10 Jaar ’Moergestel-Nieuws’... OPGAVE LEERLINGEN BASISSCHOLEN SUPERMARKT DENISSEN Nieuwe meubelzaak in de Prinses Irenestraat Bibliotheeknieuws K.P.J. brengt blijspel in drie bedrijven Kindertoneel met Die Naemloose Speelers in de Kunstkring, Oisterwijk Oud-ijzer actie in het buitengebied Onze Elfstedenrijders. Bingo Moergestelse Avond. ■w tej KNIP UIT? 8 - 8 WOENSDAG 5 MAART 1986 Gemeenteraadsverkiezingen Met vriendelijke groeten, Het Schoolbestuur. Vandaag is het precies 10 jaar geleden dat het eerste nummer van ’Moergestel-Nieuws’ bij u in de bus viel. Wat gaan de jaren snel... en we zijn er best een beetje trots op... Nr. 420 hebt u nu voor u en zoals u ziet hebben we na 10 jaar de kop van onze krant een beetje opgepoetst. Met plezier gaan we door, op weg naar de volgende tien jaar. M. Oeriemans, uitgever. TIJD: maandag 17 maart a.s. van 5 tot 6 uur dinsdag 18 maart a.s. van 4 tot 6 uur. Op de onderstaande dagen is er gelegenheid om nieuwe leerlingen aan te melden voor de basisscholen in Moergestel. Deze inschrijving geldt voor kinderen die vóór 1 augustus 1987 vier jaar worden. Voor een vlotte afwerking is het wenselijk dat u het trouwboekje of de nodige gegevens meebrengt. Liefst 7 Moergestelnaren hebben afge lopen woensdag met sukses deelgeno men aan de 14e Elfstedentocht. Eduard v/d Loo, Jan v/d Wiel, Sjef v/d Meydenberg, Herman Coenen en Ge rard de Kort reden de 200 km met een officieel startbewijs en kregen zodoende het felbegeerde Elfstedenkruisje. Mathieu Bruus had door domme pech geen startkaart, doch reed, evenals Cees van Tilburg toch deze monsterrit onder de bekende moeilijke omstandigheden. Hulde aan deze 7 en van harte proficiat! Jan en Bets van Wijk zijn nog niet zo lang ge trouwd en zitten op dezelfde vrolijke gol flengte. Beiden zijn opgewekte figuren die barsten van energie en ook van fantasie. Gert en Nora zijn beiden nog vrijgezel, en als er niks gebeurt, zullen ze dat hun hele leven wel blijven. De familie van Wijk, en hun hele vrienden kring zijn allemaal uit het gezonde humorhout gesneden. En omdat ze dat zijn, is iedereen behulpzaam bij het plannetje dat Jan en Bets in elkaar heb ben gezet. Zelfs de buurlui Klaas en Koba doen ook nog een duit in het zakje, hoewel.... Dat dat een leuke belevenis wordt voelt U al aan, maar daarom heet de schrijver dan ook Hans van Wijngaarden. Nu al weer enige tijd geleden opende Peter van Spaandonk aan de Prinses Irenestraat (voormalige pand Groentehal Crisje) een meubelzaak onder de naam PVS Meubelen. Men kan er terecht voor zowel klassieke als moderne meubelen, matrassen enz. Ook voor het opnieuw bekleden van meube len en/of reparatie kan men voortaan op dit adres terecht. Was de zaak tot nu toe nog slechts be perkt open, vanaf deze week kan men er dagelijks terecht. De slogan: ’PVS Meubelen, wegwijzer naar beter wonen zal door de nog jonge ondernemer zeker bewaarheid gaan worden en we wensen Peter dan ook van harte sukses! Bij inlevering ontvangt u gratis het AD Alleen geldig zaterdag 8 maart a.s. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis verspreid in Moergestel PLAATS: Den Boogaard, St. Jansplein 5. Tot zondag, DIE NAEMLOOSE SPEELERS Mi' Rootven 43 - Moergestel - Telefoon 04243-2359 19 maart a.s. vinden er gemeenteraadsverkie zingen plaats. De bibliotheek zal hieraan aan dacht besteden door middel van een tentoon stelling. In de bibliotheek liggen de program ma’s van de partijen, die aan de verkiezingen meedoen, ter inzage. Tevens hangen er af fiches. Geprobeerd is ook, om naast deze informatie, boeken en ander materialen op te nemen over de onderwerpen die in de verkiezingsprogram ma’s aan de orde komen. Zo zult u dus iets vinden over het staatsbestel in Nederland, de functie van B en W en de functie van de ge meenteraad. Tot en met 19 maart a.s. ligt dit materiaal ter inzage