2e Hands ZOEKERTJ te te te i- te Autobedrijf Fa. BIJVELT-VAN DE VEN KODACOLOR GOLD GM Louis vld Meydenberg NIEUW. ULIANA Fotogroep Moergestel Rock and Roll-avond BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL De Harmonie en oud papier Zondag 22 juni Buurtvereniging ’De Oistelvoirtjes’ Buurtver. H.S.V. De Rietvoorn’ ”t Rootven’ 2000 m2 - 100 kramen I Ol 11.00-16.00 uur Warmere, diepere, vollere, rijkere kleuren. Open Dag Hulpverlening 1985, 1984, 1983, 1982, 1981, 1977 Ringbaan-Oost TILBURG Telefoon 013-420812 evenementen Bent u van plan een nieuwe of gebruikte auto te kopen? Kom dan eens bij ons langs... - P.V. ’Over Berg en Dal’ 3 ''±s"T7.e9 5 Opel service dealer 5066 XJ Moergestel Telefoon 04243-2134 Volvo Specialist INA 6 PAGINA 7 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 18 JUNI 1986 M M Photo-atelier OPEL Ol BOUWJAAR MERK TYPE worden alléén geplaatst bij kontante betaling! M X X M ►l M M M vervolg van voorpagina HET RESULTAAT VAN KODAK’S REVOLUTIONAIRE FILM TECHNOLOGIE Willen de leden van de buurtvereniging, die deel willen nemen aan de barbeque-avond, niet vergeten om tijdig op te geven bij de bekende adressen. U kunt dit nog doen tot uiterlijk 21 juni a.s. De aktiviteitenkommissie 1985 1984 1982 1976 1984 1982 1982 I I Buurtvereniging ”t Rootven’ gaat met haar le den de jaarlijkse fietstocht houden op zaterdag 21 juni a.s. We vertrekken vanaf ’de Schouw’ vanaf 19.00 uur en rekenen op een grote op komst. Graag tot .ziens. ISUZU TROOPER diesel OPEL ASCONA diesel OPEL ASCONA 16 S OPEL MANTA OPEL KADETT OPEL CORSA TOYOTA CRESSIDA FORD ESCORT Ml Kodak PRODUKTEN Rootven 26, Moergestel, Tel. 1421 71 moerges Wij hebben de volgende inruilwagens staan: Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen aan; 1. F.W. Roozen, Prinses Irenestraat 7 te Moergestel, tot het bouwen van een hout- opslagloods, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3071 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Prinses Irenestraat 7); 2. A.A.M. van Overdijk, Rootven 56 te Moergestel, tot het bouwen van een erfaf- scheiding, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, num mer 3930 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Rootven 56; 3. M.A.M. Verhoeven, De Looijakker 23 te Moergestel, tot het bouwen van een hon- dehok/erfafscheiding, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2625 gedeeltelijk, plaatselijk bekend De Looijakker 23; 4. A.J. A. de Jong, Bosstraat 22 te Moergestel, tot het bouwen van een dubbele gara ge, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4236, plaatselijk bekend Bosstraat 22; 5. Chr. van Helden, Tilburgseweg 2 te Moergestel, tot het uitbreiden van een restau rant, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3465, plaatselijk bekend Tilburgseweg 2. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 20 juni 1986 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwa ren indienen bij het Kollege van Burgemeester en Wethouders van deze gemeente. Moergestel, 18 juni 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester l.b., A.A.M. Smits De sekretaris, A.P.A. de Rouw 436-1 ’Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst’ luidt het spreekwoord. Ook de E.H.B.O. nam dit spreekwoord ter harte en betrok de school kin deren mee in het gebeuren, want deze kinderen moeten de toekomstige E.H.B.O.-ers worden. Er werden op de scholen les-uren besteed aan hulpverlening. Er werden dia’s vertoond en de eigen Lotus-leden van de Moergestelse E.H.B.O. gingen naar de scholen om te de monstreren hoe zij verwondingen namaken en naspelen. Ook werd er een leuke wedstrijd gehouden voor de scholen, waarvan de prijsuitreiking plaatsvindt tijdens de open dag. Voorzitter Rijnen besluit zijn verhaal, dat het fijn is de E.H.B.O.