I I LEKKER GRATIS AANGEBODEN I I Er hangt een premieyaan het plafond. b r Winter ZOEKERTJES te H. KERKHOF GRATIS KINDERKOOKBOEK BIJ INLEVERING VAN EEN VOLLE KLEURENFILM i Ruilbeurs De nieuwe reisgids Hart van Brabant Oisterwijkse Zwem en Poloclub Alex D’Electrique LOUIS v/d MEYDENBERG frette frint 1 SS f 50,- per man per dag Jongerencentrum NO:90 presenteert A I tlA 6 PAGINA 7 Nilles. premievoorwaarden p worden alléén geplaatst bij kontante betaling! 'k Zaat, tis vrij lang geleeje is te kèèke vur de raom. D'r wier toen veul grond gereeje tussen de bome heel bekwaom. D’r groeie nou vort wilde bloemen en toch ok veul groot onkruid. Hele hoeken malmtakken en veul bossen perzikkruid, komen nou vort iedere zomer mee geweld de grond weer uit. Es 'k wir is zit te lezen en is opkèèk van m'n boek denk ik dikwels bè m’n eigen tis zomar unne rauwen hoek. Toen de winter was gekomen zaag 'k veugeltjes zonder tal ze klommen in de onkruidtakken jè ze zaten overal. Mussen, groenüngs en veul vinken en 'n endje verderop zaat ok ijverig te pikken 'n mooi klein meeske mee unne zwarte kop. Jè dè zaod van malmtakken en ok dè wilde graas komt vooral in barre tijen vur de veugeltjes goed van paas. Ongeloof lijk goed in kleur PHOTO-ATELIER Rootven 26 - Moergestel - Tel. 1421 Speciale aanbieding: zonnehemel op sta tief, buizen 1.80 lang, nu ƒ1.195,-. Natuurlijk bij Frans van Velthoven, Schoolstraat 7, Moer gestel. Te koop gevraagd: vrijstaand huis semi-bungalow. Grondopp. ca. 600 m2. Tuin op zuid of z/w. Grote living. Tel. 01684-4383. Als u beter uit de voeten wilt... Voor een tientje vakkundige voetverzorging. Bij 'u' óf bij ons aan huis. Ria-Vugts-de Jong, Pedicure, Rootven 59, tel. 3203. Verkoop van schilderijen en lijsten, pen tekeningen, inlijsten van etsen, borduur werk etc., aluminium lijsten. Geopend van 12.00-18.00 uur. Galerie Erica, Ericastraat 3, Oisterwijk, telefoon 04242-84228. En naast z’n vakmanschap brengt hij winterpremie voordeel mee. Vraag de winterschilder naar de De Club van Haarense Verzamelaars, organi seert op zondag 8 december a.s. van 10.00 uur tot 13.00 uur haar maandelijkse ruilbeurs in café-zaal ’Den Bartel’, Driehoeven 2 te Haa- ren. Zaal open vanaf 9.30 uur. Op deze ruil beurs kunnen weer allerlei dingen geruild wor den zoals: postzegels, munten, sigarenbandjes, ansicht- en andere kaarten, stickers, enz. Tot ziens in zaal ’Den Bartel’. Stoofprei kilo 1.49; knolselderij per stuk 0.49. Groentehal Crisje, Rootven 5, Moer gestel, tel. 1806. Te koop: weidehooi, stro en voeraardap- pelen. Kleine hoeveelheid aan huis af te halen. B. v/d Brand Fourages, Quirijnstokstraat 10, Til burg, tel. 013-550960. Helder snijwitlof kilo 2.95. Panklare kleine spruitjes. Groentehal Crisje, Rootven 5, Moer gestel, tel. 1806. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomen de werkzaamheden. "De Klusjesman", Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242- 83937. Nu is het moment om uw schilderwerk binnen te laten opknappen door een vak- manschilder Die maakt er een meesterwerk van. De Aanstede 11 - Tel. 04243-3242-1478 Waterpolo, uitslagen: Adsp. J. - Breda:6- 2 Heren 2 - Vennen 3:4- 6 Heren 1 - Dokkelaers:3-12 Dames - Daphnia 2:1- 0 Aanstaande zaterdag worden de volgende wedstrijden gespeeld: Dames - Dahnia 1, te Oisterwijk, aanvang 19.00 uur Heren 1 - Warande 2, te Oosterhout, aanvang 17.00 uur Adsp. J. - WEV, te Oisterwijk, aanvang 17.30 uur. Startnummers De tweede groep