De mooiste mode 20% tot 70% korting echt opruimen bestaat nog bij SLAGERIJ KETELAARS R.V. Monique Sebregts wil graag starten met show- en dansgroep Dat was geen ’Boerenbedrog 1.40 1.00 2.55 2.75 Kn,R0SBIEF10.00 K.V.O. Fotogroep Moergestel Van de redaktie Bond van Ouderen IVN afd. Oisterwijk Herv./Geref. Kerk Oisterwijk c.a. Oecumenische gebedsdienst MODEHUIS Korps Rijkspolitie Bijzondere Machtigingshouders: Op zoek naar meisjes van 16 - 20 jaar. Integendeel, zo’n 250 mensen heb ben afgelopen zaterdag genoten van de plattelandsklucht ’Boeren bedrog’ door toneelgroep ’De Tweede Jeugd’ in de zaal van ’Den Boogaard’. Het was weer lachen geblazen om de kolderieke situaties die ont stonden rond het vermiste geld van Boer Wever. RUNDERROOKVLEES W0RSTEBR00D met eigen gehakt GEBRADEN BUIKROLLADE LEVERKAAS Met de hand geschreven kopij Kleurenfoto’s in ’Moergestel-Nieuws’ afdrukken. U hebt haar waarschijnlijk, zon der dat het u direkt is opgevallen overigens, al vele malen gezien, hetzij op ’n sauwelavond, hetzij op ’n prinsenbal of met carnaval: Monique Sebregts. Ruim 4 jaar is ze lid geweest van de dansgarde van ’De Pierewaai ers’ en ook nu nog geeft ze les aan deze groep. Maar Monique heeft andere ambi ties Show Soundmix-show 16 tot 20-jarige meisjes Informatie RIBKOTELETTEN E Ef| 500 gramU.UU VARKENSLEVERLAPPEN O OE EhKLdR^ ssSS 2 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 14 JANUARI 1987 PAGINA 3 9 M.O. M.O. De rijkspolitie Het bestuur 7VERSTEVHES HAAL JE LEKKER DICHTBIJ! ir ir n Van de (te) korte voorbereidingstijd van drie maanden was, behoudens halverwege het derde bedrijf, vrijwel niets te merken. Jan Habraken, Jeanne Deliën, Riet van Gisber gen, Dien Ketelaars, Annie v.d. Meijdenberg, Noud Vriens, Cees Jansen, Sjaan van Lieshout, Sjef Meeuwis, Piet Hoeven en Trees de Laat speelden met volle overtuiging onder leiding van Dia-vond op 20 januari, om 8 uur ’s avonds in het ’Oude Nest’. Op 20 januari a.s. kunt u alles te weten komen over het gedrag van volwassen insekten en spinnen. De heer drs. V. Gerris uit Veghel zal ons het rijk van de insekten en spinnen binnenvoeren. Hij spreekt daarbij van partnerkeuze, paring, nestbouw, ei-afzetting en opbouw van reserve voedsel. Broedzorg komt zelden voor maar is vaak heel interessant. Vooral boeiend is de nest bouw en het gedrag van de statenvormende hommels, bijen, wespen en mieren. Met een dia-serie laat de spreker ons de insek ten en spinnen in aktie zien. UIT EIGEN ROKERIJ 100 gram 6 stuks UIT EIGEN KEUKEN 100 gram 100 gram KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 Donderdag 15 januari a.s. hebben we onze eer ste bijeenkomst van het nieuwe jaar 1987. Aan vang 20.30 uur. Plaats van bijeenkomst de Ver eniging. Voor de tweede keer komt het onder werp kleur aan bod. Van een ieder wordt dus verwacht dat hij een foto van dit onderwerp bij heeft. Tot donderdagavond. Veelal komt het voor dat we tekst krijgen aan geleverd die met de hand geschreven is. Op zich is dat niet zo erg, als u maar duidelijk schrijft. De teksten worden namelijk, op de drukkerij waar deze krant wordt gedrukt, verwerkt door dames die niet uit Moergestel komen, dus bij ons bekend in de oren klinkende namen bijvoor beeld, zeggen voor iemand die buiten Moergestel woont helemaal niets. Daarom: tekst liefst met de schrijfmachine uit werken. Bent u echter niet in het bezit van zo’n machine dan het beleefde doch dringende ver zoek om