CO O Nevelo - Audacia 2-2 Audacia-nieuws afd. Korfbal H.S.V. De Rietvoorn Speelgoedbeurs!!! Z.V.V. Caé Rest. De Brouwer kent goede start! Heren junioren SV Roef! Kampioen Kijk eens van de andere kant... H.S.V. ’De Rietvoorn’ s.v.ROEF! Moergeste "ZOEKERTJES" SCHRIFTELIJK OPGEVEN -BON 4 1 -4—k "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 1 OKTOBER 1986 PAGINA 7 l 6 Jeugdconcourscommissie Woonplaats Naam Telefoon Straat Najaarsvergadering Voorlopige agenda voor de Najaarvergadering 16 oktober a.s. aanvang 20.30 uur. 1. Opening. 2. Ingekomen stukken. 3. Notullen alg. ledenvergadering 13 maart 1.1. 4. Mededelingen. 5. Verslag concoursseizoen 1986. 6. Concoursprogramma 1987. 7. Pauze. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Eventuele wensen, ideeën of punten voor de agenda dienen schriftelijk vóór 7 oktober bij de secretaris ingediend te worden. Uw "Zoekertjes" kunt U uitsluitend tegen kontante betaling opgeven bij ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt U gebruik maken van onderstaande bon. (gewoon stukje papier mag ook). Wilt U de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nr. betaalt U f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l) Uitslagen van 27-28 sept. Asp. Roef! - Hilko Jun. B Roef! - D.S.V. 1 Jun. A Rosoio - Roef! Jun. 2 D.S.N. - Roef! Jun. 1 Roef! - Zigo Wedstrijden 4-5 okt. Asp. Roef! - D.S.N. thuis 13.30 uur Jun. B vrij Jun. A Roef! - Tuldania thuis 14.45 uur Sen 1 vrij Sen 2 Roef! - S.D.O. thuis 9.45 uur 2-5 0-3 2-2 5-0 2-7 0-8 0-6 3-3 11-2 5-2 1-22 2-2 0-3 2-2 6- 1 2-2 1-1 7- 0 2-0 I Op deze mooie zomerse nadagen een wedstrijd waarin wederom een derby in gezien kon wor den, nou dat werd het dat ook wel. Nevelo kwam fanatiek uit de start blokken, wel zo fa natiek dat de Audacia defensie er geen antwoord op had. Audacia speelde in de beginfase niet ge consenteerd en dat resulteerde al na een kwar tier spelen in een 2-0 achterstand. De Audacia mensen werden wakker en trokken ten aanval, maar de diverse aanvallen brachten geen doel punten. In de rust werden de Audacia spelers eens keihard toe gesproken door trainer A. v.d. Steen. Dit bleek later vruchten af te werpen. Na een kwartier spelen was het Erik Denissen die een 2-1 liet aantekenen. Nevelo begon te wankelen, en nog een 10 minu ten later was het P.J. v.d. Berg die gelijk maak te. Audacia bleef beuken maar de tijd was te kort om de volle winst mee te nemen naar Moer gestel. Audacia 2 speelde thuis tegen leider Valkens- waard voor de rust een goede partij voetbal. Na rust werd een verdedigens fout bij Audacia af gestraft 0-1. Na 10 min werd het 0-2 en in de slot fase maakte een toegekende pynalty er 0-3 van. Leiders A. H. 25-Jarig jubileum Hilvarenbeek-Gilze-Moer- gestel 25 Jaar vissen wij met en tegen elkaar. Met deze woorden, waarmede op 23 augustus jl. de Klaore was opgesierd, werd aangetoond dat ook hengelsportverenigingen in staat zijn gedu rende lange tijd een bevriende band te smeden. Een band, die gezien de prettige wedstrijden en de gezellige sfeer achteraf, beslist nog een lang leven beschoren zal zijn. Een terugblik laat ons zien dat ook in de hen gelsport de tijd niet heeft stilgestaan. Gingen wij 25 jaar geleden met een bamboe-hengel, een stoeltje en een boodschappentas met de beno digde attributen op