p 6.75 6.95 s s n »Pu!fl 31s.0"b 311 $e UllgS' Geslaagd Bij P.L.M. Photofinishing - Moergestel lopen vakfotografen een beroepsrisico minder Evenementenweekend Udenhout in Touw Swinging Soul Machine 795 IS 8 Slijterij - Wijndomein In den Korenmaaier' BEKENDMAKING 95 tl GEMEENTE MOERGESTEL SPECIALE VOORJAARS C9 15.95 Si tevens ideaal als asperge-begeleiders evenementen Vruchten op brandewijn, zelf ingemaakt, dubbel lekker!!! Inniaakbrandewijn Gorters nu Sc Bols jonge jenever nu 17.95 Dujardin vieuxnu 17.95 Coebergh bessen 1 liter nu 14.95 nW^3 9909 W x INA 6 PAGINA 7 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG4JUNI1986 nu van 8.70 voor 433-1 Zaterdag a.s. in ’t Draaiboompje Foto van links naar rechts: Peter Tjeersema (Kodak vertegenwoordiger), Harry Hoffmans, Wil van Haaren, Jan Habraken en Louis v.d. Meydenberg. Het is bekend dat een vakfotograaf over het algemeen veel tijd en geld investeert in z’n op namen. Hij kiest met zorg de beste camera en perfecte film en verwacht van de mensen die z’n filmmateriaal verwerken terecht een bij drage in het behalen van een optimaal eindre sultaat. Moergestel, 29 mei 1986. Vandaag werd bij P.L.M. Photofinishing in Moergestel het Kodak Triplot symbool overhandigd door Kodak vertegenwoordiger Peter Tjeerdsma. Eigenaar Louis van de Meydenberg nam het Triplot symbool in ontvangst, waarmee P.L.M. officieel is opgenomen in het Kodak Triplot kwaliteitscontrole netwerk. Dankzij de unieke samenwerking binnen het Kodak Triplot-systeem kan de vakfoto graaf er zeker van zijn dat P.L.M. een constante kwaliteit aflevert. Uitgangspunt is een regelmatige kwaliteitsbeoordeling en begeleiding door Kodak van het afwerkingsproces. Wekelijks worden contrölestrips via het Technet computer systeem gemeten en beoordeeld. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kol lege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen aan: 1. D.J.A. Rijnen, Kloosterlaan 23 te Moergestel, tot het bouwen van een carport, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3230, plaat selijk bekend Kloosterlaan 23; 2. Gebr. Janssen B.V., Vooskerbos 42 te Moergestel, tot het verbouwen van een café- restaurant en tot het bouwen van een erfafscheiding, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4208, plaatselijk bekend Sint Jans- plein 3. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 6 juni 1986 geduren de 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij het Kollege van Burgemeester en wethouders van deze gemeente. Moergestel, 4 juni 1986. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, A.P.A. de Rouw. 7 juni: Koningsvissen voor senioren in het Blekven 19.00-21.00 uur. 14 juni: Regiodansen in Den Boogaard 20.30 uur. Aan de Sociale Academie te Eindhoven slaag de onze dorpsgenoot Wil Oerlemans. Pro ficiat! Roussillon Villages Caramany de 'Grand Cru’ van de streek en een absolute topper van 7.60 voor van 7.95 voor leprogramma ontwikkeld dat bijdraagt aan de kwaliteit bij de afwerking van kleurendiafilms (procédé E-6), kleurennegatieffilms (procédé C-41) en bij het maken van kleurvergrotingen (procédé EP-2). Het kwaliteitsprogramma behoort tot de com pleetste en meest geavanceerde uit de geschie denis van de kleurenfotografie. Het programma is gebaseerd op Technet, de Kodak computer die op kwaliteit let. Deelne mende vaklaboratoria zullen herkenbaar zijn aan het z.g. Triplot symbool. Wat is Triplot? Triplot symboliseert in feite de grafische kleu- renzeshoek, waarbinnen zich de ontwikke- <D Raadpleeg altijd eerst deze ka- lender voor u data vaststelt van <D door uw vereniging te organi- seren evenementen. De (volle dige) kalender ligt ter inzage op het gemeentehuis en bij Ad moergestel Nouwens, Huysackerstraat 15. 