co cc O 2e HANDSMARKT „X Jan van Velthoven r>r SM SPECULAAS TOPVIDEOTHEEK OISTERWIJK I Vrije tijd Audacia - SV.SSS 0-0 Audacia nieuws TOPVIDEOTHEEK OISTERWIJK Super grote 2e-handsmarkt Junioren tafeltennis boekten eerste overwinning Jos van Hulton Overdekt zwembad ’de Leye’ Streek VVV Hart van Brabant promoot onze regio in het Midden-Oosten 1000 m2, 50 kramen. Zondag 24 november 10.00-5.00 uur. AaBe Kantine Tilburg Super grote I B Centrale verwarming Sanitair - Loodgieterswerk Aanleg en onderhoud Vraag naar onze onderhoudsabonnementen! PAGINA 9 "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 20 NOVEMBER 1985 0-1 Kerkstraat 30 (naast Boekh. Oisterwijk) Telefoon 04242-19241. Geopend ma. t/m vr. 15-20 uur, za. 12-19 uur, zo. 14-18 uur. Speculaas, vindt uw Echte Bakker, da’s een rol deeg zetten, opstijven, drukken, snijden, zetten, opleggen, strijken, bakken en lossen. Maar wat u dan in handen krijgt is een am bachtelijk speculaasje van de (b)ovenste plank. Kom er 'ns om bij uw Echte Bakker. St. Nicolaas en de Kerstman staan weer voor de deur, gezellige maar ook dure tijden v.a. 23 nov. t/m 31 dec. een tijdelijk voordeel op videofilms en bovendien kunt u bij het huren van films GRATIS voor één of meerdere dagen een stripmap met 5 stripalbums meenemen. Kerkstraat 12 - Moergestel Telefoon 04243 - 1268 Op zondag 24 november, wordt er ten bate van de mindervalide vereniging Tilburg, een zeer groots opgezette 2e handsmarkt van ruim 1000 vierkante meter, met meer dan 50 kramen ge houden, met uitsluitend particulieren en vere nigingen, die allen met goed bruikbare 2e- handsspullen deelnemen. Deze markt is in de kantine van AaBe in Tilburg-Oost en duurt van 10.00 tot 17.00 uur. De weg ernaar toe wordt met pijlen aangege ven. Aan de sfeer wordt hard gewerkt, met gezellige disco muziek en een uitrust, drink en eethoek. Bijna iedereen heeft nog wel spulletjes, die Iedere dinsdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur kan iedereen die 18 jaar of ouder is, terecht in ’De Vereniging’ (t.o. het kerkhof). Onder toe zicht van ’t bestuur van de tafeltennisvereni ging ’Moergestel’ kan men zich daar 2 uur heerlijk ontspannen voor het luttele bedrag van 2,—. T.T.V. ’Moergestel’ draagt er zorg voor dat er voldoende batjes en balletjes aan wezig zijn. Ook huisvrouwen, studenten, W.A.O.-ers, bejaarden enz. zijn van harte welkom. Ini. J. Denissen, tel. 2318. T.T.V. ’Moergestel’ Audacia 3 - Nemelaer 32-1 Zigo 7 - Audacia 4afgelast Gudok 3 - Audacia 6afgelast Audacia 5 - Desk 92-2 Programma junioren zaterdag 23 november: Bekerwedstrijd: ONI 2 - Audacia 3, aanvang 12.15, vertrek 11.15 Competitiewedstrijd Audacia 2 - Gloria UC2, aanvang 14.30 Vriendschappelijke wedstrijden: Sarto Al - Audaica Al, aanvang 13.15, ver trek 12.15 Audacia Cl - Sarto Cl, aan vang 13.15 Audacia C2 - Nemelaer C2, aanvang 13.30 Audacia B2 - Nemelaer B2, aanvang 14.45 De afgelopen 10 dagen heeft Streek VVV Hart van Brabant deelgenomen aan een toeristische beurs in Koeweit. De dames Berna Trommelen en Marijke Russ maakten deel uit van een Nederlandse delega tie, welke probeerden contacten te leggen in het Midden-Oosten teneinde het toerisme va nuit dat gebied naar