Sr a Vurhaai-nieuws Truckers voor Africa J. Sneeuwpop, Diessen 26 december Kerststukjes Audacia Jeugd Theaterke De Schelleboom Moergestelse tafeltennissers behalen 4 prijzen Stoplichten en parellelweg bij T-31 UW SPECIAALZAAK IN AARDAPPELEN, GROENTE EN FRUIT Heuvelstraat 16, Diessen, Telefoon 04254-2220 Rootven 5, Moergestel, Telefoon 04243-1806 Wij wensen u prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar! Krielaardappelen Aardbeien Abrikozen Ananas A, B, C Appelen Artisjokken Asperges Aubergines Avocado Bananen Bleekseldeij Bieslook Boontjes - snijbonen Broccolly Bloemkool Bramen Bosbessen Bakbananen Champignons, canterellen, oesterzwam Champignon de Paris Reuzechampignons Cherry tomaatjes Chineese kool Cocosnoten Courgettes Cranberries Cresson, tuinkers Dadels Druiven blauw of wit Gember Haricot Verts Hazelnoten Stoofperen: Bredero of Giesser Wildeman Goudreinetten Jona Gold Granny Smith Elstar Cox Orange Franse Golden Delicious Hollandse Golden Delicious Extra grote sinaasappelen (navels) Grapefruits: rood, sweetie, pomelo Citroenen Diverse soorten heerlijke Clementines Diverse soorten heerlijke meloenen Handperen: Conference en Doyenne du Cornice 4 Kastanjes Kervel Kersen Knoflook Kiwi fruit Kruiden o.a. dille, dragon Limes (citroen) Litchi Maïs Mango Meloenen, Galia, honing en Canteloupe Mierikswortel Nectarina Passief ruit Papaja Paprika's, rood, groen, geel of blauw r» Pepers rood en groen Perziken Peterselie Peultjes Pruimen Radijs Rammenas Rettich Schorseneren Sjalotten Spruitjes panklaar Sharon fruit Sla: eikeblad, rode, ijsberg, veld en frissee Ta Hoe Tijm Tomaten Vleestomaten Uien (rood) Venkel Vijgen Veldsla Walnoten Witlof PAGINA 15 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 18 DECEMBER 1985 4 GROENTEHfll CKISJE I F Zondag 22 december a.s vindt in theaterke de Schelleboom te Oisterwijk een speciaal Kerst concert plaats m.m.v. het Tilburgs Kamer koor. Aanvang 12.30 uur, entree 5,—, vrienden 2,50. In de laatste uitgave van Moergestel Nieuws in 1985 willen wij u op de hoogte brengen van de komende aktiviteiten die voor onze leden wor den georganiseerd. - 20 december: dropping - 11 januari: dansavond met Chanouk - 17 januari: snerttocht - 9-10 februari: carnavalsoptocht en dweilen - 8 maart: bowling - 23 maart: palmpasen - 30 maart: paaseieren zoeken - 20 april: natuurwandeling. Tot zover onze evenementenagenda. In de komende uitgaven van Moergestel Nieuws of door middel van een rondschrijven komen wij op de genoemde aktiviteiten terug. Houdt u alvast rekening met de bovenvermel de data. In Diessen houdt de jongerenstichting Comitee Diessen Aktief op de Tweede Kerstdag het Sneeuwpop festival. Dit popevenement, dat wordt gehouden in manege Taxandria aan de Emmerseweg, vindt dit jaar voor de vijfde maal plaats. Getracht wordt om elk jaar een zo gevarieerd mogelijk programma te bieden. Bij de samenstelling van het programma wordt vooral gekeken naar de live-prestaties van de groepen. Om half een ’s middags gaan de deuren open en een uur daarna start het volgende programma: 13.30 - 14.30 uur Gustaf Riche 15.00 - 16.15 uur Social Security 16.45 - 18.00 uur Gaga 18.30 - 19.45 The Crew 20.15 - 21.30 uur The Thought 22.00 - 24.00 uur Raymond van het Groenewoud. Zaterdag 16 november begint de voorverkoop. In de voorverkoop bedraagt de toegangsprijs 13,50: aan de zaal is dit 17,50 Evenals voorgaande jaren zal op zaterdag 21 december wederom het traditionele kerststukje aan u te koop worden aangeboden. Door zelf werkzaamheid van eigen leden hebben ze de prijs laag kunnen houden, n.l. f 4,50. Voor dit luttele bedragje steunt u de jeugd van A UDACIA op een voortreffelijke manier en u haalt tevens iets sfeervols in huis. Stuur daarom de Audacia-jeugd niet