i B B DENISSEN SUPERMARKT HE I I I Hypotheken? 8 tg Bibliotheeknieuws Bridgers opgelet! A.J.M. v.d. Sande Bericht van het Polen-comité Herinnering ouderavond Eerste Communie 3 Yvonne Habraken wint playback- concours Moergestel Weense Avond ’Con Amore’ fantastisch ■aj» y U K ^Algemeen Dagblad^ Veelzijdiger dan u denkt. ASMI maakt er meer werk van. Knip de bon uit en lever hem bij ons in. U ontvangt gratis een vers exemplaar, zaterdag I j Allerheiligen - Allerzielen a.s. Zaterdag in te leveren bij INA 8 Org. Dorstvlegels Optreden van de soundmix Danielle In onze parochie zullen wij het feest van Aller heiligen vieren in het weekend van 2 en 3 no vember. Tevens herdenken we dan de zaligver klaring van Titus Brandsma te Rome. De diensten van dit weekend hebben dan ook als thema meegekregen van de liturgiegroep: ’Ti tus Brandsma en alle heiligen’. Op maandagavond 4 november om half acht is een gezongen eucharistieviering voor alle over ledenen in het bijzonder voor diegenen, die in het voorbije jaar uit onze gemeenschap zijn overleden. De familieleden van deze overlede nen worden hiermede in het bijzonder uitgeno digd, om deze eucharistieviering bij te wonen. Het thema van die viering zal zijn: ’Rust iri vrede’ WOENSDAG 23 OKTOBER 1985 10e Jaargang - Nr. 403 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in geheel Moergestel. Uitgave en redaktie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 5066 XC Moergestel - Tel. 04243 2268 Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór 't verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Adm.-Ass.k. 'Asmi' Griete Veldeke 1, Moergestel Tel. 1795 Rootven 38 - Moergestel Het eerste transport van 11 oktober zit er weer op. Alles is goed verlopen. En in Polen zijn weer veel mensen intens gelukkig. Wij zijn weer drukdoende met het tweede transport. Dit vertrekt 15 november a.s. Hiervoor heb ben we wel Uw hulp nodig. Alles kunnen we gebruiken. Speciaal kinderwagens, boxen, bedjes en kleren, heel veel kleren. U kunt hier voor dagelijks terecht op de oude bib. Schee- persdijk 1Ook kunnen Uw kleren opgehaald worden. U kunt hiervoor de volgende num mers bellen: Oisterwijk - 83159, 85113, 84624, 83245; Berkel-Enschot 013-333423. 26 oktober: is er een ’Open Dag’ op de oude bib., tussen 10-14 uur kunt U een kijkje ko men nemen. 9 november: kunt U uw adoptie pakketten in leveren. Op de oude bib. kunt U hiervoor do zen ophalen met daarin een lijst met meest lu- gente artikelen. Financiële bijdrage: no. 1389.40.150 Rabo Oisterwijk. Optreden van Geertje Roefs (8 jaar) met Kinderen voor Kinderen De le plaats won hiermee ook de reis naar En geland. We wensen haar op 17 november veel plezier. Verder willen we nog bedanken: Peter Adri- aansen, Sjan en Rinus, Theo van Nuenen, Sjef Schilders, Bouwbedrijf op ’t Hoog en de Onbe kende. Nog even dit: - Mini-playbackers: volgend jaar zullen we proberen weer een mini-playback-show te hou den, dit naar aanleiding van de zeer leuke op tredens van Geertje en Tristan, dus ga maar al vast oefenen. - Playbackers: volgend jaar beginnen we ook met soundmix, enkelen hebben zich hier nu al voor opgegeven, maar er is nog meer onbe kend talent in Moergestel, dus oefenen, oefe nen, oefenen. We kunnen terugkijken op een zeer geslaagd weekend, en het is iets voor de gehele Moer- gestelse bevolking, daarom playbackers en pu bliek bedankt en tot over enkele maanden op de Moergestelse Avond. P.S. De ham woog 5,95 kg. en is gewonnen door Ernest Smits. je uit Oisterwijk die echt zingt op een bestaand liedje). Terijwl de soundmix optrad was het doodstil want ze zong werkelijk prachtig, dit was dan ook te horen aan het grote applaus dat ze na afloop kreeg. Zondagavond was de spanning te snijden bij de playbackers. De uiteindelijk uitslag was: gedeelde 3e pl. Herman Brood - Saturday Night, André v. Duin - Boutje Moertje; 2e pl. Liza Minelli - New York New York; le pl. Ti neke Schouten - De koffiejuffrouw. Graag nog even een reactie op de heerlijke Weense Avond met ’Con Amore’, in de met heerlijk romantisch gevulde sfeer van Den Boogaard te Moergestel. Mijn complimenten gaan op de eerste plaats uit naar het koor als geheel, maar in het bij zonder naar de gastsolist Peter Witjes en uite raard naar de 5 eigen solisten alsmede het or kest o.l.v. Ad Verbakel. Mijn familie en gezin hebben genoten van heerlijke zang en muziekavond, alsmede van het zeer gezellig omlijst geheel met fonkelende wijnen bij kaarslicht en overheerlijke hapjes. Voor de volgende uitvoering bestellen wij nu reeds 50 toegangskaarten. Volhouden, doorzetten en heel veel succes. Fam. van Berkel Besterring 104, Tilburg. Evenals in 1983 en 1984 stelt ook dit jaar het bestuur van Den Boogaard de grote zaal ter beschikking van de BRIDGECLUB MOER GESTEL en wel op donderdag, 7 november a.s. voor het organiseren van een