Bart Spaninks wint 2e trekking Winkelaktie Nieuw in Moergestel: Videotheek 2000 SCHOEN REPARATIE!? hi KI W Egwoet Een keurige nette JONGEMAN R fes Oproep IVN-wandeling nabij ’t Stokske Gilde St. Sebastiaan en Barbara Cl ui Dat doet Ligtvoet SNEL én GOED!! Donderdag voor 6 uur gebracht, zaterdagmiddag klaar. Mchoenen- BERTENS B.V. MOERGESTEL 11 411 en voor HEREN...! Gevraagd: i $2 4 PAGINA 5 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 3 DECEMBER 1986 f i' Make-up: Ria Ketelaars-Vermeer Fotografie: Louis v/d Meijdenberg voor bediening van ons Shell-station in Moergestel. 28 pnt. 25 pnt. 22 pnt. 19 pnt. Sinas afgelopen weekend heeft Moergestel een eigen videotheek: Videotheek 2000. Het winkelpand vindt u aan de Prinses Irenestraat 13, duidelijk aangegeven achter de eierhal van Noud v/d Wouw. Initiatiefnemer voor deze nieuwe zaak is de heer Toon v/d Zanden, die in navolging van zijn zus (die in Helvoirt een videotheek heeft) nu in Moergestel met het ambitieuze plan is gestart. Alle toptitels zijn er te huur, evenals de Movie Box die voor ’n luttel bedrag kan worden gehuurd door hen die niet in het bezit zijn van ’n videorecorder. De videotheek is de gehele week geopend van 13.30 tot 20.00 uur; op zaterdag van 12.00 tot 18.00 uur en op zondag van 16.00 tot 20.00 uur. Wij wensen de heer en mevrouw van de Zanden veel sukses en heten hen welkom in Moergestel. Sollicitaties richten aan: Telefoon 04243 -1500 Zondag 7 december organiseert het IVN weer een zondagmiddagwandeling. Deze natuurwan deling onder leiding van een ivn-gids start om 14.00 uur bij ’t Stokske, Zandstraat 1 te Moer gestel. De natuur is bijna klaar met de voorbe reidingen op de winter, de herfst is bijna voor bij. De mooie herfstkleuren zijn overgegaan in en kele kleuren bruin. Wie nu denkt dat de natuur dood is dan zit er goed naast. Oké her en der zie je slachtoffers van zware herfststormen, dode boomstammen zijn achtergebleven, staand, lig gend en hangend in een kroon van de buur- boom. Als je daar wat beter naar kijkt zul je ontdekken dat die vol leven zitten. Behalve bacteriën, schimmels en mossen komen in dood hout veel dieren voor. Het gaat vaak om klein spul, beest jes van allerlei slag. Wie de moeite en tijd neemt om daar naar te kij ken ontdekt een heel aparte wereld. Vogels zijn al lang zo ver. Je ziet ze opvallend veel bij do de bomen. Ze pikken diertjes die over de stam lopen, zich in spleten ophouden of zich onder de schors verschuilen. Denk maar eens aan spech ten. Diverse insekten overwinteren in dood hout. Zij vinden daar een schuilplaats tegen de kou en wachten daar de lente weer af. De schutters van Gilde St. Sebastiaan en Barba ra waren onlangs te gast bij Gilde St. Willibror- dus te Alphen voor de half jaarlijkse onderlin ge prijsverschieting. In maart van dit jaar moesten zij hun meerdere erkennen tegenover de Alphense Gildebroeders. Nu echter waren de rollen omgekeerd. Er werd gewonnen met 94 tegen 94 punten. De 4 beste schutters waren: Frans v.d. Sande Jr. Jan Timmermans Jac v. Elderen Jan v. Rooy Het zilveren wisselschild hang nu dus weer in de schietbaan bij Gilzehuis ’t Stokske’. Het is geen van beide Gilden in 15 jaar gelukt om driemaal achter elkaar deze wedstrijd te win nen. De volgende ontmoeting heeft plaats op woensdag 11 maart in de schietbaan bij ’t Stoks ke’. De overheid van Gilde St. Sebastiaan en Barba ra bye licht en geluid en nog enige vrije tijd is voor deze opvoering bij ons gezelschap zeer welkom. Interesse? Meldt dit even bij regisseur Jan van den Hurk, Regenbeemdeke 4, tel. 2279 of bij onze zakelijke leiding: Ricky Martens, Krij- testraat 17, tel. 2214 en Joke de Laat, de Werft 1, tel. 2537. ’t Hoog, de Brouwer, Verheyen, Kastelijn, Kromhof, Wolfs, v/d Wouw, Schellekens, Pa pe, van Abeelen, Paulussen, Spaninks, Pico- krie, Vermeer, van Haaren, Jansen, Tekath, van Spaandonk, Oomen, v/d Wouw, de Laat en v/d Ven. De derde, en tevens laatste trekking, vindt plaats a.s. maandag om 20.00 uur, eveneens bij Café de Brouwer. Iedereen is hier van harte welkom. Maandagavond vond de 2e trekking plaats in het kader van de St. Nicolaasaktie van de Moergestelse winkeliers. Na het gebruikelijke draaien aan het rad van avontuur bleek Bart Spaninks het hoogste aantal punten te hebben hetgeen hem het recht gaf te kiezen uit de hoofdprijzen. Bart koos de stereo-cassette. Tweede werd de fam. Jonkers en derde de fam. de Jong. De overige prijswinnaars, in willekeurige vol gorde, waren de families Derksen, Bertens, op Talent in Moergestel? Volop, dat hebt u onlangs b.v. weer kunnen zien bij de revue, maar ook eerder natuurlijk op toneelavonden van de Tweede Jeugd of de K.P.J. of.... die Naamlo ze Speeiers, die uw kinderen intussen misschien beter kennen dan u omdat wij ons de afgelopen 3 jaar hebben gespecialiseerd in het spelen van kwalitatief goede stukken (door volwassenen) voor kinderen, d.w.z. alle kinderen uit Moer gestel en omgeving in de leeftijd van (ruim ge zien) de basisschooltijd. Dat dit een goede keu ze is, is ons wel gebleken uit de zeer enthousiaste volle zalen die ons deel waren (kapper Knijp- schaar, de droomporinses en de heks en dit jaar de dolkomische circusclown Frutsel en zijn Mi- nie met hun fratsen). Voor onze nieuwe produktie (oktober 1987) - een fraai, doch bewerkelijk stuk van onze eigen Brabantse Jan Naaykens - komen we nog enke le, vooral mannelijke, enthousiaste spelers (in spé) te kort. Denk niet te snel dat u dat niet kunt, maar kom het gewoon een keer mee pro beren in een gezellige sfeer bij onze club. Het enige echt belangrijke is dat u graag doet, en dat lukt vaak al snel! Behalve het spelen, het gezel lige kontakt en de prima koffie kunt u zich ook creatief vermaken met de door onszelf te ver vaardigen maskers, rekwisieten en decorstuk ken, kleding etcook iemand met als hob- Industrieweg 13. Moergestel. Tel ,04243-1867.1 René v/d Laar, Moergestel Haarmode: T gapperkr De heren kunnen op de volgende tijden bij ons ZONDER afspraak terecht: Vrijdag van 18.00 tot 19.30 uur en zaterdag van 8.00 tot 14.00 uur. Verder de gehele week (behalve maandag) zowel dames als heren op afspraak. Openingstijden: Maandag, woensdag en donderdag de hele dag open tot 18.00 uur Vrijdag deheledagopentot20.00uur Zaterdag de hele dag open tot 16.00 uur, dinsdag gesloten 'v

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 5