g c B.C. De Aanstede Eerste Communie Dank Collecte Hartstichting Wij doen onze Eerste Communie Moergestelse Jaarmarkt Bingo voor alle ouderen vanaf 55 jaar Nationale kollecte kinderbescherming ’Twee geloven in één huis’ Strand- en rekreatiebad ’Staalbergven’ Jo-jo-wedstrijd! tl w I ;ina 12 ?.-ï 'S 11e Jaargang - Nr. 424 WOENSDAG 2 APRIL 1986 B.C. De Aanstede ’s Herto- foto: van links naar rechts, en van boven naar beneden: team 2. kl. A. Carola van Dijk - An gela de Laat, leidster - Diny van Berkel - Boris van Berkel - Jorg Verbart - Ingrid van der Wiel - Bas van Berkel. De kampioenen kregen van hun sponsor Groen te hal Crisje, bloemen aangeboden. Badminton club De Aanstede heeft vrijdag 21 maart het jeugdcompetitieseizoen 1985-1986 afgesloten met een le plaats voor team Twee en een 5e plaats voor team Een in de klasse pu- Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel -.'i; Nieuwe vorm van seizoenkaarten 1986. Nadat er vele jaren geen wijzing werd gebracht in het model en het systeem van de seizoen kaarten voor Strand- en Rekreatiebad ’Staal bergven’, is er thans een situatie ontstaan die niet meer gehandhaafd kan worden. Sommige houders(-sters) van een seizoenkaart zijn nog nauwelijks herkenbaar waardoor kontrole van de kaarten weinig zin meer heeft. Wij willen el kaar recht in de ogen kunnen kijken en liefst in de goede ogen. Daarom starten wij met een nieuw model sei zoenkaart en vragen wij U om nieuwe duidelij ke pasfoto’s. Voor de volgende seizoenen kan de kaart dan nog 2 maal met een jaarzegel verlengd worden. U behoeft dus dan nog maar 1 maal per 3 jaren nieuwe pasfoto’s te laten maken. Om de procedure bij het afhalen en betalen van de kaarten te bespoedigen verzoeken wij u thuis naam en adres op de seizoen kaart in te vullen. De prijs is niet verhoogd en bedraagd van 14 april t/m 7 mei 1986: voor gezinnen: (ouders kinderen tot 16 jaar en inwonende kinderen boven 16 jaar die dagonderwijs volgen) 107,-. Kinderen tot 16 jaar: 35,75. Volwassenen: 57,25. Evenals vorig jaar kan men ook dit jaar weer met bijbetaling van 1,voor kinderen en 2,voor volwassenen (per uur) gebruik maken van het overdekte zwembad ’De Leye’. Deze regeling geldt van 8 mei tot en met 31 au gustus 1986, met uitzondering van de periode 13 juli t/m 24 augustus 1986. De voorverkoop voor Moergestel vindt weer plaats op het gemeentehuis periode: 14 t/m 29 april 1986. De formulieren voor het aanvragen van een seizoenkaart worden in de week van 7 april huis aan huis bezorgd. Beste dorpsgenoten, Dat we een gastvrij dorp zijn wisten we al, maar we zijn ook gul. Landelijk gezien staan we hoog genoteerd als het voor een goed doel is. Laten we dat in de week van 14 tot en met 20 april weer zien als een van onze dorpsgenoten aan de deur komt met de collectebus van de Nederlandse Hartstichting. U weet 't: ’Laat Uw hart spreken!’ Zeker voor de mensen met een ziek hart die hard hulp nodig hebben. Als iemand een hartoperatie heeft gehad en na 9 dagen het ziekenhuis kan verlaten, zeggen we: ’Wat kunnen ze tegenwoordig veel’. Maar daar is heel wat voor nodig, onderzoek, appa ratuur, gespecialiseerde mensen etc. en dat kost enorm veel geld. Daarom vraagt de Hartstichting Uw hulp in de vorm van Uw goe de gaven in de collecte bus. We hopen zelf deze hulp nooit nodig te hebben maar als het nodig is zijn we er HARTstikke blij mee. Dus beste mensen geef wat U kunt in die week en we helpen weer heel veel mensen. Alvast hartelijk bedankt namens de Hartstich ting Marijke Russ, Tijn van Brunschot pillen A. van 11 tot 15 jaar. Van harte profici at voor beide teams. Zondag 23-3 gaf UVO ’80 een jeugdbadmin- ton toernooi in sporthal de Vonder, ook daar haalde team Twee een eerste plaats, en team Een een vijfde plaats in Poule A. Het mini team behaalde tweede plaats in Poule B. In team Twee was wel Bas van Berkel vervan gen door Rogier van Elderen. Ook deze teams van harte proficiat. Op zondag 27 april 1986 doen wij onze Eerste Communie. Dan gaan we er helemaal bij ho ren. Op deze dag zijn er 2 vieringen. 