Kit1 St. Nicotaas aanbiedingen! Surprise kienen SLAGERIJ KETELAARS B.V. Ff! Ekei&lker 2.55 0.80 0.95 1.25 Korfbal Bij Hans en Riky de Brouwer. Muziekvereniging Prinses Juliana S.V. Roef! Handbal Derde trekking prijzenfestival en presentatie videofilm gjT MODEHUIS irwitw t Vrijdag 28 november aan vang 20.30 uur. - wanten - mutsen - sjaals - breinaaldenkokers - borduurpakketten, - sokken - stropdassen - blouses - vesten - pullovers - spencers - Dusters pyama's - kettingen - broches - tafellakens - baddoeken - theedoeken Dankbetuiging Familie de Kort. Schoolstraat 2A - Moergestel - Telefoon 04243-3162. D^énj®! U mag altijd na Sint Nicoiaas ruilen. Geef een nuttig kado, geef textiel! Uw kopje koffie staat klaar! U leest hier meer over in 'Moergestel-Nieuws' van volgende week Verras vader of moeder eens met een leuke spencer of vest. In verband met verbouwing zijn wij dinsdag 2 december, woensdag 3 december en donderdag 4 december 1986 gesloten Op donderdag 4 december zal de heropening van onze zaak plaatsvinden. Met waardevolle prijzen. RUNDERROOKVLEES HAMBURGERS B0TERHAMW0RST GEKOOKT SPEK HALSCOTELETTEN q nr MALSE MAGERE BIEFSTUK 7 7c R IA 2 PAGINA 3 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 26 NOVEMBER 1986 )l r f «gtpprrhr 5 lur iur en Namens onze moeder, M.C. de Kort-van Haaren, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling bij haar 100ste verjaardag. Met name willen wij noemen het bestuur en het voltallig personeel van bejaardenhuis ’de Reuselhof’, het gemeentebestuur, de bewoners van de Reuselhof, familie en kennissen, plaatselijke verenigingen en de buurt van de Zandstraat. Maar ook aan alle andere belangstellenden, onze welgemeende dank voor jullie leuke reactie, voor de vele bloemen en andere mooie attenties. x U allen hebt er toe bijgedragen dat moeder en velen met haar, kunnen terugzien op een paar hele fijne dagen. Onze hartelijke dank! Jun. A. Roef! - Sp. Grils vertrek 16.15 uur Til burg Sen. 1. Roef! - de Volharding vertrek 15.15 naar Oirschot Sen. 2 Roef! - SDO vertrek 17.30 uur naar Hil- varenbeek 8-10 5-29 15-3 20-23 13-13 UIT EIGEN ROKERIJ 100 gram UIT EIGEN KEUKEN per stuk 100 gram 100 gram KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 Weekaanbieding van 27 nov. tot 3 dec. 1986 500 gramUivU 500 gram Uitslagen van de wedstrijden gespeeld op zon dag 23 november jl. DJ Elshout- Roef! HJ Were Di - Roef! DS HVO 2 - Roef! HS 1 GHV 2 - Roef! HS 2 Were Di 2 - Roef! 2 Programma voor zondag 30 nov. a.s. MP Roef! - Were Di te Moergestel JA Roef! - Were Di 2 te Hilvarenbeek DJ Roef! - Desk 2 te Hilvarenbeek HJ Taxandria - Roef! te Oisterwijk DS Roef! - White Demons te Hilvarenbeek HS 2 Odi - Roef! 2 te Boxtel HS 1 Roef 1 - Volt 2 te Hilvarenbeek TVBSTEVlKSHAALJELBtKBtaCHTBU! De aktiviteiten van zowel harmonie als drum band waren de laatste weken velerlei. In het weekend van 7 en 8 november werden se renades gebracht bij de 100-jarige mevr. De Kort en bij de Zusters van het Antoniushuis die 50 jaar in Moergestel waren. Op 9 november werd door leden van de drum band deelgenomen aan het solistenfestival in Kaatsheuvel. Onze solisten Corné Fonken, Mar co van Herck en Dennis Smits zetten hier vol gens zowel publiek als Jury in de hogere afde lingen goede tot zeer goede prestasties neer. Zaterdag 22 november werd traditiegetrouw de intocht van Sinterklaas weer muzikaal begeleid. Op deze zelfde zaterdag verleende een 5-tal le den van onze harmonie hun medewerking aan de concoursdeelname van Harmonie St. Michael uit St. Michielsgestel te St. Oedenrode. Deze Op maandag 17 november jl. had al weer de der de trekking plaats in de serie van 4 trekkingen in het kader van de grote harmonie-loterij. Dit gebeurde in café *t Centrum. Notaris Mr. P. de Hair uit Oisterwijk was hiervoor weer naar Moergestel gekomen. Intussen is de procedure wel genoegzaam be kend, denken wij. De trekking was dus weer tweeledig. Eerst wer den de namen van de prijswinnaars getrokken. Daarna vond de individuele toewijzing van de 10 prijzen plaats. Dit keer