l VOOR NIX! SESAM- T OF ASTERIX. GEMEENTEHUIS UIT HET Heren opgelet!!! Louis v/d Meydenberg l J£ Om tegemoet te kunnen komen aan de wensen van velen van u, hebben wij onze openingstijden enigszins gewijzigd. De heren kunnen voortaan zonder afspraak bij ons terecht op vrijdag van 18.00 tot 19.30 uur en zaterdag van 12.00 tot 15.30 uur. Verder zijn wij de normale winkeltijden geopend voor zowel dames als heren maar dan op afspraak. Schoolstraat 2a, Moergestel Telefoon 04243 - 3162 Besluitenlijst van de vergaderingen van B. en W. van 11, 18 en 23 juni 1986 Presto frint Dames- en herenkapsalon evenementen Inzamelen klein chemisch afval Kommissievergadering GRATIS POSTER BU JE KLEURENFOTO'S. Als u weer een kleurenfilmpje vol heeft, dan heeft u nu de kans een kind gelukkig te piaken. Met een poster van Sesamstraat of van Asterix en Obelix. En t mooie is, u krijgt zo’n poster voor nix bij het ontwikkelen en afdrukken van uw kleurenfilmpje op het formaat van 10x10 of 10x15 cm. Filmpje vol? Breng het dan snel bij ons. Dan zorgen wij ervoor dat Presto Print daar prachtige afdrukken van maakt en krijgt u een poster voor nix. Deze aan bieding is geldig van 1 juli toten meti6augus- tus 1986 (zolang de voorraad strekt) k "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 2 JULI 1986 PAGINA 11 g It 5 1 t t Bouwvergunningen/Hinderwetgeving De volgende bouwvergunningen zijn verleend: 3 e n GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21 Postadres: Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Telefoon 04243-1235 Geopend: 9.00-12.30 uur, alléén na afspraak 14.00-16.00 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterlaan 22, Moergestel telefoon: Tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - Centraal Antenne Systeem 04243-3274 - technische storingen zoals riolering, wegen e.d. 04243-1244 Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor openbare werken op vrijdag van 15.00-16.00 uur en van 18.00-18.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opgehaald na melding op het gemeentehuis, tel. 1235. Landbouwplastic: kunt u op alle werkdagen tijdens kantooruren inleveren op de dienst voor openbare werken. Weekmarkt: elke maandag van 13.00-15.30 uur. Spreekuren kollege van B. en W.: Burgemeester: na afspraak Wethouder Mulders: na afspraak (tel. 1347) Wethouder Smits: iedere maandag 19.00-20.00 u. Photo-atelier Rootven 26, Moergestel, Tel. 1421 Ongelooflijk goed in kleur ij ét flappert^ 71 moerges Diverse aangelegenheden - Kapvergunning voor het kappen van een fijnspar is verleend aan P. Hermans, Klooster laan 31. - Een persoon heeft gemeentegarantie verkre gen voor het aangaan van een hypothecaire geldlening. - Aan een bewoner van een woningwetwoning is een vergoeding van 500,verleend voor het vervangen van het aanrecht. - In totaal elf bejaardenwoningen in de Ko renstraat en in plan Oistelvoirt zijn toegewezen aan diverse inwoners van Moergestel. - Ter bevordering van de verkeersveiligheid zal in de Raadhuisstraat een bord ’overstekende kinderen’ geplaatst worden. - Aan de Firma Smulders te Tilburg wordt het plaatsen van plm. 14 km asstrepen opge dragen. - Toestemming is verleend aan de P.T.T. om een kabel te leggen ten behoeve van het tele foonnet. - Het maaien van de wegbermen wordt opge dragen aan H. Bruurs te Moergestel. - Een standplaatsvergunning voor de verkoop van aardappelen, groente en fruit voor de rest van 1986 is verleend aan de firma van Wijk. - Diverse ontheffingen en vergunningen zijn .verleend ten behoeve van het Jubileum-feest van de Harmonie Pr. Juliana in de periode 5 tot en met 14 september 1986. - Aan voornoemde Harmonie is vergunning verleend voor het ophalen van oud papier, oudijzer