9.30 uur Ester Albers Frouke Albers Yvonne Antonis Sandra Claassen Jeroen van Herck Thijs van den Heuvel Cindy op ’t Hoog Miranda Kastelijns Jörgen van Kasteren Monique van korven Sabine de Laat Geoffrey Nouws Jacques Pellis Pieter Roosen Bij de viering van de Goede week zijn er heel wat mensen in onze parochie aktief geweest. Ons gemengd koor is zowat dagelijks in touw geweest en hoe! De koster heeft samen met zijn vrouw hard gewerkt, er waren misdienaars en acolythen, er waren lectoren en collectan ten! Niemand ontbrak op het appèl! Mensen van de MOV-groep en vele medewerkers en medewerksters hebben zorg gedragen voor de vastenaktie. Aan ieder, die hoe dan ook aktief was in de parochie: heel hartelijk dank! Zoals vorige week aangekondigd zullen a.s. vrijdag de eerste jo-jo-kampioenschappen worden gehouden in sporthal ’De Vonder’ voor de jeugdige leden van de buurtverenigin gen ’Gezwiene Waai’ en 'De Vurhaai’. Vanaf 17.45 uur kan de jeugd zich in laten schrijven voor dit evenement dat zal duren van 18.00 tot 19.00 uur. Zorg wel voor zuivere gymschoenen en (uiter aard) je jo-jo! Onder de bovenstaande titel zou ik graag een gespreksgroep willen starten. Een gespreks groep die bedoeld is voor ouders met kinderen in het voortgezet onderwijs. Ouders die zich herkennen in een uitspraak als: ’We hebben het geloof helaas niet door kunnen geven’. Ou ders die van hun kinderen te horen krijgen: ’Ik geloof wel in iets maar dat doe ik op mijn ma nier, daar heb ik jullie kerk helemaal niet voor nodig’. Ouders die geïnteresseerd zijn, worden bij deze uitgenodigd voor een drietal avonden, name lijk op woensdag 23 april, 14 mei en 11 juni, telkens van 20.00-21.45 uur. Opgave kan ge schieden op de pastorie (tel. 1340), U krijgt dan nog nader bericht. Gemikt wordt op een groepsgrootte van 8 A 10 personen. Uitgangspunt voor onze gesprekken zal een boek van J. Nieuwenhuis zijn: ’Twee geloven in één huis’ - het geloof vd. tussengeneratie; Ambo/Baarn, 1983. Maar ook uw éigen erva ringen met geloofsopvoeding, zullen ter sprake komen. - Van harte welkom! Met vriendelijke groeten, Arno Drissen (pasto raal werker) In de week van 7 t/m 13 april 1986 organiseert de Stichting voor de 26e maal de Nationale Kollekte Kinderbescherming. Deze kollekte doet een beroep op iedereen die kinderen een warm hart toedraagt. Het gaat hierbij om kinderen in Nederland die opgroeien in de ongeveer 150 tehuizen van de kinderbescherming of begeleid worden door een voogdij- of gezinsvoogdij-instelling. Dat zijn er meer dan 30.000. De bijdrage aan Sakor komt altijd op de juiste plaats. Dat is gegarandeerd, temeer daar de Stichting Sakor onderworpen is aan de bepa lingen en de controle van het Centraal Archief voor het Inzamelwezen. Helpt mee om onze jeugd te helpen. Geven is immers kinderspel! Giro: 40 40 40 t.n.v. Sakor genbosch. Comité: Nationale kollekte kinderbescher ming Moergestel; Jet Marien, Annie Roefs, Marian van Gils, Fie de Koning. Beste ouders, 1. Uw kinderen kennen de liedjes al zo goed, dat we kunnen starten met de begeleiding van het muziek-ensemble. In overleg met deze groep hebben we besloten om 4 data vast te zetten en wel telkens op vrijdag 4-11-18-25 april om 18.30 uur voor de groep van 9.30 uur. Om 19.00 uur voor de groep van 11.30 uur. Deze repetities zijn in de kerk. Om de viering ook voor U ouders een verrassing te laten blij ven, verzoeken wij U om tijdens het repeteren niet in de kerk te blijven. 