Zoekertjes... Buro ’76 w P 8 Erica Rijnen wint eerste trekking Winkelaktie /TOFFED rj Kom vanaf zaterdag profiteren van onze feestelijke openingsaanbiedingen! L.R. F.E.V.LO.R. waarbij u van harte welkom bent. Kees, Marian en Linda van Dijk - Rootven 60 - 5066 AX Moergestel - Tel. 04243-2414 Ter gelegenheid van de opening van onze nieuwe winkel houden wij op vrijdag 21 november van 19.00 tot 21.00 uur Jongerenpastoraat Filmavond Als je binnenkort gaat trouwen hebben wij een verrassing...! la r Hoe Zoekertjes insturen? W' Kom bij ons een kijken naar de uitgebreide kollektie huwelijkskaarten. We zijn er bijna zeker van dat je met de aanwezige modellen en ons advies zeker iets persoonlijks zult kunnen vinden voor de belangrijkste dag van je leven. Bovendien, als je bij ons de kaarten bestelt krijg je een felicitatiepakket gratis! Trouwens, de prijs van de kaarten is bij ons al een verrassing! sS BS I A 6 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 19 NOVEMBER 1986 PAGINA 7 z OPEN HUIS Oisterwijkseweg 43 Moergestel Telefoon 04243 - 2268 Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst in dien ze bij opgave zijn voldaan! I Sinds kort bestaat de werkgroep Jongerenpasto raat. Deze wil activiteiten organiseren voor meisjes en jongens die dit jaar het Vormsel heb ben ontvangen. A.s. maandag 24 november is er een filmavond in ’Den Boogaard’. Dan wordt ’Jesus Christ Superstar’ vertoond, de succesvolle film van de rock-opera over het Lijdensverhaal. Deze avond begint om 18.30 uur en eindigt om 21.00 uur. Veel jongeren hebben op onze uitnodiging ge reageerd. Wij rekenen op de komst van de jon gelui die zich voor deze avond hebben opgege ven. Heb je dat niet gedaan en wil je toch ko men, dan ben je ook van harte welkom. Werkgroep Jongerenpastoraat. Maandag 1 december vindt de volgende trek king plaats. De prijswinnaars worden daarbij opgeroepen om via het Rad van Avontuur hun prijs te bepalen. Per 1 december 1986 is de heer D. van Amels- voort benoemd tot plaatsvervangend groeps commandant der rijkspolitie van de groep Oisterwijk-Moergestel. De heer van Amelsvoort is 39 jaar oud en geboren te Tilburg. Ruim 10 jaar heeft hij gediend in de groep Hilvarenbeek. Hij is aangesteld in de rang van adjudant. Erica Rijnen, Hild 1, was afgelopen maandag de eerste hoofdprijswinnares in de Winkelak- tie van de Moergestelse winkeliers 1986. Zij vergaarde met het Rad van Avontuur het hoogste aantal punten zodat zij kon kiezen uit de beschikbare hoofdprijzen. Op volgorde van behaalde aantallen punten werden daarna de overige prijzen toegekend. De tweede prijs was voor mevrouw de Cort, Kloosterlaan 57; de derde ging naar mevrouw van Gils, Raadhuisstraat 25. De overige prijzen gingen naar (in willekeurige volgorde): A. Smits, R. Bekkers, M. Habra- ken, fam. van Gompel, T. v/d Berg, J. de Wit, R. Smits, H. Appeldoorn, L. de Laat, J. v/d Kerkhof, fam. Jansen, J. Hoeven, M. v/d Pol, J. Marien, T. Bosman, fam. Vugts, R. Neggers, M. Wolfs, D. Ketelaars, C. Wolfs, L. Welten, J. de Brouwer, fam. van Aarle, K. Wouters en J. Burgers. Zondag 9 oktober j.l. werd in Haaren een ra- yonwedstrijd gehouden. De navolgende combi naties vielen daar bij in de prijzen. Dries Roefs met Patröne (Ml) le prijs; Leny Vermeer met Tosca (Ml) 2e prijs; Angelique Wolfs met Ziemaadaa (B2) 2e prijs; Henki de Cort met Amusant (Cl) 3e prijs. De volgende rayon wedstrijd is op 7 december a.s., wederom te Haaren. "’T I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 7