behoorden de prijzen tot de categorieën levensmiddelen en huishoudelijke artikelen. Het ’thuisgebeuren’ zogezegd. De hoofdprijs, een waardebon van 1000, voor de besteding aan levensmiddelen bij plaat selijke winkeliers, ging naar Bart de Laat van de Tilburgseweg. En daar was het jubilemcomité erg blij om, want deze Bart heeft zich als lid van de werkploeg die was opgericht voor het uitvoe ren van technische werkzamheden in verband met de jubileum-activiteiten, maandenlang bij zonder ingespannen. De tweede prijs, een waar debon ad 600,voor de besteding aan vlees waren ging naar Mildred Jansen. Daarmee kwam deze in de harmoniesfeer terecht, evenals de 3e prijs die bij de familie W. de Laat beland de. Ook de overige 7 prijzen vielen mooi al moesten er 2 van naar Oisterwijk en 1 zelfs naar Mole naarsgraaf. Wie weet dat ’gat’ te liggen. De vier de en laatste trekking gebeurde op maandag avond 24 november jl. in Breda’s Welvaren. De ze wordt direct gevolgd door een extra trekking met als inzet de prachtige lederen fauteuil, ge schonken door Peter van Spaendonck van meu belbedrijf P.V.S. Wij publiceren daanover tot slot in Moergestel Nieuws van volgende week. En er is nog meer te doen. In de vorige editie van Moergestel Nieuws hebben wij er al iets over ge schreven. Op donderdagavond 27november a.s. zal in Den Boogaard de Video-film over de ju bileumviering worden gepresenteerd. Deze film avond vangt aan om 20.00 uur en iedereen wordt daarvoor langs deze weg van harte uitge nodigd. De film duurt ongeveer 1 /i uur en er is een pauze ingelast. De video-opname van de mooiste momenten uit alle evenementen die in het kader van het harmoniefeest plaatsvonden is van uitzonderlijk goede kwaliteit. Het lijkt er op alsof een professioneel cineast aan het werk is geweest en dat is eigenlijk ook wel een beetje zo. Het jubileumcomité heeft de opdracht tot het maken van deze film in goede handen gege ven. Er zijn prachtige beelden op het celluloid vereeuwigd. Veel schitterende close-ups en filmi sche hoogstandjes. Bijzonder goed uit de ’verf’ komen onder andere de Allegorische optocht en de Moergestel-Revue ’Toeten en Blazen’. Maar ook alle andere activiteiten die plaatsvonden passeren op boeiende wijze de revue. Geïnteres seerden kunnen de video-film tijdens deze avond bestellen. Hij wordt tegen een zeer redelijke prijs aangeboden. Met de film heeft men een Moer gestel - document ter beschikking dat naarma te de jaren verstrijken, steeds interessanter en waardevoller zal worden. Misschien is het voor deze en gene een mooi sinterklaaskado. Wij ho pend at de Moergestelnaren in grote getalen naar Den Boogaard komen om het Harmoniefeest nog eens te beievenm. Nu als het ware gepresen teerd in een ’notedop’ terwijl u in de bioscoop zit. reeds jarenlang met ons bevriende vereniging heeft hierop wegens bijzondere omstandigheden een beroep moeten doen. Deelgenomen werd in de Ere-afdeling en het re sultaat was een prima le prijs met 308 pnt. Proficiat St. Michael en tevens aan onze leden Rien Smits, Marco van Herck Jacco Nefs, Stef Lapien en Ludwig Smits. Programma Ad Rijnen, reeds jarenlang lid van onze harmo nie, zal op zaterdag 6 december examen afleg gen voor assistent-dirigent in de Speeldoos te Vught. Hiervoor zal onze harmonie op die dag in Vught o.l.v. Ad Rijnen een proefconcert/re- petitie geven als examenopdracht. Ad, van harte succes gewenst. Oudjaarsconcert De voorbereidingen voor dit nu weer groots op gezette concert zijn al geruime tijd in volle gang. Wegens ziekte van onze eigen Willy Schreurs, heeft de heer Jan Hermans uit Goirle de muzi kale leiding tot eind december 1986 op zich ge nomen. Dhr. Hermans dirigeert naast onze har monie nog een 3-tal andere orkesten, die allen uitkomen in dezelfde of hogere afdelingen als de onze. Zoals reeds is aangekondigd in het programma boek Juliana-75 zal het Oudejaarsconcert plaats vinden op zaterdag 27 december. Meer nieuws hierover vindt u in de maand december in Moergestel-Nieuws.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 3