Onze nieuwe gemeenteraad Postduivenhouders en jagers opgelet Moergestelse Badminton kampioenschappen d.d. 16 maart 1986 Pierre Wolfs kreeg le prijs in Arti Studie Prijsvraag JV ULIANA Opkomst in Moergestel maar liefst 86%! Te koop gevraagd: BOUWGROND Tandarts N.J.W. Kamphorst is gesloten van woensdag 26 maart t/m zondag 6 april Betsy Welten Paul Gerlach WD Riky Bergman CDA Ad v/d Meijdenberg CDA Theo Mulders CDA Toon van Gils CDA Theo op 't Hoog SPM Harrie van Stiphout PGB Jos Denissen PGB Jan Vriens PGB Noud Smits PGB Brieven onder nr. 422 van dit blad 41 21 38 61 40 12 11 29 17 12 21 600 m2 J 'AGINA 11e Jaargang - Nr. 422 WOENSDAG 19 MAART 1966 I CDA PGB De politie De praktijk van J.S. Voor spoedgevallen wordt waargenomen door Tandarts J.M.A. STIEGER Telefoon 04243 - 1919 Achtereenvolgens geven we de uitslagen met per persoon het behaalde aantal stemmen Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Terugziend op deze dag kunnnen we zeggen dat het een sportieve en gezellige dag was. Voor herhaling vatbaar. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel Jan Willems Tom Tacken Peter Trommelen Maurice Ligtvoet Jos Creusen 15 21 7 2 9 Lijst Denissen... 273 st. Betsy Denissen Marion Wesel Huub van Elderen Dot Hurkmans Jac. Stroucken Ad Wortel An v/d Wouw Frans de Bresser.. 211 10 16 19 4 7 1 5 WD332 stem men Paul Gerlach245 Joost Wagenmakers36 Bien v/d Dussen35 Hans Kahle6 Rob Damen10 Hierbij geven wij u de uitslagen van de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 19 maart en de officiëuze zetelverdeling, 'n Verdeling die weliswaar betrouwbaar is maar nog door de stemcommissie a.s. vrijdag zal moeten wor den bevestigd. In verband met de jacht op verwilderde dui ven, geldt er ingevolge de Provinciale Verorde ning, van 15 maart tot en met 31 mei 196, een ’ophokplicht’ voor postduiven, zodat uitvlie gen op of over gronden van anderen wordt verhinderd. Deze verplichting geldt niet tussen 06.00 en 08.00 uur ’s morgens, tussen 18.00 uur en een half uur na zonsondergang en op zaterdagen, zondagen en feestdagen. Heren jagers, voorstaande wil niet zeggen, dat nu de duif ’vogelvrij’ is. Wilt u op verwilderde duiven jagen, dan moet u in het bezit zijn van een vergunning c.q. opdracht ex-artikel 54 van de Jachtwet, welke is aan te vragen bij: Fauna beheer, Cobbenhagenlaan 225, Postbus 1180, Tilburg. Negen uur was erg vroeg voor diverse heren, zeker na een avondje stappen. Toch kwam alles goed op gang en het pro gramma kon ’redelijk’ op tijd afgewerkt wor den. In totaal zijn 43 badmintonners/sters de ze dag aktief bezig geweest. De resultaten van deze dag zijn: - mixed-dubbel 2e plaats: Mayke Harding, Wil Oeriemans; le plaats: Sacha Harding, Arjen Marchand. - dames-dubbel 2e plaats: Addy v. Gorp, Sa cha Harding; le plaats: Mayke Harding, Eu genie Hobbelen. - heren-dubbel 2e plaats: Arjen Marchand, Olaf Schweitz; le plaats: Tino Smetsers, Wil Oeriemans. - dames-enkel 2e plaats: L. Mentineis; le plaats: Mayke Harding. - heren-enkel 2e plaats: Tino Smetsers; le plaats: Marjan Marchand. 1165 stemmen Toon van Gils617 Theo Mulders127 Ad v/d Meijdenberg. 