vooral duidelijk te schrijven! De afgelopen week zag u weer enkele, donkere, foto’s afgedrukt in Moergestel-Nieuws’ van sportploegen die door ’n firma gesponsord wer den. Dit waren kleurenfoto’s door amateurs ge maakt. Het zou te ver voeren om het technisch allemaal uit te leggen, maar ons heeft het doen besluiten om kleurenfoto’s niet meer te accepteren. Wan neer u bij een artikel graag ’n foto geplaatst ziet dan zullen wij uitsluitend nog zwart/wit foto’s aannemen. Hebt u die niet, neem dan van tevoren kontakt met ons op. In veel gevallen kunnen wij dan wel voor een oplossing zorgen (als we de aanvrage daarvoor tenminste op tijd krijgen). Hopelijk heeft iedereen begrip voor deze maat regel, omdat aan onherkenbare gezichten nou eenmaal niemand iets heeft Tijdens de laatst gehouden kwisavond trad ze met Anita Oerlemans, Irene Buiks en Vanessa van Oudheusden op als showgroep. Dat, toen, eenmalige optreden met muziek van o.a. The Dire Straits, hetwelk veel bijval oogst te, wil ze graag vervolgen door te komen tot de oprichting van ’n dans- en showgroep die op kan treden bij allerlei evenementen. ’Geen dansmarietjes of met carnaval’ zegt ze zelfbewust, ’maar echt ’n showgroep waarmee we kunnen dansen op eigentijdse muziek’. Monique vindt, heel terecht overigens, dat er in Moergestel best een groep samen te stellen Is waarmee zij fijn kan dansen. Vaste prik bij haar is het wekelijkse t.v.- programma van Hennie Huisman waarin groe pen van dansscholen laten zien wat showdansen is. Op het ogenblik is er een enorme vraag naar deze groepen en Monique heeft uitstekend be grepen dat zo’n showgroep ook in Moergestel wel degelijk bestaansrecht heeft. Voor Monique, en iedereen die haar een beetje kent weet dat, zou het enorm zijn als zij erin zou kunnen slagen ’n groep van zo’n achttal meisjes in de leeftijd van 16 tot 20 jaar bij elkaar te krij gen om met ’n show te kunnen starten. Choreografisch gezien staat zij haar ’mannetje’ uitstekend en wat samenwerking betreft staat Monique graag open voor meningen en ideeën. Ben jij zo’n meisje dat er wel wat in ziet op mo derne muziek fijn te kunnen dansen, en om hier en daar een optreden te verzorgen, neem dan eens, geheel vrijblijvend uiteraard, kontakt op met Monique Sebregts, Regenbeemdeke 6, tel. 2157. Zij wil graag aan kandidaat-dans- en showlief- hebbers vertellen wat haar precies voor ogen staat en is graag bereid daar over te praten. Wie van dansen houdt, ingevuld met showele menten, en ben je zo’n meisje tussen 16 en 20 jaar dan ligt hier voor jou de kans. Wie wil Monique helpen? Op 1 februari 1987 a.s., verloopt de geldigheid van de aan u verleende Bijzondere Machtiging (BM) tot het voorhanden hebben van Vuurwa penen en/of munitie. Wij verzoeken u derhalve de aan u verleende BM zo spoedig mogelijk ter verlening c.q. ver nieuwing op het politieburo alhier in te leveren, met daarbij de nodige bescheiden waaruit het re delijk belang tot het voorhanden hebben van vuurwapen c.q. munitie blijkt. Na verlening c.q. vernieuwing van de BM, kan deze weer opgehaald worden op de gemeente al hier. Gaarne nodigen wij u uit voor een dieetmiddag, die gehouden wordt op dinsdag 20 januari a.s., aanvang 2 uur (in Den Boogaard). Óp deze mid dag zal een diëtiste een voorlichtingsmiddag ver zorgen over de onderwerpen ’de beste manier om uw gezondheid op peil te houden door ge zond eten en leven’. Mede door uw komst hopen wij u een mooie leerzame