2. De laatste twee voorbereidingen voor de kinderen zijn op maandag 7 en maandag 14 april in Den Boogaard. Telkens om 16.00 uur. 3. Alle kinderen en zo mogelijk hun ouders worden in de gelegenheid gesteld om op dins dag 8 april om 19.00 uur in de Aula van de Graaf van Urselschool versieringen te komen maken voor de kerk. 4. Nu Uw kind op het punt staat de tweede stap te doen in zijn of haar geloofsleven, wil len wij met hun nog even stilstaan bij hun eerste stap. Wij nodigen U en Uw kinderen van harte uit voor een doopviering op zondag 13 april a.s. om 13.30 uur in de kerk. Uw kind mag voor de baby iets leuks maken: b.v. een versje of teke ning, enz. 5. De laatste ouderavond is op woensdag 16 april om 20.00 uur in Den Boogaard. Op deze avond nemen we onder meer de praktische punten door. 6. Zou U, als Uw kind een doopkaars heeft, deze in willen leveren met naam (b.v. aan elastiekje) voor Maandag 7 april tussen 16.30 en 18.30 uur, bij Mia Erven, Raamackerstraat 4. De doopkaars kunnen we sfeervol gebrui ken tijdens de vieringen. Na afloop krijgen de kinderen uiteraard de kaars weer terug. Mocht U onverhoopt geen doopkaars hebben, dan graag een witte kaars (niet te dun). Met vriendelijke groeten werkgroep Eerste Communie, Mia Erven, tel. 1186. Marleen Roosen Mariska van Rooy Femke Rijnen Henk Rijnen Ivo Salvetti Marjan Smits Sander Smits Jan Timmermans Maarten Traa Twan Verhoeven Patrick Vervoort Ingeborg Vriens Joris Wagenmakers Peter Wouters Edwin van der Wouw Sebastiaan van der Wouw Jan van der Zanden 11.30 uur Linda Becx Marjan Boom Pascal Bruurs Manon Dominicus Anouk Doornen Liesbeth Dijckmans Ilse van Gansen Janneke Goris Maarten Hooftman Dirk van lersel Wieneke de Laat Jaimy van der Loo Ilse Mensink Gilles van de Meydenberg Bas Meyer Doris Mutsaerts Noortje van Roessel Güntwin Romijn Rob van der Sanden Chiel Scherders Janneke van der Schoot Martijn Tekath Wendy Timmermans Simon van de Vrande Inge Vugts Chantal van der Wiel Sjak van Alphen Onopgemerkt voor sommigen of juist opval lend voor anderen zijn de verenigingen, belan genorganisaties of middenstanders van Moer gestel. Al jaren zijn ook zij op de Moergestelse Jaarmarkt vertegenvoordigd. De organisatie probeert door en met hen de Jaarmarkt meer een Moergestels vertegenwoordigend karakter te geven. Alle instanties, verenigingen etc. van Moer gestel krijgen van de organsatie de gelegenheid om hun wensen, zaken, ideeën of mededelin gen aan de Jaarmarkt bekend te maken. Zij weten zeker dat eenieder hen een warm hart toedraagt en hun inzet op de Jaarmarkt gaarne wil belonen. Loopt u dus hun kraam niet zomaar voorbij. Mocht u ook geïnteresseerd zijn voor wat be treft een plaats op de Moergestelse Jaarmarkt dan kunt u zich wenden tot onze marktmeester C.v.Dijk, Pr. Irenestraat 5, tel: 04243-2414. Graag zien wij u deelnemen aan de Moer gestelse Jaarmarkt tegemoet tekenend met de vriendelijke groeten. Org. cv de Dorst vlegels Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Op woensdag 9 april 1986 zal de voorlaatste Bingoavond van het seizoen gehouden worden. Deze zal zoals gewoonlijk plaats vinden in de rekreatiezaal van de Reuselhof. Aanvang 19.30 uur (Half acht) Tegen een kleine inleg zijn er wederom nuttige prijzen te verdienen. Een kop koffie staat er voor U klaar.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 1