-vereniging overal zoveel medewerking heeft gekregen. Het College van B W. stond volledig achter het idee en zegde meteen alle mogelijke mede werking toe. De Moergestelse Middenstand heeft enorm veel meegeholpen, vooral in financieel op zicht. Natuurlijk hebben we ook heel veel gehad aan onze eigen leden, die er ook hard voor hebben gewerkt. Op een dergelijke manier is het gewoon leuk iets te kunnen organiseren. Als het nu ook nog goed weer is op 22 juni en iedereen komt kijken op de open dag, dan is een aantal wensen van ons allemaal al weer vervuld. Ik hoop dan ook dat heel Moergestel en omge ving uitloopt om te komen kijken, zodat ook deze dag weer een succes zal worden. Wellicht kan iedereen er iets van opsteken. Zullen we maar zeggen, tot ziens? Francine van Remunt Jong en oud nodigen wij uit op het Rock and Rollfeest dat zaterdag 21 juni a.s. in café ’t Draaiboompje zal plaatsvinden. Wij verwachten velen van jullie daar te ont moeten, omdat jullie net zo min als wij, kun nen ontkomen aan de invloeden van deze tijd. We hebben allemaal weer ’last’ gekregen van de gevreesde Rock and Roll-koorts. En het enige wat er echt tegen te doen is, is je volledig overgeven aan dit opwindende en meeslepende verschijnsel. Menigeen van ons heeft inmid dels al een cursus Rock and Roll dansen achter de rug of is op z’n minst van plan die te gaan volgen. Maar op 21 juni dan kan iedereen zich weer eens volledig uitleven op deze grandioze Rock and Roll-avond. De muziek zal verzorgd worden door de steeds populairder wordende Rock and Roll groep Rockin’ Rinus en de Rest. Zij zullen o.a. muziek maken van Elvis, Carl Perkins, Bill Haley en Neil Sedaka en een show brengen met toepasselijke kleding en kapsels. Zij staan garant voor een goed begin van de zomer. Tijdens deze avond zal er ook een demonstratie Rock and Roll dansen te zien zijn. Tevens is er de gelegenheid om tegen ge ringe vergoeding, door een paar vakmensen, je kapsel in stijl te laten brengen. Het spreekt voor zich dat het leuk zou zijn als iedereen zijn of haar kleding zoveel mogelijk aanpast. De entree bedraagt 5,Hopelijk tot ziens op zaterdagavond a.s. om 20.30 uur. C.V. de Durdraaiers Uitslag Pnt. St. Max 8-6-’86 J. Smolders 1,6, 10, 11, 21, 24, 25; A. West- beest 2, 15; W. de Laat 3, 5; J. v. Haaren 4; L. v.d. Branden 7; H. Schepens 8, 9, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 23; J. de Wit 17; P. v. Herck 19. Vrijdag 20 juni inmanden voor Orleans Vrijdag 20 juni inmanden jonge duiven voor Baarle Nassau A.s. dinsdag inmanden voor St. Vincent in Oisterwijk. Reeds meer dan 10 jaar is het ophalen van oud papier een wekelijkse bezigheid voor de leder van drumband en Harmonie Prinses Juliana We hebben tijden gekend van hoge opbreng sten, maar ook prijzen die het nagenoeg on mogelijk maakten om nog iets te verdienen Sinds enkele maanden is momenteel de prijs weer erg slecht. Aangezien Moergestel in al die jaren flink i: gegroeid, gaat er ook steeds meer tijd zitten ir het verzamelen van het klaar gezette ouc papier. Zonder de medewerking van de Moergestelst bevolking die ons door het opsparen van pa pier ons een broodnodige financiële hulp ver schaffen is het onmogelijk de ophaaldiens goed te blijven organiseren. Vele zaterdager moet er nu door een vijftal mensen tot 6 of uur ’s avonds worden gewerkt, terwijl ze tocl om ongeveer 9 uur ’s morgens beginnen. Hoe kunt u ons helpen? - Zorg ervoor dat er geen hout, tempex, plast! en etensresten tussen het papier zitten. Di brengt voor ons veel extra werk met zich me en voor u is het net zo makkelijk dit in de af valcontainer te gooien. Het is voor ons erg belangrijk ’zuiver’ papie te kunnen aanbieden, daar anders belangrijl gekort wordt op de verkoopprijs. - Wanneer u lege dozen hebt die u mee wil ge ven, zouden wij graag zien dat die kapot wer den gescheurd, zodat die veel minder plaats in nemen op de ophaalwagen en in de container Ook dit werkt veel voordeliger voor ons e mogelijk kunnen we hiermee weer een uurtj tijd winnen. - Handig zou het zijn als u indien mogelijk ur papier bundelt. Het voordeel hiervan is dat he veel sneller is op te pakken en ook dat we nie het risico lopen dat er papier wegwaait, ws voor iedereen een doorin het oog is. Er is on veel aan gelegen dat niet door het ophalen va oud papier er overal flarden papier rondslingt ren. Help ons ook uw buurt schoon te houder - Nog een kleine tip: probeer het klaar te zette papier in de buurt een beetje te groeperen. Zt uw dozen of bundels een beetje bij elkaar zoal ook de containers voor de ophaaldienst. Wij zijn er van overtuigd dat we niet te ve< van u vragen, terwijl het voor ons van erg groot belang is. Wij kunnen niet zonder uw papier en als u ons een handje helpt, blijft het voor ons