Kienen met Audacia DRAAGBARE T.V. Persoonlijke bilj artkampioenschappen Politiebureau aan de Kloosterlaan heropend Vormsel Jo-jo-wedstrijd geslaagd Fotogroep Moergestel Postzegelnieuws Opstal-avond Poppenkast Gemeenteraads vergadering Het Strijps Kamerkoor in het Oude Kerkje De Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden Eerste Communie 1986 Dokter E. van Delft afwezig van 15 t/m 18 april Vrijdag 11 april a.s. om 20.30 uur in de kantine aan de Molenstraat HOOFDPRIJS: Uw kopje koffie staat weer klaar! feS a.s. Zaterdag in ’t Draaiboompje 11e Jaargang - Nr. 425 WOENSDAG 9 APRIL 1986 GINA 8 I Voor spoedgevallen neemt waar Dokter P. TERWINDT TELEFOON 04243 - 1204 In verband met de jaarlijkse nascholingscursus is Maandag 14 april is er weer een gemeente raadsvergadering om 19.00 uur in het gemeen tehuis. Op de agenda o.a. het afscheid van de raadsle den die niet meer terugkeren in de nieuwe raad. Donderdag 10 april om 20.00 uur komen we weer bij elkaar in De Vereniging voor onze fo- toavond. We beginnen aan de tweede periode: lucht en landschap. En een afspraak voor een foto-uitstapje. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Buurtvereniging ’De Oistelvoirtjes’ organi seert op zaterdag 19 april een Poppenkast voorstelling voor alle kinderen van 3 t/m 6 jaar in Den Boogaard. De voorstelling wordt gegeven door Poppen kast ’De Ploeg’ en heet ’Hannes en de Pro fessor’. Aanvang: 14.30 uur. Duur: 1 uur. Entree: 1,Hierbij is inbegrepen een traktatie. Tot ziens bij Hannes! Op zondag 13 april zal het Strijps Kamerkoor in samenwerking met Els Althuizen op blok fluit een koffieconcert verzorgen in het Oude Kerkje te Middelbeers. Het Strijps Kamerkoor werd in 1959 opgericht en staat sinds 1978 onder leiding van Louis Buskens. Hij studeerde evenals Els Althuizen aan het Brabants Conservatorium te Tilburg. Op het programma staat uitsluitend 20e eeuws werk. De muziek uit deze tijd bezit een veel heid aan stijlen en leverde ook vele, vaal ge durfde experimenten op. Afwisselend zal er worden gemusiceert door koor en soliste. Plaats: Het Oude Kerkje. Aanvang: 12.00 uur. Entree: 2,50 p.p. Beste ouders, Over 3 weken is het alweer zover dat de kinde ren hun Eerste Communie gaan doen. Aangezien de tijd dringt verzoeken wij alle ou ders om hun kinderen naar de kerk te sturen in verband met het repeteren. We repeteren niet alleen de liedjes maar de ge hele viering van zondag 27 april, waarin de kinderen mogen lezen en zingen. In de vieringen mogen alle kinderen iets doen, daardoor is het noodzakelijk dat ze allemaal aanwezig zijn op vrijdag 11-4, vrijdag 18-4 en vrijdag 25-4. We beginnen iets eerder dan was gepland, we verwachten de kinderen van de groep van 9.30 uur om 18.15 uur in de kerk tot 19.00 uur, om 19.00 uur de groep van 11.30 tot 19.45 uur. Als uw kind niet komt opdagen, kunnen wij hun geen taak toebedelen. We verwachten dus iedereen. Met vriendelijke groeten en tot vrijdag 11-4. Werkgroep Eerste Communie Mia Erven P.S. Ouders, denken jullie aan de laatste ou deravond van woensdag 16 april om 20.00 uur in Den Boogaard? Er is in de afgelopen maanden in 4 poules gestreden en dit resulteerde in de navolgende finalepartijen voor 12 april: 20.00 uur: finale D-poule B. Oerlemans - H. op ’t Hoog 20.45 uur: finale C-poule C. Persoons - P. Weiberts 21.30 uur: finale B-poule G. v. Loon - E. van Elderen 22.15 uur: finale A-poule W. Rijnen - M. Derksen Hierna zal omstreeks 23.00 uur Burgemeester J. ter Veer de diverse prijzen uitreiken. Kom dus 12 april om 20.00 uur naar ’t Draai boompje voor een avond vooral sportieve bil- jartstrijd in een mooie entourage en de gebruikelijke gezelligheid. ’n Dertigtal kinderen namen afgelopen vrijdag deel aan de door de buurtverenigingen ’Gezwie- ne Waai’ en De Vurhaai’ georganiseerde jo-jo- wedstrijden. ’t Was een gezellige gebeurtenis daar in de sporthal en na ’n half uur duurzaam jo-jo’en waren er liefst 13 kandidaten over die door het maken van vrijwillige figuren zouden gaan strijden om de eerste prijzen. De uitslagen waren als volgt: ’Gezwiene Waai’: le en kampioen: Rogier van Elderen; 2. Erwin Sterke en 3. Bionda Alfonso. ’De Vurhaai’: le en kampioen: Sjors Smits; 2. Sonja van Tuijl; 3. Maudy Oerlemans. Op vrijdag 16 mei om 19 uur wordt aan kinde ren het sacrament van het vormsel toegediend. Het is de