KAS CHRYSANTEN uit eigen kwekerij, per bos 5.00 Rabobank O Wim illems De Rabobank wijzigt haar spaarrentetarieven I I christ Smulders b.v. SV Audacia blij met sponsor Gebr. Janssen BV Roef Honkbal Ruilbeurs PbflNTENKWEKERkl Belgisch Koor uit Aartselaar te gast in Moergestel Gymnasitek volksdansen 60 Drumfanfare ’Moergestel’ I Turnvereniging Moergestel V.D. BIGGELAAR Th. Peeters J.S. m.i.v. 1 september 1985 Jaap en Mieke de Groot 3 (was 3/4%) Spaar-Vrij-Rekening Ze zijn er weer Spaar-Plan-Rekening 6 (was 6%%) 6%% (was 7 616% (was 6%%) 516% (was 5%%) Spaardeposito, 1 jaar vast 5/4% (was 516%) Rabobank Kinderspaarplan 416% (was 4%%) Rabobank Tienerrekening 5/4% (was 516%) Zilvervloot HM T ermijnplanbrieven looptijd 6 jaar Spaar-Vast-Rekening looptijd 6 jaar Spaarrekening met opzegtermijn van 16 jaar van 1jaar 3/4% (was 316%) 4%% (was 5 6 (was 6/4%) 3/4% (was 316%) 4%%(was5 6 (was 6/4%) 4 (was 414%) 4/4% (was 416%) Spaar-Direct-Rekening Spaar-Premie-Rekening 4 (was 414%) 4 (was 414%) De Club van Haarense Verzamelaars, organi seert op zondag 8 september a.s. van 10.00 uur tot 13.00 uur haar maandelijkse ruilbeurs in Café-Zaal ’Den Bartel’, Driehoeven 2 te Haa- ren. Zaal open vanaf 9.30 uur. Op deze ruil beurs kunnen weer allerlei dingen geruild wor den zoals: postzegels, munten, sigarenbandjes, ansicht- en andere kaarten, stickers, enz. Tot ziens in zaal ’Den Bartel’. In maart j.l. zijn wij begonnen met een honk bal juniorenteam. Omdat we nog geen volledig team heben zoeken we nog enkele spelers tus sen de 14 en de 17 jaar oud, die in onze gezellig groep mee willen doen. Wij trainen donder dags ’s avonds van 19.00 tot 20.30 uur. Voor nadere inlichtingen kun je bellen naar Ad v.d. Wiel (jeugdtrainer), tel. 04243-3502 (na 6 uur). UW ADRES VOOR SCHOENREPARATIE EN CHEMISCH REINIGEN BIJ SLIJTERIJ Kerkstraat 4 - Moergestel Telefoon 1238 Zaterdag a.s. 7 september beginnen we weer volop te turnen. De jongsten beginnen om 9.00 uur, daarna om 10.00 uur de tweede groep. Degenen die voor ’t eerst komen, verwachten wij om 8.45 uur in Sporthal de Vonder. Van zelfsprekend zijn alle ouders weer van harte welkom. Onze gynnastiek- en volksdanslessen in ’Den Boogaard’ beginnen niet op 5 september, zoals gemeld, maar ’n week later, dus op 12 septem ber op dezelfde tijd. Dit in verband met de bejaardenreis op 5 sep tember. Eventuele nieuwkomers kunnen zich dan aan de zaal melden. Achterste rij staande v.l.n.r.: Eric Denissen, Peter Bruers, Peter van Kerkoerle, Jan van Kerkoerle, trainer Ton van de Steen, grensrechter Jan van Beers. Staande middelste rij v.l.n.r.: de sponsors Jos en Ad Janssen, Pieter-Jan van de Berg, aanvoerder Frans van de Loo, Hans Mulders, Eric Schoenmakers, verzorger Harrie Staats, leider Anton Hoffmans. Zittend v.l.n.r. Bertrand van Gan- zewinkel, Jan van Hazendonk, Ad Heikants, Jan Swinkels, Jan van Elderen, Frank Vogels. Enige tijd geleden besloot het bestuur van SV Audacia om de mogelijkheid te onderzoeken om voor haar elftallen enkele sponsors te zoe ken. Nu was het al vele jaren de fijne gewoonte dat bij nagenoeg alles wat Audacia ondernam waar materiaal of auto aan te pas kwam, op GEBR. JANSSEN B.V. een beroep kon wor den gedaan. Het was dan ook dit Moergestelse bedrijf dat als eerste werd benaderd voor de shirtreclames van het eerste elftal. Het typeert dan ook dit dynamisch bedrijf dat er zo allert Spaar-Groei-Rekening tot 2500- 2500,- - 5000: vanaf 5000- Na een welverdiende vakantie is Drumfanfare ’Moergestel’ sinds twee weken weer volop aan het trainen. En dat is maar goed ook, want de maand september staat bol van de optredens. Het eerste optreden na de vakantie was op zondag 1 september jl. in De Efteling in Kaats heuvel. Drumfanfare ’Moergestel’ nam daar deel aan een gejureerd festival, samen met zo’n dikke 800 andere muzikanten en majoret- ten. De jury, die bestond uit vier personen, was zeer tevreden over ons korps. Dat bleek wel uit de volgende opmerkingen: - ’Een keurig verzorgde show, keurig en cor rect gebracht. Het korps heeft een verzorgd uiterlijk.’ - ’Er is een mooie verhouding tussen blazers en tamboers, wat leidt tot een rustig klankbeeld en nuanceverschil.’ - ’Majoretten en vlaggenkorps reageren goed op de muziek; ook de kleinsten doen prima hun best.’ Rabobank Woonspaarplan tot 2500,- 2500,- - 5000,- vanaf 5000,- 2 bossen voor Op uitnodiging van het Moergestels Gregori aans Koor komt het parochieel gemengd koor van Aartselaar bij Antwerpen zaterdag 7 sep tember naar Nederland voor haar jaarlijkse feestdag. Het M.G.K. werd in het recente verleden reeds tweemaal zeer gastvrij ontvangen in Aartse laar. Daarom wil het nu de zuiderburen ook wel eens laten kennismaken met onze brabant- se gastvrijheid. Een druk programma staat hen op die dag in en rond Moergestel te wachten. - ’s Morgens om half tien verzorgen beide ko ren samen de Misliturgie in de kapel van Sta nislaus. - ’s Middags om 2 uur een bezoek aan de Trap pistenabdij vén Koningshoeven met aanslui tend een excursie naar de brouwerij. - ’s Avonds om half acht verzorgt het belgisch koor de zang tijdens de avondmis in onze pa rochiekerk. Het programma voor deze viering is zeer gevarieerd en het loont zeker de moeite om dit zeer gedisciplineerde koor te komen be luisteren. - De dag wordt besloten met een verbroede- ringsavond van het ontvangende en bezoeken de koor in de voorzaal van Den Boogaard. Het M.G.K. dat vanaf zijn oprichting veel bui tenlandse contacten onderhoudt, zet deze tra ditie voort. Op verzoek van pastoor Meulen- dijks, afkomstig uit het brabantse Mierlo, brengt het koor in het weekend 28/29 septem ber een bezoek aan Verzy, bij Reims. Het zal daar twee Eucharistievieringen opluisteren. Dat Verzy in het centrum van de champagne- streek ligt, mag gezien worden als een toevalli ge, maar niet te versmaden bijkomstigheid van deze expeditie. - ’Zowel muzikale gedeelte als de show vormt een prachtig geheel. Mooi korps.’ Uiteraard zijn wij met dit juryrapport erg blij en dit is voor ons ook een stimulans om zo door te gaan en goed ons best te doen. Op 15 september a.s. zullen wij een optreden verzorgen in Den Bosch, ter gelegenheid van het 800-jarig bestaan van deze stad. Op 19 september zal onze Miss Minirette, Ma ria van Esch, in het huwelijk treden. Wij zul len haar en haar a.s. echtgenoot een welver diende serenade brengen. Op 22 september tenslotte zullen we een optre den verzorgen in Geldrop. U ziet, Drumfanfa re ’Moergestel’ zit niet stil. Dat betekent ook dat we altijd nieuwe leden kunnen gebruiken, die ons korps kunnen konten versterken. Heeft u interesse, kom dan eens geheel vrijblijvend kijken tijdens een van onze repetities. Die vin den plaats elke dinsdagavond van 18.30 uur tot 20.30 uur in ons clubgebouw in de Postelstraat. Graag tot ziens! op werd gereageerd en dat binnen enkele weken de shirts al konden worden gepresenteerd, zoals hierboven afgebeeld. Afgelopen zondag waren de gebroeders Janssen op het Audacia-terrein aanwezig, zoals meestal bij wedstrijden van Audacia, om e.e.a. officieel gestalte te geven, en om de eerste wedstrijd van Audacia 1 in de nieuwe shirts te bekijken. Voorzitter P. van Hazendonk dankte de ge broeders voor hun spontane financiële mede werking en sprak de hoop uit dat na dit prachti ge begin er nog meer bedrijven zullen volgen. GÊBR. JANSSEN 8 *G|NA< "MOERGESTEL-NIEUWS" - WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1985 PAGINA 5 B 8.00 naar m.i.v. 21 augustus 1985 Wijzigingen voorbehouden 0007-9-85 oisterwijk t.o. rabobank voor kousenreparatie, drukkers en bovendien chemisch reinigen met de form-fix veredelings- behandeling en onzichtbaar stoppen, ritsen vernieuwen. het maken van: stofknopen, gespen, ceintuurs, nestelgaatjes, zeilringen, knoops- gaatjes. SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL. 04243 - 1442 Moergestel -WW AANNEMERSBEDRIJF MOERGESTEL O 04243 -1258- 195j

Weekblad Moergestels Nieuws | 1985 | | pagina 5