middag te bezorgen. Weekaanbiedingen van 15 tot 21 januari 1987 500 gram de nieuwe regisseuse Wilna Schut en ze hadden er allemaal enorm voor plezier in. Dat plezier werd nog eens duidelijk benadrukt toen we in de pauze een kijkje gingen nemen in de kleedkamer van de ’artiesten’. Natuurlijk was het jammer dat bepaalde perso nen niet ’n grotere rol hadden toebedeeld gekre gen, maar het is vanzelfsprekend dat er geen en kel toneelstuk bestaat waarin je 11 personen 'n hoofdrol kunt laten vervuilen, ook al verdienen ze dat alle elf Je zou echter, na het zien van zo’n klucht, bij na geneigd zijn om te zeggen: ’Ik wou dat ik tot de tweede jeugd behoorde, zodat ik wat tijd kreeg om er aan mee te doen!’ De felle kou van zaterdag zal waarschijnlijk nogal wat mensen weerhouden hebben om naar ’Den Boogaard’ te komen. Niet zo verstandig trouweps, want van de Hil- versumse studio’s krijg je het tegenwoordig ook al niet meer zo warm Op 20 januari a.s. organiseert de K.V.O. kring Tilburg haar jaarlijkse ontmoetingsdag in Den Boogaard. Het thema van deze dag is: ’De leek in de Kerk’ De inleiding wordt verzorgd door Rike Mes pastorale werkster. Forumdiskussie: Pastor W. v. Sprang, Mevr. Bekkers uit Haaren voorz. dekenale Vereniging en Rines. Aanvang 9.45 uur, einde 15.30 uur. Onkosten van deze dag 10,incl. lunch. Opgave is nog mogelijk bij een van de bestuurs leden. Kerkdienst: zondag 18 januari is er om 10.15 uur dienst, voorganger is ds. Roobol. In deze dienst zullen de heren Krijger en v.d. Wolf tot ouderling worden bevestigd, en dhr. Scholing tot diaken. In De Voorhof (naast de kerk) is kinder- en jeugdkerk; ook de jongerengroep (15-18 jaar) begint weer. Er is tevens crèche. Na de dienst is er gelegenheid, brieven te schrij ven voor Amnesty International, dit keer naar Peru en naar Bulgarije. Oecumenisch Avondgebed op woensdag 21 ja nuari om 19.30 uur in de Levenskerk, waarin zullen voorgaan deken H. v.d. Broek en ds W.H. Roobol. Gemeenteberichten: Op 7 januari j.l. overleed mw Dijkgraaf- Bennink uit Oisterwijk. De begrafenis zal plaats vinden op maandag 12 januari op de begraaf plaats alhier. Wij ontvingen het bericht, dat dhr. G.v. Alphen na een opname in het ziekenhuis weer thuis is ge komen. Het groothuisbezoek zal in Moergestel beginnen op donderdagavond 22 januari bij mw. Kuypers (u krijgt hiervan persoonlijk bericht) Avondmaal Berkel-Enschot. Op woensdag 21 januari om 15.00 uur zal er een korte avondmaalsdienst plaatsvinden in de ka pel van Torentjeshoef. De oudere gemeentele den uit Berkel-Enschot en Udenhout zullen hier voor een uitnodiging krijgen, maar u bent van zelfsprekend allen van harte welkom!!! Met een vriendelijke groet voor u allen, ds W.H. Roobol In de week van 18-25 februari wordt in de gehele wereld gebeden voor de eenheid van de christe nen. De raad van kerken in het dekenaat Oisterwijk heeft in die week ook een gebedsdienst georga niseerd. Graag nodigt de Raad van kerken iedere paro chiaan en iedere christen uit Moergestel uit tot het meebidden in de Gebedsdienst, die gehouden wordt in de LEVENSKERK, Le Sage ten Broekstraat 2 te Oisterwijk op woensdag 21 ja nuari om half acht. Voorgangers in deze dienst zijn Ds W. Roobol en deken H.v.d. Broek. Medewerking wordt verleend door het gemengd koor ’Cantate Do mino’ uit Moergestel. Thema van de dienst is: Delen in Gods gerech tigheid. opruinM^Q

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 3