DONKERS B B DAIMYO A BR HET WEEKEND VAN DEN DRAAI in het kader van het 11-jarig bestaan van de discotheek! Auc BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING Zaterdag 5 april: GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL en als extra verrassing: Aanvang 20.30 uur Entree: f5,— MOERGESTEL AUTOBEDRIJF op veelvuldig verzoek! a eig 5 s Zondag 20 april: FRÜHSCHOPPEN m.m.V. de Egerlanderkapel 'De Stoelenmatters' uit Oirschot Aanvang 11.00 uur MO EUI EW El EUI EUI v< zaterdag 19 april: Een avondvullend optreden van DRUKWERK Aanvang 20.30 uur de Nederlandse Michael Jackson gre - "MOEF "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 19 MAART 1986 PAGINA 6 1-. 2. 2. 3. nummer 3. 422-1 422-3 422-2 SILVIO Zaterdag 19 april en zondag 20 april: Entree f 7,50 Gratis entree - MUtian 422-4 KRIJTESTRAAT 46 - (medio '86 Schoolstraat 60) - TELEFOON 1110 1 In de door de gemeenteraad vastgestelde Algemene Politie Verordening zijn in de arti kelen 13 en 16 verboden opgenomen tot het venten met goederen respektievelijk het innemen van standplaatsen. Ontheffingen van deze verboden kunnen worden verleend door het Kollege van Burge meester en Wethouders, het daartoe bevoegde orgaan. Op 18 april 1984 is door het Kollege van Burgemeester en Wethouders een zogenaam de Notitie inzake te voeren beleid ten aanzien van standplaats- en ventvergunningen vastgesteld. In die notitie waren kriteria opgenomen om aanvragen te toetsen en, naar gelang die toetsing, de vergunning te verlenen danwel te weigeren. Inmiddels is echter gebleken uit uitspraken van de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State alsmede uit adviezen van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, dat genoemde notitie niet in haar geheel houdbaar was. Op een aantal punten diende aan passing plaats te vinden. Inmiddels hebben wij op 5 februari 1986 een nieuwe Notitie inzake te voeren beleid ten aanzien van standplaats- en ventvergunningen in de gemeente Moergestel vast gesteld. Het daarin opgenomen beleid is volledig gebaseerd op motieven, ontleend aan de Openbare Orde en Verkeersveiligheid. Onderstaand wordt beknopt weergegeven het geen in de notitie is vermeld. Indienen aanvragen: aanvragen worden pas in behandeling genomen na 1 oktober, voorafgaande aan het jaar waarvoor de vergunning wordt gevraagd. Dit om zogenoemde beslaglegging van plaatsen te voorkomen. Aanvragen worden echter wel in behandeling genomen, in dien voor het dagdeel waarvoor vergunning wordt gevraagd nog ruimte is. Duur van verleende ontheffingen: ontheffingen gelden tot het einde van het kalenderjaar. Dagvergunningen worden niet verleend. Aanvragen dienen schriftelijk te worden ingezonden. Situering standplaats: als plaats voor het innemen van een standplaats is aangewezen het St. Jansplein, en dan nog slechts een zeer klein gedeelte. Dit kleine gedeelte laat slechts ruimte voor maksimaal 2 standplaatsen per dagdeel (zie verder bekendmaking). Andere plaatsen zijn kwa funktie en/of situering niet geschikt. De konkreet in te nemen standplaats wordt aangegeven middels een situering bij de ontheffing. Maksimaal te verlenen aantal ontheffingen: - standplaatsen: worden verleend voor de dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag, zowel voor de morgen als middag. Daarnaast wordt er één standplaats verleend voor een cafetaria voor de dinsdag-, woensdag-, donderdag-, vrijdag- en zaterdagavond alsmede de zondagmiddag en - avond. - venten: ontheffingen worden verleend voor de dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag, voor de morgen of middag. Voor de avonden worden geen ontheffingen verleend. Een ontheffing geldt voor: - de morgen van 08.00 uur tot 12.00 uur; - de middag van 12.00 uur tot 18.00 uur; - de avond van 18.00 uur tot 24.00 uur. Per tijdvak worden maksimaal 2 ontheffingen verleend. Dit, omdat slechts een zeer klein gedeelte van het St. Jansplein daadwerkelijk geschikt is gebruikt te worden voor het innemen van een standplaats. Het overgrote gedeelte van het plein is op basis van verkeerstechnische gronden niet geschikt. Tijdelijke ontheffingen worden slechts verleend bij bijzondere gelegenheden, zoals avondvierdaagse, kermis e.d. Met bovenstaande bekendmaking hopen wij u enige duidelijkheid te hebben verschaft bij het gevoerde beleid ten aanzien van standplaats- danwel ventvergunningen. Moergestel, 19 maart 1986. Burgemeester en Wethouders van Moergestel. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw De Burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 februari 1986 heeft besloten te verklaren, dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor een gebied gelegen aan weerszijden van de Tilburg- seweg, vanaf de omleidingsweg T.31 tot aan de Heistraat, zoals op de bij het besluit behorende kaart is weergegeven. Het besluit met bijlage ligt voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Moergestel, 19 maart 1986. De Burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer Moergestel, 19 maart 1986. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J.B.S. ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw Audaci: Uitslag* Oirscho Spoord Overige afgelast HET ADRES VOOR: reparatie en onderhoud, alle merken, ook schade-reparaties en expertise van schade's. APK-keurstation, ook lichte bedrijfswagens Lid BOVAG PR M MO NO LEI MO wr Uitslag* Audaci; Willem Audaci; Broekhi Audaci; S.V.G. S.V.G. Audaci: S.V.G. Dames: Prograi zaterda; Audaci; Spoord trek 9.4 Oirscho 10.15 G Vi Vi T< ■j Prograi 14.30 - 12.00 - 11.30 - 14.30 - 14.30 - 12.00 - 10.00 - 13.00 - 10.00 - Dames: aan: J.P.M. Jonkers, Kriekenakker 56 te Moergestel, tot het bouwen van een berging, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B nummer 2625 ge deeltelijk, plaatselijk bekend Kriekenakker 56; C. van Son en J. van Elderen, Kriekenakker 6 en 8 beide te Moergestel, tot het bou wen van een erfafscheiding, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sektie B nummer 2625 gedeeltelijk, plaatselijk bekend Kriekenakker 6 en 8; A.J.M van der Sande, Griete Veldeke 1 te Moergestel, tot het bouwen van een car port, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie B 2435, plaatselijk bekend Griete Veldeke 1. Onderhavige aanvragen liggen met bijbehorende bescheiden vanaf 21 maart 1986 ge durende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen genoemd voornemen schrifte lijke bezwaren indienen bij Burgemeester en Wethouders van deze gemeente. Moergestel, 19 maart 1986 Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, J.B.S. ter Veer De Sekretaris, A.P.A. de Rouw Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingeko men: een aanvrage van A.A.M. van Hest, Driehuizerweg 5 te Moergestel, om vergun-_ ning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehoude rij en varkensfokkerij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende be scheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie E nummer 489, plaatselijk bekend Driehuizerweg 5; een aanvrage van A. Op 't Hoog, Heikant 4a te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning als bedoeld in artikel 6a van de Hinderwet voor een rundveehouderij en varkensmesterij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend ge meente Moergestel, sektie C nummer 235, plaatselijk bekend Heikant 4a; een aanvrage van G.C. Bierkens, Heuvelstraat 11 te Moergestel, om vergunning in gevolge de Hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sektie A nummer 2866, plaatselijk bekend Heuvelstraat 11. Wij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen onder voorwaarden, wel ke gebruikelijk zijn voor dergelijke inrichtingen, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden tot 19 april 1986 ter gemeentesekretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kan tooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde be zwaren kunnen worden ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Kloosterlaan 32a te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Desgewenst kan een mondelin ge toelichting op de aanvragen worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen tot één week voor bovenbedoelde datum mondelinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvragen tussen het bevoegde gezag, de aanvragers en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen worden ingediend bij ons kollege, waarbij dan tevens door de indiener van het bezwaarschrift het schriftelijke verzoek kan worden gedaan om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben inge diend op de wijze als boven omschreven, en de belanghebbenden, die aantonen daar toe redelijkerwijze niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep in kunnen stellen bij de Kroon. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van de Algemene verklaring van geen bezwaar, afgegeven door het Kollege van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 21 december 1982, nummer 101.708, vergunning te verlenen 1.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 6