door, maar koop zo ’n fraai kerststukje. Zij (en hun begeleiders) zijn uw bijdrage zeker waard. Zaterdag j.l. zijn enkele junioren van T.T.V. Moergestel naar Hilvarenbeek gegaan om daar aan een tafeltennistoernooi deel te nemen, ge organiseerd door Hita ’79. Marie, Sjonnie, Bart, Léjan, Dirk en Toine moesten proberen de prijzen voor Moergestel in de wacht te slepen. Marie moest evenals Sjonnie 5 wedstrijden spelen, waarvan Marie er geen een kon win nen, maar in tegenstelling tot dat kon Sjonnie al zijn partijen in zijn poule winnen, zodat hij automatisch doorging naar de halve finales. Léjan verloor maar 1 wedstrijd en won de an dere drie, zodat ook deze doorging naar de halve finales. Toine won 5 partijen en verloor zijn laatste en deze ging evenals Dirk, die er ook maar 1 ver loor, naar de halve finales. De halve finales wist Moergestel zeer goed door te komen, want Dirk, Léjan, Sjonnie en Toine wonnen allemaal hun partij, zodat ze gezamelijk doorgingen naar de finale in hun eigen klasse. In de D-klasse moest Léjan de finale spelen te gen Sjonnie, omdat deze in dezelfde klasse wa ren ingedeeld. Léjan won de partij in 2 games, zodat hij winnaar werd valt het toernooi in de D-klasse. Sjonnie werd automatisch tweede. Dirk verloor zijn finale-partij evenals Toine zodat ze beide tweede werden in hun eigen klasse. Al met al een zeer fijne en goed georganiseerde dag waarbij onze penningmeester/competitie- leider H. Reinders nog even in het zonnetje werd gezet door het Hita ’79-bestuur, omdat dit zijn laatste toernooi was dat hij bij Hita ’79 had georganiseerd. Hierna wil hij zich name lijk geheel toeleggen op het tafeltennisgebeu- ren in Moergestel. Moergestel 18-12 Op het ogenblik wordt de laatste hand gelegd aan de T-31. En dan zullen we er zeer binnen kort gebruik van kunnen maken. Dit geldt eveneens voor het ’Pierewaaiers- blaoike’. Ook wij hebben geen stoplichten een- parallelweg nodig. Wat we wel hebben is ruim te voor kleine (mischien politieke?) stukjes in een carnavalske jasje. Wilt u nog wat kwijt in ons breed gelezen ’bla- oike’? Grijp nu uw kans. Kopij kunt u bezorgen uiterlijk 28 december 1985 op één van onze redaktie-adressen, Ruymheuvel 3 Moergestel. Zo gut maoktheddet’ Redaktie Pierewaaiersblaoike’ Nog even wachten Het is niet zomaar een actie, maar allereerst een stuk informatie waar het over gaat. Een plan wat om te beginnen vijf jaar gaat du ren en waarvoor heel wat voorbereidingen no dig zijn. In januari zullen we starten met enke le actie en informatiedagen waarvan u nog wel zal horen. Wij vragen chauffeurs, monteurs, en technicie maar ook trucks trailers en mate rialen om de voedsel transporten te kunnen blijven rijden in de Africaanse landen (Soe dan), dit alles ten bate van T.A.S.C. (Truck - Aid - Service - Centre) waarvan de truckers voor Africa fourage bus een belangrijk onder deel is. Veel mensen hebben inmiddels gereageerd op mijn schrijven in Moergestel Nieuws, ik dank u daarvoor. Op 30 december zal er in ’n uit zending M.T.V. extra aandacht worden besteed aan dit onderwerp in een vraaggesprek met enkele medewerkers. Mensen die mee willen helpen in deze actie ’Moergestel voor Africa’ zijn van harte wel kom en kunnen zich melden bij Jos Damen de Looyakker 27-5066 MR Moergestel 04245-3191. Geld is natuurlijk ook voor deze actie erg be langrijk, maar ook uw meeleven, weten waar het om gaat en wat er gebeurd dat is een goede zaak. Ga daarom niet hieraan voorbij en draag mee aan een stukje daadwerkelijke hulpverlening, hulp aan helpers. Prettige feestdagen toege wenst mensen, en gezondheid. Sponsering of stortingen T.B.V. Truckers voor Africa foura ge Rabo Moergestel Banknr. 134536959. Giro 1071810

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 15