Hoeveel eieren? f Truckers voor Afrika Wie durft? Fietstoertochten vanuit Oirschot Vurhaai-nieuws voor klein en groot Eerste tegellegging voor fietspad naar Tilburg Oisterwijkse Zwem Polo Club K BI 'i 'o. K Rw <s$' "MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 26 MAART 1986 (Ook bestuursleden insturen s.v.p.) Woensdag 12 maart werd ‘s middags de eerste tegel gelegd voor de fietspad naar Tilburg. Wethouder van Gils onthulde bij die ge legenheid een plaquette die zal worden ingemetseld ter hoogte van het viadukt aan de Tilburgseweg. Bijgaande foto’s geven een indruk van deze gebeurtenis. Naam Leeftijd: Van 0 t/m 12 jaar: Van 13 t/m 25 jaar: Van 26 t/m 85 jaar: Kruisje zetten achte de juiste leeftijd. In de maanden mei en juni organiseert SV ROEF! een leken-handbaltournooi waaraan iedereen boven de 16 jaar kan deelnemen. Dit tournooi is dé mogelijkheid om op een leu- Op 2e Paasdag, 31 maart a.s., wordt de inmid dels traditioneel geworden Stoelentocht verre den. Deze Stoelentocht mag zich reeds vele ja- ren verheugen in een grote belangstelling van de vele toerders die regelmatig, individueel of in groepsverband, aan fietstoertochten deelne men. De Stoelentocht is een vrije toertocht van 100 km over rustige wegen, georganiseerd door R. en Tc. de Pedaleur. Gelijktijdig bestaat de mogelijkheid in te schrijven voor een tocht van 40 km. Inschrijving is mogelijk voor de 100 km tocht tussen 08.00 en 09.00 uur. Voor de 40 km tocht tot 10.00 uur. Inschrijven bij café Geor ge Willems, Rijkesluisstraat 12 te Oirschot. Voor eventuele informatie 04997-73017 of 04997-73203. Attentie Hierbij een kort en belangrijk schrijven over de komende ontwikkelingen betreffende de ac tie Truckers voor Afrika (TASC). De bus is er, dat wil zeggen dat John Küpers (Touringcarondernemer uit Hilvarenbeek) een tourwagen beschikbaar heeft gesteld om alvast te beginnen. Nou het geld en de middelen nog om deze wa gen te betalen en gereed maken voor gebruik. Om u een goede en duidelijke voorlichting te geven over TASC en alles wat ermee samen hangt nodigen wij u uit om op vrijdag 4 april om 20.00 uur aanwezig te zijn in de voorzaal van ’Den Boogaard’. Op deze avond krijgt u een korte uiteenzetting, videobeelden uit Soe dan, mogelijkheid voor suggesties en om vra gen te stellen. Er komen chauffeus die het eerste konvooi hebben meegemaakt, en er wordt verteld wat er moet gebeuren. Wij ho pen op u te mogen rekenen. Hartelijke groet, Jos Damen ke manier kennis te maken met Roef! en met de handbalsport. De wedstrijden worden gespeeld op een vijftal donderdagavonden op de verharde handbalvelden bij het Roef!-club gebouw. Er wordt zowel een dames- als een herentournooi gehouden. Er worden géén eisen gesteld aan het niveau, dus ook mensen die nog nooit hebben gehand bald kunnen meedoen. De enige voorwaarde is dat er per team maximaal 3 aktieve handbal lers mogen worden opgesteld. Opgave, zowel per team als individueel, is mo gelijk bij: Harry Reyrink, Vossenhoorn 9, tel. 2328; Franky v. Boxtel, de Aanstede 16, tel. 3103; Ines Lapien, De Hoefkens 26, tel. 2190; Harrie de Leyer, Vrijthof 20, Hilvarenbeek, tel. 04255-1315. De deelname is kosteloos, dus doe allemaal mee! sv Roef! afd. handbal Algemeen Tijdens de Paasvakantie worden geen OZC- trainingen gegeven. De trainingen zullen stil liggen van zondag 30 maart tot en met zondag 6 april. Waterpolo Uitslagen: Heren 1 - Dokkelaers 1 4-9 Adsp. J. - TRB/res 9-6 Aanstaande zaterdag vinden geen waterpolo- wedstrijden plaats. deelden gaan wij dit jaar weer paaseieren zoe ken met alle kleine en grote mensen van onze buurtvereniging. lederen is welkom, dus ook de kinderen boven 12 jaar en alle volwassenen. Allemaal mogen ze mee komen zoeken. De Paashaas is al de gehele week druk bezig ge weest met de voorbereidingen, het belooft dus weer erg leuk te worden! De vorige week hebben al veel deelnemers zich opgegeven, maar nog niet allemaal, daarom drukken wij nogmaals het opgavestrookje hieronder af zodat je je nu nog gauw op kunt geven bij de volgende adressen; Bets Hoeve naars, Industrieweg 1 of Corrie v.d. Heuvel, Oisterwijkseweg 57. Je kunt het strookje ge woon in de brievenbus doen. Doe het nu me teen! A.s. zaterdag komen wij om 14.00 uur samen bij het braakliggend terreintje op de Oister wijkseweg, tussen Wiet en Joske Habraken, vanwaar wij gezamenlijk op pad gaan op zoek naar de Paashaas en... de paaseieren. Zorg dat je op tijd bent en doe maar geen goeie kleren aan. Tot zaterdag 29 maart om 2 uur precies! Deelname is helemaal gratis! C.v.d. H. Wat een fleurig gezicht was dat met Palmzon dag: Al onze Vurhaai-kinderen met zo’n mooie, zelfgemaakte Palmpasen die zij moch ten brengen aan al de 65-plussers van onze buurt, onder de muzikale tonen van Punt Uit! En nu is het a.s. zaterdag al weer Paaszaterdag en dat betekent; paaseieren zoeken! Zoals wij vorige week al in Moergestels Nieuws mede- ff' I ,,'Z: 0 X x PAGINA 5 -^1 F

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 5