118 Riky Bergman Albert v/d Werf.. Jan Rijnen Harry Reijrink Carina Verhoeven Arné van Esch Riek Mallens Henk v/d Zanden Wim Ketelaars.... Jac Denissen Jac Donkers 5 9 13 2 11 17 1 3 1317 stemmen Noud Smits1032 Jan Vriens45 Harrie van Stiphout60 Jos Denissen36 Chris de Veer9 Onze dorpsgenoot Pierre Wolfs, die zich in en buiten Moergestel reeds lang een faam heeft verworven als veelzijdig amateurschilder, heeft onlangs ook landelijk een grote erken ning gekregen. Hij werd met een landschapa- quarel eerste in de Arti Studie Prijsvraag, uit geschreven door de redactie van het tijdschrift ’Met Palet en Tekenstift’. Als men weet dat in totaal 211 inzenders met gezamenlijk 625 werkstukken aan deze wedstrijd hebben deel genomen zal het duidelijk zijn dat de eerste prijs voor Pierre een niet geringe onderschei ding is. Het juryrapport licht de bekroning van Pierre’s aquarel ’Gezicht op de Maas’ als volgt toe: ’Dit werkstuk is opvallend door de eenvoud van de kleurkeuze. De compositie is hierdoor niet saai maar sfeervol geworden. Grote con trasten in kleur en toon zijn min of meer op zettelijk gemeden. De aquarel is uit kleine toetsjes opgebouwd waardoor de verflaag een beetje een ’wollig’ aanzien heeft gekregen. Desondanks geven de kleine vlekjes geen ver brokkeld of rommelig beeld. Door deze per soonlijke wijze van aquarelleren is het een le vendig en karakteristiek werkstuk geworden’. De zwart-wit foto van het bekroonde aquarel, die wij hierbij plaatsen, kan natuurlijk niet meer dan een heel flauwe indruk geven van de werkelijkheid. We hopen dat Pierre op niet al te lange termijn nog eens in Moergestel zal kunnen en willen exposeren. Want zijn werk wordt steeds meer de moeite waard om gezien te worden. In Moergestel Nieuws van vorige week hebt u kunnen lezen dat het jubileumcomité Harmo nie Prinses Juliana een vergadering heeft be legd voor de besturen van alle Moergestelse verenigingen en organisaties met het doel deze te kunnen inlichten over het programma dat is samengesteld voor de jubileumviering van de harmonie in de periode van 6 t/m 14 septem ber 1986. Deze werden daarvoor uitgenodigd per brief d.d. In het bijzonder wil het jubi leumcomité toelichting geven op de program- ma-onderdelen volksvermaak aan de Reusel en Allegorische optocht, waarvoor de medewer king van heel Moergestel gevraagd wordt. Deze vergadering vindt plaats op vrijdagavond 21 maart a.s. in zaal H. de Brouwer en vangt aan te 20.00 uur. Wat in het vorig artikel niet duidelijk naar vo ren kwam, is dat niet alleen de verenigings besturen maar alle vriendenkringen, familie- groepjes, buurtclubjes enzovoort van harte welkom zijn op deze vergadering. Het comité verwacht op z’n minst een afvaardiging van al les wat in Moergestel in verenigings- of groeps verband opereert. Elke aanwezige ontvangt gratis 3 consumpties van het comité om het feest maar alvast in te luiden. Nel de Beer10 Ankie Zuman11 Ton Hoffmans21 Jos Mulders7 Dion van Gorp9 Jo van Os1 Rinus Erven6 Kees Schoenmakers.... 6 Theo van Bavel Francine Kaal Harrie Roozen Gerard Willems Corina van Drunen Jan de Laat Piet Nagel Sjan Poppelaars Jan van Elderen3 SPM449 stemmen Theo op't Hoog341 Thea van Ogtrop29 Frans Goris12 Wil Oeriemans13 Mi.,.,

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 1