor 1987 toewensen. Tevens willen we u bedanken voor alle morele en financiële steun die we het afgelopen jaar moch ten ontvangen. We hebben vernomen dat het Driekoningen zin gen en de Toer Mee weer een groot succes zijn geworden. Bij deze iedereen bedankt voor zijn inzet en in spanningen. De opbrengst van het afgelopen jaar willen we gaan besteden aan verbeteringen van de drinkwatersituatie in ons dorp. Tot nu toe halen de mensen hun drinkwater uit putten (met de hand gegraven kuilen) langs de vallei. Behalve de mensen worden deze putten ook ge bruikt door het vee vooral geiten. Aangezien de putten helemaal open zijn, kunt u zich voorstellen hoe hygiënisch dat water is, met geiten die hun behoeften doen in de nabijheid, en muggen rond vliegen kikkers vrij spel heb ben. We hebben plannen om deze putten uit te die- Zaterdag 17 januari is het weer zover, en gaat onze raad van 11 het carnavalsseizoen weer ope nen. Dit groots gebeuren waarbij ze weer op een spec taculaire manier hun nieuwe prins kiezen zal plaatsvinden in ’t Draaiboompje. Dus wil je weer een gezellige zaterdagavond heb ben kom dan ook, en misschien krijg je dan ook al de smaak van carnaval te pakken. Zoals gebruikelijk gaan we in januari ook altijd bowlen, dit zal op 23 januari plaatsvinden. Als we na een uur met dit sporten weer klaar zijn, is het de bedoeling om in een discotheek de avond gezellig voort te zetten. Alles is al geregeld en de banen zal al gehuurd, dus kom ook. Wij verwachten jullie om 20.15 in ons clubhuis D’n Tob, waaruit we samen zullen vertrekken. pen en af te sluiten zodat vee, insecten en andere dieren geweerd worden. Het grote pobleem op dit moment is de moeilijk heid om aan cement te komen. We hebben echter goede hoop in de loop van dit jaar aan voldoende cement te komen om deze putten af te sluiten. Maar voor dit tijd hopen we nog enkele maan den in Nederland te zijn vanaf half Februari. Dus wie weet tot ziens. De Hartelijke groeten van Wim van Oort - Ti ny Ros en onze zoon Daniel Maisha I 9950 WL Pieterburen (Postzegel niet nodig) Aan de L.T.S. te Oirschot bevinden zich 3 afde lingen die allen duidelijk op het bedrijfsleven zijn afgestemd en nu helemaal worden gemoder niseerd. Van de 360 L.T.S.-en in Nederland zijn er 37, die de afdeling mechanische Technieken, volle dig vernieuwd hebben gekregen. De L.T.S. te Oirschot was daar ook bij. Naast digitale aflezing op draaibanken en freesmachine, een volledig nieuw ingerichte las- serij met mig-mag apparatuur, een volledig prakticum waar zowel trekproeven als hard- heidsmetingen en microscopisch onderzoek kan plaatsvinden. Bovendien een volledige montage-afdeling en al les op het gebied van besturingstechnieken. Bij de afdeling installatie techniek is de theorie en de praktijk volledig met elkaar geïntegreerd, zo dat in één lokaal het gehele vakgebied via prak tijk, theorie en prakticum kan worden onderwe zen. De afdeling bouwtechniek heeft een uitbreiding van machines gekregen doordat ook het K.M.B.O. gebruik maakt van onze school. O.a. een pennenbank die slechts op enkele scholen aanwezig is. Tenslotte mogen wij in maart of april een lokaal inrichten met 8 computers plus een master computer, zodat we het vak informatica defini tief op ons rooster kunnen plaatsen. Als school zijn wij zeer verheugd met deze ontwikkelingen, omdat wij hierdoor in staat zijn onze leerlingen nog beter op te leiden voor het bedrijfsleven en vervolg studie. Als direktie van de L.T.S. vinden wij dat dit Met uw bijdrage hou ik m'n kop boven water! -. T. fc

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 9