Voor onze dorpsgenoten Theo en Wim a GESLOTEN vrijdag 29, zaterdag 30 en zondag 31 augustus a.s. TOE I 1 Toer mee 1986 Oud papier Nieuwe EHBO cursus Badminton Club Moergestel M.T.V. op ’eigen’ kanaal CAFETARIA MERTENS J lA f Stoer en Elegant... nieuwe modezaak Bakkerij Verkooijen opende Wegens vakantie i ■i 1 WOENSDAG 27 AUGUSTUS 1986 31 AUG. f 1p8€ MOERGESTEL. Het touwtrektoernooi 1986 Gemeenteraadsvergadering I SS - A4- T I K 8 lie Jaargang - Nr. 442 Naam van de ploeg: SCHEMA TESTSEEID M.T.V. s WIT Heren Jeugd -i Woonplaats: telefoon: gem. leeftijd Dames Vrijdag 29 augustus a.s. om 19.30 uur. contactpersoon: adres: Woensdag 20 augustus j.L opende burgemeester ter Veer de nieuwe modezaak van Anita van den Aker aan de Raadhuisstraat 11A. Zowel dames als heren kunnen er terecht want, zoals Anita vorige week in een advertentie aankondigde: er zijn mogelijkheden voor iedereen. Stoere creaties voorspor- tievelingen en elegante stijl voor modieuze mensen, en dat alles onder de veelzeggende naam: Stoer en Elegant Mode. Velen maakten tijdens de Open Dagen gebruik van de mogelijkheid om de kleding zaak te bekijken. Graag wensen we Anita van harte sukses toe! 1 I I I i i i l Woensdag 27 augustus a.s. begint het nieuwe badmintonseizoen 1986/1987. Dit jaar kunnen we net als de voorgaande jaren weer terecht in sporthal de Vonder op de woensdagavond. En wel op de volgende tijden: - half negen tot negen uur halve zaal - negen tot elf uur hele zaal Het bestuur wenst alle Jeden een sportief bad mintonseizoen toe. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Oisterwijkseweg 9 - Moergestel »i »i i M »i i H i M I M fietsen uit solidariteit. Met ingang van het nieuwe M.T.V.-seizoen, vanaf begin oktober, kunt u ons voortaan ontvangen via kanaal 40. In opdracht van de gemeente zijn enkele kleine aanpassingen aan de C.A.I. verricht waardoor het weg schakelen van Duitsland II voor onze loka le uitzendingen niet meer nodig is. Een on afhankelijk kanaal zonder overlast voor de bestaande ’officiële’ zenders is dan een feit. Dit betekent wel dat u op uw eigen t.v. op zoek moet naar dat nieuwe kanaal. Staatu uw T.V. nog ingesteld op het oude zender aanbod dan bestaat de mogelijkheid dat u ons meteen vindt op kanaal 9. Is dat niet het geval dan zult u met de ge bruiksaanwijzing van uw T.V.-toestel bij de hand met het zenderzoeksysteem aan de slag Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Op donderdag 25 september gaat er een nieuwe EHBO cursus van start. De lessen zijn op don derdagavond van 20.00 tot 22.00 uur in het Wit Gele Kruis gebouw. Deze lessen worden gegeven door onze arts do cent Dr. P. Terwindt en kadorinstructeur de heer W. van Rooy. Eind januari ’87 zal het exa men dan worden afgenomen. De kosten voor deze cursus bedragen 125, examengeld inbegrepen. Denkt u dit is wel iets voor mij en u bent op 10 januari ’87 16 jaar of ouder, dan kan u zich op geven bij een van de onderstaande personen. Met de vermelding van naam, adres en geboor te data. Zodat we u tijdig een uitnodiging kun nen versturen voor de eerste lesavond. Gerry v. Gisbergen, Raamackerstr. 18, tel. 3329 Jan Rijen, Past. v.d. Boogaardstr. 