en vlooienmarktartikelen in 1986 en tevens is vergunning verleend voor het houden van de Vlooienmarkt op 5 oktober 1986. - Een kollektevergunning voor de periode 28 oktober tot en met 2 november 1986 en een lo terij vergunning voor 22 november 1986 zijn verleend ten behoeve van het St. Nicolaas- comité. Zoals bekend is, bestaat er elke week de moge- lijkhei om klein chemisch afval (vergif) in te le veren op de dienst Gemeentewerken aan de Kloosterlaan 22, en wel elke vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur en van 18.00 tot 18.30 uur. Tij dens deze openingstijden is speciaal getraind personeel aanwezig, dat de bekendheid heeft om deze giftige stoffen in te zamelen en op te slaan, zonder nare gevolgen. Wanneer u in het bezit bent van afvalstoffen, welke behoren tot het klein chemische afval, en u wilt zich hiervan ontdoen, dan verzoeken wij u dringend van voornoemde openingstij den gebruik te maken en niet op andere tijdstippen dergelijke stoffen op Gemeente werken aan te bieden. U loopt dan het risiko dat er op Gemeentewer ken niemand aanwezig is om u van dienst te zijn, waardoor u het afval weer mee naar huis dient te nemen, of nog erger - zoals onlangs is voorgekomen - dat een onbekend giftige stof aan de poort van Gemeentewerken onbeheerd werd achtergelaten in een ondeugdelijke ver pakking. Gezien de onbekendheid van de stof en de on deugdelijke verpakking waarin het was wegge zet langs de weg, heeft een van onze medewer kers zicht zodanig verwond tijdens de verwij dering van de stof, dat hij medische hulp in heeft moeten roepen ter behandeling van zijn verwonding. Wij mogen er niet aan denken dat kinderen in aanraking met deze stof zouden zijn gekomen, terwijl dit niet ondenkbaar was geweest. Gezien het vorenstaande verzoeken wij een ieder zich aan de voornoemde openstellingstij- den ten behoeve van het inzamelen van klein chemisch afval te houden. Kommissie Openbare Werken/Ruimtelijke Ordening Woensdag 2 juli 1986 om 19.30 uur in de Bur gerzaal van het gemeentehuis. O.a. op de agenda: - verlichting buitengebied - Koninklijk Besluit Oistelvoirt - fietspaden Tilburgseweg - realisatie plan Papenacker. •ide aktie geldt voor ontwikkelen en afdrukken op het formaat 10x10 of 10x15 cmi CD Raadpleeg altijd eerst deze ka- lender voor u data vaststelt van CD door uw vereniging te organi- seren evenementen. De (volle dige) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel Plouwens, Huysackerstraat 15. 5 juli: K.E.H.V. De Rietvoorn corpsconcours 14-16 uur Netersel. 5, 6, 7, 8 juli: KERMIS Zondag 6 juli op de kermis (een van Neder lands grootste peperkoekloterijen) t.b.v. Jeugdbelangen St. Jan en S.V. Audacia. - G. van de Loo, Pr. Beatnxstraat 28, uitbrei ding woonhuis. - A. Dekkers, Heuvelstraat 9, verbouw var kensstal. - Th. van Poppel, Pr. Beatrixstraat 15, carport. - J. Leermakers, Burg, van Heswijkstraat 10, uitbreiding woonhuis. - Kath. Schoolbestuur, verbouw en uitbreiding Graaf van Urselschool, Boszichtschool en Hertog Janschool. - J. Nefs, Ruymheuvel 8, uitbreiding woon huis. - C. de Kort, De werf 16, schansmuur. - P. Kerkhof, Krijtestraat 3, garage/berging. - W. van Lunteren, Zandstraat 18, verbouw woonhuis/boerderij - A. Versteegen, Allemansven 2, verplaatsen filterhuisje. Vergunningen ingevolge de Hinderwet is ver leend aan M. Ketelaars, Oirschotseweg 65, ten behoeve van een runderveehouderij en var- kensmesterij annex mestopslag. Sociale uitkeringen OP zes aanvragen R.W.W. en drie aanvragen W.W.V. is positief beschikt, terwijl twee aan vragen R.W.W. zijn afgewezen. Aan een inwoner is een uitkering ingevolge de Rijksgroepsregeling Zelfstandigen toegekend.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 11