71 moerges' lingstolerantie van een vaklaboratorium af speelt. Alle factoren die invloed kunnen heb ben op de kwaliteit van het eindresultaat wor den binnen een Tri-linear-Plot (Triplot) gra fiek zichtbaar gemaakt. Alle vaklaboratoria die het Triplot symbool voeren, gebruiken Ko dak grondstoffen en staan onder geregelde kwaliteitscontrole van de Kodak Technet com puter. Zij hebben bovendien bewezen aan de normen van constantheid te voldoen. Als blijkt dat een laboratorium niet meer aan de kwaliteitsnormen voor vakafwerking voldoet, wordt de toestemming voor het gebruik van het Triplot symbool in de uitingen van dat va klaboratorium ingetrokken en komt naams vermelding in de kodak advertenties te ver vallen. Week-in-week-uit wordt het afwerkingsproces door Kodak zelf begeleid. Het Kodak Triplot symbool geeft dus de zekerheid, dat de afwer king van Kodak films zich in goede handen be vindt. Wat is Technet? Technet staat voor ’Technical Assistance Net work’ een computer systeem dat door toepas sing van ’quality management software’ in staat is de kwaliteit van het afwerkingsproces waterdicht onder controle te houden. Elk aan Triplot deelnemend vaklaboratorium heeft zich verplicht om minstens éénmaal per twee weken via een Technet data-transfer ge gevens over verwerking van Kodak contro- lestroken te verstrekken. Beschikt het deelnemend Triplot lab niet over eigen Technet meetapparatuur, dan worden de betreffende controlestroken naar Kodak op gestuurd, waarna deze door Kodak worden ge meten en beoordeeld. Daarnaast hebben deel nemende Triplot laboratoria zich verplicht ten minste éénmaal per kwartaal door Kodak ver strekt testmateriaal te verwerken en zullen bij een aantal deelnemèrs anonieme zgn blindtests worden verricht. Alle deelnemende Triplot laboratoria krijgen éénmaal per kwartaal een overzicht van de ei gen resultaten. Uit deze Triplot grafieken kan worden afgele zen hoe hoog het vaklab scoort op een kwali- teitsschaal. Bij kwaliteitsafwijking buiten de toleranties zal het vaklaboratorium vanzelfsprekend on- middelijk worden gewaarschuwd en zullen aanpassingen in de afwerking door Kodak ex perts worden geadviseerd. Welke vaklaboratoria werken met Triplot? Kodak zal via o.a. advertenties in de vakbla den (’Professionele Fotografie’, ’Foto’, ’Foto- prof’, ’Adformatie’, ’Fotovisie’ en ’Fotohan- del’) laten weten bij welke vaklaboratoria fo tografen een beroepsrisico minder lopen en zich hebben geschaard onder de Triplot deel nemers. Een van de meest populaire groepen uit de ja- ren 60 begin 70 in ongetwijfeld de Swinging Soul Machine. Een van hun grootste (wereld)hits was de in strumentale ’Spooky’s day off’. Daar er de laatste tijd veel vraag is naar de ouwe gouwe soulstampers (kijk maar eens naar de top 100), heeft de groep hun koppen weer bij elkaar gestoken om concerten te gaan doen. Na drie maanden van repetitie is het nu zover: Swinging Soul Machine staat 3x30 minuten borg voor kwaliteitsnummers als: ’Soul finger’ ’Sweet soul music’ ’Soul man’ ’Dream te remember’ of ’Dancing in the street’ Deze nummers zorgen ervoor dat je mee moet doen met de muziek. Stil staan kijken is er niet bij, vooral de wat oudere jeugd spreekt de Swing and Soul Machine nog sterk aan. De groep bestaat uit maar liefst 12 