mogelijk dit werk goed te blijven doen. Donderdag 19 juni a.s. hebben we weer een bijeenkomst in het gebouw de Vereniging. Het thema in deze periode is dichtbij - fotografie. Verder verwachten we het resultaat van onze foto-sessie met enkele leden van de harmonie. Tot donderdag. Nieuws van het Jubileumcomitee Met de vakantie in zicht wil het jubileumcomi tee nog even uw aandacht vragen vóór u alle maal de welverdiende biezen gaat pakken. Want september nadert met rasse schreden en in september moet het allemaal gebeuren. En er is nog veel werk aan de winkel, niet alleen voor het comitee, maar ook voor allen die de harmonie een warm hart toedragen. Allegorische Optocht Daar valt enorm veel aan te organiseren. Veel verenigingen en individuelen hebben hun me dewerking toegezegd, maar het wordt nu wel deze toezegging te concretiseren. Met andere woorden het comitee wil nu wel graag weten wat ze in de optocht willen uitbeelden. Op kor te termijn zullen ze dan ook daarover worden benaderd, want een goede organisatie vraag nu eenmaal veel tijd. Hebt u uzelf nog niet opge geven, maar hebt u wel een idee: wacht dan niet langer en meldt u bij het optochtcomitee! Als mogelijke stimulans: er zijn prachtige geldprijzen in de wacht te slepen. Kindermiddag De kindermiddag op woensdag 10 september belooft ook een grote happening te worden. Alle kinderen van de basisschool hebben in middels een kleurplaat gekregen, ook de kin deren die niet in Moergestel op school zijn. De uitslag wordt op de kindermiddag bekend ge maakt en voor de winnaars of winnaressen zijn er ook mooie prijzen. Wat er verder allemaal gaat gebeuren blijft voorlopig een verrassing. Bejaardenmiddag Ook de bejaarden zullen in de feestweek goed aan hun trekken komen. Natuurlijk zijn ze welkom bij alle evenementen en hebben we zelfs hoge verwachtingen van hen bij de allego rische optocht. Maar dinsdagmiddag hopen we ze in groten getale te treffen in Den Boo gaard, waar hen een gezellige middag te wach ten staat. Over het programma zullen ze te zij ner tijd uitvoerig worden geïnformeerd. Voor de genoemde aktiviteiten staan de vol gende commissies garant: Optochtcommissie: voorz. J. Vernooy, tel. 1715; Kindermiddagcommissie: voorz. Wim Rijnen, tel. 1869; Bejaardenmiddagcommis- sie: Eddy Hurkmans, tel. 2135. <D Raadpleeg altijd eerst deze ka- "q lender voor u data vaststelt van O door uw vereniging te organi- seren evenementen. De (volle dige) kalender ligt ter inzage op gemeentehuis en bij Ad moergestel Nouwens, Huysackerstraat 15. 20 juni: Bondsbeker senioren K.E.H.V. De Rietvoorn van 19.00-21.00 uur (visplaats wordt nog nader bekend gemaakt). 22 juni: Open dag E.H.B.O. op het St. Jansplein en in Den Boogaard, 13.00 uur. 28 juni: K.E.H.V. De Rietvoorn Corpscon cours in Gilze 14-16 uur. 28 juni: Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur. 29 juni: K.E.H.V. De Rietvoorn wisselbeker junioren 9-11 uur in het Blekven. 29 juni: Frühshoppen i.v.m. het 12’/2 jarig be staan van buurtvereniging ’De Heivelden’ in ’n tent nabij de molen. 30 juni: Uitzending Moergestel TV. Jeugdkoningsvissen Onder ideale weersomstandigheden werd er af gelopen zondag om de jeugdkoningsbeker ge vist. Met de zon en de wind in de rug werd er om 9.00 gestart met de strijd. Er werd sportief en met inzet gevist en de vangsten waren over het algemeen prima. Menig seniorlid keek met ontzag naar de jeugd die het lukte zoveel vis te vangen. Toen om 11.00 uur de wedstrijd voor bij was kon het rekenen en tellen beginnen. Er waren 189 stuks vis gevangen met een totale lengte van 2347 cm. De eerste tien van deze dag waren: 1. en koning Mark Kogels 2. Crisje v.d. Aken 3. Frank v. Gisbergen 4. Pieter Jan Fonken 5. Maikel v. Ras 6. Stefan v.d. Heuvel 7. Werner v. Ras 8. Albert Broeren 9. Frans v.d. Donk 10. Will Wolfs 34 st. 381 cm. 22 st. 289 cm. 19 st. 244 cm. 17 st. 221 cm. 16 st. 190 cm. 12 st. 167 cm. 13 st. 141 cm. 9 st. 124 cm. 9 st. 113 cm. 9 st. 102 cm. De grootste vis die er vandaag gevangen werd was 21 cm en het was Maikel v. Ras die hem verschalkte. Tot slot nodigen wij jullie weer allemaal uit voor het volgende concours dat op zondag 29 juni gehouden wordt. Dan gaat de wedstrijd om de jeugdwisselbeker.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 7