Mardi Gras Jazz Band GRANDIOZE DIXIE LAND DANSAVOND 'DEN BOOGAARD' BK»! 5.25 0.90 1.00 1.50 2.50 K ONTMOETINGSCENTRUM SLAGERIJ KETELAARS R.V. Henk Schepens Tweewielers I 8 Speelgoedbeurs!! Uitbreiding Dienstverlening Kruisvereniging Strandloop E3 op zondag 27 oktober Blad en schorscollages in bezoekerscentrum Oisterwijk Adrie van de Poel en Roland Liboton grote trekpleisters C.D.A. Achterban 1 AANBIEDING: 1 Op zaterdag 26 oktober is er een m.m.v. de De entree is gratis! Aanvang 20.30 uur Dit wordt een onwijs gaaf leuke en gezellige avond. Zeker weten!!! Moergestel - Tel. 04243-1665 HA, GAZELLE-SUPPORTER! echte Gazelle Jan van Velthoven -t'i Sterk deelnemersveld in de Internationale Heras-veldrit van Oirschot ROOKVLEES LEVERKAAS SAUCIS RUNDERFILET OF o nn RIBKOTELETTEN SLAVINKEN per stuk 1 GINA 2 PAGINA 3 >ijv. i t 30 :ie. g Let op! Dinsdag 29 oktober de gehele dag gesloten wegens slagersbeurs! AN! isch De raadsfraktie van het C.D.A. nodigt al haar leden uit voor haar achterbanbijeenkomst op woensdag 30 oktober a.s. om 20.30 uur in de bovenzaal van de Boerenbond. Op deze bijeenkomst wordt de agenda voor de komende raadsvergadering besproken. Het be langrijkste onderwerp in deze raadsvergade ring zijn de Algemene beschouwingen. Uw inbreng en uw mening is voor de raads fraktie erg belangrijk. Op deze bijeenkomst komt ook de gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart 1986 aan de orde. U komt toch ook!!! Voor meer informatie kunt U steeds terecht bij: Wethouder Toon v. Gils, tel. 1430 Theo Mulders, tel. 1347 Riky Bergman-v.d. Loo, tel. 2407 Albert v.d. Werf, tel. 1859 Jan Wolfs, tel. 2380. Hulp wijkverpleegkundige in de avonduren mogelijk. Onlangs heeft de kruisvereniging haar dienstverlening uitgebreid. Was het tot nu toe zo, dat de wijkverpleegkundige alleen overdag zorgverlening bood, thans kan deze zorgverlening op beperkte schaal en onder bepaalde voorwaarden ook ’s avonds (tot 23.00 uur) geboden worden. Zorgverlening door een wijkverpleegkundige in de avonduren kan verleend worden, als u verpleegkundige hulp nodig hebt en niet in staat bent uzelf te redden of een beroep te doen op familie of kennissen om u te helpen. Of u in aanmerking komt voor zorgverlening in de avonduren, kunt u bespreken met de wijkverpleegkundige in uw woonplaats. Hebt u plotseling hulp of advies van een wijkverpleegkundige nodig en kunt u de wijkverpleegkundige op het wijkgebouw niet bereiken, dan kunt u sinds kort op alle dagen van de week van ’s morgens 8.00 uur tot ’s avonds 23.00 uur het centrale bereikbaarheidsnummer (telefoon 04168-2424) bellen. Van daaruit wordt dan per semafoon een wijkverpleegkundige opgeroepen, die zo spoe dig mogelijk kontakt met u opneemt. Wilt u meer weten over deze uitbreiding van de dienstverlening van de kruisvereniging, dan kunt u kontakt opnemen met de wijkverpleegkundige in uw woonplaats of met de centrale bereikbaarheidsdienst (telefoon 04168-2424). 1500 Deelnemers verwacht bij strandloop in de Kempen KERKSTRAAT 10 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243-1262 bij Oisterwijkseweg 19 - Moergestel Telefoon 04243-1282 Kerkstraat 21 - Oisterwijk Telefoon 04242-17326 100 gram Als jij mag kiezen weet je ’t wel: een Gazelle. Zo’n sterke, lichte, snelle. Van een Gazelle heb je elke dag lol. Dus óp naar ons als er een nieuwe moet komen. - UIT EIGEN KEUKEN 100 gram 100 gram Weekaanbieding van 24 tot 30 oktober ENTRECOTE 500 gramO«uU 500 gram De atletiekvereniging D.E.S. in Eersel organi seert samen met de Lionsclubs ’Kempenland’ en ’De Keersop’ een gezellige familie-trimloop op zondag 27 oktober. Voor de trimloop wordt een schitterend parcours uitgezet op het E3 strand. Men kan inschrijven voor verschil lende afstanden (2 tot 10 km). Voor trimmers en belangstellenden is het parcours om 9.30 uur geopend, start trimmers om 11.00 uur. Er wordt bovendien een speciale wedstrijd ge organiseerd voor scholieren uit de hoogste 3 groepen van de basisscholen in Duizel, Eersel, Knegsel, Steensel, Vessem en Wintelre. Pupillen, junioren, senioren en veteranen wor den uitgenodigd voor wedstrijden volgens het KNAU-reglement. Elke deelnemer ontvangt een herinnerings- vaantje, voor de winnaars zijn grotere prijzen beschikbaar gesteld. De wedstrijden worden opgeluisterd door de drum-fanfare de Heide-Echo uit Knegsel. Behalve het leveren van een sportieve prestatie heeft de Strandloop E3 nog een belangrijk doel: het geven van financiële steun aan de sport- en zwemvereniging ’De Dobbers’ in Eersel. Zwemmen bij ’De Dobbers’ is een erg belangrijke therapie voor revalidatiepatiënten in de Kempen. Bij het zwembad in Eersel in voor sommige van hen een lift nodig. Maar daarvoor ontbreekt het geld. Doordat van het lage inschrijfgeld (van 1,50 voor kinderen tot 3,50 voor veteranen) 2 