43, tel. 2120 a.s. Zaterdag 30 augustus geen oud papier op halen In verband met feestelijkheden rond ons 75 ja rig jubileum, kunnen wij a.s. zaterdag geen oud papier ophalen. Op zaterdag 6 september zullen wij dan weer zorgen voor onze wekelijkse rondgang, maar dan alleen in de voormiddag. Dit in verband met de officiële opening van het Moergestel Festival, georganiseerd ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van harmonie Prinses Juliana. Op zondag 31 augustus wordt voor de zesde keer de TOER MEE verreden. Onze werkgroep en de medewerkers zullen U graag begeleiden op een prachtige fietstocht door de mooie omgeving van ons dorp. Wij zijn er op uit om via deze ge zonde ontspanning iets te doen voor mensen, die het allernoodzakelijkste om in leven te blijven nog niet hebben. Onze twee dorpsgenoten Theo Raaijmakers en Wim van Oort zetten zich per soonlijk voor hen in en hebben daarvoor veel geld nodig. De opbrengst van de TOER MEE is bestemd voor hun werk in India en Tanzania. Daarom vragen wij U: doe mee, TOER MEE. U kunt tussen 11.00 en 13.30 uur vanaf Den I Boogaard starten. Het fijnst zouden wij het vin den als U de tocht volledig fiets. Vindt U echter 50 km te ver, dan kunt U na een van de posten naar start- en finishbureau terugkeren. Wij verwachten alle deelnemers in ieder geval voor 17.30 uur terug op het St. Jansplein. De TOER MEE is een sponsorfietstocht. U laat zich per verreden kilometer sponsoren door familie leden, vrienden of kennissen. Indien U geen sponsors hebt, kunt U toch meefietsen, u betaalt dan 3,per persoon of 10,per gezin. Meer informatie vindt U in de aan huis bezorg de startkaarten. Tot zondag bij de TOER MEE! Werkgroep M.O.V. Ja u leest het goed het is weer zo ver, de Moerspitters organiseren alweer hun 3e touw- trektournooi, welk gehouden wordt op zondag 21 september. Het vindt plaats op het terrein ge legen aan de Heikant te Moergestel. De aanvang is om 12.00 uur maar de deelnemen de ploegen worden geacht om uiterlijk 11.30 uur aanwezig te zijn. Er bestaan 3 catagorieën n.l.: Dames, Heren, Jeugd (gemend mag). Een ploeg bestaat uit 8 trekkers(ters) en eén coach. Deze kan samen gesteld worden uit fami lie, kennissen, vrienden, verenigingen, etc. etc. Opgave is mogelijk tot uiterlijk 10 sept en de in schrijfkosten bedragen 25 gulden, men krijgt de ze biet terug. In plaats hiervan hoeven de ploeg leden geen entree te betalen. Voor verder inlichtingen kunt u zich wenden tot: Wim op ’t Hoog, Oirschotseweg 79 Moergestel. Tel. 04243-1365 Wim Ketelaars, Heiligenboom 1 Moergestel. Tel. 04243-1339 Onderstaande strook inleveren bij: bovenge noemde of een van de bekende bestuursleden. Wij wensen u een hele plezierrige dag toe. moeten. Krijgt u het bij dit artikel afgedrukte testbeeld via een vrij kanaal op uw scherm, dan hebt u kanaal 40 ingesteld. Lukt dit allemaal niet dan dient u zich er eerst bij de buren van te overtuigen dat het een storing betreft, die u dan dient te melden bij de gemeente. Het testbeeld is vanaf heden 24 uur per dag ingeschakeld met dien ver stande dat kwaliteit hiervan verloopt en iets minder kan zijn dan tijdens de gewone uit zendingen. Wij komen hier, in een van de volgende edi ties van Moergestel-nieuws, nog uitgebreid op terug. start tussen uw im bso vanaf Den Boogaard. 'n Half uur na de opening bij de buren was het wederom burgemeester ter Veer die het derde en laat ste nieuwe pand aan de Raadhuisstraat opende: Banketbakkerij H. Verkooijen. In de gezellig aange klede winkel heeft men de mogelijkheid om de 'openbakkerij te bekijken waaruit dagelijks de verse produkten komen. Ook hier was het donderdag, vrijdag en zaterdag 'n drukte van belang en kwamen velen 'n kijkje nemen. Al met al zijn deze drie zaken ongetwijfeld 'n aanwinst voor Moergestel. Ook het jonge ondernemersechtpaar Verkooijen wensen wij uiteraard veel sukses toe!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 1