O GO "Geslaagd!” dusGazelle ligSvoet V.V. Draaiboompje kampioen Audacia-nieuws L.R. FEVIOR H.S.V. ’De Rietvoorn’ smROEF! Moergestel W3 Belangrijke punten voor de deelnemers aan de Wandelavondvierdaagse 1986 f 89,95 R gs gs tg I 1 A - de”geslaagde”fiets: altijd kwaliteit prima service vele modellen, /'maten en kleuren. Laat je vakkundig adviseren. Kom gauw langs bij: HENK SCHEPENS PS. GEFELICITEERD! F f i "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 28 MEI 1986 SINA 8 PAGINA 9 ,/J y f.i 20- 5 14-10 0-11 15-20 16- 6 18- 3 1 Uitslagen Roef! honk- en softbal zaterdag 24 mei: - honkbal pup.: Roef! - Ducks: - softbal pup.: Roef! - HBS: - softbal sen. 1: Roef! - Cardinals: zondag 25 mei: - softbal sen. 2: Roef! - Jeka 2: - honkbal jun.: Roef! - Kickers: - honkbal sen.: Venlo - Roef!: Wedstrijden zaterdag 31 mei: 11.00 uur: honkbal pup. Mulo - Roef! 11.00 uur: Peanuts Roef! - HBS 10.00 uur: softbal pup. Orioles - Roef! honkbal jun. Twins - Roef! 10.00 uur: softbal sen. 1 Roef! - Allstars zondag 1 juni: 13.00 uur: softbal sen. 2 Roef! - Twins 2 16.00 uur: honkbal sen. Roef! - Gemert woensdag 4 juni: 19.30 uur: softbal sen.l Nuenen 2 - Roef! Nu kan men zich opgeven voor de wandel- avondvierdaagse van 3 t/m 6 juni. Inschrijf- adresssen zijn: Krijtestraat 17, Griete Veldeke 6, Kerckackerstraat 7, De Hoefkens 7, P. v.d. Boogaardtstraat 19. De starttijden zijn dinsdag t/m donderdag tus sen 18.00 en 19.00 uur; vóór 18.00 uur mag niet gestart worden. De start is elke avond va naf het St. Jansplein. Op vrijdag 6 juni loopt de drumband de hele 5 km-route. De Drumband vertrekt vanaf het St. Jansplein om 18.15 uur. Diegene die er achter aan wil lo pen, moeten dus deze starttijd in acht nemen. Vlotte pump in wit en zwart leder Industrieweg 13, Moergestel, Tel. 04243-1867. GAZELLE fietsen njden op VREDESTEIN banden Donderdagavond, 15 mei was een belangrijke voetbalavond voor onze club. Na kampioen te zijn geweest in het seizoen ’82-’83 was er voor ons weer een mogelijkheid om nummer een te worden van de ’regio’ competitie. Wij moesten deze avond van Trappof winnen, wat wij dan ook waarmaakten na een enerve rende wedstrijd. We wonnen met 2-1, maar we waren er nog niet, Trappof kon nog gelijk ko men met ons, als deze de 3 inhaalwedstrijden zouden winnen, er zou dan een beslissings wedstrijd komen. Maar zover zou het niet ko men: le Pinksterdag tijdens ons verblijf in Echt (Limburg) waar we aan een toernooi meededen; waar wij overigens een goede 3e X^I Foto gemaakt tijdens een eerdere Avondvierdaagse. Ook deze foto is terug te vinden in het boek ’10 jaar Moergestel-Nieuws in vogelvlucht!’. plaats behaalden, kregen wij te horen dat Trappof met 1-0 van V. Dal 1 verloren en wij ons zo kampioen mochten en konden noemen van de ’regio’ competitie ’85-’86. Een goed resultaat uiteraard dar de bovenste 5 ploegen aan elkaar gewaagd waren. Dit alles is een resultaat van de sportieve inzet van onze voetballers en zeker niet te vergeten onze sponsors; café 't Draaiboompje en gebr. van de Zanden. P.S. De druk bezochte receptie is al achter de rug, waar natuurlijk de bloemen en champag ne niet ontbraken. Dit alles leuk verzorgd door Sjaan van het Draaiboompje. TWEEWIELERSPECIALIST Oisterwijkseweg 19-21 - Moergestel Telefoon 04243 - 1282 Kerkstraat 21, Oisterwijk, telefoon 04242 - 17326 ’O wat is het toch fijn’ Iets organiseren en dan nadien horen zeggen, ’het is af', en in alle opzichten geslaagd, geeft aan de organisatoren een prettig en tevreden gevoel. De concourscommissie van H.S.V. 