zwemt zondag een wedstrijd in de F-competitie te Son en Breugel. De bus vertrekt om 13.45 uur. Elementair zwemmen Zaterdag 23 november jl. zijn de onderstaande kinderen geslaagd voor zwemvaardigheid 1: Anita Kluitmans, Marian v.d. Linden, Franke de Laat, Jeroen Adema, Patricia de Laat, Ra mona v. Beek, Silvan Wiegeraad, August de Vocht, Kick Verhoeff, Maud Verhoeff, Nicole Samulski, Maarten Rooney, Mireille Knape, Edwin Copal, Coert Blom. Voor zwemvaardigheid 2 zijn geslaagd: Jan Pasteuning, Ankie Raaymakers, Wendy de Laat, Monica Waterman, Marion Kete laars, Daliah Thijs, Christel Bressers, Hariëtte v. Eindhoven, Lenneke v. Duynhoven. Allemaal van harte gefeliciteerd. Algemeen Dinsdag 10 december vindt de jaarlijkse bingo-avond plaats. Van 19.30 uur tot onge veer 21.30 uur zijn alle leden die 10 jaar of ou der zijn van harte welkom in ’De Voorhof’. De entree bedraagt een gulden. Lekkerbekken opgelet Wie in de maand december een volle kleurenfilm bij ons laat ontwikkelen en afdrukken, valt met zijn neus in de boter. Wij geven dan een kookboek speciaal door Presto Print gemaakt voor "jonge koks”. Met hapjes, gebakjes, ijsjes, koekjes, drankjes, broodjes, taarten, ontbijt en nog veel meer. Zo lekker, dat bijna niemand zal kunnen geloven dat het met dit boek zo simpel te maken is. In dat kookboek staat ook nog een geweldige foto wedstrijd. Daarmee kunnen 100 jonge koks een etentje voor vier personen winnen bij een AC restaurant. Het kookboek vertelt er alles over. Dus zin in lekker eten? Kom dan gauw bij ons langs en lever een vol fotorolletje in. "MOERGESTEL-NIEUWS” - WOENSDAG 4 DECEMBER 1985 wat ook nooit weg is mocht men dan nadien beslissen de zomervakantie in een bungalow in het Hart van Brabant door te brengen krijgt men die 98,ook nog terug. En dit laatste voordeeltje is daarnaast ook nog overdraag baar aan kennissen of familieleden. Een dagje of een avondje uit Maar het programma biedt niet alleen kant en klare vakanties maar Streek VVV Hart van Brabant geeft ook vele suggesties voor een compleet verzorgde dag of avond uit. Van een eenvoudige maaltijd tot culinaire uitspattin gen; een huifkartocht of wijnproeverij. Het Hart van Brabant heeft het allemaal. Leuk voor een familiereünie of een dagje uit met de vereniging. Win een Fiat Uno tijdens de vakantie! Er zijn vele redenen om de vakantie of week endje uit door te brengen in het Hart van Bra bant. De kleurrijke Reisgids 1986 geeft daar van vele voorbeelden. Maar voor 1986 is daar nog een motief aan toe gevoegd omdat de va kantiegangers in het Hart van Brabant kans lo pen een Fiat Uno of een volledig verzorgde va kantie te winnen. En dat is natuurlijk nooit weg. De nieuwe reisgids Al deze arrangementen staan beschreven in een kleurrijke, 72-pagina’s tellende reisgids Hart van Brabant. Deze reisgids is gratis te verkrijgen bij alle ANVR-reisbureau’s en VVV I-kantoren. Natuurlijk kunt u hem ook rechtstreeks aan vragen bij: Streek VVV Hart van Brabant Spoorlaan 416a, 5038 CG Tilburg Tel. 013-351135. Cabaretgroep Alex d’Electrique bekend van o.a. De Haaienplaneet treedt donderdag 12 de cember a.s. op in het kultureel kaffee NO:90. Hun nieuwe voorstelling draagt de naam Schokland. In een sanatorium op Schokland bevinden zich twee mannen, de één patiënt, de ander ’geneesheer-direkteur’ (later blijken ze een ex-siamese tweeling te zijn of voor de psy chologen twee kanten van dezelfde persoon lijkheid). Ze wachten al vijf jaar