vrijdag voor Pinksteren, het feest van de H. Geest. Ouders en kinderen, die de scholen bezoeken en zitten in groep 8, worden uitgenodigd voor de voorbereiding van dit fijne gebeuren. Op maandag 14 en maandag 28 april worden ouders en kinderen verwacht in Den Boo gaard, om met elkaar te spreken over de le vensfase, waarin deze kinderen zijn gekomen en over de betekenis van het vormsel voor deze kinderen. Deze avonden beginnen telkens om kwart voor acht en duren tot half tien. Ook zal op de plaatselijke scholen aandacht besteed worden aan het vormsel in de kateche- selessen. Op de avonden in den Boogaard is gelegenheid om kinderen over het vormsel op te geven. Ou ders en kinderen: van harte welkom! 8 april: Zomerpostzegels: een serie van vier postzegels met bijslag en een postzegelboekje. ’Antieke meetinstrumenten’ is het thema van de zomerpostzegels. De waarden van de zegels zijn: 50 20, 60 25, 65 25 en 70+30 cent. Woensdag 2 april ‘s middags om 14.30 uur werd het totaal verbouwde postbureau van de Rijkspolitie te Moergestel officieel heropend. Dat gebeurde onder andere in het bijzijn van de districtscommandant, postcommandant H. van den Honing en het college van B. en W. van Moergestel. Het gebouw aan de Kloosterlaan heeft zowel in- als extern een flin ke opknapbeurt gekregen en werd volledig aan de eisen van deze tijd aangepast. Ter afsluiting van het danslesseizoen houden wij onze jaarlijkse ’Opstal-avond’ op vrijdag 25 april a.s. in ’Den Boogaard’ te Moergestel. Wat gaat er allemaal gebeuren op deze avond? Ziehier het programma: 1. Kampioenschappen om de titel ’Danspaar 1986’ in de categorieën Ballroom en Latin- brons. Hieraan nemen deel de kandidaten, die op 2 febr. jl. met ’ster’ geslaagd zijn voor hun certificaat ’Brons’. 2. Test voor de Senioren om het certificaat ’Oude Dansen’ en ’Ballroom’. 3. Test voor de groep 25 ers in de categorie ’Ballroom’. 4. Test voor de cursisten van ’Rock and Roll’. 5. Show-danspaar ’Ballroom’ (u weet wel: de dansen met de sierlijke rokjes) 5. Demonstratie van het Formatieteam ’Ami- citia’. 7. Optreden van een ’Bandparodist’. 8. Bekendmaking van de ’Dansparen 1986’ van ’Ballroom’ en ’Latin’. Zoals u ziet wordt het een zeer gevarieerde avond vol show en strijdende dansparen. En voor degenen die van dansen houden, gele genheid om ook gezellig samen te dansen. Maar u weet: zo’n avond zonder belangstelling en supporters voor de strijdende paren kan niet geslaagd genoemd worden. Daarom nodi gen wij u uit om de testende paren te komen aanmoedigen en tevens te genieten van de shows. Want u weet: dansen is plezier voor twee en het is en blijft een leuke bezigheid. Noteer dus alvast de datum 25 april a.s. en wij hopen u op deze avond te mogen begroeten. Tot dan met dansgroeten van de Organisatie De Nederlandse Vereniging voor Slechthoren den Afdeling Tilburg en Omstreken komt bij een op: donderdagavond 17 april 1986 om 20.00 uur. Op deze avond zal de heer K. v.d. Hurk uitleg en demonstratie geven van de vele technische hulpmiddelen voor slechthorenden (lichtbal - lichtwekker i.v.m. het niet tijdig kunnen waar nemen van telefoon, bel en wekker). Iedereen is op deze avond van harte welkom zowel leden als niet leden. Wilt u iets meer weten van onze vereniging dan kunt u terecht bij één der aanwezige bestuursleden. Er wordt gebruik gemaakt van de ringleiding en de overhead-projector. Plaats: Rode Kruisgebouw, Leonard van Ve- chelstraat 2 Tilburg. Voor nadere informatie nè 18.00 uur tel. 013-675059 of 013-332374. Nadat bekend is geworden dat het team van het Stokske zich kampioen ’85-’86 mag noe men, is de strijd om de persoonlijke kampi oenschappen alweer in een zo ver gevorderd stadium dat zaterdag 12 april a.s. hiervan al weer de diverse finalepartijen worden gespeeld. Daarom ook roepen we jong én oud op 12 april om 20.00 uur in ’t Draaiboompje te komen kijken. Voor deze gelegenheid wordt het biljart in de grote zaal geplaatst zodat zo veel mogelijk biljartliefhebbers de verrichtin gen van zijn of haar favoriet kunnen komen gadeslaan. Het is een reden te meer om te komen kijken als men weet hoe enthousiast de mensen waren die een aantal jaren geleden in ’t Draaiboomp je naar de finale zijn gaan kijken en weten wat een mooi schouwspel het biljarten kan opleveren. 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 1