pad, thans is alles veel pro fessioneler gebouwd. Carbon-hengels, viskisten, steigers met allerlei vernuftige gebruiksvoorwer pen en, ofschoon nog niet algemeen, karretjes om al deze spullen te vervoeren, zijn tegenwoor dig aan de orde van de dag. In deze 25 jaar werden regelmatig opmerkelijke vangsten gedaan. Uiteraard te veel om op te noemen. Twéé curieuze vangsten echter zijn mij steeds bijgebleven. In zoet water een zoute haring en een bot met een strikje vangen zijn voor mij zaken die ik moeilijk kan bevatten. Hoe onze voorzitter dit destijds presteerde, is mij nog steeds niet duide lijk. Waren wij de eerste 12 a 13 jaar zowel in club verband als individueel de absolute heersers, de laatste jaren moeten wij tevreden zijn met een tweede plaats, waarbij af en toe een wedstrijd wordt gewonnen en een klein individueel succes je wordt geboekt. Het gaat echter om het spel en niet om de knikkers en, zoals onze voorzitter het prachtig uitdrukte ’Er kan alleen een winnaar zijn, als er ook een verliezer is’. De hengelsport is een tijdverdrijf dat rust en ont spanning geeft en, ofschoon door sommige mensen verguisd, voor anderen de manier is om van de natuur te genieten en de beslommeringen van ons jachtige leven voor enkele uren te ver geten. De zandput b.v., eerst slechts een zandaf- graving, is thans een prachtig stukje natuur waar men naast de vogels zoals Fuut, Meerkoet, Wa tersnip en diverse soorten zangvogels ook een groot scala aan planten vindt. Misschien een vreemde gedachte, maar zou het Het zaalvoetbalseizoen is weer begonnen voor het voormalige Habraken Machines, dat nu café-rest. De Brouwer heet. Vorig seizoen gepromoveerd en nu uitkomend in de le klasse van de H.Z.V.B., heeft café-rest. De Brouwer een uitstekende seizoenstart ge maakt. Met overwinningen van 7-0, 7-2 en 5-1, op respectievelijk: Van Hees Sport 2, Van Dooren F.C.M.l en N. Elings Dranken voert café-rest. De Brouwer de ranglijst aan met 6 punten uit 3 gespeelde wedstrijden en een doelsaldo van 19 voor en 3 tegen. In de Hilverbode kunt u wekelijks de program ma’s en standen lezen. Op zondag 21 sept. jl. werd het jeugdcorpscon- cours gehouden. Daar het waterpeil zo’n 20 cm hoger was dan een paar weken geleden, kon er op het Blekven gevist worden. Drie corpsen streden om de hoogste eer: Hilva renbeek ’de gezellige vissers’, Gilze ”t Lonneke’ en Moergestel ’de Rietvoorn’. Voor iedere ver eniging wiste de 10 hoogst geclasseerden, alsme de per vereniging 3 reserves. Onze jongens heb ben de eer hoog gehouden. Ze werden eerste met 151 stuks en 953 cm vis. Tweede werd Hilvarenbeek: 96 stuks en 618 cm. Derde: Gilze 70 stuks en 373 cm. ’n Geweldig resultaat! Overigens gaf deze dag een extra glans voor Mark Kogels, die indivi dueel winnaar werd met 52 stuks en 105 cm. Dat Mark hiermee alles gewonnen heeft wat er maar te winnen was, daarmee feliciteren wij hem van harte! Op 12 oktober wordt er gevist om de Reuselbe- ker. Voor dit concours kun je je inschrijven tot de dag ervoor. Dit kan bij café de Klaore of bij G. Kogels! Doe dit met de bon op blz. 15 uit je boekje 1,50. Bedenk wel dat deze wedstrijd 3 uur duurt. Van 9.00 uur tot 12.00 uur. Voor kwart voor acht aanwezig zijn voor de loting. Voor vervoer wordt weer gezorgd. Tenslotte nog dit: Op 16 oktober is de najaars vergadering