COUPONS HALVE PRIJZEN Tibomo Agra Service t. f n en dijk Tevens wensen wij iedereen Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar! DAAROM: op vrijdag 20 en zaterdag 21 december COIFFURE 13 1956 foeqcmenst 4reHi(je^esda(je een Bibliotheeknieuws J. P. band Fotogroep Moergestel Rinus Denissen doctorandus Volksdansen in Moergestel Kindertoneel in de Kerstvakantie Concert in de Trappistenabdij 'DE BROUWER' Moergestel Wij gaan door met onze magazijnopruiming. Café-Restaurant Wij wensen u fijne kerstdagen en alle goeds voor 1986. pleiter Hors d'Oeuvre's: Huzarensalade: Russische eieren: HET ADRES VOOR: voersilo's, vijzels, voerkettingen, brijbakken, drink- waterinstallaties, stalinrichtingen, zowel nieuwbouw als renovatie, hogedrukreinigers, stroomaggregaten, voerwagens, mestmixers, strohakselaars, etc. OOK REPAREREN WIJ: stalinrichtingen, landbouwwerktuigen, etc. iaar m^eivfrX(st)er5 Prinses Irenestraat 5 - Moergestel Tel. 04243-2414 zv: en4i 'biana "Deitm ^Cees varrttatneren ^joep van ‘Herforst -Lees op Likpot) -Vhea^noorla^ PAGINA 19 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 18 DECEMBER 1985 Tot ziens! £4 li* Voor de aanstaande feestdagen hebben wij het genoegen u uit eigen keuken onderstaande Koude Schotels te presenteren. Kersttip: Videofilmvoordeel Vrijdag 27 december a.s. is de bibliotheek de gehele dag gesloten. Indien u maandag 23 december a.s. één of meerdere videofilms (max. 5) haalt, hoeven deze pas te worden ingeleverd op maandag 30 december 1985 (1 week later). Hiervoor wor den slechts 3 dagen gerekend, terwijl u een week de tijd hebt om de films te bekijken. Vier dagen gratis kijken dus! Wist u dat er sinds kort ook keuzelijsten video banden te koop zijn 4,50 per stuk)? Hierin zijn niet alleen de films opgenomen die in de bibliotheek aanwezig zijn, maar de lijst geeft ook een opsomming van videobanden die bij de Provinciale Bibliotheekcentrale aanwezig zijn. Deze films kunt u in de bibliotheek aan vragen. Tevens is de lijst handig om erop aan te kruisen welke films u al gezien hebt. De medewerkers van de bibliotheek wensen u prettige feestdagen en een voorspoedig 1986. a f 15,00 per persoon Koude Schotel afgegarneerd met ham en asperges, gekookte mosselen, Hollandse garnalen, paling, nieuwe haring, gerookte zalm, komkommer gevuld met zalmmousse, gevuld ei, gevulde tomaat, paté, Sardienes, zoetzuursalade. Uw reserveringen voor de komende feestdagen zien wij gaarne voor maandag 23 december 1985 persoonlijk of telefonisch tegemoet. Reserveringen voor Oud- en Nieuwjaar zien wij gaarne voor maandag 30 december 1985 tegemoet. Alvast voor iedereen Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar toegewenst door Café-Restaurant 'DE BROUWER', Rootven 11, Moergestel. a f 7,50 per persoon Koude Schotel afgegarneerd met ham en asperges, diverse rauwkostsalades, vleessoorten, gevuld ei, paté, tomaat, zoetzuur. a f 10,00 per persoon Koude Schotel afgegarneerd met ham en asperges, gekookte mosselen, Noorse garnalen, Sardienes, gevulde komkommer met zalmmousse, gevuld ei, gevulde tomaat, paté, zoetzuursalade. Sinds enkele weken zijn we gestart met de be ginnerscursus volksdansen voor volwassenen in Moergestel. We zouden graag de enthousiaste maar nog kleine groep met een aantal mensen willen uit breiden zodat we ook andere danssoorten en Zaterdag 28 december treed er in jongerencen trum NO 90 de Tilburgse band ’De J. P. band’ op. De J.P. Band bestaat uit 4 muzikanten: een zanger, zanger/gitarist solo-gitarist en een bas sist. Men kan de J.P. Band omschrijven als een ge zellige bluesgroep, maar om aan de optredens nog meer kleur te geven werd