Zonnige Open Dag hulpverlening FRÜHSCHOPPEN F met 'De Stoelenmatters' uit Oirschot Heidevelden-nieuws Van de pastorie B Wandelavond- vierdaagse 1986 Open dag Rijkspolitie Moergestel Jeugdvakantieweek 1986 B B Voor de kinderen is er een gratis luchtkussen! B? in de grote feesttent op de Heivelden (nabij de molen) Bijzondere gast bij M.T.V. in uitzending a.s. maandag Zondag 29 juni 11.30 uur Gemeenteraadsvergadering lÈ Programma maandag 30 juni 19.00 uur, Duitsland II of videokanaal -r fe. -«* F 11e Jaargang - Nr. 436 IA 8 Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 huis-aan-huis verspreid in Moergestel Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. (ïwV Een beeld uit de demonstratie van zondagmiddag op het St. Jansplein. M.O. Iedereen is welkom - De entree is gratis! (Consumpties slechts f 1,25) Interviewer Paul Poort tijdens 'Op de koffie bij' met Rienk Kamer in de studio van MTV Dit alles in verband met het 12%-jarig bestaan van Buurtvereniging ’De Heivelden' 13. Voorstel tot verkoop van de woningwetwo ning Regenbeemdeke 20 te Moergestel aan de bewoner de heer J.C. Vervoort. 14. Voorstel tot het vaststellen van een voorbe- reidingsbesluit voor een gedeelte van het bestemmingsplan De Hoefkens. 15. Voorstel terzake het door J.A. Hoffmans ingediende beroepschrift. 16. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het bouwrijpmaken van de eerste fase van plan Papenacker. 17. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor 1986 in verband met benoeming van een nieuwe chef financiën. 18. Voorstel tot wijziging van de begroting in verband met vorenstaande agendapunten. 19. Beantwoording ingekomen vragen. 20. Sluiting. In de maand juli zal pastor H. v.d. Broek vaak afwezig zijn. De pastorie blijft voor alle bood schappen toegankelijk. Aalmoezenier J. v.d. Broek, die woont in de Krijtenboogstraat 17 (tel.: 1829) heeft beloofd waar te nemen. En ook Arno Drissen is steeds bereikbaar op pastorie of onder eigen no: 04242-17461. 1- ’-7 Verder kon men op het terrein buiten Den Boogaard kennis maken met de Wegenwacht, er stond ’n compleet ingerichte ambulance enz. In Den Boogaard troffen we o.a. politie, Hartstichting, Nierstichting, Diabetesvereni ging, het Brandwondencentrum etc. Het mag duidelijk zijn dat wat de E.H.B.O. beoogt te zijn volkomen in haar opzet slaagt en dat ook op deze manier naar de mensen weet te brengen. ’n Lofwaardig initiatief, ontstaan uit ’n even lofwaardig idee, waarvan de uitwerking vele maanden heeft gevergd van velen. ’n Kompliment daarom aan de organisatoren en iedereen die aan het welslagen ervan hebben meegewerkt. kleuterschool ’t Heideveldje tot openbare bi bliotheek en het vaststellen van het beleidsplan 1987-1991 van deze bibliotheek. 9. Voorstel tot vaststelling van een overeen komst met de provincie Noord-Brabant terza ke overname provinciale wegen inklusief de T.31. 10. Voorstel tot vaststelling van een krediet voor het realiseren van een zoutopslagplaats op het terrein Gemeentewerken aan Den Ou denhof. 11. Voorstel tot verkoop van een tweetal bouwkavels in het bestemmingsplan Oistel- voirt Herziening I aan A. Adriaansen te Moer gestel en L. de Leijer te Tilburg. 12. Voorstel tot verkoop van een gedeelte van een bouwkavel in het bestemmingsplan De Hoefkens aan de heer F.A. Praag te Tilburg. aan De Vereniging. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor verbouwing van de voormalige Herinnering voor de leiding Jongelui, We willen nogmaals dringend een beroep op jullie doen. Tot nog toe hebben zich nog maar erg weinig jongeren opgegeven. Laat ons en de kinderen van Moergestel a.u.b. niet in de steek en geef je zo spoedig mogelijk op. Doe dit door een briefje met je naam, adres, en leeftijd in de bus te stoppen bij: Jan van lersel, Raamac- kerstraat 9. een uitgebreide oefening lieten zien. Dat deze demonstratie veel publiek trok mag duidelijk zijn, want het een en ander was nogal I spectaculair opgezet. Beste Buurtgenoten, A.s. weekend is het dan zover. 