I CO I w I 4c Xvondvtef HwWe Bouw enorme sportaccommodatie door Moergestelse aannemer B sm ROEF! Moergestel I I s? BZA Moergestel T.T.V. Moergestel T.T.V. Moergestel Judoclub St. Jan Audacia pupillen Ponyclub F.E.V.I.O.R. ’Over Berg en Dal’ Bouw- en aannemersbedrijf Gebr. Janssen te Moergestel Nieuwe formatie met Moergestelse inbreng V i rederij x/oot wii 'jana' schoPlSXe«°esTEL een I C' - W I II - i I \/njda9 i op -odat u MA 4 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 JUNI 1986 PAGINA 5 9-15 het bestuur tó 'O: Met de komst van tennishal 'De Racket Club' is Oisterwijk een prachtige sportaccommodatie rijker. De tennishal die vijf banen bevat is slechts de start van een gigantisch sportcomplex dat binnen twee jaar verwezenlijkt dient te zijn. De mogelijkheden die de sporter aangeboden worden bestrijken een groot sportgebied: - tennis (5 banen) - squash (4 banen) - racketball - tafeltennis - badminton - zwem- en whirlpool - sauna - fitness-ruimte Naast dansmuziek van James Last en Zuid- Amerikaans maakt het orkest ook Egerlander (Beierse) muziek. ’De Parelmuzikanten’ komen op zondat 6 juli naar ’Den Boogaard’ voor het kermismatinee. De tennishal, die medio augustus gereed is, zal aan tennissers van alle niveau's toegang verlenen; van A-spelertot beginnend tennisser. De recreant-tennisser (en hieronder valt 90% van de nederlandse tennissers), zal hierbij een voorname plaats innemen. Door middel van onderlinge competitie's en toernooien zal er op elk niveau gestreden kunnen worden. Dit zijn slechts de voorlopige sporten waaraan gewerkt wordt, gecompleteerd met een hotel-restaurant wat aan 70 mensen slaapgelegenheid zal bieden. Lekentournooi handbbal Roef! Programma donderdag 5 juni 1986 Heren 19.30 uur: fam. van de Loo - Heren B 20.15 uur: Hoefnagels - Deusona 21.00 uur: HSP - Heren A Een belangrijke groep binnen dit gebeuren is uiteraard de jeugd. Diverse verenigingen hebben reeds belangstelling getoond om de jeugdtraining naar de tennishal te verplaatsen. Op deze manier werken de verenigingen ieder op hun eigen manier aan de niveau-verbetering van hun jeugd. De K.N.L.T.B. als hoogste tennisorgaan, heeft in de afgelopen 6 jaar getracht de jeugd van gelijke sterkte bijeen te brengen om onder leiding van een D.T.L. (district-tennis-leraar) te laten trainen. Ie pl. Ie pl. Ie pl. 2e pl. 2e pl. 3e pl. 3e pl. 3e pl. 5-14 27-14 18- 1 2- 7 34-27 1-19 13- 5 8. De Heivelden De prijzen zijn gevallen op lotnummer: 15739, 17351, 14925, 15772. Deze prijzen zijn af te halen bij G. Antonis, Oirschotseweg 41-43 te Moergestel. Het gehele projekt wordt bouwtechnisch gerealiseerd door Uitslag Creil 25 mei 1986 J. de Wit, 1,27; W. de Laat, 2, 11, 16, 18,28, 30; L. van de Ven, 3, 5, 17, 24; H. Schepens, 4, 6, 7, 8, 20, 29, 33; H. van de Wouw, 9; J. van Haaren, 10; L. van de Branden R, 12, 26; J. Smolders, 13, 15, 21, 22, 23, 25; L. van de Branden K, 14, 34; L. Heeffer, 19, 31; P. van Herck, 32. De competitie zit er weer op en de finales wa ren weer spannend zoals elk jaar: Einduitslag: 1. F.C. De Brouwer 2. De Goofys 3. De Vurhaai 4. De Oostelvoortjes 5. Estudiantes 6. D.M.G. 7. De Gezwiene Waai Behaalde in Berkel Enschot op zondag 1 juni 8 staandaards: Pieter van lersel Barbara Erven Vanessa Boon Sandra Boogaers Wendy Smits Kees van Eieren Sabine de Laat Bart de Laat sr. Het seizoen is weer bijna afgelopen (tot en met maandag 7 juli zijn er trainingen voor de seni oren en tot en met vrijdag 12 juli voor de juni oren). Door een verhuizing en overstap naar de senioren zijn er nog twee plaatsjes vrij bij de junioren. De junioren zullen vanaf 30 au gustus (aanvang seizoen ’86-’87) getraind wor den door de hr. H. Druyts. Ook bij de senioren kunnen we weer enkele le den aannemen, aangezien we het