L I Opening Dankviering Bejaardenreis 1986 K.V.O. B.C. de Aanstede Vurhaai Nieuws Fotogroep Moergestel Brillen Contactlenzen 4e Wandelavond- vierdaagse in Moergestel Het opgeven van peuters voor peuterspeelzaal Janneke Aphrodite9 F Buurtvereniging ”t Rootven’ jï K 1 I Ir IU p I I Receptie: van 17.00 uur tot 19.30 uur. U bent van harte welkom om ons instituut te komen bekijken. Schoolstraat 5 - Moergestel - Tel. 04243 -1474 Huidverzorgingsinstituut 'Aphrodite'opent op 24 mei a.s. te 17.00 uur haar behandelingsruimten. De opening zal verricht worden door de Edelachtbare Heer Burgemeester J.B.S. ter Veer. r. 11e Jaargang - Nr. 431 WOENSDAG 21 MEI 1986 IINA 8 M Het Bestuur Het Bestuur <Ruud<panis »i i i i Hallo meisjes en jongens Zondag 25 mei gaan we weer ons jaarlijks jeugdbadminton-toernooi houden in sporthal de Vonder. Zorg dat je om 9.00 uur allemaal aanwezig bent. Een sportieve dag toegewenst Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Gemullehoekenweg 23 Oisterwijk Tel. 04242-84899 En met het oog op de actualiteit in de brillen mode maakt men bij Ruud Panis nu plaats voor een nieuwe collectie en worden een aantal monturen zeer aantrekkelijk geprijsd! Service en advies blijven als vanouds, dus is een bezoek aan Ruud Panis aan de Gemulle- hoekenweg zeker de moeite waard. Ruud Panis Brillen/Contactlenzen gaat ver huizen. Op de Lind 35 heeft men binnenkort de ruimte om u nog beter van dienst te kunnen zijn. Meer ruimte voor optimale oogmeting, zorgvuldige adviezen en service, meer ruimte voor de contactlens-specialist en vooral meer ruimte voor de steeds actuele collecties dames, heren en kinderballen - Utrecht - Nieuwegein naar Enspijk. Hier zal U om 19.00 uur een diner worden aangeboden in recreatiecentrum ’De Rotonde’, gelegen aan een prachtig ven. 20.30 uur: Vertrek via Den Bosch - Haaren naar Moergestel, waar we om 21.30 uur hopen te arriveren. We hebben twee bussen besproken; als deze volgeboekt zijn moeten we verdere deelname in reserve houden. De kosten voor deelname is 40,per per soon; bij opgave te voldoen. Het lunchpakketje voor ’s middags moet U zelf meebrengen. Zorg ook dat U Uw Bejaardenpasje bij U hebt. Dit geeft reduktie-mogelijkheden. Via telefoonnummer 1770 (A. Jonkers) bent U op deze dag altijd te bereiken. Tot zondag 1 juni a.s. kan men zich opgeven bij één van onderstaande adressen: Mevr. D. Ketelaars, Oirschotseweg 24 Mevr. F.v.d. Loo, Oisterwijkseweg 7 Mevr. W.v.d. Wouw, Reuselhof 32 Mevr. P. Vissers, Rootven 16 Dhr. A. Jonkers, Schoolstraat 29 De Reiscommissie Ook dit jaar worden ouders weer in de gele genheid gesteld hun peuters op te geven. Een voorwaarde is wel dat hun kind tenminste de leeftijd van 2 jaar heeft bereikt. Maandagmiddag 26 mei van 13.30-15.30 uur kunt U op de speelzaal terecht. Twijfelt U nog of hebt U vragen, ook dan kunt U gerust even binne wippen. Tot 26 mei! Kringbedevaart Degene die zich opgegeven hebben voor de kringbedevaart naar Meerseldreef gelieve om 5 min. voor negen aanwezig te zijn op het St. Jansplein, zodat de bus om negen uur kan vertrekken. Natuurwandeling Op 27 mei organiseert de K.V.O. een natuur wandeling onder leiding van ’n natuurgids. We vertrekken om 19.00 uur bij Jo Beerens, Stokske 4. Avondvierdaagse Willen degene die zich opgegeven hebben om met de K.V.O. de avondvierdaagse te lopen, zich in verbinding stellen met de secretaresse tel 2376 (Jo Beerens) dit in verband met inschrijven. De wandelavondvierdaagse wordt in Moer gestel dit jaar gelopen van dinsdag 3 juni t/m vrijdag 6 juni. er zijn weer mooie routes uitgezet van 5, 10 en 15 km., de organisatie heeft ervoor gezorgd dat de routes niet over de doorgaande wegen lopen i.v.m. de veiligheid van de wandelaars. Kinderen onder de 10 jaar mogen niet zonder begeleiding meelopen. De organisatie is weer in handen van de Stich ting Wandelavondvierdaagse Moergestel en staat onder auspiciën van de N.B.W.B. met goedkeuringsnummer 60486 A4D. Men kan voor de wandelingen inschrijven in de periode van 26 mei t/m 2 juni op de volgen de adressen: Griete Veldeke 6, Kerckackerstr. 7, Krijtestr. 17, De Hoefkens 7, Past. v.d. Boogaardstr. 