Stijlvolle afsluiting Jubileum Muziek- vereniging Prinses Juliana 4e Wielerveldrit van Moergestel Kienen met Audacia NAAIMACHINE 7 Toneelliefhebbers opgelet! Ruilbeurs Wat is nu precies de bedoeling van de Evenementen kalender? De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen P.V. ’Over Berg en Dal’ De koffie staat klaar!! Vrijdag 9 januari a.s. om 20.30 uur in de kantine aan de Molenstraat HOOFDPRIJS: Zondag 11 januari 1987 vindt op parcours ’De Heiberg’ aan de Zandstraat bij café ’t Stokske alweer de 4e veldrit van Moergestel plaats. IffiKÜNiJïllNÏV^ Ray~Ban Roden- DBjjjaMBUHp^ipina Atrio Benetton B^P^^nierCazal Christian Dior Dunhill Ferrari Givenchy Gucci Jaguar Kickers Mis soni Naf-Naf Jean Patou Porsche Ray-Ban Rodenstock Silhouette Alpina Atrio Benetton Bugatti Cartiej^^w^ Christian Dior Dunhill Ferrari C^£ny Gi Jaguar Lacoste N^Jaf Je# Contactlenzen De Lind 35a, Oisterwijk, Tel. 04242-84899 WOENSDAG 7 JANUARI 1987 11e Jaargang - Nr. 459 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel mes werden zeer terecht in de bloemen gezet, terwijl de leden van het comité werden verrast met een beeld van onze plaatselijke kunstenaar Hans van Brunschot. Namens het comité- Juliana 75 werd door woordvoerder Jan Ver- nooy aan Prinses Juliana een enveloppe aange boden. Het is werkelijk een grootse prestatie om met een dergelijk programma zoals dit jaar ge presenteerd, toch nog voor een zodanig bedrag te zorgen, dat het instrumentenfonds hiermee ook dit jaar weer de broodnodige aankopen van instrumenten kan financieren. Jan Vernooy sloot zijn woord af zijn collega comitéleden te danken voor de geweldige teamgeest en met na me ’hun’ voorzitter Jos Janssen zonder wie dit alles nooit op deze manier van de grond zou zijn gekomen. Na de pauze werd vervolgd met een verrassend optreden van de Drumband. Dit onderdeel van Muziekvereniging Prinses Juliana staat sedert 1 jaar onder leiding van Johan van Summeren uit Oirschot. Hetgeen hier werd gepresenteerd ver dient alle respekt voor zowel instrukteur als mu zikanten. Met veel muzikaal gevoel en overtuiging werden de werken uitgevoerd, zodat er op het dit jaar te houden concours een succes vol optreden verwacht mag worden. Het 2e deel van het concert door de Harmonie, werd afgesloten met het succesnummer uit de in november gehouden revue-avonden. Hiervoor gaven nog éénmaal de medewerkers van deze re vue acte de présence. Met een dankwoord aan allen die deze avond en dit grote jaar in de geschiedenis van Prinses Ju liana mogelijk hebben gemaakt, werd om onge veer 10 uur dit gedeelte van de avond besloten, waarna nog vele uren werd doorgepraat en ge danst in de nog steeds gezellige zalen van Den Boogaard. Zeg miense ge weet het toch nog wel? Un zaoterdag speulen we ons toneelspel! En witte wè wij gère zagen: detter veul miensen op komen dagen om te kèken naor BOERENBEDROG; de titel alleen al zeej oe genog. Buren en vrienden breng ze mar mee, want is schonder dan hil dieje teevee. Cultuur van eigen bojem, wè wilde nog meer!! En we speulen ’t stuk mar ene keer. ’n Volle zaol, dè willen we zien, veur jullie gezellig en veur ons bovendien. De titel is allanger bekend, en wilde weten wè g’er van vendt; hoe wij speulen en ’t ’happy end?’ Nou dan zedde un zaoterdag toch present! Deze tentoonstelling is voor iedereen gratis te bezichtigen, en is geopend zaterdag vanaf 19.00 uur en zondag vanaf 11.00 uur. Zondagmiddag vanaf 15.00 uur tot 19.00 uur zal er een gigantisch orkest voor u optreden en wel het eenentwintig koppen tellende dans- en show- orkest ’De Parelmuzikanten’ uit Oisterwijk. Voor iedereen de moeite waard om te komen kijken en te luisteren. Entree gratis. Tot ziens op onze tentoonstelling. De Club van Haarense Verzamelaars, organi seert op zondag 11 januari a.s. van 10.00 uur tot 13.00 uur haar maandelijkse ruilbeurs in café- zaal ’Den Bartel’, Driehoeven 2 te Haaren. Zaal open vanaf 9.30 uur. Op deze ruilbeurs kunnen weer allerlei dingen geruild worden zoals: post zegels, munten, sigarenbandjes, ansicht- en an dere kaarten, stickers, enz. Tot ziens in zaal ’Den Bartel’. Op zaterdag 27 december werd op fantastische wijze een gedenkwaardig jaar afgesloten met het traditionele oudjaarsconcert. Dit concert werd een laatste hoogtepunt van de viering van het 75-jarig bestaan van Prinses Ju liana. In de prachtige entourage