om 20.30 uur bij de Klaore. Ook jullie als jeugdleden zijn hierbij welkom. Mocht je vragen, opmerkingen of suggesties hebben, dien ze schriftelijk in vóór 7 oktober bij Wim Spaninks. eigenlijk zo verkeerd zijn, indien dichter bij de kom ook eens een dergelijk natuurgebiedje werd geschapen, om zo ook onze ouders en jeugdige leden dichterbij huis de kans te geven, daar die rust te geven, die iedereen zo broodnodig heeft. Laat ik echter niet verder afdwalen en terugke ren tot de orde van de dag. Ik heb al meerdere malen gezegd, een betere gastvrouw als onze Corrie is moeilijk te vinden. Wat hebben we ge noten van haar koffietafel. Wat hebben we ge noten van de zult, gekookt spek enz. enz. die zij ons voorschotelde na afloop van de laatste wed strijd in Moergestel. Een wedstrijd, die bijna gewoontegetrouw, ge wonnen werd door De Gezellige Vissers, Hilva renbeek met 108 stuks en 636 cm. Als tweede kwamen wij uit de bus met 58 stuks en 577 cm, derde werd met 64 stuks en 260 cm Het Louw- ke uit Gilze. Het totaalklassement na 3 wedstrijden gaf als winnaar aan De Gezellige Vissers met 661 stuks en 5729 cm, tweede De Rietvoorn met 715 stuks en 3885 cm en derde het Louwke met 384 stuks en 1789 cm. Individueel legde ons corps beslag op de volgen de plaatsen. H. Smetsers 3e, J. Rokven 7e, Jos Schilders 9e, Goris Kogels 12e, Alb. Kosters 13e, Gert-Jan de Ruyter 16e, Cor v.d. Berg 18e, J. v. Velthuizen 21e, Bart Klijsen 22e en C. Persoons 23e. Oefening baart kunst en ik weet dan ook zeker dat eens het getij zal keren en wij weer als win naar uit de bus zullen komen. Misschien reeds het volgend jaar. Laten we het daar maar op houden. Met zeer grote overmacht hebben de heren ju nioren van Roef het kampioenschap behaald in de 3e afdelingsklasse. Met nog één speeldag te gaan, hebben zij alle wedstrijden in winst weten om te zetten. Het team kenmerkt zich door de hechte team geest, zowel in als buiten het veld. Veel is hier bij te danken aan Ted Verhof, die het team een aantal jaren heeft begeleid. De wedstrijd van afgelopen zondag tegen Desk leverde een 16-9 overwinning op. Aanstaande zondag om 11 uur wordt de laatste wedstrijd gespeeld tegen Dongen 2 op het terrein aan het Stokeind. Ook de dames van Roef hebben nog goede kan sen op het kampioenschap na hun overwinning op Boemerang. In de resterende twee uitwed strijden moet nog één punt worden gehaald. Wij wensen heen veel succes toe. Honk- en softbal In het voorbije weekend zijn de laatste wedstrij den voor de bekertoernooien gespeeld. Onze teams hebben hierbij goede resultaten bereikt. De meisjespupillen wisten zelfs een eerste plaats te behalen. Porficiat dames. Het einde van het buitenseizoen komt hiermee in zicht. Vanaf 1 oktober zetten alle teams hun aktiviteiten voort in de sporthal ’De Vonder’ en wel op vrijdaga vond en zaterdagmiddag. Geen wedstrijden maar volop trainen voor het nieuwe seizoen. De ledenvergadering van de afdeling honk- en soft bal is op woensdag 15 oktober. De ouders van Gezien de vele positieve reakties na onze eerste speelgoedbeurs in oktober ’85, hebben wij er dit jaar weer een gepland. Deze beurs wordt gehouden op donderdag 23 oktober ’86 in ’Den Boogaard’ (mede met het oog op 5 december). Dagprogramma en nadere informatie kunt U lezen in ’Moergestel-Nieuws’. Werkgroep