Nederland en in het bij zonder onze streek te bevorderen. Speciaal voor deze reis was een brochure vervaardigd in de arabische en engelse taal, waarin het ’’lan delijke Nederland” (countryside of Holland) werd gepromoot. Uit de vele contacten die zij daar hebben kunnen leggen bleek dat men zeer geïnteresseerd is in ons gebied. Vooral vanwe ge de centrale ligging t.o.v. Amsterdam, Brus sel en Dusseldorf. Daarnaast is het prijspeil hier veel aantrekkelijker dan in de randstad en gaat men er steeds meer toe over om in familie verband te reizen zodat men zeer geïnteres- 0-0 1-6 3-0 3-0 1-1 2-4 3-0 1-4 2-3 Woensdag 13 november jl. moest het junioren team van T.T.V. ’Moergestel’ bestaande uit Dirk, Bart en Toine weer een competitiewed strijd spelen en wel tegen Riel 2. Ondanks Moergestel zo’n anderhalve maand geleden van dit team uit Riel met 9-1 had ver loren, begonnen we toch ook vandaag weer vol goede moed aan deze thuiswedstrijd. Als eersten moesten Bart en Dirk spelen en de ze twee wedstrijden gingen prompt verloren, 0-2 achterstand. Hierna moesten Toine en Dirk spelen. Toine won in 3 games en Dirk kon zijn partij ook winnen. Het was dus 2-2. Nu was het de beurt aan Bart en Toine om van deze stand 4-2 te maken, maar Toine won en Bart verloor, 3-3 dus. Als volgende moesten Toine en Dirk spelen en deze partijen werden beide gewonnen, zodat het 5-3 voor Moergestel werd. Nu moest Bart zijn laatste wedstrijd, deze kon hij helaas niet winnen, zodat de stand 5-4 werd. Het bleef spannend tot in de laatste partij. Tenslotte kwam de dubbel. Dirk en Toine moesten proberen om de eerste overwinning van dit team te behalen. Deze partij werd zeer overtuigend gewonnen door Moergestel, zodat de eindstand 6-4 in het voordeel van Moer gestel werd, en zodat de junioren van T.T.V. ’Moergestel’ hun eerste overwinning konden behalen na eerst 4 wedstrijden te hebben verlo ren. Let op: wijziging tijd rekreatief zwemmen! Op zaterdag 23 november a.s. is het rekreatief zwemmen gewijzigd. In verband met diploma zwemmen op die dag begint het rekreatief zwemmen om 13.00 uur in plaats van 12.15, uur. Een derby waar Audacia de winst in eigen huis moest houden. De zonnige zondag moest mede aan de wedstrijd kleur brengen. Audacia maakte vanaf het begin af aan de wedstrijd. Een ding werd er gemist en dat waren de doel punten. Het zat Audacia voor de rust niet mee. S.V.SSS voetbalde vanuit de verdediging en met een spits. Na de rust hoopte men op een andere wedstrijd, maar het bleek later niet waar te zijn. Zowel Audacia als de tegenstan der kon geen winst maken. De voorhoedens bleven lam en uit de tweede lijn lukte het ook niet. Einduitslag 0-0. Het tweede elftal daarentegen won bij het ze ker niet eenvoudige Voab 3. De doelpunten kwamen van zes verschillende spelers. Voor rust was het A. Denisse - J.v. Harendonk en Mike v. Galen en een tegendoelpunt 1-3. Na rust ging de doelpuntenmachine verder. Het waren: B. v.d. Loo, B. v. Ganzewinkel en E. Denisse die de stand na 1-6 tilden, en hiermede de koppositie ruim handhaafde. Leider A.H. seerd was in luxe bungalows of appartementen die het Hart van Brabant zeker biedt. De arabieren zijn absoluut niet geïnteresseerd