in de bibliotheek. In navolging van de oud-ijzeractie van 1985, zal ook dit jaar weer dë ronde worden gedaan in het Moergestelse buitengebied teneinde zo veel mogelijk oud-ijzer te verzamelen om de clubkassen van landelijke Rijvereniging FEVI- OR en Ponyclub FEVIOR te ’spekken’. Het ligt in het voornemen om op zaterdag 8 maart a.s. de betreffende actie te houden. De opzet is om eenieder met tractoren en wa gens te bezoeken, zodat het evt. overtollige ij zer meteen kan worden meegenomen. Voor informatie omtrent het hierbovenver- meldde kunt u een van de hieronder genoemde personen bellen (er woont er vast een bij u in de buurt!!!): C.v. Haaren, Reedijk, tel. 1406 J. Donkers, Floraweg, tel. 1366 J.v.d. Bosch, Heizenschedijk, tel. 1566 J. Burgers Azn, Heuvelstraat, tel. 1422 A. Rijnen Azn, Oirschotseweg, tel. 1473 P. Ketelaars, Heiligenboom, tel. 1698 C. Horrevorts, Heiligenboom, tel. 1215 Het is geen probleem, indien om wat voor re den dan ook a.s. zaterdag U niet schikt. U kunt doorgaand bij de verzamelplaats (d.i. P. Ketelaars, Heiligenboom 8) uw ijzer afgeven; desnoods wordt het bij u opgehaald. Bij voorbaat dank!!! Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 - 5066 XC Moergestel - Tel. 04243-2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. \lgemeen Tante Katrijn, sjaggerijn! Zeg tante moet je.... Ja, wat moet tante Katrijn samen met oom Frederik? En wat komt Dolf Giezel eigenlijk doen? En wat is er met de deftige dame en signor Pe- tardo aan de hand? Dat weten Frutsel de Clown, Minnie en ’Klaartje met een aardje naar haar vaartje’. Jullie komen toch allemaal ook weer kijken, jongens en meisjes! Staat het al op de kalen der: zondag 9 maart a.s. om drie uur in de Kunstkring in Oisterwijk (Half drie gaat de zaal open). Het wordt een heerlijk avondje lachen ge blazen. Kom op tijd, wees er als de kippen bij. Uitvoering in ’Den Boogaard’. Aanvang 20.15 uur. Entree 5,-. Op vrijdag 7 maart, zaterdag 8 maart en op maandag 10 maart. GRATIS PROGRAMMA - - GRATIS KOP KOFFIE Voor alle ouderen vanaf 55 jaar. Op woensdag 12 maart 1986 zal de maande lijkse bingo gehouden worden. Deze zal zoals gewoonlijk plaatvinden in de Reuselhof. Aanvang 19.30 (half 8). Tegen een kleine inleg zijn er wederom prach tige prijzen te verdienen. Een kop koffie staat er voor U klaar. Een avondje uit....goed voor U....en gezellig. Wij hopen dat er op deze avond weer velen aanwezig zullen zijn. Zaterdag 22 maart zal in ’Den Boogaard’ de 2° Moergestelse Avond gehouden worden. Diege ne die nog mee willen doen moeten zich voor 7 maart opgeven op onderstaand adres. De Moergestelse Avond zal aan de Moergestel se bevolking laten zien hoe het verenigingsle ven in elkaar zit. Tevens zullen enkele verenigingen laten zien wat ze in hun mars hebben. Ook het Moergestels Talent zal op deze avond aan bod komen. Iedereen die iets kan op ’t ge bied van showbiz of volksvermaak kan zich hiervoor opgeven. Op deze avond is er een prijsvraag over iets of iemand, in of uit Moergestel. Hieraan zit een mooie radio-cassetterecorder verbonden. Het geheel zal dus op en top Moergestels zijn. Volgende week krijgt u ’t volledige program ma van deze avond in ’Moergestel nieuws’, dan zult u ook zeggen als echte Moergestelse mens: ’Daar moet ik naar toe’. Aanvang 20.00 uur (zaal open 19.30 uur). Wilt u zich opgeven doe dit voor 7 maart. Moergestelse bevolking: dit moet u zien! *Naam/Vereniging.... optreden.... duur optreden.... contactpersoon.... adres.... *doorstrepen wat niet van toepassing is. Inleveren bij: J.Wolfs, Kloosterlaan 51, 5066 AM Moergestel, tel. 1290. Dagbta? Van een on*" ver>l»«<"'e” __rMT r»i *0®r vtkech» ceBtrl ’•"X h«” training opnieuw i toen. I* ullgebroiei l groot con van de A de W»lner..£' I tleVunie. die Ju'»* 11e Jaargang - Nr. 420

Weekblad Moergestels Nieuws | 1986 | | pagina 1