’THE SWINGING SOUL MACHINE B P; F DONKERS J. SMITS Tuincentrum 'De Paardebloem' Ze zijn er weer!! 'I a BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL M eu belstof f eerderij w Zaterdag 7 junï a.s. 12’ Entree: f 7,50 Tot ziens in den Draai! Tilburgseweg 6 - 5066 BV Moergestel - Tel. 04243-2345 Ra MOERGESTEL AUTOBEDRIJF s- Grote sortering: perkplanten graszoden, potgrond, compost, mestkorrels, zwerfkeien, vijverfolie, enz. Ook op zondag staan wij weer voor u klaar 12 Personen verzorgen voor u een swingend optreden van maar liefst 3 x 30 minuten! Hild 1 Moergestel Do< de 12 V Kijk zelf maar bij... 0 Ook weer verse gerookte w w OB 9^9 ®B MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 28 MEI 1986 PAGINA 12 WC 432-1 1. 2. 3. d. 432 2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. KRIJTESTRAAT 46 - (medio '86 Schoolstraat 60) - TELEFOON 1110 4 1 k De Burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 4a van de Woonwagenwet ter openbare kennis, dat met ingang van 26 mei 1986 geduren de 1 maand voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Sociale Zaken en Welzijn, ter inzage ligt het Ontwerp-Woonwagenplan 1986-1990. Gedurende bovenbedoelde termijn van 1 maand kan beroep ingesteld worden tegen het Ontwerp-Woonwagenplan 1986-1990 bij Provinciale Staten van Noord-Brabant, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. Moergestel, 21 mei 1986. De Burgemeester voornoemd, J.B.S. Ter Veer. Uitg Inle Hei De pla; kor len’ hop Sto Dit keli HET ADRES VOOR: reparatie en onderhoud, alle merken, ook schade-reparaties en expertise van schade's. APK-keurstation, ook lichte bedrijfswagens Lid BOVAG Pre Me ger eig< Zo wee mei spe ’nj bev noc Dal lan; mu zetl mei de laai Eer al e Vee ver; dap rol van de en c fel De ven zon kos tuss 198 nie Dat stal Oirschotseweg 26a Moergestel Telefoon 04243 - 1497 a. b. c. herstoffering in leder en meubelstof gespecialiseerd in kapitonneerwerk polyether in alle soorten en maten echte lederen poefs ruime sortering meubelstoffen vrijblijvende prijsopgave Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen aan: C.M. de Kort, De Werft 16 te Moergestel, tot het bouwen van een schansmuur, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2625 ge deeltelijk, plaatselijk bekend De Werft 16; J.A. Nefs, Ruymheuvel 8 te Moergestel, tot het uitbreiden van een woonhuis, op her perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummer 2397, plaat selijk bekend Ruymheuvel 8; Katholiek Schoolbestuur van Moergestel, p/a De Scheerman 2 te Moergestel, tot het verbouwen en uitbreiden van een basisschool, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3362, plaatselijk bekend Duyve- kotstraat 19; Katholiek Schoolbestuur van Moergestel, p/a De Scheerman 2 te Moergestel, tot het verbouwen en uitbreiden van een basisschool, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4234, plaatselijk bekend Bosstraat 1; Katholiek Schoolbestuur van Moergestel, p/a De Scheerman 2 te Moergestel, tot het verbouwen en uitbreiden van een basisschool, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3933, plaatselijk bekend Klooster man 32; W. Wolfs, Postelstraat 20 te Moergestel, tot het verbouwen van een woonhuis, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 2272 ge deeltelijk, plaatselijk bekend Postelstraat 20; P. Kerkhof, Krijtestraat 3 te Moergestel, tot het bouwen van een garageberging, Op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 2970, plaatselijk bekend Krijtestraat 3. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 30 mei 1986 gedu rende 14 dagen voor eenieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schriftelijke bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders van deze gemeente. Moergestel, 28 mei 1986. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. Ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij op 14 mei 1986 hebben besloten: nummer 83, te verlenen aan G.C. Bierkens, Heuvelstraat 11 te Moergestel, een ver gunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundvee houderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 2866, plaatselijk bekend Heuvelstraat 11; nummer 84, te verlenen aan A. Op 't Hoog, Heikant 4a te Moergestel, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning, als bedoeld in artikel 6a van de Hin derwet voor een rundveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sektie C nummer 235, plaatselijk bekend Heikant 4a; nummer 85, te verlenen aan A.A.M. van Hest, Driehuizerweg 5 te Moergestel, een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundvee houderij en varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behoren de bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E nummer 489, plaatselijk bekend Driehuizerweg 5. De vergunningen zijn verleend onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage, en wel tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.30 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moer gestel, elke vrijdag van 17.00 tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelinge toelichting .worden verkregen. Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: de aanvrager; de betrokken adviseurs; degenen, die tegen de aanvragen om vergunning tijdig bezwaren hebben inge diend; enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is ge weest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend binnen 1 maand na dagtekening van deze kennisgeving bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen, kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beschikt. Moergestel, 28 mei 1986. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. Ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw HOLLANDSE "V Elke woensdag- en vrijdagmorgen op het St. Jans plein en maandagmiddag op de markt.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 12