12/2 jaar buurtvereniging de Heidevelden. Na maanden voorbereiding zullen de ballonnen om 10.30 uur de lucht in gaan voor de grote ballon- wedstrijd. Dan komen de kleintjes aan de beurt. Zaterdagmiddag is het grote sportdag voor groot en klein. Ouders kom uw kinderen aan moedigen. Voor u is er ook nog wat te doen. Om 18.00 uur, disco voor de jeugd van de Hei develden. Je kunt je vriendje of vriendinnetje meebrengen. Om 21.00 uur grote feestavond voor buurtbe woners en ex-buurt bewoners met levende mu ziek. Zondag voor heel Moergestel in de feesttent frühschoppen met de Stoelematters uit Oir- schot. Dit mag u niet missen. Gratis springkussen voor de kinderen. Zondagmiddag met 9 teams volleybal toer nooi. Kom uw eigen straat aanmoedigen. Zondagavond om 18.00 uur sluiting van het weekend met een grote talentenjacht en Miep Miep show. Wie wordt het grootste talent en Miep Mieper van de Heidevelden? Dames en heren, buurtgenoten, tot ziens op het Molenveldje in de feesttent. Het feestcomité. Het is al weer ’n paar weken geleden, dat de wandelavondvierdaagse is gelopen. De Stich ting wil nog even op deze gebeurtenis terug ko men. Over het weer zullen we het maar niet meer hebben, daar is waarschijnlijk al genoeg over gepraat. De Stichting wil elke deelnemer hartelijk dan ken voor de wel zeer sportieve inzet. Dit jaar waren er weer meer wandelaars en wel 679 in totaal, 170 voor le keer, 159 voor 2e, 155 voor 3e, 194 voor 4e en 1 voor 6e maal en dit totaal was weer onderverdeeld in 446 voor de 5 km. 209 voor de 10 km. en 24 voor 15 km. De wan delavondvierdaagse is nu al uitgegroeid tot de grootste jaarlijkse gebeurtenis in Moergestel waarbij zoveel mensen actief en sportief bezig zijn. De Stichting wil verder diegene bedanken die door hun hulp deze avondvierdaagse on danks het weer toch weer tot ’n succes hebben kunnen maken, ’n Speciaal woord van dank aan de vrijwilligers die gepost en gebrigadierd hebben. Het volgend jaar hopen wij weer op jullie medewerking. Verder wil de Stichting hartelijk dank zeggen aan de fa. Ketelaars voor de lekkere worst, de fa. Mensink voor de verse bolletjes en groentenhal ’Crisje’ voor de appels, want ondanks het af laten weten van de grote merken was er toch iets voor de wan delaars. Ook ’n woord van dank voor de drumband, Harmonie en E.H.B.O. en volgend jaar reke nen wij weer op u. En als laatste de beheerder van Den Boogaard voor de vele potten koffie die hij heeft moeten zetten. De avondvierdaagse voor 1987 is nog niet vast gesteld, zodra dit gebeurd is zullen wij het doorgeven. Wij wensen ieder ’n fijne zomer en ’n prettige vakantie en in het najaar hoort u weer van ons. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel. Na grondige verbouwing van het postbureau van de rijkspolitie te Moergestel, willen wij op zaterdag 28 juni 1986 de bevolking van Moer- gestel en omgeving in de gelegenheid stellen om het verbouwde bureau eens te bekijken. Om dat bezoek helemaal interessant te maken, hebben wij besloten om die dag, een zoge naamde ’open dag’ te organiseren. Tevens zal de brandweer Moergestel ook haar mogelijk heden demonstreren. Van de rijkspolitie zullen aanwezig zijn: het velddetachement, de Alge mene verkeersdienst, de verkeersgroep, de mo biele eenheid, een politiediensthond en een surveillancewagen van Moergestel zelf. Tevens kunt u die dag geïnformeerd worden over diefstalpreventie, inbraakbeveiliging, vakan- tietips en andere van dergelijke onderwerpen. Dus tot ziens op zaterdag 28 juni 1986. Enkele duizenden bezoekers hebben afgelopen zondag gebruik gemaakt van de mogelijkheid i om het begrip ’hulpverlening’ eens op wat bre dere basis en van nabij te aanschouwen. Op initiatief van onze plaatselijke E.H.B.O. onder de altijd bezielende en stimulerende lei ding van haar voorzitter, de heer Jan Rijnen, was alles wat maar denkbaar is op het gebied van hulpverlening verzameld op een z.g. Open Dag op het St. Jansplein en in ’Den Boo gaard’. Zo was er bijvoorbeeld de vrijwillige brand weer die, samen met onze eigen E.H.B.O., Lo- I tusvereniging, het Rode Kruis enz. tot twee- maal toe Vrijdag a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda: 1. Opening. 2. Trekking stemmingsnummer. 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen. I 5. Voorstel tot vaststelling van de notulen van j de vergadering van 30 mei 1986. j 6. Voorstel tot vaststelling van het huisves- tingsoverzicht ex artikel 65 van de Wet op het I Basisonderwijs. 7. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor uitvoering buitenvoorzieningen A. verslag Durpsfist B. mededelingen Jubileum Harmonie C. Aktueel met o.a.: Jaarmarkt Open dag hulpverlening Moergestel-Nieuws 10 jaar D. visconcours ’De Rietvoorn’ E. Op de koffie bij: Rienk Kamer

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 1