'De Rietvoorn' mag zich in deze gevoelens verheu gen want het eerste concours van dit seizoen, de wedstrijd op zout water om de T-H beker was inderdaad een in alle opzichten geslaagde visdag. In een gezellige en sportieve sfeer werd door 23 deelnemers getracht om vanaf de sportvissers- boot ’De Zwerver’ een maaltje platvis aan de Schelde te ontfutselen. Zoals gebruikelijk ging dat gedurende de eerste 3 uur van de visdag in de vorm van een wedstrijd, n.l. het concours van de T-H beker. Na drie uur vissen waren er drie deelnemers met elk dertien stuks platvis. Te weten, Wim de Kruyf, Rinus Smits en Go- ris Kogels. De mogelijkheid dat er nog iemand was met meer dan dertien stuks werd even over het hoofd gezien, zodat een verlenging van de wedstrijd voor deze drie deelnemers voor de hand lag. De bescheiden vraag van Jan van El- deren of hij met zeventien stuks in het ontke tende geweld van ’de groten’, nog tot de kans hebbers behoorden, maakte dat het even stil werd. Een stilte, deels voortkomend uit schaamte omdat aan die mogelijkheid niet was gedacht, maar evenzeer natuurlijk uit respect voor de prestatie, want met zeventien stuks stond Jan dik aan de leiding en werd daarmee winnaar van de T-H beker 1986. Dat Jan van Elderen het eerste concours van dit seizoen zou winnen lag niet direct als moge lijkheid nummer 1 voor de hand. Dat Jan van Elderen (Jantje) is dan welliswaar een van de meest trouwe deelnemers aan de concoursen van de Rietvoorn, maar zeker niet de man die er om bekend staat regelmatig be kers en dergelijke in de wacht te slepen. Een reden te meer hem met het behalen van dit suc ces te feliciteren. Er zijn overigens tekenen die erop wijzen dat het winnen van de T-H beker niet als een toe valstreffer beschouwd mag worden. Op de eerste plaats is Jantje van Elderen, in alle be scheidenheid, zelf van mening dat er dit jaar rekening met hem gehouden dient te worden. En ondanks dat Jan in blakende gezondheid verkeert, en gewoon recht van lijf en leden is, dient er volgens de voorzitter van de Rietvoorn voor gewaarschuwd te worden dat Jantje van Elderen dit jaar definitief doorbreekt. Wat dat precies wil zeggen is nog niet helemaal duide lijk maar dat het niets is, mag als vaststaand worden aangenomen. Tot slot nog de vermelding van de prestaties van de twee deelnemende jeugdleden, te we ten, Albert Boeren en Christje van de Aker jr. Zij wisten tijdens het concours met respectie velijk acht en zeven stuks hun eveneens deelne mende vaders dik te verslaan. Of dat een prestatie van formaat is wil ik graag in het midden laten. Dat de Rietvoorn mag terugzien op een zeer geslaagd concours mag onder meer blijken uit het meerendeel door een van de deelnemers uit volle borst gezongen lied, ’O, wat is het toch fijn, hier op de Schelde te zijn’. Namens nog 22 deelnemers zeg ik hem dat graag na een deelnemer Op 2e Pinksterdag ging onze vereniging naar Schijndel om deel te nemen aan het concours hippique, dat aldaar was georganiseerd. Dat de stijgende lijn voor wat de vorm betreft er is, bewijzen wel het groter aantal individuele prijswinnaars, alsmede het feit, dat de achttal len een betere klassering verwierven. Hieronder de uitslagen: achttal klasse M 5e pr.; achttal klasse L 2e pr.; Willie van de Ven met Marko (L2) le pr.; Ardi Rijnen met Adelaide (B2) le pr.; Dries Roefs met Patróne (L2) 3e pr.; Henk de Cort met Amusant (B2) 4e pr.; Angelique Wolfs met Ziendadaa (B2) 5e pr.; Wilma Burgers met Va- lentijn (L2) 6e pr.; Jan Burgers met Abel (LI) 6e pr. Op 8 juli a.s., aanvang 13.00 uur, zullen op de oefenterreinen van de ponyclub de