UITNODIGING AUTOSHOW Zoekertjes... s ’Oistelvoirtjes’ wint beker voor de 2e keer II i Statie-dag gilde St. Catharina Tijdens kwis afgelopen zaterdag V Afgewisseld door ’onbekend’ talent van eigen bodem werd afgelopen zaterdag voor ’n bomvolle zaal in ’Den Boogaard’ de kwis gespeeld onder de 8 plaatselijke buurtverenigingen. Plaatselijk talent Hoe Zoekertjes insturen? Industrieweg 5 5066 XJ Moergestel Telefoon 04243 - 2134 Bij deze hebben wij weer het genoegen u uit te nodigen voor onze jaarlijkse AUTOSHOW Op deze show wordt behalve de uiterlijk vernieuwde OPEL ASCONA de OPEL OMEGA gepresenteerd. (De opvolger van de Opel Rekord). De show, waarbij natuurlijk ook de andere modellen van Opel aanwezig zullen zijn, zal plaatsvinden in ons bedrijf aan de Industrieweg 5 te Moergestel. Wij hopen u te kunnen verwelkomen en u, onder het genot van een drankje, geheel vrijblijvend te kunnen voorlichten over het nieuws dat Opel ons te bieden heeft. O De openingstijden zijn: vrijdag 21 november van 17.00-22.00 u. zaterdag 22 november van 10.00-20.00 u. (dit leest u goed!!) ZONDAG 23 november van 10.00-17.00 u. LET OP!! ook op zondag is onze show geopend van 10.00-17.00 uur. Dia-avond IVN afd. Oisterwijk Kwisgedeelte Geslaagde avond Voor het 2e jaar winnaar JA 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 19 NOVEMBER 1986 PAGINA 5 We hadden er al enkele malen over geschreven, maar telkens sta je weer versteld van wat men sen uit ons eigen dorp kunnen presteren. De showgroep die aan het begin en eind van de avond optrad gaf een extra cachet aan zo’n avond vol show. Monique, Anita, Irene en Vanessa zagen hun moeite dan ook geestdriftig beloond door het talrijke publiek. Anneriet en Jannie vulden samen met Roos en Sjef op voortreffelijke wijze de lente in. De zomer werd een terugblik op de revue ’Toe ten en Blazen’ door de straatmuzikanten. Jea- nine, Marij, Christel, Annie, Cees, Frans, Wim, Jan, Ad en Frank brachten het schitterende lied je over ’Muziek’ nog één keer ten gehore onder leiding van de componiste Tiny van Hall. Win ters was ook het optreden van de trompettisten Ad en Stef. Uitgedost met ijsmuts brachten zij een prachtig duet voor 2 trompetten. Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst in dien ze bij opgave zijn voldaan! Autobedrijf Fa. Bijvelt-v/d Ven Op dinsdag 25 november a.s. organiseert het IVN weer een dia-avond in de zaal van ’t Oude Nest’, aanvang 20 uur. Het onderwerp is ’De Geschiedenis van het Bra bants landschap’ de avond wordt verzorgd door de heer drs. M. Kerstens uit Erp. Hij voert u mee naar de tijd van de eerste mens. Een geva rieerd landschap van dekzandruggen en stroom- dalen is ’ons’ uitgangspunt. Welke invloed heeft de mens op het landschap gehad en hoelang is Brabant min of meer onveranderd gebleven? Het antwoord op deze vraag zal de heer Kerstens met zijn dia’s onderbouwen en u tevens laten zien hoe mooi ons Brabant is. Op dinsdag 25 november zal Gilde St. Cathari na op traditionele wijze haar patroonsdag van St. Catharina vieren, ’s Morgens om 10.00 uur wordt ter nagdachenis op gebruikelijke wijze ’n eucharistieviering bijgewoond in de kerk van St. Jans Onthoofding. Na deze H. Mis trekken de Gildebroeders naar het Gildehuis van ’De Klaore’ voor ’n gezamen lijke koffietafel waarna de jaarvergadering zal plaats vinden. Vrijdag 28 november komen de Gildebroeders samen met hun Gildezusters om 19.30 uur bij een in het ’Draaiboompje’ voor hun jaarlijkse teer-avond. Deze avond staat dan open voor de vrijwilligers onder de Gildebroeders en zusters om daar hun spelen en voordrachten op ’n talentvolle manier te presenteren. Op de schietwedstrijden om het Brabantse kam pioenschap wisten enkele van de schutters van St. Catharina goede resultaten af te dwingen. In Eindhoven behaalde Cees Wolfs Jzn. en Henk Bruuts 57 punten van de 60 te behalen punten, terwijl Gust Creusen zijn laatste schot moest prijs geven om aan dit zelfde aantal te komen. Ook mochten Tinus van de Boogaart en Toos Creusen ’n prijs mee naar Moergestel nemen. Agenda: 22 november: 10.00 uur Hoofdliedendag op Provinciehuis te ’s-Hertogenbosch. 25 november: Statiedag St. Catharina. 25 november: Kringvergadering te Knegsel om 20.00 uur. 28 november: Teeravond aan het Draaiboomp je. Violiste Erica en pianiste Gwendolyn kregen het samen met Monique en Ludwig voor elkaar dat het talrijk opgekomen publiek ademloos toe luisterde bij hun ’Czardas’ Heerlijk om mensen uit eigen dorp op zo’n ma nier bezig te zien met hun hobby. De vragen zelf leverden voor de kandidaten niet zoveel problemen op. Meestal kwamen ze er wel uit, en met name de deelnemers aan ’de trap’ slaakten ’n zucht van verlichting toen bleek dat voor de verschillende categoriën de vragen niet al te moeilijk waren. Eén handicap was er wel: het feit dat tijdens twee spelrondes de kandidaten voor het publiek niet zichtbaar waren omdat ze achter het grote videoscherm stonden. Een probleem dat vol gend jaar ongetwijfeld zal zijn opgelost. Met ’The Mistery Guest’ was het dit keer, ver geleken met het vorige jaar, een stuk minder moeilijk gemaakt, al hadden toch nog vier ploe gen het mis. Dat komt waarschijnlijk door het feit dat ’The Mistery Guest’ (Rinus Denissen) de hele avond voor de begeleiding van de kandidaten had ge zorgd, en dat uitgerekend hij in de doos zou zit ten, daar hadden ze niet op gerekend. Al met al kan de organisatie, gezien de vele po sitieve reakties, terugzien op een geslaagde kwis- avond. Niet in het minst door de volledige inzet van vele menden, zowel op als achter het podi um en het vaak geestdriftige publiek dat sportief en enthousiast meeleefde. Ook Yvonne de Laat bracht haar ’vuurdoop’ voor ’n volle zaal tot ’n goed einde en dankzij de medewerking van de fa. Frans van Velthoven en de kleding van Stoer en Elegant werd het de beoogde avond vol show, muziek en kleur. Volgend jaar viert de kwis zijn eerste lustrum en dat zal wederom ’n avond worden met een bij zonder karakter! ’De Oistelvoirtjes’ brachten het voor elkaar om voor de tweede opeenvolgende keer de wissefbe- ker voor zich op te eisen, de poedelbeker, voor de ploeg die het laagst eindigde, ging naar de Heuvel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 5