Bridge-drive. Het is de bedoeling, dat nu eens echt alle Moergestelse bridgers aan deze drive zullen deelnemen met hun partners. Een goede gele denheid om eens kennis te maken met de gezel lige sfeer in onze plaatselijke bridgeclub en denk nu niet: ’ik heb nog helemaal geen erva ring met zulke wedstrijden’. Als U alleen nog maar huiskamer-bridge gespeeld heeft, laat dit dan even weten bij Uw aanmelding. Wij hou den hiermee dan rekening bij de indeling van de groepen. Wij maken er gewoon een bridge-feest van en er zijn voor alle groepen leuke prijzen beschik baar. Deelnemers dienen om half acht aanwezig te zijn. Het inschrijfgeld bedraagt 5,per persoon, te voldoen aan de zaal. Zij, die aan deze drive willen deelnemen, kun nen zich tot uiterlijk 28 oktober a.s. opgeven bij: Mevr. Wijnheymer, tel. 1650; Mevr. Schellekens, tel. 1325; Hr. Dalhuisen, tel. 1254. Bridgers, noteert U 7 november in Uw agenda! Het Bestuur De le en 2e prijs bij elkaar. Links: Tineke Schouten (Yvonne Habraken) le prijs, rechts: Liza Minelli (Ingrid van Nuenen) 2e prijs. Zaterdag 12 en zondag 13 oktober j.l. is met veel succes het playback-concours van Moer gestel gehouden. Uiteindelijke winnares werd Yvonne Habraken met haar optreden De kof fiejuffrouw van Tineke Schouten. Zaterdags was het playback-gebeuren begon nen met 2 mini-playbackers, het waren Gilbert O’Sullivan (Tristan Willems, 6 jaar) en Kinde ren voor kinderen (Geertje Roefs, 8 jaar). Het publiek stelde deze 2 optredens zeer op prijs. Bij deze willen wij ook nog even de ouders be danken voor hun spontane medewerking. Toen kwamen een 12-tal optredens van de gro te ’playbackers’. Hiervan gingen er 6 naar de finale van zondag. Zowel zaterdag als zondag hadden we ook een soundmix (ter duidelijkheid: dit was een meis- Video in de bibliotheek De bibliotheek beschikt sinds enkele weken over een kollektie van 125 videobanden (VHS). Beschikbaar zijn de betere speelfilms en informatieve videobanden. U kunt bijvoorbeeld de volgende banden aan treffen: - Terms of endearment: Een egocentrische we duwe uit Texas regeert op charmante maar licht irritante wijze haar omgeving. - An officer and a gentleman: Een harde Ame rikaanse jongen probeert zijn kansarm milieu te ontvluchten door bij de marine te gaan waar hij te maken krijgt met een sergeant die hem en de groep zowel geestelijk als lichamelijk be hoorlijk afknijpt. - Wargames: De wereld dreigt ten onder te gaan als aan Amerikaanse scholier, die altijd op nieuwe computerspelletjes uit is, ongewild het computerprogramma van de nucleaire strijdmachten gaat uitproberen - Stripes: Bill Murray, een man met weinig ge luk in zijn leven besluit dat er voor hem nog maar één ding mogelijk is: in het leger gaan. - Purple rain: Muziekfilm, gebaseerd op auto biografische gegevens, rond de zanger Prince. - Ciske de rat: De jeugd en ontwikkeling van een Amerikaanse volksjongen. - Een vlucht regenwulpen: Enkele weken uit het leven van een, in wetenschap geslaagde bi oloog, wiens zelfgezochte eenzaamheid ener zijds deerniswekkend is en anderzijds leidt tot een bepaalde vorm van geluk. Maar ook: - Op weg naar een eigen huis - De beste ski-cursus Wist u dat u ook videofilms kunt kijken als u zelf geen videorecorder hebt? Het is namelijk mogelijk bij de bibliotheek een fnoviebox te huren (een apparaat wat aan gesloten moet worden op de televisie en waar mee u dan videofilms kunt ‘afdraaien). De huurprijs van een moviebox is voor 2 dagen 10,en voor een weekend 15,Wan neer u er dan 1 of meerdere films bij neemt (max. 5), zult u bemerken dat dit goedkoper is dan een avondje bioscoop. De huurprijzen van de videofilm zijn als volgt: 1. informatieve banden: per dag 2,per 2 dagen 2,50; per 3 dagen 3, 2. speelfilms: per dag 4,per 2 dagen 5,per 3 dagen 6, 3. extra lange speelfilms (met 2 cassettes): per dag 6,per 2 dagen 7,50; per 3 dagen 9,-. Als u meerdere films van hetzelfde type (1,2 of 3) tegelijkertijd meeneemt krijgt u korting, dus: haal uw eigen bioscoop in huis met video banden (en eventueel een moviebox) van de bi bliotheek. Wilt u zich laten inschrijven als vi- deolener, breng dan uw geldige bibliotheek kaart mee en een legitimatiebewijs (bijv, rijbe wijs of paspoort). U krijgt dan een aparte vi- deolidmaatschapskaart, die net zo lang geldig is als de gewone lidmaatschapskaart en auto matisch met de gewone lidmaatschapskaart verlengd wordt. Op vertoon van de geldige vi deokaart kunt u videobanden lenen. Woensdag 30 oktober a.s. worden alle ouders van de eerste communicanten om 20.00 uur in Den Boogaard verwacht. Gelieve de agenda mee te brengen. Met vriendelijke groeten en tot ziens op 30 ok tober. Werkgroep Eerste Communie - p/a Mia Erven, Raamackerstraat 4, tel. 1186 - Pastor Arno Drissen, Langvennen Zuid 92, Oisterwijk, tel. 04242-17461. g w

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 1