Speelgoedbeurs Door het raam van sporthal ’De Vonder’, bij voorbeeld op maandagavond 8 en 9 uur. Van af maandag 6 oktober starten wij met 4 gratis trainingsavonden om u in de gelegenheid te stel len met ons kennis te maken. Wij zijn gezellig en sportief bezig om onze conditie wat op te pep pen, ons lichaam lenig te houden en wat korf- baltechnieken aan te leren. Wij spelen zo’n keer of acht per jaar een vriendschappelijk wedstrijd je met andere vrouwen die nét als wij zo tussen 25 en 50 jaar zijn en graag eens achter het aan recht vandaan willen komen om eens heerlijk achter een bal aan te rennen!! Kom je vrijblij vend eens met ons kennismaken? Breng je (zaal)gymschoenen mee en doe gemakkelijke kleding aan dan kun je met een met ons mee doen! Tot ziens op 6, 13, 20 en 27 oktober in sportzaal van De Vonder! (Tussen haakjes: de contributie is betaalbaar.) Rekreanten Korfbal Moergestel onze jeugdleden zijn hierbij ook van harte welkom. Faliliesoftbaltoernooi Aanstaande zondag, 5 oktober, organiseert S.V. Roef! wederom haar jaarlijks familiesoftbal- toernooi. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur en de finale wordt gespeeld om 15.30 uur, waar na de prijsuitreiking in het clubgebouw. Om 12.30 uur spelen de Peanuts, onze jongste leden, een demonstratiewedstrijd. De opkomst is dit jaar erg groot, 13 teams, allen uit Moergestel, hebben zich ingeschreven. Omdat de kwaliteit van de nieuwe velden nog onvoldoende is wor den de wedstrijden gespeeld op het oude softbal- veld bij de sporttereinen van de Audacia, wij wensen iedereen, ook de toeschouwers, een sportieve en gezellige dag. Uitslagen zondag 28 september: Nevelo 1 - Audacia 1: Audacia 2 - Valkenswaard 2: svSSS 2 - Audacia 3: Merlyn 2 - Audacia 4: Were Di 5 - Audacia 6: Audacia 7 - Hilvaria 4: Audacia 8 - Set 5: De Bocht 4 - Audacia 9: Programma zondag 5 oktober: 14.30 uur: Audacia 5 - Nieuwkuik 11.30 uur: Brabantia 2 - Audacia 2 14.30 uur: Audacia 3 - Sarto 3 12.00 uur: Audacia 4 - Broekhoven 4 12.00 uur: Were Di 4 - Audacia 5 12.00 uur: Audacia 6 - Velocitas 5 11.30 uur: Broekhoven 5 - Audacia 7 11.30 uur: Zouavia 5 - Audacia 8 10.00 uur: Audacia 9 - Were Di 6 Audacia-pupillen Uitslagen pupillen zaterdag 27 sept.: Jong Brabant I - Audacia Dl: 6-3 Audacia D2 - Noad 2:3-2 Beerse Boys 3 - Audacia El:1-3 Audacia E2 - Nevelo 3:6-0 Hilvaria F1 - Audacia Fl:1-3 Audacia F2 - Hilvaria F2:4-0 Wedstrijden pupillen zaterdag 4 oktober; Audacia Dl - Hilvaria 1, aanvang 9.45 uur. Nemelaer 2 - Audacia D2, vertrek 10.15 uur. Audacia El - Hilvaria 3, aanvang 11.00 uur. Hilvaria 4 - Audacia E2, vertrek 9.00 uur. Audacia Fl - is nog vrij, zie programma bij de Klaore. Taxandria F2 - Audacia F2, vertrek 10.30 uur. Uitslagen junioren zaterdag 27-9-’86 Audacia 1 - RKDSV 1: Beerse Boys 2 - Audacia 2: Audacia 3 - Viola 2: J. Brabant 11 - Audacia 4: Audacia 5 - Taxandria 8: Nemelaer 6 - Audacia 6: Programma junioren zaterdag 4-10-’86 Audacia 1 is vrij Audacia 2 - Were Di 2, aanvang 14.45 uur JPS 2 - Audacia 3, aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur Audacia 4 - Riel 4, aanvang 13.30 uur. RKDSV 4 - Audacia 5, aanvang 13.00 uur, ver trek 12.00 uur. Audacia 6 - Nevelo 5, aanvang 13.30 uur. t/m 6 regels t/m 10 regels f 7,50

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 7