personen, een zeldzaamheid in de Hollandse showwe- reld. Eén bezoek aan de Swinging Soul Machine be tekent dat je een volgende keer weer gaat swin gen met deze Soul Train. Beiers orkest ’Die Walddrum Musikanten’. Om helemaal in stijl te blijven worden er te vens boomzaagwedstrijden gehouden. Kaart verkoop voor deze avond bij de voorinschrijf- adressen en de Rabo-bank te Udenhout. Toe gangsbewijzen kosten 5,p.p. Zondag 9 juni Vanaf 10.00 uur gaan ongeveer 25 touwtrek- teams met elkaar in strijd om zich aan het eind van de dag Udenhout in Touw-kampioen te kunnen noemen. Tevens wordt er op deze dag parapluie- hangwedstrijden en hobbelpaardrace’s gehou den. Iedere bezoeker kan hieraan deelnemen. Van klein tot groot. Ook de kinderen die Udenhout in Touw bezoe ken komen aan bod op deze dag. ’s Middags worden er voor hen kindervoorstellingen gege ven door Gussini’s kinderfestival. Aan vangstijden 14.00 uur en 15.00 uur. Daarnaast zullen zij de hele dag genieten van een lucht kussen, zelf buttons maken, meedoen aan een kleurwedstrijd en videofilms kijken. Muzikaal wordt deze zondag omlijst door een over het terrein rondtrekkend muziek- ensemble. Ook op deze dag moet men zijn aan de v. Heeswijkstraat in Udenhout. Middels beweg wijzering worden de bezoekers naar het evene mententerrein verwezen. De toegangsprijzen voor deze dag bedragen 1voor kinderen tot en met 12 jaar en 2,voor alle overige bezoekers. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot: Theo Witlox tel. 04241-2170 of Clemens Schoonus tel. 04241-2614. Chateau Meaugarni 1984 A.CEntredeux Mers Milde, droge en geurige witte Bordeaux, gemaakt van de sauvignon-druif. Riesling Bischof 1984 Qualitatswein Mosel Een sprankelende, lichtzoete tnoezelwijn, gemaakt van 100% riesling-druiven. Chateau de la Bigotière 1984 van 8.95 voor A. C. Muscadet de Sévre Maine Gebotteld 'sur Lie’ en dat verleent hem extra frisheid De fijnste Muscadet die u zich kunt wensen9 M. Akkermans-Wolfs, Schoolstraat 18, Moergestel, Telefoon 1350 Op zaterdag 7 en zondag 8 juni wordt voor de 10e maal het sportieve/recreatieve weekend Udenhout in Touw gehouden. Wat aanvanke lijk is begonnen als een touwtrektournooi is in de loop der jaren uitgegroeid tot een voor elk wat wils weekend, waar zowel gedacht is aan de volwassen danwel de jeugdige bezoekers. Het programma met wat beknopte informatie per onderdeel ziet er als volgt uit: zaterdag 7 juni: 13.00 uur een mini-playbackshow. Deze wordt gehouden in de feesttent op het marktterrein aan de v. Heeswijkstraat. In de pauze’s zullen er optredens verzorgd worden door jeugdcir- cus II Grigio uit Haaren. Toegangsprijs voor deze middag: 1,50 voor kinderen tot 14 jaar en 2,50 voor alle overige bezoekers. 17.00 uur wordt het startschot gegeven voor een prestatieloop over 15 km. Inschrijven kan tot en met 7 juni bij de voorinschrijfadressen of in de feesttent aan de van Heeswijkstraat. Inschrijfgeld 5,per persoon. 20.30 uur: Aan vang van een grandioze Beierse avond. De muziek wordt verzorgd door het ■- Toch weet iedereen in deze bedrijfstak dat er kwaliteitsverschillen bestaan tussen ontwikkel centrales onderling en zelfs binnen één centrale op verschillende tijdstippen. Het kwaliteitsni veau kan door factoren zoals bijvoorbeeld haast worden beïnvloed. Kodak heeft nu een revolutionair en omvangrijk kwaliteitscontro- WIJNEN: Roussillon Villages WijnDomein onze succesvolle en voordelige Villages-huiswiin van 675 voor

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 7