in cultuur en toonden warme belangstelling voor attractieparken waarbij de presentatie van de Efteling vooral de aandacht trok. Een hotel als de Swaen in Oisterwijk zal zeker be zoek gaan krijgen van de arabieren, omdat dit luxe verblijf in een groene landelijke omgeving belangstelling wekte. Het prijspeil van dit pro- dukt is beter dan luxe hotels in Amsterdam en daarnaast hecht men grote waarde aan goed voedsel en persoonlijke begeleiding. De Nederlanders zijn door de inwoners van Koeweit zeer hartelijk en gastvrij ontvangen. Dit is iets wat zij zelf ook verwachten van het land waar zij hun vakantie doorbrengen. Een van de redenen dus om het gastvrije Bourgon dische Brabant te kiezen boven het zakelijke Randstad gebied, vooral ook omdat hier veel meer groen te zien is, iets wat in Koeweit tot de zeldzaamheden behoort. Het motto van de trip ”Fresh-up in Holland” trok dan ook warme belangstelling van de ara bische reisagenten en consumenten, wat leidde tot een zeer druk bezochte beurs met bezoeker saantallen die de vakantiebeurs te Utrecht ver overtreffen. goed bruikbaar zijn, waar u niets mee doet, als u uw huis doorzoekt, komt u van alles tegen, gooi het niet weg, huur een plaatsje, verkoop zelf de spullen en neem het geld mee naar huis, toch aantrekkelijk tegen de komende dure maanden. Het is een leuke ervaring, zelf markt mannetje of vrouwtje te spelen, de meeste zijn na de eerste keer laaiend enthousiast, gewoon te gek, het geeft je echt een kick, door alleen al het kijken en luisteren naar de duizenden bezoe kers, is het een live film, zoals u nog nooit ge zien heeft. Zo’n markt is voor de bezoeker een mekka, voor zowel de knutselaar, verzamelaar, de doe 't zelver en de koopjesjagers. Uren kan men snuffelen, zoeken, loven, bieden, voor ieder een, jong en oud is het de moeite waard, om het mee te maken. De organisatie wordt geleid door de heer J. Janssens die voor inlichtingen of plaatsbespre- ken te bereiken is onder nummer 013-420812. r Uitslagen zondag 17 november 1985: Audacia - SVSSS Voab 3 - Audacia 2 Audacia 3 - Uno Animo 3 Marlijn 2 - Audacia 4 Audacia 5 - TAC 3 Set 5 - Audacia 6 Hermetaar 8 - Audacia 7 Audacia 8 - Zigo 6 Zigo 8 - Audacia 9.... Dames: Audacia - Helvoirt Programma zondag 24 november 1985: 12.00 uur: Reuselsport 2 - Audacia 2 14.30 uur: Hieronymus 5 - Audacia 5 12.00 uur: Audacia 6 - ’t Zand 7 Dames: 10.00 uur: Audacia - Tilburgia Uitslagen pupillen zaterdag 16 november: Audacia Dl - SV.SSS 1 5-0 Beerse boys 2 - Audacia D20-8 Audacia D3 - Tuldania 12-4 Audacia El - Beerse boys 30-0 Beerse boys 4 - Audacia E20-8 Audacia F1 - Tuldania F19-0 Audacia F2 - Beerse boys F30-1 Programma pupillen zaterdag 23 november: Audacia Dl - RKTVV 1, aanvang 9.45 Oirschot 2 - Audacia D2, vertrek 10.15 Audacia D3 - Oirschot 3, aanvang 9.45 Oirschot 5 - Audacia El, vertrek 9.15 Audacia E2 - Oirschot 6, aanvang 11.00 Audacia Fl - Spoord. boys Fl, aanvang 12.00 Audacia F2 zijn vrij. Uitslagen junioren zaterdag 16 november: Audacia 1 vrij. SvSos 1- Audaucia 26-4 Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 - Moergestel Telefoon 04243 - 1284 ECHTE rf: J H7T®J

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 9