op de komst van een nieuwe psychiater. De man die onaan gekondigd binnen komt vallen is de bestuurder van de auto die zich in de dijk van Schokland blijkt te hebben geboord. Hem wordt door de twee bewoners van het sanatorium de rol van psyschiater opgedrongen. De man ondertus sen, wordt gezocht door agenten van ’het de partement van staatsveiligheid’ vanwege een moeilijk te omschrijven misdrijf, waarover ons wordt verteld in korte flashbacks. Schokland is net als voorgaand werk van de groep, vooral een reeks bizarre visuele vondsten en taalgrappen. Donderdag 12 december: aanvang 21.00 uur, entree 4 gulden; Jongerencentrum NO:90 Vloeiweg 90 Oisterwijk De nieuwe reisgids Hart van Brabant; boorde vol fijne vakantie-ideeën. In het Hart van Brabant kun je alle kanten op. Dat is bekend. Van fietsvakanties van 3 dagen tot een van 10 dagen. Van een fijn dagje uit met de bejaardenbond tot een kano- arrangement. Van een heerlijke bungalowva- kantie tot een fantastische feestavond. Fietsvakanties Het Hart van Brabant is rijk aan uitgestrekte natuurgebieden, mooie dorpjes, oude stadjes en een redelijke portie cultuur en vertier. In het Hart van Brabant heeft de fiets de plaats die hem toekomt; een echte ere-plaats! De ser vice en extra’s van Streek VVV Hart van Bra bant zijn bij velen bekend. Elk jaar koopt die VVV zo’n 200 nieuwe fietsen, zodat u op een plezierige manier uw vakantie kunt doorbren gen. Gesleep met koffers is er niet bij, want via de bekende koffer-nabreng-service worden uw koffers dagelijks doorgebracht naar het vol gende hotel. Er zijn fietsvakanties langs middenklasse- en luxe hotels en sinds kort bestaat ook de mogelijkheid om fietsvakanties langs eenvoudige hotels te maken. De unieke goed-weer-garantie van Streek VVV Hart van Brabant heeft al velen doen besluiten de va kantie in deze regio door te brengen. En wat te denken van een fijne fietsvakantie langs trekkersblokhutten? Gewoon doen! En... ondanks de prijsstijgingen is het onze VVV gelukt de prijzen van de fietsvakanties niet te verhogen!’ Bungalowvakanties Het Hart van Brabant kent een 7-tal fijne bungalow-parken. Waarom zou je nu een bun galow via Streek VVV Hart van Brabant boe ken, rechtstreeks gaat toch net zo snel? Wel, of u nu rechtstreeks deze bungalow huurt of via Streek VVV Hart van Brabant; de prijzen zijn hetzelfde, alleen via de Streek VVV de vol gende extra’s: - aanbetaling van slechts 10% Uniek!!! - gratis levensmiddelenpakket, ter waarde van 35,bij huur vanaf een hele week. - unieke goed-weer-garantie, gratis terugko men bij een verregende vakantie!!! - luxe reistas - uitgebreid VVV documentatiepakket - Fisher Price speelgoed te leen. I Speciale akties: Omdat men die lange wintermaanden ook wel eens even wil onderbreken en lang niet ieder een geld heeft voor zo’n dure wintersport heeft Streek VVV Hart van Brabant een speciale aanbieding in de maand januari. Een weekend of midweek kost dan slechts 98,(voor 4 tot 8 persoonsbungalow). En Blijf de griep voor en drink elke dag een glas vitamine C. 10 Citroenen 4.95; 8 grape fruits 4.95; 14 perssinaasappelen 4.95. Groen tehal Crisje, Rootven 5, Moergestel, tel. 1806. Te koop: zeer gunstig gelegen half- vrijstaande hoekwoning Krijtestraat 31, met grote serre en garage, 10 mtr. lang, 429 m2 grond. Te bevragen: tel. 04243-1962. Te koop: ijskast met groot diepvriesvak. Regenbeemdeke 3, tel. 3159. f x

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 7