volgende sei zoen ook op woensdagavond de beschikking over de zaal hebben. Wie interesse heeft kan op maandag of vrijdagavond vrijblijvend ko men kijken. Gezien het beperkt aantal plaat singsmogelijkheden geldt hier ook: wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Nadere inlich tingen kunt u verkrijgen bij Jos Denissen. De Stappert 8, tel.: 2318. Onze leden willen wij er alvast op attenderen (ook de junioren) dat we onze ledenvergadering op dinsdag 1 juli a.s. in De Schouw hebben. Aanvang 19.30 uur. Re serveer deze avond. Uitslagen honkbal, softbal en peanutbal 28 mei: Ducks - Roef! 31 mei: Mulo - Roef! PHB Orioles - Roef! PSB Twins - Roef! JHB Roef! - All Stars SB 1 Roef! - HBS peanuts 1 juni: Roef! - Twins SB 2 Roef! - Gemert HB Wedstrijden: 4 juni 19.30 uur Nuenen 2 - Roef! SB 1 7 juni: 11.00 uur Roef! - Jeka PSB 14.00 uur Stuos - Roef! HB 8 juni: 11.00 uur Roef! - Jeka JHB 11.00 uur Block Wings - Roef! SB 1 11.00 uur Kickers - Roef! SB 2 Jan de Laat (niet op foto) en Dion Schepens maken deel uit van het orkest ’De Parelmuzi kanten’ uit Oisterwijk o.l.v. Peter van Esch. Het orkest geeft ’n presentatieconcert op zon dag 8 juni om 14.00 uur in De Weyenbergh te Oisterwijk. Bekerwedstrijden JTL In verband met de te spelen halve finales van de JTL bekerwedstrijden op 6 juni a.s. kan de training voor junioren niet doorgaan. Er zijn 8 teams doorgedrongen tot de halve finale. D.w.z. 4 teams in de ‘/z finale ABC beker en 4 teams in de Vi finale DEFG beker. In de voorrondes hebben 2 teams van Moer gestel meegespeeld. Het le team is uitgescha keld, maar het 2e team (L.v.d. Dussen en J.v. Elderen) zitten in de halve finale voor de ABC beker. A.s. vrijdag 6 juni zullen die 8 teams af komstig uit de regio Tilburg hun wedstrijden spelen in de vereniging aan de Postelstraat. De wedstrijden beginnen om 18.30 uur. Er zal gespeeld worden op 4 tafels. Wij wensen alle deelnemers, maar in het bijzonder ons 2e team veel succes. Publiek is van harte welkom. 6 juni a.s. geen training voor Junioren. ■v- I T^deIflflrs Uitslagen pupillen toernooien zat. 31 mei: Audacia Dl behaalde een tweede plaats bij Sarto. Ook een tweede plaats voor de El en voor de F2 een vierde plaats. Audacia E2 behaalde een derde plaats op haar thuistoernooi. Alles bij elkaar toch weer mooie uitslagen, dit was het einde van de competitie en toernooien voor seizoen 1985/1986. Sportmiddag voor alle F pupillen i Zaterdag 7 juni a.s. is er weer de jaarlijkse sportmiddag voor alle F pupillen. Aanvang 14.00 uur achter de kantine. Alle F pupillen worden om 13.30 uur op het voetbalveld verwacht voor nadere uitleg. Wil- I len ook alle medewerkers om 13.30 uur aanwe zig zijn. P.S. De werkploeg wordt om 10.00 uur ver- I wacht om het parcours mee uit te zetten. Opgave nieuwe F pupillen Ouders, nu is er weer gelegenheid om uw zoontje op te geven als lid van Audacia. Voor al in de leertijd van 6 tot 8 jaar zijn er nog en- kele plaatsen vrij in de F2. Opgaven kan bij N. Oerlemans, pater Helmerplein 22. Op 1 juni werd door ons deelgenomen aan het ponyconcours te Riel. De volgende resultaten werden behaald: Afdelingsdressuur: F.E.V.I.O.R. 1 KI. L 7de prijs F.E.V.I.O.R. 2 KI. L 6e prijs F.E.V.I.O.R. viertal KI. L 2de prijs Individuele dressuur: Theo van Delft met Irene (B-B) 1ste prijs Geertje Roefs met Woldberg’s A. (C-B) 2de prijs Hanneke Roefs met Kabouterhoeve C. (D-Ll) 2de prijs Arianne Wolfs met Vlekkie (D-Ll) 3de prijs Liesbeth Ketelaars met Otello (D-B) 5de prijs Charlotte van Spaendonck met Rochim (D-B) 5de prijs Ponyspelen: Theo van Delft met Irene 1ste prijs Geertje Roefs met Woldberg’s A. 5de prijs Met springen behaalde Debbie Donkers met Constans in Cat. (D-B) de 8ste prijs.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 5