besloten om aan verwante muzieksoorten zoals blues-rock/ rock/country-rock in het repertoire op te nemen. Zaterdg 28 december Aanvang: 21.00 uur Entree: 3, Stokske 9 5066 CC Moergestel Telefoon 04243 - 1617 Rootven 7 - Moergestel - Tel. 2221 wenst iedereen gezellige feestdagen en 'n héél gelukkig 1986! Wij zijn maandag en dinsdag 23 en 24 december én 30 en 31 december open! Vrijdag 27 en zaterdag 28 december zijn we gesloten! variaties aan bod kunnen laten komen. Iedereen vanaf 18 jaar die hierin interesse heeft, is van harte welkom op deze cursus. We dansen op donderdagavond van 20.00 tot 21.30 uur in de Vereniging Postelstraat in Moergestel. De cursus omvat 25 lessen en kost 75,—. In deze cursus worden dansen aangeleerd uit ver schillende landen o.a. Roemenië, Joegoslavië, Griekenland, Amerika, Nederland. Kom ge rust ook eens een keer de kat uit de boom kij ken! Voor opgave en informatie, Ineke van Dorst tel. 076-138814. AH Donderdag 19 december om 20.00 uur komen we in de Vereniging weer bij elkaar. Op het programma staan de foto’s gemaakt bij de klompenmaker en foto’s van ballet. Ook even aandacht voor Moergestels Kreatief, waaraan twee van onze leden meedoen. iff AG :ff AG Aj: ‘ff AG '•ff AG Telefonische reserveringen onder nr. 04243-1360 In de grote kerk van de Abdij O.L.V. van Ko ningshoeve bij Tilburg wordt op 22 december een kerstconcert gegeven. Driemaal per jaar worden dergelijke concerten, waarin het christelijk geloof, Jezus geboorte, zijn lijden en verrijsenis centraal staan, gehouden. De Gregoriaanse gezangen van de Trappisten monikken worden muzikaal omlijst door amateur- en beroepsmusici, die ook het verde re programma verzorgen. Aan dit kerstconcert wordt tevens medewerking verleend door het Abdij-trio datfzijn vaste plaats in deze concer tenreeks verworven heeft. Het trio bestaat uit Nicole Haneveld-dwarsfluit, de Trappisten pa ter Nivardus-viool en Nico Haneveld-cello. Zij spelen werken van Loeillet en Haydn. De bekende sopraan Thea Vermeulen-Peek treedt op als soliste en wordt begeleid door Henk de Glas, die ook enige korte orgelwerken laat horen. De koperklanken bij dit concert zijn van fanfare St. Joachim uit de Moer, die onder leiding van Nico Haneveld werken van Schubert en Saint-Saëns vertolkt. De aanvang is 16.00 uur en het concert is vrij toegankelijk. ''ff AG de oude I Onze dorpsgenoot Rinus Denissen (Chrzn) heeft vrijdag 13 november zijn studie aan de Economische faculteit te Tilburg afgerond met het doctoraal-examen. Met zijn doctoraal- werkstuk ’Krediet-Rantsoenering op de markt voor middellange leningen’, heeft hij blijk ge geven' zelfstandig wetenschappelijk onderzoek te kunnen verrichten. Professor De Jong, die deze studie heeft begeleid, reikte de nieuwe doctorandus het diploma ’met genoegen’ uit. Wij sluiten ons graag aan. Bij de velen die Ri nus persoonlijk feliciteerden met zijn weten schappelijk succes. Hallo, alle jongens en meisjes, vriendjes en vriendinnetjes, komen jullie ook weer naar het kindertoneel? Op zaterdag 4 januari om half zeven wordt in Den Boogaard het kinderto- neelstuk: KLAARTJE MET HET AARDJE NAAR HAAR VAARTJE opgevoerd door De Naemloose Speelers. Spannend hoor! Minnie, het Indiaans circusmeisje en Frutsel de Clown komen Klaartje tegen die erg goed kan schilderen. En tante Katrijn die wil zo graag op de centjes van Klaartje passen. Hoe zal dat allemaal gaan? Dat komen jullie te weten op zaterdag 4 janua ri om half zeven in Den Boogaard. Het entree geld is 2,50 met een glaasje limonade in de pauze. Tot 4 januari in Den Boogaard om half zeven. l AG ft Z X

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 19