kwartjes worden afge dragen voor dit doel, leveren alle deelnemers aan de strandloop E3 dus een extra prestatie voor het revalidatie-zwemmen in de Kempen. Nadere inlichting: secretariaat D.E.S., tel. 04977-2600. Het militair oefenterrein ’de Witte Bergen’ aan de Wintelresedijk is op zondag 27 oktober het strijdperk van de achtste internationale veldrit van Oirschot. Vijftig topveldrijders zullen dan figuurlijk de wapens opnemen en gaan vechten "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 23 OKTOBER 1985 Nu een met trommelremmen en 3 versnellingen AOE voor slechts Vanaf zaterdag 12 oktober t/m eind december exposeert de Bussumer Cees Blessing zijn blad en schorscollages op de wisselexpositiezolder van Bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuur monumenten. Blessings werk bestaat uit landschapscollages van blad en schors. Met behulp van speciale lijmsoorten, zonder het gebruik van mes of schaar, gebruikt hij de natuurlijke vormen van het materiaal. Vooral het gebruik van gedroogde waterlelie- bladeren heeft zijn voorkeur, omdat dit haar fraaie groene kleur uitstekend behoudt. Cees Blessing over zijn collages: ’Het boeiende van dit werk is, dat ik met stuk jes dood materiaal de natuur probeer door te laten leven en weer zichtbaar te maken in mijn collages om daarmee een nieuwe natuur op te bouwen die de seizoenen overleeft.’ Bezoekerscentrum Oisterwijk is in de herfstva kantie van 12 t/m 20 oktober de hele week ge opend, daarna alleen de weekeinds. Steeds van 10.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Het bezoekerscentrum ligt in de Oisterwijkse Bossen en Vennen ten zuiden van Oisterwijk, tegenover café restaurant Groot Speyck. Van af de rand van het bosgebied staat het bezoe kerscentrum met wegwijzers aangegeven. Adres: Bezoekerscentrum Oisterwijk, Van Tienhovenlaan 5, 5062 SK Oisterwijk. Tel.: 04242-19209. voor de victorie. Naast de meervoudig wereld kampioen Roland Liboton, zullen ook de Ne derlandse toppers Groenendaal en v.d. Poel van de partij zijn. Dat de Oirschotse wielerver eniging ’de Pendaleur’ ook dit jaar flink wat werk heeft verricht om een deelnemersveld van wereldklasse aan de start te krijgen mag blij ken uit het volgende. Naast de eerder genoem de meervoudig'wereldkampioen Liboton zijn gekontrakteerd Adrie van de Poel, de nr. 2 uit het laatste W.K. in München, Claude Michely uit Luxemburg de nr 3 uit het laatste W.K., Rein Groenendaal de nr. 4 en Henk Baars de nr. 5 van het W.K. te München. Tegenstand kunnen deze profs verwachten van nagenoeg de hele selektie amateurs van bondscoach Zoontjes, onder aanvoering van de Super Prestige winnaar bij de amateurs van Bakel. Met belangstelling wordt uitgezien naar de ver richtingen van Adrie v.d. Poel. Van v.d. Poel is bekend dat hij naast een prima wegrenner het in zich heeft om in het veldrijden met de beste specialisten mee te kunnen. Zijn super- vorm van dit moment demonstreert hij weke lijks in de laatste najaarsklassiekers. Eerste in Parijs-Brussel, ereplaats in Blois-Chaville en een prima 2e plaats in de laatste najaarsklas- siekër de Ronde van Lombardije. Of zijn goede vorm en het vele trainingswerk (vijf uur per dag) wat door Roland Liboton wordt afgewerkt voldoende zal zijn om Rein Groenendaal van zijn zesde zege in Oirschot af te houden zal nog moeten blijken. Andere categorieën Naast beroepsrenners en amateurs (start: 15.00 uur) kunnen ook recreanten (11.00 uur), liefhebbers (12.00 uur), nieuwelingen (13.00 uur), en junioren (13.45 uur) in aktie op het parcours ’de Witte Bergen’. Het deelnemersveld van wereldklasse was de laatste twee jaar voor NOS Studio-Sport reden om op zondagavond ruime samenvattingen uit te zenden. Ruime sponsoring van Heras Hek werk en Daf Trucks hebben het de wielerver eniging mogelijk gemaakt de entree voor dit spektakel te handhaven op 6,—. Kinderen tot twaalf jaar gratis. Deze wordt gehouden op a.s. zaterdag 26 ok tober in ’Den Boogaard’ in Moergestel. Het programma is als volgt: 9.00-11.00 uur: inleveren van het speelgoed. Iedere inschrijvers betaalt 1,—. Het speel goed moet in goede staat verkeren en verkoop baar ingepakt zijn. 13.00-15.00 uur: verkoop van het speelgoed. Contante betaling. Cheques worden niet geac cepteerd. - 16.00-16.30 uur: ophalen van niet-verkochte goederen en uitbetaling van het verkochte. Organisatie: deze geschiedt uitsluitend op ba sis van vrijwilligheid. De opbrengst is voor peuterspeelzaal ’Janne- ke’ te Moergestel. Kinderen worden niet toege laten. Voor inlichtingen: Roos Klessens, tel.: 04243-2435 Werkgroep speelgoedbeurs TOPV1DEOTHEEK OISTERWIJK Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 f Tel. 1284 - Moergestel. f I GAZELLE fietsen rijden op J J VREDESTEIN banden

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 3