19, voor groepen kan men alleen inschrijven op het adres Kerckackerstr. 7. Het inschrijfgeld bedraagt 4,— p.p., op dinsdag 3 juni kan men aan de start nog in schrijven, maar het inschrijfgeld bedraagt dan 5,— p.p. Bij de inschrijving ontvangt men ’n brief waar op enkele belangrijke punten staan aangege ven. De Stichting hoopt dat het weer ’n paar gezelli ge avonden worden, en als de weergoden de wandelaars goed gezind zijn, zal dat ook wel weer lukken. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel Beste ouders, Zoals U weet, is de dankviering op zondag 25 mei a.s. om 11.30 uur in de kerk. De muziek in deze viering wordt verzorgd door Joost Nijtmans op het orgel. Het zingen met orgelbegeleiding is heel anders dan met een muziekensemble. Daarom willen wij nog eenmaal met de kinde ren repeteren op vrijdag 23 mei a.s. om 15.45 uur in de kerk. De kinderen worden door de werkgroep van de scholen afgehaald. Wilt U voor zover nodig Uw kind om 16.15 uur afhalen bij de kerk. Er zullen tijdens de viering banken gereser veerd worden. De eerste banken worden gere serveerd voor de kinderen, daarna voor alle ouders. Wij hopen op Uw aller medewerking. Werkgroep Eerste Communie Mia Erven De dagtrip zal plaatsvinden op woensdag 11 juni a.s. De deelname is mogelijk voor alle Moergestelse inwoners vanaf 65 jaar - voor echtparen als één van beiden 65 jaar is. Tevens voor invaliden, indien ze zichzelf redelijk kun nen redden. Programma: 8.45 uur: Vertrek per touringcar vanaf het St. Jansplein. Via Den Bosch - Utrecht - Maarssen naar de Loosdrechtse plassen. Een prachtig stuk water en natuurgebied. Hierdoor zullen we met de bussen een rondrit maken. 10.30 uur: Koffie met appelgebak in Trefcen trum ’Ottenhome’ te Loosdrecht, gelegen aan de Loosdrechtse plassen met een prachtig uit zicht op dit water. 11.30 uur: Vertrek. We gaan via Hilversum - Bussum - Weesp naar Amsterdam. Bij goed weer een zeer mooie tocht. 13.00 uur: Aankomst bij de rondvaartboot van Rederij ’Noord-Zuid’. We maken een tocht van 1‘/z uur door de Amsterdamse grachten. Ondertussen gelegenheid om Uw meegebrachte lunchpakket op te eten. 2 kop pen koffie zullen U worden aangeboden. 14.30 uur: Rondrit met de bus door de mooiste en bekendste plekjes van Amsterdam. Tijdens de rondrit mogelijk een bezoek aan een diamantslijperij. 16.00 uur: Vertrek richting Zaanstreek. Een typische streek met eigen bouwstijl. Ook een bezoek aan de ’Zaansche Schans’; een klein openluchtmuseum. Hier zullen we 1 uur verblijven en U de gelegenheid geven om even Uw benen te strekken; als U wilt een rondwan deling te maken en een of meer musea te be zoeken. Verder krijgt U hier de gelegenheid om een aangeboden consumptie te nuttigen. Er staan stoelen en banken voldoende. VI.30 uur: Vertrek via Zaandam - Amsterdam I met het oog op de verhuizing Buurtvereniging ”t Rootven’ gaat met haar le den niet dauwtrappen maar ’dauw-fietsen’. Op 25 mei gaan we naar de kapel van de ’H.Eik’ in Oirschot. Vertrek om 08.00 uur vanaf het Wit-Gele-Kruisgebouw. Voor een lunchpakket wordt door ons ge zorgd, er gaat ook een auto mee voor de uitvallers! Graag tot zondagmorgen 25 mei, 08.00 uur. Het Bestuur I Donderdag 22 mei a.s. hebben we weer een bij eenkomst in de Vereniging om 20.00 uur. We gaan dan o.a. de foto’s en dia’s bespreken die gemaakt zijn op ons vorige uitstapje. Tot dan. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Maandag 26 mei a.s. onze halfjaarlijkse leden vergadering bij de Bosfazant, aanvang 20.30 uur. Een uitnodiging hiervoor is reeds in uw bezit. T.b.v. de avondwandelvierdaagse van 3 t/m 6 juni verzoeken wij U ons een opgave te doen hoeveel kinderen U wilt opgeven. Graag de leeftijd vermelden en voor de hoeveelste keer wordt deelgenomen. Ook vaders en/of moe ders zijn welkom om een oogje in het zeil te houden. Opgave bij Bets Hoevenaars door inlevering van de in Uw bezit zijnde strook voor 26 mei. Voor de kinderen wordt de helft van het in schrijfgeld uit de Vurhaai-kas betaald. De groten betalen het inschrijfgeld 4, helemaal.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 1