van een erg stemmi ge en fijn versierde grote zaal van Den Boogaard waren weer talrijke muziekliefhebbers samen ge komen. Voor het eerst stond Harmonie Prinses Juliana onder leiding van zijn nieuwe dirigent dhr. Jan Hermans uit Goirle. Na 13 jaar heeft Willy Schreurs om gezond heidsredenen te kennen gegeven zijn werk in Moergestel te moeten beëindigen. Dhr. Her mans bewees in zijn eerste concert uit het goe de hout te zijn gesneden door een gevarieerd en gedurfd programma uit te voeren met een voor hem nog vreemd orkest. Na de muzikale opening met ’Einzug der Gaste’ uit de Opera Tannhauser, werd het woord gege ven aan dhr. Ter Veer, Burgemeester van Moer gestel. Deze prees de geweldige manier, waarop het jubileum van Muziekvereniging Prinses Ju liana is gevierd. Vooral het feit dat hierdoor Moergestel gedurende vele weken zeer positief in het nieuws was, had hem en het gehele ge meentebestuur geweldig aangesproken. Hier voor dankte hij, naast de jubilerende vereniging, vooral het geweldige werk van de organisatoren, het comité Juliana 75. Hierna werd door hem met gepaste trots het nieuwe vaandel, dat door de Gemeente Moer gestel werd geschonken, overgedragen aan de vereniging. Na het le deel van het concert door de Harmo nie, werd door de vice-voorzitter Willem Ligt- voet, het comité Juliana 75 bedankt voor al hetgeen wat in 1986 werd gepresteerd. Hun da- Op zaterdag 10 en zondag 11 januari houdt P.V. ’Over Berg en Dal’ haar jaarlijkse duiventen toonstelling. In verband met het 75-jarig bestaan in oktober is deze tentoonstelling wat groter op gezet, er doen dan ook liefhebbers mee uit Oisterwijk, Haaren, Udenhout en Berkel- Enschot. De duiven worden gekeurd door de heer v. Diest uit Dongen. Op dit moment wordt de kalender in de meeste gevallen slechts gebruikt om reklame te maken van een door een vereniging te or ganiseren evenement of aktiviteit. Dat is nu eigenlijk net niet de bedoeling! De Evenementenkalender is ingesteld om ak- tiviteiten, welke bij een vereniging reeds lang van tevoren bekend zijn, kenbaar te maken aan Ad Nouwens (gemeentehuis of op zijn privé-adres Kloosterlaan 13). Wanneer uw vereniging iets wil organiseren waarbij u op de steun rekent van een groot deel van onze bevolking (als u dus op veel publiek rekent) dan zou u, voordat u een datum gaat vaststellen, even een overzicht moeten opvra gen bij Ad Nouwens, zodat u kunt zien op welke data er niets wordt georganiseerd. Geeft u dan zo spoedig mogelijk uw datum door. Alleen dan bestaat de kans dat er geen twee grote aktiviteiten op één dag plaatsvin den, daar is uw vereniging zeker niet mee ge baat! En zurgt dè ge veur acht uur binnen bent. Ge wit toch waor ’t is te doen? In ’Den Boogaard’ mee z’n verlichting in groen. Wil je meer informatie? Dan moet ’r eens op letten: verspraaid in Gessel hangen de raambiljetten. Kunde weg dan komde toch un zaoterdag naor ’BOERENBEDROG’ Psstik maag ok nie verzwègen dè ge in de pauze gratis un kumke koffie kunt krègeü N.B. Onz’ouweren treffen ut hillemaol; zij krijgen een uitvoering heel speciaol. Op vrijdag 9 januari komen zij allemaol genieten mee ’n volle zaol. De spelers van ’De tweede jeugd’ Het programma is als volgt: Om 11.00 uur starten de rekreanten voor 25 mi nuten en 1 ronde. Hiervoor is nog volop gele genheid tot inschrijven. Om 12.00 uur starten de nieuwelingen Om 13.00 uur starten de liefhebbers/veteranen, met plaatslijke favorieten Jan de Laat en Piet Burgers. Om 14.00 starten de junioren en als laatste ca tegorie om 15.00 uur de beroepsrenners en ama teurs met o.a. Nico Verhoeven uit Berkel- Enschot, die zijn eerste plaats van vorig jaar zal willen verdedigen. Hans Daams uit Valkens- waard zal een van zijn grote rivalen zijn. Verder zullen de volgende amateurs proberen een eer volle plaats te veroveren zoals Ties Verhagen, E. Stofmeel, R. Rol, A. Harks, G. Beijnen en de gebr. van Korven uit Diessen. Al met al een deelnemersveld, die gezien de om standigheden op het bosrijke parcours een spor tieve middag voor de toeschouwers zullen bren gen. De entree is vijf gulden. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. f^azal iivenchy Kte Missoni Naf- "Patou J.rsche Ra^T>o^^^nstock ggXp*0 9 Brillen den! De samensteller van de agenda vraagt om uw dringende medewerking in deze!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1987 | | pagina 1