DEN BOOGAARD' TAPPERIJ rDE SCHOUW1 i Jeanette Roosen en Nellie v.d. Loo: bidprentjes en geboortekaartjes I 'n zaaaaaaaaalig gevoel... S ft Jrlkla9- e °eóe. Fotogroep Moergestel F Sauwelen 1987 T.T.V. Moergestel P.G.B.-nieuws p' I VIDEO DISCOTHEEK Onze zaal voor bruiloften, vergaderingen en partijen Denk ook aan onze overheerlijke koude schotels 71 Koud buffet bij u aan huis... Moergestel - Tel. 04243-1665 Verzamelingen 1 ft- Graag tijdig bestellen... Ook dat kunnen wij verzorgen... BK rootven 43 Moergestel Telefoon 04243-1405 evenementen "’int' J. --.BLiir aan in Jou. 7 8 ftft fts '1... Ja^eer O f f MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 22 OKTOBER 1986 t 8 PAGINA 9 Nellie van de Loo bezig met het bekijken van haar verzameling ’n Collage uit de collectie prentjes van Jeanette Smetsers cB: Geopend tot 24.00 uur! De P.G.B.-fractie, Noud Smits, wethouder Jan Vriens, Harry v. Stiphout, Jos Denissen. 6-4 3-7 2-8 Onze eerste oproep aan verzamelaars voor medewerking aan deze nieuwe rubriek heeft een tiental reacties opgeleverd. Heeft u ook een bijzondere verzameling laat het ons even weten en wij besteden er graag aandacht aan. Wie weet, willen onze lezers u helpen broers die tijdens de oorlog ondergedoken wa ren bij de Trappisten, verraden werden en tenslotte gefusilleerd. En wat te denken van de bidprentjes van John F. Kennedy en Paus Jo hannes Paulus I? Het zal niet meevallen om haar kollektie nog aan te vullen maar als u wat heeft neemt u dan gerust kontakt met haar op. ■ft De P.G.B.-raadsfraktie is bezig met de voorbe reiding van de algemene beschouwingen (begro ting 1987). Op woensdag 22 oktober bespreken we als on derwerpen: cultuur en recreatie, sociale voorzie ningen, maatschappelijk werk en volksgezond heid. Leden zijn welkom om 19.30 uur bij Jos Denissen, de Stappert 8. Zaterdag 18 October Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur. Donderdag 23 October Speelgoedbeurs in Den Boogaard 19.30-20.30 uur 24 - 25 - 27 October Revueavonden ter gelegenheid van het 75 jarig bestaan van harmonie Prinses Juliana Zaterdag 1 November Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur Prinsenbal Dorstvlegels, Café ’t Centrum Zondag 2 November Hobbybeurs in Den Boogaaard georganiseert door buurtvereniging Oistelvoirtjes. Maandag 3 November Trekking loterij harmonie bij Hans de Brouwer. Zaterdag 8 November Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur. Blaaskapellenfestival vanaf 20.oo uur bij De Brouwer, De Klaore, De Veerkes, ’t Centrum en de Schouw Maandag 10 November Trekking loterij harmonie in De Shouw Zaterdag 15 November Buurtverenigingenkwis van de gezamelijke buurtverenigingen, met verrassende optredens in Den Boogaard entree ƒ3,Noteer deze datum in Uw kalender. Maandag 17 November Trekking loterij harmonie in café ’t Centrum. Maandag 24 November Trekking loterij harmonie Breda’s Welvaren. 71 moerges Oproep Wij doen een oproep aan alle sauwelaars van Moergestel (en die zijn er meer dan u denkt) om zich op te geven voor deelneming aan de Sauwel- avonden, welke gehouden worden in het komen de carnavalsseizoen. Vooral die mensen, die al jaren lang van mening zijn dat ook zij best in ’de ton’ durven, trek de stoute schoenen aan en geef u op. Wij zijn er van overtuigd dat er nog veel ongekend talent rondloopt en u moet maar denken: ’Wie niet waagt, wie niet wint’. Uiteraard is deze oproep ook bestemd voor die deelnemers, die reeds eer der of meerder malen aan dit evenement deelge nomen hebben. De mensen welke dor hun ’sau- wels’ menig Moergestelnaar een geweldige avond hebben bezorgd. Maar ook verenigingen en/of personen, die menen een geweldige act te hebben om het programma mede te verzorgen (denkt u maar eens aan de turngroep van vorig jaar) verzoeken wij zich op te geven. Want de opzet van de Sauwelavonden js toch om zoveel mogelijk Moergestels amusement te brengen. U kunt zich opgeven schriftelijk of telefonisch bij de sauwelcommissieleden W. van Oudheusden, Vooskerbos 6, telefoon: 1943 en P. Poort, de Stappert 41, telefoon: 1848. Gezien de voorbe reidingen verzoeken wij uw eventuele opgave vóór 4 november a.s. te doen bij een van bo- venstaanda-personen Mogelijk heeft het motto carnaval ’86-’87 een stimulernede werking op u als sauwelaar en/of amusementsbrenger want: Zo kan’t ook!!! Jeanette Roosen, Pr. Irenestraat 16. Zij verzamelt sinds ’n jaar of zeven bidprentjes. Haar totale kollektie bevat inmiddels ruim 50.000 stuks. Jeanette verzamelt louter uit historisch oogpunt en samen met haar broer Ruud zoekt zij ook dikwijls naar achtergrondin formatie over bepaalde mensen. Bij haar zagen we verschillende in het oog springende prentjes, zoals dat van de familie Löb, drie zussen en vier Nellie v.d. Loo, Pr. Beatrixstraat 28, tel. 3367. EöM Jeanette Roosen, Pr. Irenestraat 16, tel. 2508. Nellie v.d. Loo, Pr. Beatrixstraat 28 Ook Nellie verzamelt bidprentjes en daarnaast geboortekaartjes (al is dat niet de hoofzaak, zegt ze). Sinds 'n jaar of drie is zij nu aan het verza melen en haar kollektie komt op dit ogenblik neer op 3500 stuks. Als u haar wilt helpen (het maakt niet uit waar de prentjes vandaan ko men, ook van buiten Moergestel is alles welkom) zal zij u zeer erkentelijk zijn. Uitslagen senioren: Blue Star 3 - Moergestel 1 Moergestel 2 - Tilbria 5: Moergestel 3 - Tios’67 11:. Donderdag 23 oktober a.s. hebben we een bij eenkomst in de Vereniging om 20.00 uur. Op de ze avond brengt ieder minimaal een foto mee van een willekeurig onderwerp. Deze foto mag nog niet vertoond zijn op en van onze club avonden. Tot donderdagavond! :ft - 7 Raadpleeg altijd eerst deze ka- C lender voor u data vaststelt van door uw vereniging te organise- m ren evenementen. De (volledi ge) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel kouwens, Kloosterlaan 13. '^9

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 9