onderlinge dressuurwedstrijden worden gehouden. Audacia-pupillen Programma pupillen: zaterdag 31 mei Audacia Dl gaan op toernooi bij SARTO, ver trek 10.00 uur. Audacia D2 zijn vrij. Audacia D3 zijn vrij. Audacia El gaan op toernooi bij sarto, vertrek 10.00 uur. Audacia E2 spelen thuis toernooi, aanvang 11.00 uur. Audacia F1 zijn vrij. Audacia F2 gaan op toernooi bij SARTO, ver trek 11.00 uur. Programma pupillen: zondag 1 juni Audacia El gaan op toernooi in Oirschot, ver trek 13.00 uur. Zijn er pupillen die niet mee kunnen op toer nooi, dan afzeggen bij N. Oerlemans. Opgeven nieuwe F. pupillen Ouders, wij zijn aan het einde van ons voetbal seizoen. Nu moeten wij ons richten op het nieuwe voetbalseizoen 1986/1987. Zijn er jon gens van 6 tot 8 jaar die graag willen gaan voetballen; geef die nu dan op, er zijn nog en kele plaatsen vrij in de F2. Wacht niet tot na de vakantie want dan is er weer een wachtlijst. Opgeven kan bij N. Oerlemans, Pater Helmer- plein 22.- Nog te spelen toernooien: junioren 31 mei: Cl naar Oirschot V, aanvang 10.25 uur, vertrek 9.25 uur. 1 juni: Nieuwe Al naar Uno-Animo, aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur. 7 juni: Al naar Oirschot V, aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur. Nu is het de tijd om je aan te melden voor het voetbalseizoen 1986-1987. Jongens in de leef tijdscategorie 12 t/m 18 jaar kunnen zich mel den bij C. Van Gisbergen, Huysackerstraat 10. Graag een recente pasfoto meebrengen Vanaf het seizoen 1986/1987 zijn de pasfoto’s 2 jaar geldig De KNVB eist een aanpassing met recente pasfoto’s en juiste legitimatie- kaart. Via het Audacia clubblad kunnen de ouders zien of een van hun kinderen een nieu we pasfoto moet laten maken. ’Graag zo spoe dig mogelijk’. De wandelavondvierdaagse wordt georgani seerd onder auspiciën van de N.B.W.B. met goedkeuringsnummer 60486A4D. De Stichting wenst elke deelnemer een zeer fij ne en gezellige avondvierdaagse en veel mooi weer. Voor meer informatie kunt u bellen 2207. De Stichting Wandelavond vierdaagse Moergestel (div. restanten voor de halve prijs) Openingstijden: —^SCHOENEN— Maandag t/m Donderdag de hele dag open tot 18.00 uur Vr ijdag de hele dag open tot 20.00 uur Zaterdag de hele dag open tot 16.00 uur De 10 en 15 km-wandelaars worden op vrijdag afgehaald vanaf de speelplaats van de Bos- zichtschool aan de Bosstraat. De harmonie zal zich daar verzamelen en om 20.00 uur vertrek ken door het dorp naar het St. Jansplein. Wandelaars die hier achteraan willen lopen, moeten zelf hun starttijd bepalen. De 15-km wandelaars mogen daarom op vrij dag reeds om 17.30 uur vertrekken (dit geldt dus alleen voor de 15-km wandelaars!). De Stichting verzoekt verder iedereen van het volgende goede nota te nemen. - Elke deelnemer moet elke avond zijn inschrij- vingsbewijs laten zien, z’n startkaart ophalen en af laten stempelen. - Iedereen wordt verzocht de aanwijzingen van de politie of brigadiers op te volgen. - Honden moeten aangelijnd blijven. - Papier e.d. in de prullenbakken of zelf bewa ren tot men weer thuis is; dus niet zo maar weg gooien. - Elke deelnemer is W.A. verzekerd. - De E.H.B.O. zorgt voor de eventuele eerste hulp. - Kinderen onder de 10 jaar mogen niet zonder begeleiding meelopen. - De Stichting zal het zeer op prijs stellen, wan neer de deelnemers die reeds een medaille heb ben, deze op vrijdag ook dragen. - Elke avond kan men op het plein frites, ijs of ’n drankje kopen en op vrijdag is er de moge lijkheid om bloemen te kopen. ''J.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 9